Autor Wątek: Dylemat kupna Gothic 3...  (Przeczytany 3200 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pawelck91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Dylemat kupna Gothic 3...
« dnia: 24 Czerwiec 2007, 11:53:43 »
Siemka!

Otóż mam problem-pytanie, nie wiem czy opłaca mi sie kupować też Gothica 3. Chodzi mi o to czy warto poczekać na nowszą wersje tzn. z poprawkami etc. . No i tu zaczyna sie problem jak wiemy PB zerwało umowę z JooWood;/i nie wiem czy wydadzą nowsza wersje. Tak wiec proszę o jakieś podpowiedzi :)

Acha chciałbym kupować ta grę w jakimś sklepie internetowym czy ktoś sie orientuje czy sklep WIRTUS jest dobry i sprawdzony???.Bardzo proszę o szybka odpowiedz

Pozdr.
« Ostatnia zmiana: 24 Czerwiec 2007, 12:54:39 wysłana przez DODO »

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Dylemat kupna Gothic 3...
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Czerwiec 2007, 12:34:35 »
Kupuj tylko na stronie wydawcy! Takie sklepy jak WIRTUS mogą poprostu oszukiwac. Zapewne zarejestrowałeś się na stronie wydawcy, jak nie to się zarejestruj www.gram.pl/rejestracja . Po rejestracji wejdź w swoje konto i wybierz sklep (link do sklepu to: www.gram.pl/sklep ). Tam znajdź grę. Z kupnem nie ma problemów. Ja sam zamawiałem 3 gry i wszytkie doszły. Ale lepiej wysyłac zamówienie w Poniedziałek, ponieważ w weekendy ludzie w CDP mają wolne. Radze już kupowac, bo możliwe, że niedługo wykupią :D. Poprawki i patchy pościągaj z internetu, ponieważ na ulepszoną wersję gothica nie ma co liczyc. Ja wirtusowi nie ufam w każdym razie, ale nawet jeśli jest sprawdzony, to zawsze lepiej kupowac na stronie wydawcy.

Pozdrawiam,
Ciastek

Forum Tawerny Gothic

Dylemat kupna Gothic 3...
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Czerwiec 2007, 12:34:35 »

Offline Pawelck91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Dylemat kupna Gothic 3...
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Czerwiec 2007, 12:47:51 »
Czyli WIRTUS jest nie dobry? Bardzo proszę o jakąś odp .Proszę was... Na gram.pl mam swoje konto nazamawiałem tam już wiele gier . Chciałbym tylko wyprobować ten sklep. Odpiszcie
« Ostatnia zmiana: 24 Czerwiec 2007, 12:55:47 wysłana przez DODO »

Offline dark93

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Dylemat kupna Gothic 3...
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Czerwiec 2007, 12:51:21 »
po co masz probowac inny sklep skoro ten jest juz sprawdzony i upragniona gra sie tam znajduje?? ^^
« Ostatnia zmiana: 24 Czerwiec 2007, 12:51:45 wysłana przez dark93 »

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Dylemat kupna Gothic 3...
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Czerwiec 2007, 12:53:27 »
Cytat: pawelck91
Czyli WIRTUS jestniediobry ???Bardzo prosze o jakas odp .Proszewas... Na gram.pl mam swoje konto zamawailem tam juz wieeeele ggier . Chcialbym tylko wybrobowac ten sklep.Odpiszcie

Skoro juz sprawdizels ten skle ( gram.pl ) i ci przypadl do gustu i zawsze zaspokoajał Twoje potrzeby to zostań przy nim. To tak jakbyś miał dziewczyne, która Cię zaspokajała, ale chciał byś wypróbować inną.

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Dylemat kupna Gothic 3...
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Czerwiec 2007, 13:00:06 »
1. Kłania się słownik.
2. Sprawdzaj w wordzie treści postów.
3. Czytaj to co napisałeś.

Chcesz kupić Gothic'a 3, dobrze ale po co kombinujesz z innymi sklepami skoro już masz jeden sprawdzony? Chcesz to kup w WIRTUS'ie lecz to Ty będziesz ponosił konsekwencje ewentualnych błędów. Skoro zamawiałeś już wiele gier w gram.pl to zapewne masz wiele punktów za które zniżą Ci cenę. Teraz jest jeszcze promocja  -50% więc tym bardziej opłaca się kupować tam grę. Możesz wziąć dostawę za punkty czyli zapłacisz tylko za samą grę i to o połowę tańszą niż w sklepie.


Respev

  • Gość
Dylemat kupna Gothic 3...
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Czerwiec 2007, 13:45:08 »
Cytuj
Kupuj tylko na stronie wydawcy! Takie sklepy jak WIRTUS mogą poprostu oszukiwac.
Cytuj
Chcesz to kup w WIRTUS'ie lecz to Ty będziesz ponosił konsekwencje ewentualnych błędów
Nie znacie tego sklepu a wypowiadacie się jak profesjonaliści. Od trzech lat kupuję w wirtusiu każdą grę i co? I przysłowiowe gówno. Kupować w wirtusiu warto.

Cytuj
Teraz jest jeszcze promocja -50% więc tym bardziej opłaca się kupować tam grę. Możesz wziąć dostawę za punkty czyli zapłacisz tylko za samą grę i to o połowę tańszą niż w sklepie.
A w wirtusiu jeszcze taniej.

Każdą grę polecam kupować w wirtusiu. Zawsze mają mniejsze ceny niż rynkowe. Ja zamówiłem Gothica 3 przed premierą i zapłaciłem za niego 70zł + 10zł przesyłka, a to dlatego, że docelowo myślano, że G3 będzie kosztować 99zł. Naprawdę polecam ten sklep.

Ps. Nie wspomne już o np. Guild wars, które w wirtusiu kosztuje 70zł (wszystkie części), a na gram.pl i w innych sklepach 120.

Cytuj
Skoro juz sprawdizels ten skle ( gram.pl ) i ci przypadl do gustu i zawsze zaspokoajał Twoje potrzeby to zostań przy nim. To tak jakbyś miał dziewczyne, która Cię zaspokajała, ale chciał byś wypróbować inną.
Tak wygląda gadanie od rzeczy. Jeśli można kupić taniej, to po cholerę wydawać więcej pieniędzy? To tak jak mi byście polecali komputronika, bo jest popularny, a to i tak mnie nic nie obchodzi, bo wolę kupić część komputerową w Krakowie i zapłacić 20-60zł taniej niż w komputroniku za ten sam jakościowo produkt.

Cytuj
po co masz probowac inny sklep skoro ten jest juz sprawdzony i upragniona gra sie tam znajduje?? ^^
Ciekawe czy twoi rodzice mając auto tak mówią... Lepiej kupić uszczelki do auta (np. głowicy) w ASO (autoryzowany serwis) za 800zł, niż na allegro lub w jakimś sklepie (oczywiście nie zamiennik) za 350? No tak, lepiej w ASO, bo po co szukać gdzie indziej, skoro ASO jest blisko i zawsze mają na składzie uszczelki, a koszty są "tylko" dwa razy większe...

Jeśli jeszcze ktoś ma wątpliwości, czy wirtuś jest dobrym sklepem, polecam przeczytać: http://www.pinia.pl/?shop_id=2156 a szczególnie zdanie: "Dla mnie najlepszy sklep w sieci z tego typu asortymentem"
« Ostatnia zmiana: 24 Czerwiec 2007, 14:04:23 wysłana przez Respev »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Dylemat kupna Gothic 3...
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Czerwiec 2007, 14:04:42 »
Cytat: Respev
Ps. Nie wspomne już o np. Guild wars, które w wirtusiu kosztuje 70zł (wszystkie części), a na gram.pl i w innych sklepach 120.
Ceny na wirtusie to takie same ceny jak na gram.pl tyle, że te na gram są zazwyczaj takie niskie z powodu promocji bądź wirtualnych pieniędzy, których używamy. Więc jeżeli ktoś ma konto na gram.pl z duża ilością wirtualnych pieniędzy to bardziej się mu to opłaca ponieważ może jeszcze mieć za darmo przesyłkę jeżeli je wykorzysta.

Tutaj ceny podane od tak nie wszędzie w promocji 50% taniej...
Cytuj
Gothic 3
Cena sugerowana:129,90 zł
Twoja cena:64,90 zł

Cytuj
Gw: Frakcje
Cena sugerowana:129,90 zł
Twoja cena:59,90 zł

GW
Cena sugerowana:129,90 zł
Twoja cena:64,90 zł

GW: Zmierzch
Cena sugerowana:129,90 zł
Twoja cena:90,90 zł
« Ostatnia zmiana: 24 Czerwiec 2007, 14:05:43 wysłana przez IsentoR »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Dylemat kupna Gothic 3...
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Czerwiec 2007, 14:07:08 »
Powiem Ci tak. Jeżeli naprawdę chcesz poczuć klimat Gothic 3 natychmiast, polecam Ci kupno tej gry. Mimo wielu błędów gra wygląda dobrze i przede wszystkim przyciąga człowieka do monitora. A tym bardziej ze jesteś jednym z tych którzy uwielbiają serie gry Gothic, problemu z przekonaniem sie do trzeciej części nie powinieneś mieć. Osobiście polecam ci ta cześć.

Co do tych waszych sklepów, muszę przyznać racje Respevo'wi. Wirtus jest profesjonalnym sklepie, gdzie osobiście zamówiłem już parę gier. Mimo ze naszym patronatem jest gram.pl, sklep powyższy niczym nie odstaje , a wręcz przeciwnie swoimi promocjami przyciąga użytkowników.

Respev

  • Gość
Dylemat kupna Gothic 3...
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Czerwiec 2007, 14:11:31 »
Cytuj
Ceny na wirtusie to takie same ceny jak na gram.pl tyle, że te na gram są zazwyczaj takie niskie z powodu promocji bądź wirtualnych pieniędzy, których używamy
Nie wszystkie gry dostaniesz taniej za pomocą wPLN na gram.pl niż w wirtusiu.

Cytuj
GW: Zmierzch
Cena sugerowana:129,90 zł
Twoja cena:90,90 zł

A na wirtusiu:
Cytuj
Guild Wars: Nightfall PL

Sugerowana cena: 129,90
Nasza cena: 69,99
Oszczędzasz: 59,91


Guild Wars
gram.pl:
Cytuj
Cena sugerowana:129,90 zł
Twoja cena:64,90 zł

wirtus.pl:
Cytuj
Sugerowana cena: 129,90
Nasza cena: 59,99
« Ostatnia zmiana: 24 Czerwiec 2007, 14:15:09 wysłana przez Respev »

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Dylemat kupna Gothic 3...
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Czerwiec 2007, 15:22:30 »
Oja Respev! A skąd możesz wiedziec czy kupowałem? Kupowałem chyba IGI 2, nie pamiętam dokładnie co to było, przesyłka miała dojśc chyba w 3 dni, nie wiem bo to dawno było, ale pamiętam, że nigdy nie doszła. Nie ufam wirtusowi. A więc kto się myli, no kto, co Respev? Na CDP każda gra doszła w 4 dni najpóźniej. I pocielam zdanie innych, na CDP są promocje a ja mam jeszcze zniżke, z tego co wiem G3 kosztuje aktualnie mniej niż na WIRTUSIE, a dochodzi jeszcze obniżanie ceny!
EDIT: G3 na WIRTUSIE kosztuje tyle co na Gram.pl, ale na Gram.pl jeszcze cene obniżasz, i kto ma rację  ? Dochodzi do tego, że CDP to jeszcze bardziej zaufany sklep, ponieważ jest wydawcą. Obawiam się, że tu może dojśc do prawdziwej wojny... Zwolennicy sklepu Gram.pl vs zwolennicy Wirtusa  
« Ostatnia zmiana: 24 Czerwiec 2007, 15:28:00 wysłana przez Galeria_Ciastek »

Respev

  • Gość
Dylemat kupna Gothic 3...
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Czerwiec 2007, 16:41:30 »
Cytuj
przesyłka miała dojśc chyba w 3 dni, nie wiem bo to dawno było, ale pamiętam, że nigdy nie doszła.
Może podałeś zły adres?

Cytuj
Nie ufam wirtusowi. A więc kto się myli, no kto, co Respev? Na CDP każda gra doszła w 4 dni najpóźniej.
Ehh, 4 dni? A wiesz jak działa poczta Polska? Wirtuś nie wysyła paczek kurierem. Ja nie ufam gram.pl. Sąsiad zamówił EK Gothic 3, paczka do dzisiaj nie dotarła (kurier zgubił). Gram.pl nie raczyło nawet rowiązać tego problemu. Poza tym, jedna gra ci nie doszła i robisz z tego halo. A mi z Ery nie przyszedł raz biling, to znaczy, że to jest zły dostawca telefonii komórkowej?

Cytuj
EDIT: G3 na WIRTUSIE kosztuje tyle co na Gram.pl, ale na Gram.pl jeszcze cene obniżasz, i kto ma rację  ?
Na gram.pl cena jest niższa o 9 groszy PO wykorzystaniu wPLN. Na dodatek jest wyprzedaż, a na wirtusiu nie -,-'

Cytuj
. Obawiam się, że tu może dojśc do prawdziwej wojny... Zwolennicy sklepu Gram.pl vs zwolennicy Wirtusa
Jeśli będziesz robił taka prowokację to napewno.

Cytuj
Dochodzi do tego, że CDP to jeszcze bardziej zaufany sklep, ponieważ jest wydawcą.
Noi co z tego? Idąc tym tropem, niech ludzie nie kupują używanych samochodów tylko same nowe, w końcu prosto od dilera, nie?

Cytuj
przesyłka miała dojśc chyba w 3 dni,
Czytamy ze zrozumieniem. Termin realizacji trwa do trzech dni, a nie droga do odbioru gry   Poza tym zależy, czy grę mają aktualnie w magazynie.

Poza tym, nie uwierzę, że paczka nie doszła. Jeśli doszło do takiej sytuacji, czemu nie zadzwoniłeś do biura wirtusia? Nie dość, że przesłaliby nowy egzemplarz, to dali by druga grę gratis.

Ps. Jeśli gram.pl jest takie wspaniałe, to czemu GW: Zmierzch jest droższe o 20 złotych na gram.pl, że już nie wspomnę o innych grach? Poza tym, CD Projekt to nie jedyny wydawca, więc np GTA SA nie kupisz taniej nigdzie indziej jak w wirtus.pl.

Podsumowywująć, jeśli ktoś ma wPLN, może kupić Gothic 3 na gram.pl.

Do autora tematu - grę można spokojnie i bezproblemowo przejść na patchu 1.12, więc nie widzę żadnych przeszkód, by nabyć grę.
« Ostatnia zmiana: 24 Czerwiec 2007, 16:59:09 wysłana przez Respev »

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Dylemat kupna Gothic 3...
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Czerwiec 2007, 23:20:09 »
Może i ja się wtrące do rozmowy.

*Gram.pl

Według mnie dobry sklep, dużo gier tam nie kupiłem, ale znam ten serwis i wiem, że można na nim polegać.

*Wirtus

Szczerze mówiąc nieznam. Na twoim miejscu, kupiłbym tą grę na jakimś dobrym, sławnym serwisie, jak Gram.pl. Ale to już twój wybór.

*Allegro.pl

Mogę najbardziej polecić Ci ten serwis, gdyż wiele tam kupiłem, w tym G3 EK. Tu jest wiele różnych aukcji (polecam opcję Kup Teraz ) i sam wybierzesz, tą która Ci się najbardziej podoba.

Takie jest moje zdanie.

A co do przesyłki. Czasami PP trochę szfankuje. Drobne opuźnienia, strajki, lub wekendy.


Forum Tawerny Gothic

Dylemat kupna Gothic 3...
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Czerwiec 2007, 23:20:09 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything