Autor Wątek: Zaliczenie zadań  (Przeczytany 977 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wysza

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Zaliczenie zadań
« dnia: 08 Czerwiec 2007, 11:06:40 »
Witam. Od niedawna gram w Gothic'a 3. Jestem w Monterze, zdobywam zaufanie u Orków, lecz ciągle mam go za mało. Wypełniłem wszystkie zadania - prawie.
Podszedłem najpierw do niewolników którzy są zmęczeni, a potem do kolesia, który nimi zarządza. Wg. solucji powinienem zrobić to odwrotnie (ale skąd miałem wcześniej wiedzieć). Dostałem zlecenie, by poszukać zmęczonych niewolników i gdy podchodze z powrotem do nich, to nie chcą już ze mną gadać. To samo ze złotem ukrytym przez Ashtona - mam donieść o tym Marikowi, ale kiedy mam przy sobie to złoto, w rozmowie z Marikiem nie mogę o tym wspomnieć.
Pomocy!!! Ostatni save mam w Cape Dun.

Respev

  • Gość
Zaliczenie zadań
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Czerwiec 2007, 14:47:12 »
Cytuj
Podszedłem najpierw do niewolników którzy są zmęczeni, a potem do kolesia, który nimi zarządza
Porozmawiaj tylko z tymi, którzy mają imiona.

Cytuj
To samo ze złotem ukrytym przez Ashtona - mam donieść o tym Marikowi, ale kiedy mam przy sobie to złoto, w rozmowie z Marikiem nie mogę o tym wspomnieć.
Musisz sie najpierw o tym dowiedzieć od niewolnika imieniem Kelvin (chyba tak ma na imie) na jednej z farm. Niewolnik powie ci o tym w zamian, gdy pozwolisz mu zostać na farmie.

Forum Tawerny Gothic

Zaliczenie zadań
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Czerwiec 2007, 14:47:12 »

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Zaliczenie zadań
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Czerwiec 2007, 20:40:45 »
Powalcz na arenie. Kiedy wygrasz pogadaj z jednym najemnikiem orków (nie pamiętam imienia) i wtedy będziesz mógł wziąć ze sobą tego niewolnika. Poza tym jeśli chodzi o Marika to trzeba wziąć list ze skrzyni, a wcześniej musisz pogadać z jednym z niewolników którzy odpoczywają na jednej z farm.

Forum Tawerny Gothic

Zaliczenie zadań
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Czerwiec 2007, 20:40:45 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top