Autor Wątek: Brama w Górniczej Dolinie  (Przeczytany 39449 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline (nie)bezimienny

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #40 dnia: 15 Sierpień 2007, 11:36:51 »
Ja, otwieram bramę w zamku w GD z trzech powodów. Po pierwsze, robię to, aby moim kapitanem na statku mógł zostać Torlof. Po drugie, w ten sposób można zarobić sporo expa. Po trzecie, nienawidzę palladynów, więc sprawia mi przyjemność, jak orkowie ich pokonują (a u mnie tak się dzieję). Jedyną wadą jest to, że podejrzewa nas Percival, ale za to ma się ogromną satysfakcję...




Pozdrawiam

Canis

  • Gość
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #41 dnia: 15 Sierpień 2007, 13:00:12 »
... umnie to zależy kim gram. już na początku gry gdy wybieram do jakiej kastuy chcę należeć, wtedy już dokonuję wyboru. Gdyż Grając paladynem, zostawiam bramę w spokoju, a kapitanem okrętu którego potem... ekhem... pżyczam zostajem Jack któremu pierw odbić trzeba latarnię. Grając Magiem Ognia, również zostawiam ją w spokoju, gdyż wtedy kapitanem mego statku jest Jorgen z klasztoru. trzeba najpierw zniszczyć demony z wieży Xardasa, ale zawsze tak też czynię. Grając Najemnikiem czy jak kto woli ÂŁowcą smoków, zawsze otwieram bramę. Gdyż wtedy kapitanem mego statku zostaje Najemnik Torlof. Który zostaje kapitanem dopiero gdy brama zostaje otworzona...

Forum Tawerny Gothic

Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #41 dnia: 15 Sierpień 2007, 13:00:12 »

Offline Revagus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 151
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #42 dnia: 15 Wrzesień 2007, 09:35:38 »
Ja nigdy nie otwieram chyba że powpisuje insert ch i dam im zbroje i miecze to wtedy otwieram wygląda jak bitwa pod grunwaldem ale orkowie ich wszystkich wykosili a tu Garond wyskakuj i zabił prawie 30 orków w tym 10 elitarnych potem wybiegł i zabijał wargi wilki orków potem wybiegł na ten mościk zabił parę zębaczy i schował miecz i jak nigdy nic poszedł do Zamku [chłopak się na expił] potem zabrałem prawdziwym paladynom broń i pancerze i dałem tych co stworzył konsolą i lol mogli wyruszać tylko byli przerażeni Garondem :d

Offline kamil pruski

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #43 dnia: 15 Wrzesień 2007, 10:41:26 »
Ja tam nawet jak jestem paladynem to otwieram bramę.Kreloth czy jakoś tak podejrzewa że to ja to zaczyna domnie strzelać z kuszy i jak mnie zabija inni nazywają go mordęrca i sami go zabijają

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #44 dnia: 18 Wrzesień 2007, 13:46:24 »
Ja otworzyłem bramę, tylko jak byłem ÂŁS. Nigdy, jak byłem MO, z oczywistych powodów. A jako Paladyn niezdradziłbym swych braci. Tylko niemówcie, że jestem uzależniony. To tylko taki aspekt wczucia się.
Pozdrowienia  

PS. Bela, wieża, jest przez ż, nie przez rz. Ale niemiej do mnie urazy.

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #45 dnia: 21 Wrzesień 2007, 14:16:14 »
Wiadomo zawsze otwarcie bramy jest możliwością nabicia kolejnych punktów doświadczenia, o ile oczywiście nie dorwie się do nas cała grupa Orków, bo wtedy już jest nieciekawie. Najczęściej otwieram bramę, jak po prostu chcę, żeby Torlof był moim kapitanem. A jeśli nie chcę to zazwyczaj idę do GD, żeby wykończyć resztki potworów. Poza tym grając po stronie magów czy paladynów nigdy tego nie robiłem. Zazwyczaj jak grałem ÂŁowcą. Tak mówił Rhobar: "kwestia wczucia się w grę" :)

Offline Grigorian

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #46 dnia: 21 Wrzesień 2007, 17:16:48 »
Ja nigdy nie otwieram bramy.
Żal patrzeć jak np.Jan lub Brutus dostają od oków.  
Myślę sobie ,że ta misja nie pasuje do świata Gothic.  
Acha! Nigdy nie zdążyłem uciec przed orkami ,którzy całą hołotą wsypują się do zamku.  
Mam nadzieje ,że trochę osób podziela moje poglądy.
 
« Ostatnia zmiana: 21 Wrzesień 2007, 17:18:03 wysłana przez Grigorian »

Offline kuczaja

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #47 dnia: 11 Październik 2007, 16:40:35 »
Ja zawsze zostaje paladynem, a otworzenie bramy jest niezgodne z kodeksem paladyna! Poza tym tylu niewinnych ludzi zostaje zabitych, a parcival nas goni!!! Jedyna ciekawa rzecz to to że orkowie się, a jak zabije się wszystkich dookoła zamku to ci co szturmują zamek wyrastają jak spod ziemi. Ten kto ma jakiś honor, nie powinien otwierac bramy!


POZDROWIENIA

PS. Pomyśl tylko o tych biednych ludziach co umierają, bo jakiś człowiek otwiera bramę!!!

Offline kakarott

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #48 dnia: 15 Październik 2007, 12:57:18 »
powim krótko zdrada zakonu paladyńskiego jewst najgorszą winą jaką można popełnic ten kto zrobi zostanie zniszczony przez innosa więc jako świętego zakonu członek paladyn nigdy nie zdradzam swoich pobratyńców palatyni sąchociaż wierni nie to co najemnicy których bez problemu możan przekupic..



z poważaniem kakarott

Offline OS@M@

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #49 dnia: 15 Październik 2007, 14:47:09 »
Ja przeważnie gram w Gothica Strażnikiem/Paladynem,   więc raczej nie myślę nad otwieraniem bramy i tego nie robię, gdyż byłoby to niezgodne z kodeksem Paladyna i byłaby to zdrada - narażenie życia naszych braci.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #50 dnia: 15 Październik 2007, 16:41:19 »
Ja przewaznie gram jakos strarznik/paladyn dlatego tez niegdy nie otwieram bramy... no bo jak by to sie mnilo do honoru paladyna... chociaz nie rak kusilo mnie zeby to zrobic... ale zawsze sie powstrzymywalem, grajac najemnikiem otwieram, chcac wziasc Torlofa jako kapistana.. a magiem to niegdy nie otwieram... jako przedstawiciel innosa nie mogl bym sobie pozwolis na taki wystepek :P

PzDr

Offline Thorbjørn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #51 dnia: 15 Październik 2007, 18:44:41 »
Ja zawsze otwieram bramę , bo jestem przeciwko paladynom !! ( pytania dlaczego proszę na gg lub private message) . Wcale nie boję się Parcivala , ponieważ mam taktykę .   Fajnie jest czasem wpuścić kilku orków do zamku , ponieważ można sobie poćwiczyć umiejętności.

Offline kolek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #52 dnia: 16 Październik 2007, 17:58:56 »
Ja ją otworzyłem tylko raz, będąc paladynem, ale nie po to żeby powybijać paladynów tylko żeby zobaczyć co się stanie (Np.Był filmik którego nie widziałem =P).
Jednak więcej nie otworzę bo po co? Czemu ma zginąć tylu ludzi ?

Swoją drogą to czemu się tak boicie Parcivala? Przecież można go załatwić i po kłopocie... Bo jakbyśmy nie pomogli paladynom to i tak by zginął.

Offline xardi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #53 dnia: 21 Październik 2007, 15:21:11 »
Ja tam zawsze otwieram bramę  .Fajny jest widok tych palków i knechtów walczących z orkami.A u mnie to raz zdarzyło się,że orkowie przegrali  (nie pomagałem ludziom!)  .
« Ostatnia zmiana: 21 Październik 2007, 15:22:16 wysłana przez xardi »

Offline Bandito

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #54 dnia: 21 Październik 2007, 18:34:11 »
Ja grając w gothica tylko raz otworzyłem bramę i zapisałem, będąc najemnikiem. Chciałem zabrać ze sobą Torlofa jako kapitana mojego statku, no wiec poszedłem do GD i otworzyłem bramę  . Wróciłem do Torlofa a ten chce jeszcze kasę, tego już było za wiele, poza tym Vatras coś jeszcze sapał. A tak to otwieram sobie bramę jak najdzie mnie taka ochota na małą masakrę  .

Offline Adanos92

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #55 dnia: 28 Październik 2007, 20:05:22 »
Ja raz otworzyłem tę brame jak byłem paladynem i bardzo tego żałowałem:(:(
Ale jak jestem najemnikiem (których bardzo lubie)to zawsze otwieram i uciekam prosto do przejscia hehe:):)
Maga ognia tez lubie ale nim nigdy nie otwierałem bramy
Pozdro dla wszystkich forumowiczów!!!Gothic rulezzzzzzzzzzzz!!!!!!!

Offline Zax

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #56 dnia: 12 Grudzień 2007, 15:58:13 »
Ja otwieram brame tylko kiedy jestem najemnikiem i chce torlofa na kapitana statku pozniej czekam az orkowie zgina i ide z gorniczej doliny

Offline Sutir

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #57 dnia: 12 Grudzień 2007, 21:30:19 »
Zazwyczaj Brame otwieram jak chcem Torlofa na kapitana statku.Najczesciej Najeminikiem otwieralem ta brame ,
a innymi profkami rzedziej

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #58 dnia: 12 Grudzień 2007, 21:35:08 »
Ja zawsze otwieram bramę;D, bo lubię na to patrzeć jak sie tłuką . A tak serio to chce zdobyć sobie exp. bo co mi tam z zamku jak zaraz koniec gry:D Więc nie ważne czy jestem paladynem czy kim innym zawsze brama się otworzy:D Moze dlatego żę mam słabość do Torlofa !!!!

PzDr

Offline diego16

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #59 dnia: 13 Grudzień 2007, 18:56:04 »
Hmmmmm. To zależy kim gram, jeśli gram Paladynem, to nigdy nieotwieram bramy.No  a, gdy gram Najemnikiem to zawsze, nietylko że można sobie poexpic, ale lubie patrzeć jak walczą.

Pozdro: diego16

Forum Tawerny Gothic

Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #59 dnia: 13 Grudzień 2007, 18:56:04 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything