Autor Wątek: Gotowanie w G3  (Przeczytany 3560 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Xardi512men

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Gotowanie w G3
« dnia: 16 Wrzesień 2006, 18:58:06 »
Co myślicie o gotowaniu???   Miałoby się garnek,składniki garnek postawiłoby się na kuchni,włączyłby się widok na garnek i gotowałoby się!Co wy na to????(sorry za powtórzenia  )

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Gotowanie w G3
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Wrzesień 2006, 19:10:34 »
Cytuj
Co myślicie o gotowaniu??? yes.gif Miałoby się garnek,składniki garnek postawiłoby się na kuchni,włączyłby się widok na garnek i gotowałoby się!Co wy na to????(sorry za powtórzenia sad.gif )

LoL. Może jeszcze dodałbyś jakiś przepis Knora...

No cóz, w Gothicu gotowaniem można nazwać "pieczenie mięsa" Jest patelnia, ognisko, mieso i mamy gotowanie że hej ;] alob smażenie. Cóz, dal mnie zbedna opcja dodawać coś wiecej w gotowaniu, ludzie, nie róbcie z Gothica Simsów, poza tym PB i tak tego nie wprowadziła i nie wprowadzi do G3  

Z wyrazami szacunku...
« Ostatnia zmiana: 16 Wrzesień 2006, 19:11:01 wysłana przez Arkhan »

Forum Tawerny Gothic

Gotowanie w G3
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Wrzesień 2006, 19:10:34 »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Gotowanie w G3
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Wrzesień 2006, 09:48:36 »
Według mnie ten pomysł nie ma sensu. Akcja wszystkich części Gothic nie dzieje się w XX wieku, więc o cyzm tu mowa. Gothic to epoka ÂŚredniowiecza, a jak wiemy, wtedy gotowanie nie było aż tak dobrze rozwinięte. Mi wystarczy  możliwość pieczenia/smażenia mięsa, czego chcieć więcej. Zapewne dzięki opcji gotowania (gdyby twórcy ją wprowadzili do G3 albo do wcześniejszych gier) rozgrywka staciłaby na kliamcie i stałaby się w pewnym stopniu monotonna.

Offline treblu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Gotowanie w G3
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Wrzesień 2006, 15:38:41 »
Tez mi sie tak wydaje. Pomysl jest zbyteczny. Bo czemu mialoby to sluzyc? Zwiekszeniu realizmu? Chociaz bylaby to jakas odskocznia od tych wszystkich bohaterskich wypraw, itd. Wyobrazcie sobie... Bezimienny pichci  w przytulnej chatce jakis gulasz czy cus, na ktory przepis kupil/znalazl/ukradl gdzies tam, po czym idzie nim poczestowac jakas miejscowa pieknosc, ktora (jesli jej posmakuje) mu sie odwdzieczy:), w taki czy inny sposob...

Forum Tawerny Gothic

Gotowanie w G3
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Wrzesień 2006, 15:38:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything