Autor Wątek: Tarcza antyrakietowa  (Przeczytany 14480 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Paladyn Albrecht

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Odp: Tarcza antyrakietowa
« Odpowiedź #20 dnia: 27 Sierpień 2008, 11:12:29 »
No własnie oglądałem i mówili że amerykańcy będą dawać 40 milionów rocznie.Najbardziej przeraża mnie to że zachód jest bezsilny wobec rosji,tak samo jak wobec nazistowskich niemiec.Bo zachód mówi musicie opuścić gruzje nie akceptujemy osetii i abchazji a rosja i tak robi co chce i nie ponosi konsekfencji,polityka zachodu musi sie bardzo zmienic jesli chce byc skuteczna.

Offline Rysownik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 164
  • Reputacja: 0
  • Veni, vidi fugi
Odp: Tarcza antyrakietowa
« Odpowiedź #21 dnia: 27 Sierpień 2008, 11:56:18 »
Chciałbym się dowiedzieć, kto zapłaci za ewentualne pomyłki? Jak taka rakieta spadnie na jakieś miasto, czy wieś...  A jeśli spadnie na inne kraje przez przypadek? Niemcy to zrozumieją, Czechy i Słowacja także, ale jak na Białoruś czy Obwód Kaliningradzki, to zaraz "szczuta", "nierozumiana", "niewinna", "poszkodowana" Matuszka Rosja podniesie głos, że to spisek, czy jakieś inne "kapitalistyczne knowania".

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tarcza antyrakietowa
« Odpowiedź #21 dnia: 27 Sierpień 2008, 11:56:18 »

Paweł I

  • Gość
Odp: Tarcza antyrakietowa
« Odpowiedź #22 dnia: 27 Sierpień 2008, 12:44:50 »
To akurat się z tobą zgodzę Paladyn Albrecht że polityka zachodu jest bezsilna wobec Rosji.Moim zdaniem Rosja to głupi zacofany kraj który dalej rządzi Putin mimo że prezydentem jest Medieview.

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tarcza antyrakietowa
« Odpowiedź #23 dnia: 20 Wrzesień 2008, 21:05:59 »
Może ktoś to pisał, ale nieważne. Powiem Wam, czego się Ruscy boją. Prędzej czy poźniej nastąpi kryzys energetyczny. Według Rosjan USA będzie próbować przejąć Rosyjskie szyby na Wschodzie. Wtedy bazy założone w Polsce i Czechach w jakiś sposób zagrożą Rosjanom. Sądze, że budowanie tych baz to dobry pomysł, ale nie powinniśmy drażnić Rosjan. Konflikt w Gruzji pokazał, że Nato czy ONZ nie wiele zrobi w razie agresj Rosjan. USA pokiwa palcem, powie, że to jest "beee" przesunie 2 statki w kierunku Ruskich i na tym się skończy. Mam nadzieje, że Nato nie będzie chciało powtótki z 39 kiedy to wszyscy myśleli, że na Europie ÂŚrodkowej się skończy i im się nic nie stanie.

Offline nukkur

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Odp: Tarcza antyrakietowa
« Odpowiedź #24 dnia: 22 Wrzesień 2008, 22:39:23 »
A ja powiem krótko i na temat : czy z tarczą czy bez w konflikcie z Rosją zawsze będziemy na tarczy. A Amerykanie są tak głupiż jeszcze chcą nam za to płacić hahah to nas nawet przed kombajnem nie uchroni.

Offline Uhzonks

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Homm, Gothic, Archlord
Odp: Tarcza antyrakietowa
« Odpowiedź #25 dnia: 23 Wrzesień 2008, 14:45:40 »
Sami wiecie czym kończy się lojalizm wobec Rosji. Polska polityka powinna moim zdaniem dążyć do usamodzielnienia się od wschodu. Powtarzam się czy nie - nieważne :P

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Odp: Tarcza antyrakietowa
« Odpowiedź #26 dnia: 23 Wrzesień 2008, 15:51:29 »
Cytuj
Polska polityka powinna moim zdaniem dążyć do usamodzielnienia się od wschodu.
Dążyć? Z tego co ja wiem to już ładnych pare lat nie jesteśmy uzależnieni od wschodu.
Cytuj
Tylko jemu o co innego chodizło ;]
Zwracam honor. Przeczytałem tylko tego posta xP
« Ostatnia zmiana: 23 Wrzesień 2008, 16:00:32 wysłana przez Don Corleone »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Tarcza antyrakietowa
« Odpowiedź #27 dnia: 23 Wrzesień 2008, 15:52:46 »
Cytuj
A ja powiem krótko i na temat : czy z tarczą czy bez w konflikcie z Rosją zawsze będziemy na tarczy. A Amerykanie są tak głupiż jeszcze chcą nam za to płacić hahah to nas nawet przed kombajnem nie uchroni.
...
Cytuj
Konflikt w Gruzji pokazał, że Nato czy ONZ nie wiele zrobi w razie agresj Rosjan.
Bo UE tudzież inne organizacje nie mają zamiaru mieszać się w konflikt, który nie tyczy się ich bezpośrednio, więc nie oczekujcie, że zaraz wszystkie potęgi europejskie wyruszął na odwet do Osetii. Po drugie, w radach tych organizacji zasiadają urzędnicy poszczególnych państw europejskich, które bez surowócw z Rosji zaczną wegegetować, więc po co mają sobie komplikować życie?
Cytuj
Polska polityka powinna moim zdaniem dążyć do usamodzielnienia się od wschodu.
Przecież dążymy, aczkowliek w takim stopniu na jaki pozwola nam  matka natura, bo nikłe złoża ropy i gazu nie pozwalają nam na całkowite odcięcie się od Rosji.

Cytuj
Sami wiecie czym kończy się lojalizm
Mi się zdaje, że pisze się lojalność;]
Cytuj
Dążyć? Z tego co ja wiem to już ładnych pare lat nie jesteśmy uzależnieni od wschodu.
Tylko jemu o co innego chodizło ;]
« Ostatnia zmiana: 23 Wrzesień 2008, 15:53:58 wysłana przez Serail »

Offline Uhzonks

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Homm, Gothic, Archlord
Odp: Tarcza antyrakietowa
« Odpowiedź #28 dnia: 23 Wrzesień 2008, 20:56:45 »
To nie zmienia faktu że każde działanie zachodu wymierzone przeciwko Rosji wywoła III wojnę światową a tego byśmy nie chcieli, gdyż jak wcześniej wspomniano Polsce jak pierwszej dostanie się za wybryki z embargo, tarczą antyrakietową i 'za żywota' <zaprawdę Rosja i Niemcy to najlepsi sąsiedzi o jakich mogliśmy tylko marzyć... wiecie occ>

Paweł I

  • Gość
Odp: Tarcza antyrakietowa
« Odpowiedź #29 dnia: 23 Wrzesień 2008, 21:02:26 »
Ja powtórzę jeszcze raz że tarcza w Polsce nam się opłaci dlatego że:
- rakiety wymierzone w Polskę i w USA będą natychmiast niszczone.
I jeszcze będziemy mieli lepszą armię dzięki USA ;D ;D.Więc moim zdaniem dobrze że jest tarcza.
« Ostatnia zmiana: 23 Wrzesień 2008, 21:03:46 wysłana przez Paweł I »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Tarcza antyrakietowa
« Odpowiedź #30 dnia: 23 Wrzesień 2008, 21:03:47 »
Cytuj
To nie zmienia faktu że każde działanie zachodu wymierzone przeciwko Rosji wywoła III wojnę światową
Rosjanie nie są głupi. Mają dużą armię, ale nie są potęgą, która może pokonać państwa zachodu. Jeśli już mieliby wystosować jakieś "kary" w stosunku do UE tudzież USA, to będą to sankcje ekonomiczne i polityczne, aczkolwiek każdy kij ma dwa końce. Jeśli wystosują sankcję ekonomiczne, to ucierpi także ich gospodarka, a sankcje polityczne, cóż tak samo potraktują rosjan inne kraje.
Cytuj
gdyż jak wcześniej wspomniano Polsce jak pierwszej dostanie się za wybryki z embargo
Embargo, to nie jest polski wybryk;/
Cytuj
zaprawdę Rosja i Niemcy to najlepsi sąsiedzi o jakich mogliśmy tylko marzyć... wiecie occ>
Cóż, to nie nasza wina, że nasz rząd, a raczej pezydent preferuje politykę proamerykańską, kiedy trzeba być obiektywnym w stosunku i do Europy/Rosji/USA, wtedy nie będzie aż takich problemów.
Cytuj
I jeszcze będziemy mieli lepszą armię dzięki USA  .Więc moim zdaniem dobrze że jest tarcza.
To nie tak, tylko bodajże 2 baterie typu patriot będą w poslce na stałe, aczkolwiek nie można zaprezczyć, że kiedy amerykanie wyudują tu element tarczy,notabene warty grube miliony, to będą bronili go za wszelką cenę także, gdy integralność terytorialna polski zostnie naruszona, to amerykanie zaintereweniują. Zresztą gwarantuję nam to umowa podpisana z USA.
« Ostatnia zmiana: 23 Wrzesień 2008, 21:06:19 wysłana przez Serail »

Offline Uhzonks

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Homm, Gothic, Archlord
Odp: Tarcza antyrakietowa
« Odpowiedź #31 dnia: 23 Wrzesień 2008, 22:03:32 »
Ciekaw jestem jak zachowa się taka tarcza wobec głowicy jądrowej... tfu, wypluwam to słowo

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tarcza antyrakietowa
« Odpowiedź #31 dnia: 23 Wrzesień 2008, 22:03:32 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top