Autor Wątek: Kilka pytań  (Przeczytany 3912 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Driver

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Kilka pytań
« dnia: 14 Wrzesień 2006, 10:56:52 »
Witam.
Jestem nowy na forum, ale to nie ma znaczenia. Zaczynam grać w GII (bez NK) i od razu mam kilka pytań. Na część z nich były udzielane odpowiedzi, ale kiedy bardziej poszukałem okazywało się, że istnieją sprzeczne opinie - stąd proszę o dokładne informacje w jednym temacie. Wypunktuje rzeczy które mnie interesują i z góry dziękuje za wszelką pomoc.
1. Trofea myśliwskie
Temat poruszany wiele razy, ale nie udało mi się znaleźć konkretnych odpowiedzi.
a) Jakie trofea są potrzebne do głównego wątku gry? Czy potrzeba wydawać na umiejętności ich zdobywania PN? Czy można je kupić?
b ) Które trofea są potrzebne do zadań pobocznych? Czy do wykonania zadania z pazurami specjalnego zębacza potrzeba um. wyciągania pazurów?
c) Które z trofeów dają jakieś dodatkowe bonusy (np. regenerują manę), a które są tylko dla złota? (Co do pierwszego rodzaju trofeów proszę o informacje dodatkowe tzn. czy jest ograniczona ilość możliwych użyć)
d) Ostatnia rzecz: czy np. składniki do tworzenia run są przydatne dla innych gildii? Które z trofeów są nie dostępne w sprzedaży, a są bardzo przydatne dla jakiejś klasy (np. jakieś serca dla maga itp. - chociaż one chyba są do kupienia)?
2. Alchemia
Przede wszystkim prosiłbym o wyjaśnienie kiedy dostaje się określone możliwości nauki receptur oraz czy są składniki, których nie sprzedają kupcy
3. Kowalstwo
Wiem, że istnieje możliwość wykuwania lepszych mieczy, ale kiedy jest dostępna możliwość nauczenia się tego? Czy tylko najemnik ma możliwość wykucia magicznych mieczy na smoki (czy tylko on ma możliwość nauczenia się tych um. od Benneta)?

Na dwa ostatnie pytania możliwe, że już była gdzieś jedna, pewna odpowiedź - jeżeli tak, to przepraszam za powtórzenie.

Niech Innos będzie z wami.  

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Kilka pytań
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Wrzesień 2006, 16:18:28 »
Cytuj
Jakie trofea są potrzebne do głównego wątku gry? Czy potrzeba wydawać na umiejętności ich zdobywania PN? Czy można je kupić?

Nierozumiem, jak to kupić? Chodzi ci o to że płacisz złotem i zdobywasz umiejetnosci? Nie, takiego czegoś nie spotkasz w grze Gothic II  
Do głównego wątku gry? ÂŻadne trofeum...naturalnie , jeżeli chcesz zostac czeladnikiem Bospera to muszisz sie nauczyc sciagac skory z zwierzat.

Cytuj
b ) Które trofea są potrzebne do zadań pobocznych? Czy do wykonania zadania z pazurami specjalnego zębacza potrzeba um. wyciągania pazurów?

Nie. Do tego zadania nie jest to potrzebne.

Cytuj
c) Które z trofeów dają jakieś dodatkowe bonusy (np. regenerują manę), a które są tylko dla złota? (Co do pierwszego rodzaju trofeów proszę o informacje dodatkowe tzn. czy jest ograniczona ilość możliwych użyć)

Lol. Niema takowych. Tu już podchodzi mi pod spam  


Cytuj
d) Ostatnia rzecz: czy np. składniki do tworzenia run są przydatne dla innych gildii? Które z trofeów są nie dostępne w sprzedaży, a są bardzo przydatne dla jakiejś klasy (np. jakieś serca dla maga itp. - chociaż one chyba są do kupienia)?

Składniki do tworzenia run - są przydatne, oprocz kamienia runicznego. Wydobywać serce np golema można nauczyć u myśliwego Groma.

Cytuj
Przede wszystkim prosiłbym o wyjaśnienie kiedy dostaje się określone możliwości nauki receptur oraz czy są składniki, których nie sprzedają kupcy

U Ignaza po wykonaniu jego zadania, u Constatina w drugim rozdziale i u Sagitty jak równiez magów z klasztoru.Receptury? Cóz, jest jedna, nazywa sie Emblema Firgasto.

Cytuj
Wiem, że istnieje możliwość wykuwania lepszych mieczy, ale kiedy jest dostępna możliwość nauczenia się tego?

W G2 niema takiej możliwości.

Cytuj
Czy tylko najemnik ma możliwość wykucia magicznych mieczy na smoki (czy tylko on ma możliwość nauczenia się tych um. od Benneta)?

Tylko i wyłącznie Najemnik może stworzyć i się nauczyć takowej umiejetnosci.

Z wyrazami szacunku...

Forum Tawerny Gothic

Kilka pytań
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Wrzesień 2006, 16:18:28 »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Kilka pytań
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Wrzesień 2006, 16:24:33 »
Cytat: Driver
1. Trofea myśliwskie
Temat poruszany wiele razy, ale nie udało mi się znaleźć konkretnych odpowiedzi.
a) Jakie trofea są potrzebne do głównego wątku gry? Czy potrzeba wydawać na umiejętności ich zdobywania PN? Czy można je kupić?
b ) Które trofea są potrzebne do zadań pobocznych? Czy do wykonania zadania z pazurami specjalnego zębacza potrzeba um. wyciągania pazurów?
c) Które z trofeów dają jakieś dodatkowe bonusy (np. regenerują manę), a które są tylko dla złota? (Co do pierwszego rodzaju trofeów proszę o informacje dodatkowe tzn. czy jest ograniczona ilość możliwych użyć)
d) Ostatnia rzecz: czy np. składniki do tworzenia run są przydatne dla innych gildii? Które z trofeów są nie dostępne w sprzedaży, a są bardzo przydatne dla jakiejś klasy (np. jakieś serca dla maga itp. - chociaż one chyba są do kupienia)?
AD. a)
Nie musisz znać żadnych umiejętności myśliwskich by przejść grę tzn. nie są ci one potrzebne w głównym wątku. Musisz wydawać punkty nauki by czegokolwiek się nauczyć, jednak czasem nauczyciele zrobią to za darmo lub za jakiś przedmiot.
AD. b) Na pytania "które ?" ci nie odpowiem jest ich trochę...jeśli chodzi o pazury to  musisz posiadać tą umiejętność tzn. zdobywanie pazurów.
AD. c) Nie ma trofeów dodających jakiekolwiek bonusy...poza żułczawkami pełzaczy które regenerują mane.
AD. d) Nie są potrzebne...możesz je sprzedać...serca zazwyczaj nie ujrzymy w sklepie ale można je zdobyć ubijając golema...



Cytat: Driver
2. Alchemia
Przede wszystkim prosiłbym o wyjaśnienie kiedy dostaje się określone możliwości nauki receptur oraz czy są składniki, których nie sprzedają kupcy
Receptur uczymy się od alchemików...a jeśli chodzi o same ich przepisy to oczywiście nie wszystkiego nauczą nas nauczyciele, niektóre z nich znajdziesz tylko na papierze.



Cytat: Driver
3. Kowalstwo
Wiem, że istnieje możliwość wykuwania lepszych mieczy, ale kiedy jest dostępna możliwość nauczenia się tego? Czy tylko najemnik ma możliwość wykucia magicznych mieczy na smoki (czy tylko on ma możliwość nauczenia się tych um. od Benneta)?
Podstawowych umiejętności kowalstwa nauczyć może się każdy, jednak wykuwania broni z rudy uczyć się mogą tylko najemnicy i łowcy smoków.

Forum Tawerny Gothic

Kilka pytań
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Wrzesień 2006, 16:24:33 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything