Autor Wątek: Czas Zapłaty dyskusja  (Przeczytany 44365 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ojciec redaktor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
Czas Zapłaty dyskusja
« dnia: 13 Wrzesień 2006, 17:39:42 »
Czas zapłaty to mod w którym wcielamy się w ricka, jednego z rozbitków dla których ten ląd który ich uratował, stał się ich przekleństwem. Mod będzie opowiadał niemal, ze całkowicie nową fabułę, ale na starym terenie. Mówię niemal gdyż będa powiazania ze stara (będziemy mogli natknąc się nawet na bezimiennego).
W modzie nie mamy zamiaru wprowadzac wyraźnych podziałów na dobrych i złych.
 Będa 3 frakcje,a każda chce przeżyć kosztem drugiej. Nawet my, dlatego tzreba będzie wyeliminować pozostałe frakcje.

Wstep do fabuły prezentuje się nastepująco:
Cytuj
Po morzach Myrtany pływała silna, odważna, liczna oraz przede wszystkim dumna grupa piratów. Po zniszczeniu przez orków ludzkiej floty piraci byli na tyle silni i odważni, że zaczęli napadać na orkowe statki. Jednak tak potężną grupę jakimi byli piraci potrafi zniszczyć jeden dzień, jedna noc, jedna chwila. Chwila straszliwej burzy która była w stanie zniszczyć całą flotę piracką. Jednak czwórka śmiałków przetrwała szalejący żywioł i dotarli do koloni karnej w Khorinis gdzie przyjdzie im walczyć o przetrwanie nie ze zwierzętami, morzem czy nawet orkami, ale z czymś o wiele niebezpieczniejszym - z ludźmi

Po za wciągającą fabuła, mod oferowac będzie między innymi:
    * Kilka znajomych postaci z GII i NK;
    * Złożone i nowatorskie systemy zdarzeń (np. polowania, ataki na obóz, zawody);
    * Nowe zbroje i oręż;
    * Niektóre postacie z GI dostaną nowe funkcje;
    * Zwiększony stopień trudności gry;
    * I wiele innych niespodzianek.

Macie tutaj screeny:
[img]http://images4.pictiger.com/thumbs/ce/0336675e8ee7ec9214de5fadc6dcdfce.th.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /][img]http://images4.pictiger.com/thumbs/e8/0de008c3d9df99b79de2196539c452e8.th.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /][img]http://images4.pictiger.com/thumbs/3d/b1352d136ad69ece122abb538569483d.th.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

[img]http://images4.pictiger.com/thumbs/1b/6ff7399914bba18d03a6380c4ec87e1b.th.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /][img]http://images4.pictiger.com/thumbs/90/170568ca34ed6ff20d18b2a0e1541390.th.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /][img]http://images3.pictiger.com/thumbs/ec/8ed9051000ac1f21e64521ea2f4defec.th.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

i trailer (wersja alpha) http://video.google.pl/videoplay?docid=-4402434071833497889

więcej informacji na The Modders w dziale Czas zapłaty
« Ostatnia zmiana: 02 Lipiec 2011, 01:30:03 wysłana przez Isentor »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Czas Zapłaty
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Wrzesień 2006, 18:02:43 »
Mod zapowiada się bardzo ciekawie i interesujaco. Nieco więcej czytałem o owej modyfikacji na forum modderów, ale przedstawione wyżej informacje o modzie w pełni mi wystarczają, by rzec kilka słów o "Czasie zapłaty". Z pewnością mod będzie dość długi, mam nadzieję, że wszelkie innwoacje i nowości, które ujżymy na naszym ekranie np. polowania, ataki na obozy, zawody, nowe funkcje postaci i przede wszystkim zwiększony stopień trudności - wyjdą modowi na dobre i przykują większą uwagę graczy. Co do samej fabuły, to zgodzę się, jest wciągająca i liczę, że w krótce dowiemy się o niej czegoś więcej. Screeny ukazujące "Czas zapłaty"
również są dość ciekawe i zdradzają nieco rąbka tajemnicy o modzie.

Byłbym zapomniał, link do trailera nie działa...

Forum Tawerny Gothic

Czas Zapłaty
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Wrzesień 2006, 18:02:43 »

Offline orcwarrior

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Czas Zapłaty
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Wrzesień 2006, 21:13:42 »
No, no kolejny porządny mod się nam szykuje...jeśli chodzi o fabułę to jest ona dobra i potrafi zaciekawić gracza. Nowe funkcje zawsze się przydadzą...jak i inne rzeczy. Oglądnąłem sobie ten trailer i muszę powiedzieć, że mało ciekawych rzeczy w nim pokazano...kilka walk, mała hasanka bohatera...
Według mnie powinien być dokładniej nakręcony w końcu on ma promować moda tym samym jego jakość powinna być wysoka [obecnie jest okrutnie ciemny], ten efekt z obrazkami nawet ciekawy ale pięknością to one nie grzeszą.

Trzeba było nagrać kilka scenek filmikowych z modyfikacji dodać ciekawe napisy bardziej klimatyczną muzykę i trailer byłby idealny...bo z tego co obecnie powstało wychodzi na to iż filmik nagrano we frapsie a napisy wrzucono w move makerze 2.  

Offline orcwarrior

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
Czas Zapłaty
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Wrzesień 2006, 21:18:57 »
Bedzie nowy, drugi trailer
Zapewniam ze bedzie dużo lepszy od tego :good:
pokazemy napewno wiecej ciekawostek ;)

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Czas Zapłaty
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Wrzesień 2006, 20:53:04 »
Widzę, że mod wygląda obiecująco. Ba, napewno w niego zagram, jak wyjdzie. Ale mam takie pytanie - czy opłaca się robić jeden mod, gdy nie ukończyliście drugiego? o_O

Bo ja jakoś w tym sensu nie widzę. Nie, żebym nie chciał, by ten nie wyszedł, ale bardziej chyba opłaca się ukończyć jeden, a potem zająć się drugim, nieprawdaż?

Thoro

  • Gość
Czas Zapłaty
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Wrzesień 2006, 21:30:26 »
Cytuj
Bo ja jakoś w tym sensu nie widzę. Nie, żebym nie chciał, by ten nie wyszedł, ale bardziej chyba opłaca się ukończyć jeden, a potem zająć się drugim, nieprawdaż?

Jestem podobnego zdania. No chyba, że grupa jest, obszerna a do tego panuje świetna organizacja pozwalająca zarządzać obydwoma projektami. No cóż, mam nadzieję że choć jeden mod z wymienionych zostanie ukończony bo szczerze mówiąc mam już dość tego "rozkwitu polskiej sceny modderskiej". Powstaje wiele grup, w większości są ta ludzie, którzy nie mają pojęcia o modowaniu, czekają na łosi i praktycznie nic nie robią.

Offline orcwarrior

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
Czas Zapłaty
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Listopad 2006, 20:42:57 »
Porcja nowych screenów
"Czerwone Bagno"
[a href=\"http://server4.pictiger.com/img/709107/picture-hosting/czaszaplaty.php\" target=\"_blank\"]

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Czas Zapłaty
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Listopad 2006, 21:05:57 »
Nareszcie coś się ożywiło w pracach nad modyfikacją. Na niektórych screenach, które zaprezentowałeś niezbyt dużo widać, gdyż były one robione podczas nocy. Można zauważyć, że przedstawiają one walkę z nieumarłymi, głównie z zombie, no i umiejscowione są na obszarze bagien. Po dokładniejszym przyjrzeniu się stwierdzam, iż screeny nawet mi się podobają i są całkiem niezłe. To już daje do myślenia i nieco przybliża nam samego moda.

Offline orcwarrior

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
Czas Zapłaty
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Listopad 2006, 21:27:48 »
Screeny były robione w nocy z myslą o fanach, dzień mógłby zdradzic zbyt duzo a co za tym popsuc zabawe graczom, dodam ze niedlugo spodziewamy sie poządnego trailera, który zaspokoi troche głód osob oczekujacych na moda :)

Offline LONYSARD

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Reputacja: 0
Czas Zapłaty
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Marzec 2007, 12:48:40 »
mam pytanie , kiedy możemy sie spodziewać premiery Gothic Czas zapłaty ??
czy w tym miesiącu ???? jak nie to powiedzcie kiedy . Mam nadzieje że już niedługo bo już mnie palce swieżbią

Offline Zdunek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ken'Udz mistrz stali i runy.
Czas Zapłaty
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Marzec 2007, 14:59:08 »
Jak dobrze wiem to za jakiś czas mają wydać prolog(coś typu demo)
ale niestety ich(właściwie nasz, bo pomagam też moddersom :P ) główny skrypter czyli Orcwarrior  nie ma metod ponad miesiąca, kilka dni temu z nim gadałem i pisał że będzie miał neta w przyszłym tygodniu

a co do wydania głównego moda, nie prologa to jeszcze długa droga przed murdersami :)
« Ostatnia zmiana: 02 Marzec 2007, 23:24:02 wysłana przez DODO »

Thoro

  • Gość
Czas Zapłaty
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Marzec 2007, 15:23:31 »
Cytuj
Grupa The Modders, wydała krótką modyfikację dla pierwszej części gry. Czas Zapłaty Prolog, jest to zapowiedź polskiej modyfikacji o tej samej nazwie. Dostępna są dwie wersje dodatku...
http://gothic.gram.pl/news.php?id=136
« Ostatnia zmiana: 03 Marzec 2007, 15:27:46 wysłana przez Thoro »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Czas Zapłaty
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Marzec 2007, 16:31:56 »
Oczywiście, zagrałem w wersję z dubbingiem, i muszę pogratulować jak narazie demka modyfikacji pt "Czas Zapłaty". Pierwsze wrażenie - jak najbardziej pozytywne, najlepszy był widok tych wszystkich strażników i ich marsz jak i walka z obrońcami Nowego Obozu :P. Jedynie można by popracować nad końcowym filmikiem - a ściślej mówiąc, dzwiękiem bo jest troche przerywany ale to z pewnością zostanie poprawione jednak najważniejsze jest wydanie pełnej wersji. (uznanie dla twórców za kawałek muzyczki z G3 :P). Samo Demo pokazuje że modyfkacja zapowiada się obiecująco, i z pewnością, tak jak na MT czy inne mody, będę czekał z niecierpliwością ;). 9/10.

Pozdrawiam.

Offline Walek127

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Czas Zapłaty
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Marzec 2007, 18:35:33 »
Właśnie ściągam ten prolog. Zapowiada się fajnie. Bardzo lubie obóz bractwa i widze że się pozamieniali w zombie  

Mam pomysł na fajnego moda. Kiedyś gdy się bawiłem programem GoMan podmieniałem twarze itp. I raz przez przypadek zmieniłem twarz Szalonemu Cor Kalomowi. Dodałem mu twarz taką jak mają opętani ludzie w ÂŚwiątyni ÂŚniącego. Ale sama twarz była po prostu zabójcza. Nie wyglądała jak twarz tych innych szaleńców. To była twarz Kaloma tylko z podkrążonymi oczami i wściekłą miną. Dlatego zwracam się z prośbą do doświadczonych moderów o zrobienie moda w Bractwem w roli głównej, gdzie wcielamy się w jedengo z najbardziej zaufanych ludzi Szalonego Cor Kaloma i opętujemy innych  

Ja natomiast zwracam się z proźbą do użytkowników forum o zakup 24 calowego telewizora dla kochanego admina. Ma być oczywiście płaski noi z dostawą pod dom.
Ehh ludzie, czy to koncert rzyczeń -,-// Thoro
« Ostatnia zmiana: 03 Marzec 2007, 18:54:56 wysłana przez Thoro »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Czas Zapłaty
« Odpowiedź #15 dnia: 03 Marzec 2007, 19:14:18 »
Grałem, grałem i muszę przyznać, że prolog zrobił na mnie bardzo duże wrażenie, oczywiście dobre. Na pierwszy rzut oka widać iż modderzy tworzący modyfikacje biorą sprawę na poważnie. Wykonana w profesjonalny sposób instalacja z ładną oprawą graficzną oraz z FAQ, naprawdę dobra robota. Po włączeniu gry na początku moją uwagę przykuła reklama the modders - prosta aczkolwiek ciekawa. O menu nie ma co pisać gdyż nie zostało zmienione dopiero ekran loadingu uległ zmianie. Według mnie na lepsze naprawdę widać staranność wykonanej pracy. Jeśli chodzi o samą modyfikację od strony grywalności... textury z Gothic 2 naprawdę poprawiają grę pod względem wizualnym i są dobrym urozmaiceniem. Był to prolog jednak tylko zwiększył mój apetyt na "Czas Zapłaty". Muszę przyznać, że jest to jedna z niewielu modyfikacji, które zaciekawiły mnie ostatnio. Zakończenie jest jak najbardziej ciekawe, sądziłem, że zostałem po prostu zabity a tu ci taka niespodzianka i prolog ukończony.


P.S.
Skoro mamy koncert życzeń to ja bym poprosił by ktoś opłacił za mnie jutrzejszą modlitwę na mszy św.

Offline ojciec redaktor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
Czas Zapłaty
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Marzec 2007, 13:17:37 »
Miło słyszeć, iż prolog się podobał :) Kosztował nas trochę pracy (a w szczególności Orca ;) ), ale czego się nie robi dla fanów Gothica :P
Jednak na pełną wersję Czasu Zapłaty przyjdzie wam jeszcze trochę poczekać, ale bądźcie cierpliwi, bo naprawdę warto ;)

Ps.
Jak koncert życzeń to niech ktoś za sponsoruje Orcwarriorowi neta :P

Offline Zdunek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ken'Udz mistrz stali i runy.
Czas Zapłaty
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Marzec 2007, 13:32:37 »
Ojciec R.
kurna mod wam wyszedł naprawde profesjonalnie :P  
sie ździwiłem  fajny start screen wszystko naprawde ładnie dopracowane ;)
tylko nie przeszedłem całego prologu bo nie miałem czasu... więc nie wiem jak stoi pod względem grywalności ale jak patrze  to naprawde nieźle

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Czas Zapłaty
« Odpowiedź #18 dnia: 04 Marzec 2007, 14:19:57 »
Cytuj
Ps.
Jak koncert życzeń to niech ktoś za sponsoruje Orcwarriorowi neta :P

Cóż powiedz żeby przeprowadził się do miejscowości Thor'a podobno tam neta mają za darmo :P.

Cytuj
Jednak na pełną wersję Czasu Zapłaty przyjdzie wam jeszcze trochę poczekać, ale bądźcie cierpliwi, bo naprawdę warto ;)

Jesteście nieźli, jedziecie dwie modyfikacje, i jedna i druga zapowiada się naprawdę zayebiście, jak nam się spodobają oby dwa mody to poziomki wpiszą się w historię Polskiej Sceny gier Gothic 4ever.:D A moze juz sie wpisaly :D
« Ostatnia zmiana: 04 Marzec 2007, 14:20:34 wysłana przez Arkhan »

Offline Zdunek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ken'Udz mistrz stali i runy.
Czas Zapłaty
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Marzec 2007, 15:57:58 »
nie nie
Czas Zapłaty robią Moddersi
a Mroczne Tajemnice Poziomki
to taka mała różnica :P

Ja w Poziomkach jestem na stałe w teamie
a w Moddersach pomagam czasami... :P

Forum Tawerny Gothic

Czas Zapłaty
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Marzec 2007, 15:57:58 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top