Autor Wątek: Poszukiwacze i Opętani  (Przeczytany 7949 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vaturas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Poszukiwacze i Opętani
« dnia: 16 Wrzesień 2006, 20:08:30 »
Gdy w trzecim rozdziale zmierzałem od Xardasa po Oko do Hagena (jestem Magiem Ognia) zaszedłem na momencik na farme Lobarta i dowiedziałem się że Vino został porwany przez Poszukiwaczy ! Udało mi sie jakoś go uratować i dowiedziałem że jest opętany ! Zabrałem mu almanach opętanych i gdy byłem w klasztorze powiedziałem o tym Pyrokarowi ! Dał mi magiczną listę z opętanymi dzuszami (Bromor, czerwona latarniaMalak, pod obozem bandytów Fernando górne miasto i Vino jak powiedziałem wcześniej na farmie Lobarta) znalazłem wszystkich ale to dopiero początek problemów ! Gdzie można znaleść kawałek kamienia dla karrasa na amulet przeciw poszukiwaczom ?? i Gdzie można znaleść Engroma i brutusa ?? Co do drugiego pytania, w piątym rozdziale na liście pojawiają sie jescze sekob, randolph których znalazłem (randolph,farma Akila a Sekob wiadomo) Nie moge znalesć pozostałej dwójki !!!!!! prosze o pomoc z poważaniem


Vaturas  :]

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Poszukiwacze i Opętani
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Wrzesień 2006, 20:28:52 »
Cytat: Vaturas
Gdzie można znaleść kawałek kamienia dla karrasa na amulet przeciw poszukiwaczom ??
Mapa... leży pod kapliczką równoległą do czarnego trolla. Zapewne mijałeś ją idąc po runę...próba ognia.


Cytat: Vaturas
Gdzie można znaleść Engroma i brutusa ?? Co do drugiego pytania, w piątym rozdziale na liście pojawiają sie jescze sekob, randolph których znalazłem (randolph,farma Akila a Sekob wiadomo) Nie moge znalesć pozostałej dwójki !!!!!! prosze o pomoc z poważaniem
Vaturas  :]
Mapa...Engrom jest myśliwym w owym rozdziale znajdziesz go w pomieszczeniu z rudą, gdzie wcześniej przebywał Marcos. Brutus znajduje się w zamku...jest kowalem, lecz znajduje się w 2 kuźni.


Forum Tawerny Gothic

Poszukiwacze i Opętani
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Wrzesień 2006, 20:28:52 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top