Autor Wątek: Najpiękniejsze miejsce  (Przeczytany 13227 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Najpiękniejsze miejsce
« dnia: 06 Czerwiec 2007, 21:33:57 »
Najpiękniejszy zakątek 3 krain? Który rejon z G3 wydaje wam się najpiękniejszy ze wszystkich, dla mnie są to góry w Myrtanie. Można tam spotkać przepiękne widoki na niziny, chwile później można zobaczyć szczyty gór Nordmaru. Nie raz można spotkać dawne lub zniszczone przez wojny cytadele. Naprawdę to jest najpiękniejszy zakątek świata Myrtany. Lubię ten rejon za to że tam jest tak pięknie, można spotkać polany, a na nich ścierwojady i jelenie w ich naturalnym środowisku. Napiszcie jakie zakątki wam się podobają, opiszcie je w taki sposób jak ja.  

A tu pare sccrenów, jeśli posiadacie swoje to też je umieście bu post był ciekawszy.  

http://img234.imageshack.us/my.php?image=nizinycw3.jpg

http://img234.imageshack.us/my.php?image=zamekij7.jpg

http://img164.imageshack.us/my.php?image=wzgrzewj6.jpg

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Najpiękniejsze miejsce
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Czerwiec 2007, 22:13:49 »
Nie ma co ukrywać, że Gothic 3 jest piękną grą. Co niektóre widoczki po prostu zapierają dech w piersiach. Jednak by je ujrzeć należy posiadać sprzęt który wykorzystywany jest w NASA. Tak samo jak w poprzednich częściach gra wygląda zupełnie inaczej na minimalnych i na  wysokich, nie chodzi tu jedynie o grafikę lecz o klimat jaki nadaje ta grafika. Z trzech screenów które podałeś tylko 3 należy do zbioru tych "pięknych widoczków". Tego nie można opisać trzeba to po prostu zobaczyć.
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwiec 2007, 22:14:43 wysłana przez DODO »

Forum Tawerny Gothic

Najpiękniejsze miejsce
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Czerwiec 2007, 22:13:49 »

Offline Greg666

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Najpiękniejsze miejsce
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Czerwiec 2007, 22:17:02 »
Sccrenów nie pokarze bo nie robiłem a teraz kompa w naprawie mam ale z tego co pamiętam to najbardziej podobały mi się tereny Myrtany a zwłaszcza teren tam gdzie trzeba znalezic artefakt i zanieść do Geldern. Wydaje mi się że na sccrinie nr 3 założyciela tematu widać troche z tamtej okolicy ( i ten zabity troll w tle :D  )
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwiec 2007, 22:18:28 wysłana przez Greg666 »

canis

  • Gość
Najpiękniejsze miejsce
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Czerwiec 2007, 22:22:01 »
Ogólnie każda z tych trzech krain jest piekna, jedynie wszystko zależy od czyjegoś gustu. Znajdą się ludzie co będą lubili gorące piaski pustyni Varantu. Będą również ludzie, którzy wielbią górskie, pokryte lodem szczyty i drobi Nordmaru. A i nie będzie brakowało osób, które będa lubiły krainy zieleni, bujnych traw, krzewów i drzew. Mój gust lubi najbardziej piaski pustyni. Jednak jako porę roku (w realu) to wolę zimę.

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Najpiękniejsze miejsce
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Czerwiec 2007, 22:30:05 »
Cytat: Dante
Najlepsze widoki to. Widok Klanu Młota i Klasztoru patrząc w górę w karinach Nordmaru. Jak idziemy w stronę Mora Sul. Ten widok zamazanej fortecy budzi dech w piersiach. Również wszelakie dolinki w Myrtanie śa piękne ale najładniejsze miejsce w Myrtanie to skala z której widać zamek Faring.

O tak, Faring leży w tak pięknym miejscu że naprawdę dech zapiera. Jak idę do tego miasta zawsze zatrzymuje się by parę chwil nacieszyć oczy takim cudownym położeniem Faring. Naprawdę to jest najpiękniejsze miasto i zamek jaki jest w Myrtanie.
« Ostatnia zmiana: 13 Lipiec 2007, 11:17:49 wysłana przez ..::Bezimienny::.. »


Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Najpiękniejsze miejsce
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Czerwiec 2007, 23:06:21 »
Hmmm co mi się najbardziej podoba. A już wiem, najlepsze widoki są w Myrtanie. Zawsze mój wzrok przykuwał piękny krajobraz górski i małe polanki ze zwierzątkami. Tak w Myrtanie są najlepsze widoki!!

Offline Greg666

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Najpiękniejsze miejsce
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Czerwiec 2007, 23:26:37 »
@DODO
Wydaje mi się że sccriny lepiej wyglądały by bez bezimiennego ponieważ widać by było więcej krajobrazu i otoczenia mimo to całkiem fajne widoki :D

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Najpiękniejsze miejsce
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Czerwiec 2007, 00:02:58 »
Jeżeli chodzi o krajobraz który występuje w Gothic 3, muszę przyznać że jest znakomity. Sam obraz strasznie wciąga w grę, nie wspominając o jego znakomitym, pomimo paru błędów klimacie. Co do krain, każda z nich ma coś co przyciąga wzrok. Nie mam swojej ulubionej, po prostu każdą cenie, i w każdej lubię przebywać.


Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Najpiękniejsze miejsce
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Czerwiec 2007, 14:28:00 »
Według mnie najpiekniejszy jest Nordmar. Padający śnieg i słaba widocznośc sprzyja kręceniu reklam o piratach drogowych    Ale tu chodzi o miejsce, a nie kaine. Cóż. Nordmaru nie odwiedziłem, bo komp by mi sie spalił, choć jest szansa, że jak zdam z czerwnym.... - nie powtarzam sie już z tym. Jak będe miał nowego kompa kiedyś to napewno pobęde w nordmarze. Co do screenów DODO to są piękne. Wręcz malownicze. Najbardziej ten:

http://xs.to/xs.php?h=xs216&d=07233&f=mona.JPG

Ten zamek i ta dróżka... Tak realistycznie.

Offline KrokusM

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: -2
Najpiękniejsze miejsce
« Odpowiedź #11 dnia: 07 Czerwiec 2007, 15:15:07 »
Ooo! Wreszcie naprawdę ciekawy temat!  
Jeśli chodzi o mnie, to moim ulubionym miejscem jest CAÂŁA Myrtana, nie mam więc jakiegos konkretnej miejscówki na temat której mógłbym sie rozpisywać. Przejdę zatem do sedna, czyli zaprezentuję moje screeny z najukochańszymi widokami. No to lecimy (trochę tego będzie):

Mora Sul - Widok na dom Gonzalesa o zachodzie słońca
Lasy w okolicy Montery, również zachód słońca
Nocna przechadzka po lesie Reddock
Tutaj ruiny stolicy, w tle bezio z mieczem
Spokojne życie w Faring...
Widok na wodospady za Silden znad rzeki
Zacięta walka w okolicy trelis (co ja mam z tymi zachodami słońca:)
Piękne lasy na obrzeżach Varantu
Droga do Vengardu (most na rzece)
Ps. mam tego znacznie więcej, więc jesli te się spodobają, to wgram więcej screenów.
Indżoj

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Najpiękniejsze miejsce
« Odpowiedź #12 dnia: 07 Czerwiec 2007, 16:26:27 »
OoO. Jakie piękne miejsca a screeny są naprawde zrobione w pięknych miejscach i o pięknej porze. Ja mam tylko jeden screen:

 

Pozdro 4 all
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec 2007, 16:27:36 wysłana przez Daedagor »

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Najpiękniejsze miejsce
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Czerwiec 2007, 21:15:50 »
O tak, na tej wyspie też byłem, myślałem że tam będzie coś takiego że ku**a mi oddech wstrzyma, a tam głupi ołtarz i tyle. Szkoda bo naprawde klimatyczna wysepka  

Offline Resio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 0
Najpiękniejsze miejsce
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Czerwiec 2007, 21:21:27 »
.Mnie osobiscie strasznie urzekła grafika , szczególnie "głepia pola".Wklejajcie tutaj swoje sreeny z gry , wkleje dzisiaj pierwsze lepsze jutro pochodze po swiecie i zrobie jakieś konkretne  .

[img]http://images26.fotosik.pl/6/e6db46732b3222cbm.png\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

[img]http://images28.fotosik.pl/6/dedc68e5b8558ea2m.png\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]
« Ostatnia zmiana: 25 Czerwiec 2007, 08:11:33 wysłana przez Resio »

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Najpiękniejsze miejsce
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Czerwiec 2007, 23:26:52 »
W tej chwili, screnów narazie niemam,ale do tematu.

Najbardziej podoba mi się Nordmar. Te zaśnierzone krainy, potwory, złoża rud , kopalnie i szczyty. Coś pięknego. To jest miejsce, dla prawdziwego wojownika. Osobiście moja postać jest takim, pomiędzy klasowcem, więc to miejsce jest dla mnie idealne. Tu niema orków w miastach, które mieli by okupować. Tu są klany, polujące na te żądne krwi i zdradliwe kreatury. Ta kraina, to przepiękne miejsce i prawdziwe wyzwanie.


Offline husky_16

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Najpiękniejsze miejsce
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Lipiec 2007, 10:51:59 »
Ogolnie grafika zaprezentowana na screenach jest wspaniała i swietnie oddaje klimat pięknym krajobrazom Gothica. Mnie najbardziej przypadły do gustu lasy i wodospady   . Boje sie tylko z jakiej besti(komputera) zostały zrobione te screeny   . Zamieście też screeny np. z minimalnych wymagań albo średnich dla porównania. Pozdrawiam!

Offline filo1993

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Najpiękniejsze miejsce
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Lipiec 2007, 11:02:18 »
Ta gra jest po prostu piękna, tylko nie mogę się nacieszyć dobrą grafiką(komp) ale najładniejszy jest zamek w Faring ;)

Offline Nowik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Najpiękniejsze miejsce
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Lipiec 2007, 11:23:24 »
Najładniejszy jest widok na lasy i chaty myśliwskie koło miasta Silden

Ale najpiękniejszym miastem jest stolica asasynów Ishtar i muzyka w tym mieście też jest najlepsza z całej gry

Forum Tawerny Gothic

Najpiękniejsze miejsce
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Lipiec 2007, 11:23:24 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top