Autor Wątek: Ulubiona drużyna koszykarska NBA  (Przeczytany 1629 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Ulubiona drużyna koszykarska NBA
« dnia: 09 Czerwiec 2007, 16:45:34 »
Właśnie, tak jak temat mówi, jaka jest Wasza ulubiona drużyna koszykarska w amerykańskiej lidze NBA? Chyba będzie tu mało wypowiedzi, ponieważ mało kto tu interesuje się koszem ( tak myślę ), lecz zaryzykuję  Otóż, moją ulubioną drużyną NBA jest Los Angeles Lakers. Nie dość, że gra tam ( moim zdaniem ), uważany za najlepszego koszykarza na świecie, Kobe Brayant, to zespół pokazuję klasę. Co prawda, zespół nie dał rady przez ostatni sezon, gdyż ich trener Phil Jackson , kazał Brayantowi grać zespołowo. Co, zdziwienie? Brayant, nigdy nie grał zespołowo, no, podawał piłki, ale częściej się puszczał i odgrywał zawsze rolę samotnego strzelca, który zawsze ratuję zespół przed przegraniem, swoimi rzutami z dystansu. A w tamtym sezonie, Kobe musiał grać bardzo zespołowo. No, czasem się puszczał i zdobywał punkty, lecz to nie to samo. Dobra, już nie będę Wam więcej mówił, bo zanudzę na śmierć :D

PS; Liczę, że nie jest to głupi temat.
PS 2; Liczę na wypowiedzi ;)

Pozdrawiam.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Ulubiona drużyna koszykarska NBA
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Czerwiec 2007, 13:04:40 »
Muszę niestety w moim przypadku potwierdzić odpowiedz Travisa.

Mimo, że obecnie koszykówką zbytnio się nie interesuje to w przeszłości moją ulubioną, najukochańszą drużyną był team o nazwie  Los Angeles Lakers. Gwiazdy które tam występowały, naprawdę przyciągały moją uwagę. Akcje, pojedynki, jeszcze za czasów świetności tej drużyny, były wprost cudowne. Muszę przyznać że z zachwytem obserwowałem ich mecze, mimo że nie jestem zapalonym kibicem koszykówki.

Forum Tawerny Gothic

Ulubiona drużyna koszykarska NBA
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Czerwiec 2007, 13:04:40 »

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Ulubiona drużyna koszykarska NBA
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Czerwiec 2007, 21:24:16 »
Los Angeles Lakers to psy...    Może i kiedyś ta drużyna była dobra, grali w niej Malone, Payton, O'Neal ( nie lubię go ale gra dobrze ). Teraz to jedno wielkie bagno, a rządzą, jak dla mnie Tłoki ( Detroit Pistons ). Od wielu jak kibicuje temu zespołowi i nie zanosi się, żeby miało się to zmienić. Ostatnio przegrali z Huston, ale to się mieni i pokażą, że nie ma na nich mocnych.
« Ostatnia zmiana: 31 Sierpień 2007, 18:46:05 wysłana przez Khaleb »

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiona drużyna koszykarska NBA
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Sierpień 2007, 11:22:42 »
Ja mam dwie ulubione drużyny koszykarskie z NBA
Los Angeles Lakers - Naprawdę bardzo dobrze pokazują się w NBA.
[img]http://www.lakersplayers.org/images/photos/lakers-history2.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]
Denver Nuggets - Lubię ich dlatego, że w tym klubie gra Allan Iverson.
[img]http://images.greatseats.com/300x180/denver_nuggets300.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]
« Ostatnia zmiana: 27 Sierpień 2007, 11:26:01 wysłana przez EnzoFerrari »

Forum Tawerny Gothic

Ulubiona drużyna koszykarska NBA
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Sierpień 2007, 11:22:42 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top