Autor Wątek: Siódmy smok  (Przeczytany 4722 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline siema Innos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Siódmy smok
« dnia: 11 Czerwiec 2007, 10:04:47 »
Siemka. No właśnie jak w temacie, czy udało wam się w Gothic 2 znaleść siódmego smoka? Wg relacji kilku graczy odkryli oni, że w tajemniczym miejscu, gdzieś z palisadą orków znajduje się kolejny smok. Smok ten jest smokiem dzieckiem, który jest kilku krotnie mniejszy od innych, oto link do tej relacji!
>>KLIK<<

edit: - JA osobiście słabo w to wierze, no ale jeśli takie coś by było (choć wątpie) to by były jaja :P
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec 2007, 10:18:24 wysłana przez siema Innos »

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Siódmy smok
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Czerwiec 2007, 10:23:14 »
HAHAHA.

Jeśli jesteś tam zalogowany na tym forum to wyślij mu "pokarz screena, albo ze śmierci smoka, albo jak był jeszcze żywy". Zobaczymy co gościu odpisze XD. A jeśli nie umie wklejać screenów, to niech powie co to jest "orcza księga" (gdzie się znajduje) i jak dostał się za palisadę. Bo jest to co najmniej trudne, albo łatwe jeśli się gra na kodach. Nie przepuszczam żeby twórcy dawali potwora za palisadą bowiem zmusza to człowieka do grania na kodach.

P.S: Jeśli nie ma jakiegoś "a" to nie myślcie że nie umiem pisać, po prostu mam dziwną klawiaturę na której "a" czasami się nie wklepuje.
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec 2007, 10:32:09 wysłana przez Maksous »

Forum Tawerny Gothic

Siódmy smok
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Czerwiec 2007, 10:23:14 »

Offline koleus123

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Siódmy smok
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Czerwiec 2007, 10:24:37 »
Siódmy smok  -no nie wiem, według mnie gothicsheep zmyślił to żeby zrobić sensacje, chociaż...trzeba to sprawdzić. Chyba zainstaluje gothica 2  .

Offline Greg666

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Siódmy smok
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Czerwiec 2007, 13:14:09 »
?? byłem za balisadą tam jest tylko i wyłącznie tabliczka z wiadomością od programisty czy kogoś tam i tyle. A i jaskinia gdzie chowają się nie potrzebni npc

EDIT :przeczytałem tą relacje co to ''orcza księga'' ?? xD
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec 2007, 13:16:27 wysłana przez Greg666 »

Offline ..::Chester::..

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Siódmy smok
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Czerwiec 2007, 13:55:27 »
Eeee...? Co to za głupoty ten gothicsheep wypisuje. Orcza księga? Dziecko smoka? No nie, dawno się tak nie ubawiłem. Też mi wymyślił. Przecież każdy już chyba wie że za palisadą orków nic nie ma. Niech mi pokaże screena to może w to uwierze...

Offline Revagus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 151
  • Reputacja: 0
Siódmy smok
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Czerwiec 2007, 14:34:13 »
jak będzie miał dowód to mu uwierzę to jest nie możliwe jak by był to ktoś na pewno by wiedział  i szpnął słówko albo jakiś quest chodziarz może też chcieli zrobić niespodziane tak jak z klasztorem Mnichów kto to wie
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec 2007, 14:34:30 wysłana przez G0rn »

Offline Gothic300

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Siódmy smok
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Czerwiec 2007, 14:50:50 »
Niech pokaże dowód że tam jest jakieś dziecko smoka.Mam gothica 2 i przelazłem przez palisadę i nic żaden smok nawet dziecko albo jajo nic uwierze. Jak ujrze screena z tym dzieckiem smoka.

Cytat: Greg666
?? byłem za balisadą tam jest tylko i wyłącznie tabliczka z wiadomością od programisty czy kogoś tam i tyle. A i jaskinia gdzie chowają się nie potrzebni npc

EDIT :przeczytałem tą relacje co to ''orcza księga'' ?? xD


chyba księga orków.
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec 2007, 14:50:04 wysłana przez Gothic300 »

Offline bum

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Siódmy smok
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Czerwiec 2007, 15:49:23 »
ta jasne a ja widziałem złotego słonia w gothic 2 nk
pewnie taka sama historyjka jak gość który wypisywał na jakimś forum (nie pamiętam nazwy)
że zabił gomeza z kuszy i został królem kolonii
nawet specjalnie spreparował obrazek(napis na scrennie martwego gomeza itp.)
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec 2007, 15:50:20 wysłana przez bum »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Siódmy smok
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Czerwiec 2007, 16:11:28 »
Jakieś dziecko próbuje wmówić coś innym takich heretyków jest pełno w necie wymyślają niestworzone historie o grze i później o tym opowiadają. Jak to sprawdzić bardzo prosto po pierwsze gość poplątał motyw zadania po drugie w grze nie ma modelu małego smoka po trzecie nie ma takiej tekstury...to już mówi samo za siebie.

Offline Pawelck91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Siódmy smok
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Czerwiec 2007, 16:15:42 »
Cytat: G0rn
jak będzie miał dowód to mu uwierzę to jest nie możliwe jak by był to ktoś na pewno by wiedział i szpnął słówko albo jakiś quest chodziarz może też chcieli zrobić niespodziane tak jak z klasztorem Mnichów kto to wie


 

Coo ? klasztor mnichów gdzie to jest może ktos mi powiedziec ?????? O co ztym chodzi ??? Czy moze jest to klasztor magów ognia ?????


Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Siódmy smok
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Czerwiec 2007, 16:21:24 »
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA...(pół godziny później) nie to już przesada siódmy smok dziecko no nie nie wytrzymam. Niektórzy to mają fantazje siódmy smok w G2.

Cytuj
drugie w grze nie ma modelu małego smoka po trzecie nie ma takiej tekstury
Niema tekstury niema smoka niema smoka niema siódmego smoka i wszystko wyjaśnione.

Cytuj
historie o grze i później o tym opowiadają.
A czasami tej gry nawet dobrze nie znają tylko od kumpla czy szwagra znają jakieś historie.

Smoka niema nie było i słowa IsentoRa mówią same za siebie to bujdy na resorach.

Moim zdaniem nie ma sensu zamieszczanie tu kolejnych postów mówiących o tym jakie to brednie gothicsheep wypisuje. Każdy i tak wie, że to jedna wielka bujda i bełkot dziecka z wyobraźnią. Jeśli ktoś będzie miał coś sensownego do dopisania niech pisze na PW. Temat zamykam - Triv
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec 2007, 19:33:09 wysłana przez Trivet »

Forum Tawerny Gothic

Siódmy smok
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Czerwiec 2007, 16:21:24 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything