Autor Wątek: Brama w Górniczej Dolinie  (Przeczytany 39324 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Simon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #20 dnia: 17 Styczeń 2007, 11:58:55 »
Przeważnie otwieram bramę - powód tak jak u innych - doświadczenie.
Dodatkowo gdy jestem ÂŁowcą Smoków wcześniej pobijam wszystkich w zamku i zbieram ich bronie - mam dodatkowe doświadczenie z pobitych rycerzy i więcej orków zostaje do zabicia dla mnie.

Szkoda, że nie ma tu jakiegoś alternatywnego zadania, żeby mieć możliwość zdobycia doświadczenia za "nie otwieranie bramy"...

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Styczeń 2007, 13:54:56 »
Cześć. Hm...ja otwieram brame kiedy mi sie chce. Bo jak ja np. jestem Palladynem to i tak czasami otwieram brame, ponieważ chce zobaczyć czy Palladyni i ÂŁowcy Smoków poradzą sobie z orkami. Drugą fajną rzeczą jest to, że można isć to Brutusa i zamienia sie on w Poszukiwacza i chce nas zabic ale nie bedzie nas bił tylko ucieknie. No i jeszcze jest Parcival który nazywa nas zdrajcą i nas atakuje. Choć i tak ja wszystkich nieżywych ludzi potem ożywiam. A ÂŁowcą Smoków to ja zawsze otwieram.

Pozdro

Forum Tawerny Gothic

Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Styczeń 2007, 13:54:56 »

Offline Smoke

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 4
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Styczeń 2007, 17:25:25 »
Bramę otwieram tylko wtedy, gdy mam ochotę na rzeź. Wtedy zazwyczaj zakładam sobie zbroję Poszukiwacza, włączam kody, otwieram bramę i siekam każdego po kolei, orków, palladynów, więźniów, czasem nawet spawn'uje sobie jeszcze więcej orków, jeszcze więcej paladynów... naprawdę fajna zabawa :P pozdro.

Offline nwpjarek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #23 dnia: 19 Styczeń 2007, 22:29:38 »
Ja otwieram bramę zawsze jak jestem ÂŁowcą Smoków jak jestem Magiem to rzadko a jak jestem Paladynem to nigdy, ale najczęściej gram ÂŁowcą Smoków więc otwieram też często bramę ale mi się wydaje, że opłaca się to zrobić bo dużo exp dostajemy i jak pójdziemy do brutusa tez jest fajnie i lubię powalczyć se z Parcivalem.Moja opinia jest taka otwieram wtedy kiedy gram ÂŁowcą Smoków i Magiem i gdy brakuje mi exp.
« Ostatnia zmiana: 19 Styczeń 2007, 22:30:01 wysłana przez nwpjarek »

Offline Celeb

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: -2
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #24 dnia: 03 Kwiecień 2007, 07:42:32 »
aleks ,ależ ortograficzny tekst XD....
Wrcając do mnie to miałem szanse tak tylko 3 razy zrobić bo 2 razy grałem i teraz jeszcze gram.
1)NAJEMNIK:
Chciałem obejrzeć filmik jak orkowie atakują zamek bo kolega opowiadał   ...Gdy wieczorem zobaczyłem powyżynanych ludzi aż mi się słabo zrobiło i wziołem load.Później jeszcze raz otworzyłem gdzieś w południe i ludzie bezproblemowo wycieli wpień wszystkie orki,Widocznie wtedy ludzie spali i dlatego było tak mało trupów

2a)MAG OGNIA:
Długo nim nie grałem.Zauważyłem ,że zwaliłem statsy i w III rozdziale wywaliłem.A co do tematu:NIE OTWORZYÂŁEM.

2b)MAG OGNIA
Gram jeszcze tą postacią i nie otworzyłem jej.I raczej tego nie zrobię ,bo jam wybraniec Innosa w grze xD

Offline Dark Ulthar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Kwiecień 2007, 19:49:10 »
Ja raz otworzyłem bramę jak byłem magiem.Później nie wchodiłem do zamku bo wolałem nie miec przerąbenego u Percivala.Jak otworzyłem to była niezła rzeź.Trochę paladynów,wzsyscy knechci i kilku łowców smoków zginęli.Teraz raczej nie otwieram bramy,wolę wyjść poza mury

Offline Vitnir

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 395
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko utraciwszy wszystko można robić wszystko.
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #26 dnia: 16 Kwiecień 2007, 13:20:20 »
Gdy jestem najemnikiem to zawsze otwieram, wkąńcu Torlof zostanie twoim żeglarzem. Wolę niego od Jack'a, Torlof był w Górniczej Dolinie za to go lubię. Gdy jestem paladynem nigdy nie śmiałbym tego zrobić, ponieważ jestem wtedy uczciwy i praworządny.

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #27 dnia: 23 Kwiecień 2007, 15:45:13 »
Ja nigdy tego nie zrobiłem, poniważ wiedziałem jaki są tego konsekwencję. A jeżeli wspomniałeś już o exp. to można zrobić to w inny sposób nie otwierając bramy. W grze jest jeden błąd, który możesz wykorzystać, a mianowicie - nikt nie może wejść na taran. Skorzystaj z nieuwagi kilku orków, weź kuszę lub łuk i kasuj doświadczenie.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #28 dnia: 23 Kwiecień 2007, 16:16:04 »
Ja za każdym razem otwierałem brame, nie patrzyłem czy gram magiem, paladynem czy najemnikiem, zawsze. Zresztą zawsze można nabić exp. zabijając orków , a co do tego paldyna Percivala, przecierz można go oklepać (exp. i jego ekwipunek zyskujemy).

Offline Lees

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 288
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Boga nie ma w domu, wyjechał na wakacje do Vegas"
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #29 dnia: 23 Kwiecień 2007, 23:55:45 »
Brame w Górniczej Dolinie otwarłem raz gdy byłem najemnikiem.Wolę jednak jej nie otwierać ponieważ paladyni to też ludzie i nie zasługują na taką rzeź.Ale ktoś kto lubi dostać wiele doświadczenia na pewno noe odpuści sobie tego zadania.

Offline Amras

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #30 dnia: 07 Czerwiec 2007, 19:05:53 »
Jeśli jestem paladynem to otwieram czasami (jak grałem pierwszy raz palem to otworzyłem brame i Parcival sie na mnie rzucił)ale jeśli gram najemnikiem to otwieram prawie zawsze bo jak wchodze do ich pokojów to mnie z nich wywalają niech giną  w końcu i tak mówili,że nawałą orków(a tu niespodzianka orkowie nawalili ich  ).A magiem nigdy nie grałem ale sprubuję  .

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #31 dnia: 21 Czerwiec 2007, 11:30:13 »
Witam

Ja tylko raz otworzyłem jak byłem najemnikiem. Zawsze gram paladynem lub magiem więc nie otwieram zamku a poza tym i tak wszystkich nie zabijemy bo Garond jest nieśmiertelny i chyba ktoś jeszcze. Trochę exp. będziemy mieli ale ja tego nie lubię robić.
__________________________________

Pozdrawiam wszystkich

Offline DJ Szoszo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #32 dnia: 21 Czerwiec 2007, 14:59:20 »
Przecierz brame zawsze trzeba otworzyć. Takie zadanie da man Torlof żeby paladyni jak najszybciej opóścili miasto. Bez tego nie "porzyczymy" oktętu i dopłyniemy do Irdorath.

Offline barbosa

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #33 dnia: 24 Czerwiec 2007, 14:02:12 »
Ja zawsze otwieram bramę gdyż moge później wynająć Torlofa by był kapitanem mojego statku. Po otwarciu bramy najłatwiej załatwić wszystkie orki jest paladynem albo łowcą smoków natomiast ja najczęściej gram magiem ognia wiec sprawia mi to troche problemu; ale mając swoje sposoby można załatwić każdeko potwora.

Offline Arti121

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #34 dnia: 25 Czerwiec 2007, 09:53:00 »
Ja tam zawsze otwieram brame, a jak gram paladynem, bo mnie czsem najdzie ochota, to mam kodeks w głębokim poważaniu i ją otwieram. Z pozostałymi gildiami tak samo. Mi sie wydaje ze paladyni skazali sie na zagłade kiedy zeszli do doliny wiec skracam ich meki  . Po co biedaczki mają sie głodzic w zamku skoro mogą pójśc do Innosa.

Offline Diego Ostatni Asasyn

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #35 dnia: 15 Lipiec 2007, 13:19:20 »
Witam !
Grając najemnikiem ( a często mi sie to zdarza   ) zawsze otwieram brame  w Górniczej Dolinie by na swój pokład wziąc starego znajomego za czasów Koloni Karnej Torlofa i zdobyć troche expa    . Grając Magiem lub Paladynem nie otwierambramy z dwóch prostych powodów:
1. Bo to nie moralne by Mag czy Paladyn skazał slugi Innosa na śmierć
2. Vatras po takim incydencie nie chce miec z nami do czynienia

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #36 dnia: 17 Lipiec 2007, 08:54:21 »
ja grając nie paladynem i magiem nie otwierałem bramy- szkoda mi tych paladynów i knechtów. ale teraz zaczynam grać łowcą smoków, to otworze, bo nigdy jej nie otwierałem, i jestem ciekaw, jak to wszystko będzie wyglądało
pzdr.-milten14

Offline Valar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #37 dnia: 21 Lipiec 2007, 16:36:29 »
Ja ZAWSZE i to bez wyjątku kim gram otwieram bramę... wielu może to się wydać dziwne ale mam swoje ukryte intencje  Otóż to jest tak: Często gram magiem lub paladynem... ale nie bez powodu... w G3 też na poczatku jestem za rebeliantami ale ostatecznie stoje po stronie Xsardasa... Po prostu zawsze jestem po ich stronie by móc dostać się do Rhobar II i wypatroszyc go jak świnię (którą jest apropo)  

Offline Krzysztof232323

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #38 dnia: 08 Sierpień 2007, 11:32:23 »
Ja nie otwieram bramy do zamku niech sobie żyją Paladyńscy żołnierze i Knechty.Przeszłem tę grę (z nk) przynajmniej 30 razy. A bramę otworzyłem 2 czy 3 razy . poco ich mordować. INNOS w końcu i tak ich powoła do domeny Beliara.

Offline Adamus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #39 dnia: 14 Sierpień 2007, 20:54:05 »
Siemka wszystkim ja nigdy nie otwieram bramy do zamku nie wazne kim jestem czy paladynem czy magien, nawet lowca smokow nie otwieram bramy bo szkoda mi jest paladynow heheheh

Forum Tawerny Gothic

Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #39 dnia: 14 Sierpień 2007, 20:54:05 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top