Ankieta

Kt

Logitech Chillstream
4 (33.3%)
Microsoft XBOX 360 Controller dla Windows
6 (50%)
Inny (Jaki?)
2 (16.7%)

Głosów w sumie: 10

Autor Wątek: Gamepady  (Przeczytany 1857 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SzpakU

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Gamepady
« dnia: 15 Czerwiec 2007, 13:55:55 »
Witam,
Mam pewien problem. Nie mogę się zdecydować pomiędzy padem Logitecha z chłodzeniem, a padem microsoftu z wibracjami. Pomożecie mi??

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Gamepady
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Czerwiec 2007, 14:36:16 »
To chyba oczywiste. Ja osobiście wolę wibrację, bez przesady, nie gramy na pustyni...gra bez wibracji to nie to samo, a z braku chłodzenia jeszcze nikt nie umarł.

Forum Tawerny Gothic

Gamepady
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Czerwiec 2007, 14:36:16 »

Offline Asstalt - Assasin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Gamepady
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Czerwiec 2007, 16:45:30 »
??? jak może być coś oczywiste, skoro Użytkownik X miał pytanie?

tym bardziej że nie tylko twoje zdanie się liczy... ja jestem, zwolennikiem Logitech - powód? jest to solidna firma tworząca najlepsze akcesoria (nie tylko dla gracza)

 A co do tego jaki Pad jest lepszy: Logitech Chilstream - to się nazywa fanatyzm, co?

PS. mylisz się, ze względu na zbyt wysoką temperaturę już bardzo wiele osób umarło
PPS. Nie lubię Microsoft, ponieważ jest to mono polia determinująca mniejsze Firmy - zresztą, dobrze jest mieć Konkurencje, bo bez jej nie ma ewolucji - niestety jestem użytkownikiem Windows XP (Gracz nie ma wyboru...)

Offline Pawelck91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Gamepady
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Czerwiec 2007, 16:53:55 »
Osobiscie polecam ci LOGITECH RUMBLE PAD 2. Pad ten posiada wibracje,gra sie na nim bardzo przyjemnie. Jestem jego posiadaczem odjakiegos miesiaca. Dziala bez zarzutu. Wiekszych wadnie zauwazylem choc czasami mozeszponarzekac na krzyzak, ktory rzeczywiscie nie jest najlepszwej jakosci ale i tak jest super ;D
Pozdrawiam

Offline Asstalt - Assasin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Gamepady
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Czerwiec 2007, 15:30:29 »
Tylko że to Pad na podstawie Konstrukcji Pada do PS2... Ja byłem dotąd fanatykiem rumle pada, ale odkąd miałem okazje mieć pada do XBOX360 też w rękach, stało się to dla mnie nie (tak bardzo) ważne...

Plusem pada do XBOX360 jest wielkość... jak byłem mniejszy niż teraz, to był dla mnie za duży (Pad do oryginalnego XBOX) - teraz jest idealny.

kto uważał, wie jaki minus ma pad do PS2... jest za mały dla mnie w tej chwili - co innego jak byłem mniejszy, w tedy leżał jak ulał (w moich rękach)

Forum Tawerny Gothic

Gamepady
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Czerwiec 2007, 15:30:29 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top