Autor Wątek: Brama w Górniczej Dolinie  (Przeczytany 39282 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Brama w Górniczej Dolinie
« dnia: 17 Wrzesień 2006, 08:19:00 »
Otwieracie bramę do Górniczej Doliny?Ja gdy jestem paladynem to czasem.  Gdy jestem najemnikiem to tak.
Najgorsze jest to że Parcival nas goni.Ale i tak przeważnie otwieram bramę ponieważ można nabić dużo exp.

Offline Nemek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Wrzesień 2006, 08:32:17 »
Powiem tak: nigdy nie popełniłem takiego karygodnego czynu ponieważ jest to niemoralne, nieetyczne, niezgodne z prawem:D itd. A jeśli chodzi o exp wole wyczyścić do zera dziennik niż expić na "niewinnych"(  ) zębaczach.

Forum Tawerny Gothic

Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Wrzesień 2006, 08:32:17 »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Wrzesień 2006, 10:12:59 »
Cytuj
zębaczach.

Jakich zębaczach?  

Cytuj
Otwieracie bramę do Górniczej Doliny?Ja gdy jestem paladynem to czasem. Gdy jestem najemnikiem to tak.
Najgorsze jest to że Parcival nas goni.Ale i tak przeważnie otwieram bramę ponieważ można nabić dużo exp.

Gdy jestem Paladynem, to nigdy nie otworzyłem tej bramy, bo to by było takie nienormalne, swoich braci zakonnych doprowadzić do śmierci ehh...Gdy jestem najemnikiem to owszem, zawsze tą brame otwieram, a gdy jestem Magiem, jest tak jak w przypadku Paladyna.

Z wyrazami szacunku...

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Wrzesień 2006, 10:50:09 »
Ja przeważnie gram w Gothica Strażnikiem/Paladynem, więc raczej nie myślę nad otwieraniem bramy i tego nie robię, gdyż byłoby to niezgodne z kodeksem Paladyna i byłaby to zdrada - narażenie życia naszych braci. Jeśli chodzi o nabijanie doświadczenia, to można przecież zdobyć go dużo więcej na milion sposobów i wcale nie jest go tak dużo w przypadku atau i przybycia orków do Zamku. Natomiast, jeśli zdaży się, że gram ÂŁowcą Smoków, z reguły otwieram bramę, zaś gdy jestem Magiem, postepuję podobnie jak w przypadku Paladyna.

Offline Devristus Morii

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Wrzesień 2006, 14:44:53 »
JA gdy gram najemnikiem ,zawsze ale to zawsze otwieram bramę , dlaczego?? bo jest to mój obowiazek  

Magiem > rzadko ale zdarza się, poniewaz dostaje wiecej exp.

A paladynem nigdy nie gram już.

Offline Kapi Pogromca

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Wrzesień 2006, 16:41:23 »
Ja w większości przypadków otwierzam bramę. Nawet jeśli jestem paladynem to zawsze można nabic expa. A jeśli jestem najemnikiem to czynie to zawsze. Jeszcze jednym powodem jet to, że chcę miec dobrego kapitana a zarazem świetnego wojownika na statku.

Offline treblu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Wrzesień 2006, 15:18:45 »
Cytat: Arkhan

Gdy jestem Paladynem, to nigdy nie otworzyłem tej bramy, bo to by było takie nienormalne, swoich braci zakonnych doprowadzić do śmierci ehh...Gdy jestem najemnikiem to owszem, zawsze tą brame otwieram, a gdy jestem Magiem, jest tak jak w przypadku Paladyna.



Hehe, dobre sobie... Jaka moralnosc, jaki kodeks? Skoro tak sie na niego powolujesz, to nie powinienes otwierac bramy w zadnym przypadku, nawet bedac Lowca Smokow, bo jest to niezgodne z kodeksem obowiazujacym caly rodzaj ludzki. Przeciez skazalbys swoich LUDZKICH braci na pewna smierc z reki orkow, co z tego, ze bedac w skorze Lowcy Smokow...

Offline Jasio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Wrzesień 2006, 16:58:25 »
Jak ja gram to zależy:
- Jak mam mało exp to otwieram bramę i tłukę wszystkich aż będę miał wystarczająco dużo
- Jak mam dużo to nie otwieram, niech sobie tam stokojnie stoją i ćwiczą.

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Wrzesień 2006, 15:26:34 »
Ja zawsze otwieram brame, ale najpierw wyzynam wszystkich ludzi w zamku, zeby mi ich orkowie nie zabili :D a po otwarciu bramy wyzynam wszystkich orkow...co daje cale expo z ludzi i orkow.

Offline Lord Zielin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Wrzesień 2006, 19:44:40 »
Ja otwieram brame do zamku jak jestem ÂŁowcą smoków a jak Paladynem to nie(wkońcu to święty wojownik)  
P.S.Po otwarciu bramy warto zajrzeć do BRUTUSA

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Październik 2006, 16:39:19 »
Ja otwieram bramę prawie zawsze, raz tylko nie otworzyłem jak byłem paladynem, bo pomyślałem, że to nie w porządku w stosunku do braci z zakonu. Nie chodzi tylko o expo, ale dlatego, że poprostu nie znosze paladynów. Większość z nich uważa się za lepszych od innych (z wyjątkiem magów) i chodzą nadęci w swoich wypolerowanych zbrojach. Oczywiście nie mówie o wszystkich, na przykład Lord Hagen, czy Fajeth potrafią szanować ludzi i liczą się z każdym tak samo.

Offline RadGot

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Październik 2006, 20:36:01 »
Jak byłem Najemnikiem to tak jakby musiałem ponieważ dla Torlofa musiałem otworzyć bo tak to nie był by Kapitanem na moim statku do Idorath i jeszcze aby zdobyć XP, jak jestem Paladynem to rzadko, ale Orków można wybić ale jest problem, bo lubie Orków.

Offline Garret

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Październik 2006, 02:04:01 »
Cytat: Nemek
Powiem tak: nigdy nie popełniłem takiego karygodnego czynu ponieważ jest to niemoralne, nieetyczne, niezgodne z prawem


No nie, to nam się znalazł prawy obywatel :D ! Ja tam otwieram, nie ważne kim gram. Z reguły gram
Magiem Ognia lub Palem(rzadziej Lowcą ) więc otwieram bramy wychodze z komanty biore dużą  kulę ognia i "burn babe burn", padają jeden po drugim jak muchy. A paladyni?? Life is brutal.

Z poważaniem
Garret

Offline Elanor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #13 dnia: 31 Październik 2006, 15:45:19 »
Ja raz otworzyłam bramę żeby zobaczyć co się stanie.
Nie dość ,że to karygodny czyn to jeszcze wkurzył mnie Torlof.
Przychodzę do niego mówie ,że paladyni załatwieni ,a on kasy jeszcze chce. Phi. Jak chce to niech zostanie na wyspie i ćwiczy starożytną sztukę siedzienia na d...
Więcej już bramy nie otwieram.

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Listopad 2006, 13:13:37 »
Cytuj
Otwieracie bramę do Górniczej Doliny?
Oczywiście! Mam Paladynów tam gdzie słońce nie dochodzi. Naprawdę potrafią wypiąć pierś i iść na bój. Chociaż nawet tego specjalnie nie umieją... Schowali się w zameczku i czekają na cud od ich wszechmogącego Innos'a.
Cytuj
Ich miecze są równie zakrwawione jak oręż bandytów!
Powiedziała Lucia w G2NK. Zgadzam się z nią w 100% nie potrafią walczyć z prawdziwymi zagrożeniami tylko plądrują niczym Bandyci (Chociaż ci ostatni w taki sposób utrzymują się przy życiu).


Pozdrawiam,
Sir William  
« Ostatnia zmiana: 07 Listopad 2006, 13:15:27 wysłana przez Sir_William »

Offline Ciern

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Listopad 2006, 16:28:28 »
Em, nie otwiera się bramy do Górniczej doliny tylko do Starego obozu. A odpowiedż: Jasne że tak, uwielbiam widok palladynów i łowców smoków przegrywających z nadmiarem orków. Mówię wam piękny widok, a poza tym Parvical nas nie musi długi czas gonić, wystarczy wypić napój szybkości, dostać się do środka gdy zacznie nas gonić należy wybiec na zewnątrz, wspiąć się na mór, a dalej.... to już orkowie elita załatwią :)

Offline Jodelko

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #16 dnia: 03 Grudzień 2006, 21:14:32 »
Ja tam brame otwieram, niezależnie kim jestem... Teraz gram paladynem, ale co z tego, chce mieć ziomków w załodze więc kapitanem musi być Torlof jak zawsze wiec brame trzeba otworzyć ;].
Pozatym każdy exp się przyda...

Offline Cesc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #17 dnia: 09 Grudzień 2006, 13:02:04 »
Ja brame zawsze otwieram. Ale wpierw zawsze sam wybijam wszystkie orki wokół zamku i wszystkich co są w Zamku, bowiem takim sposobem zyskuje więcej EXP. Potem jeszcze otwieram brame i mam kolejne orki do zabawy ;]. Brame otwieram nie zależnie kim jestem. Najbardziej lubie to robic w roli Maga Ognia, bowiem zabwa czarami, jest bardzo dobra. Oczywiście wypełniam do końca zadanie po wieżone od Torlofa tylko w celu zyskania EXP. A na statek i tak zabieram Jacka.

pozdro.

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #18 dnia: 09 Grudzień 2006, 13:28:02 »
Ja zawsze otwieram bramę do zamku powód jest prosty to jedyny moment w grze w której dochodzi do bezpośredniej bitwy, dodatkowo można nabić sporą ilość doświadczenia w szybki i przyjemny sposób.
Przeważnie u mnie giną tylko Knechci ( choć to zależy czy paladyni stoją pojedynczo czy w małych grupkach ) tak więc mała strata gdyż po co komu oni tak naprawde ta cała zgraja patałachów będzie stała w tym zamku do póki ich nie wyrżną w pień.

Offline Gonzo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Styczeń 2007, 19:48:05 »
No zalezy, kim gram. Jeśli gram prawym i mądrym pallem :] to nie otwieram tej bramy, bo wszystkich w zamku wybiją. Natomiast gram najemnikiem w tej chwili i mam zamiar ją otworzyć, tyrać wrogow.

Forum Tawerny Gothic

Brama w Górniczej Dolinie
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Styczeń 2007, 19:48:05 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything