Autor Wątek: Uczucie...  (Przeczytany 6544 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MrCzarnymen

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 123
  • Reputacja: 0
Uczucie...
« Odpowiedź #20 dnia: 13 Luty 2008, 16:52:33 »
Ja mam często OOBE, kiedy śni mi się że lecę z wieżowca a raczej w momencie gdy dotykam asfaltu budzę się i wracam do ciała poprzez taki wzdryg, trochę dziwne.

Offline Akasemis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Uczucie...
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Luty 2008, 17:50:18 »
Cytuj
A świadome śnienie to nie OOBE tylko LD - umiejętność kontrolowania własnego snu. Dużo ludzi nie pamięta w ogóle swoich snów, inni pamiętają ale całkowicie poddają się scenariuszowi narzuconemu przez podświadomość, a LD pozwala nam zapaść w realistyczny sen, w którym wszystko możemy kontrolować, możemy latać, ujeżdżać różowe słonie, uprawiać seks z kimkolwiek się chce. Jedną z technik zapadnięcia w LD jest intensywne marzenie o czymś przed snem, wraz z wizualizacją tego marzenia. np chce żebym we śnie zaliczył pół panienek że skzoły, to gdy leżę w łóżku i mam zamiar zasypiać, marzę sobie i wyobrażam jak wparowywuje do szkoły z neseserem pełnym gum, panienki się ustawiają w kolejce a ja pokolei każdą posuwam ( zdokładnym uwzględnieniem szczegółów). Do tego dochodzą jakieś wprowadzanie mózgu w jakąś fazę, ale to trzeba ćiwczyć osobno. W LD można zapaść nieświadomie o poranku, kiedy to sen jest najdelikatniejszy, kiedy człowiek jest na pograniczu snu i rzeczywistości.

Ja coś takiego mam,dokładnie jak to opisujesz :P ja we śnie robię co chcę :P, ale jak robie to co chcę robie zbyt mocno to się budzę...

Cytuj
Ja mam często OOBE, kiedy śni mi się że lecę z wieżowca a raczej w momencie gdy dotykam asfaltu budzę się i wracam do ciała poprzez taki wzdryg, trochę dziwne.
Jak już napisałem że mam to samo tylko że podczas napadu na bank kiedy strzelają z pistoletu i ja obrywam to się budzę :P

Osobiście czasem mam sny gdy widzę siebie od tyłu lub boku...

Nie wiem dlaczego w śnie nie da się czytać :P tyle razy probowałem przeczytać coś w śnie, ale za Chiny nie umiem tego zrobić :P
« Ostatnia zmiana: 13 Luty 2008, 17:51:44 wysłana przez Akasemis »

Forum Tawerny Gothic

Uczucie...
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Luty 2008, 17:50:18 »

Offline Saschy

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Provehito in Altum...
Uczucie...
« Odpowiedź #22 dnia: 13 Luty 2008, 20:30:08 »
Co do snu to KAÂŻDY mój sen widzę jakbym oglądał film z sobą w roli głównej ;) Myślałem że tak ma każdy...
Ostatnio śnił mi się dwa razy ten sam sen xD Szedłem przez jakiś korytarz i śledziłem jakiegoś Ponurego ÂŻniwiarza (tak tak wiem... suchar). I w końcu skręcam i widzę przed sobą jezioro i maluteńką łódeczkę. Wchodzę do niej i płynę.   Niebo jest cały czas zachmurzone. Nagle przypływam pod małą piaszczystą wysepkę gdzie jest latarnia morska. W prawdzie nie obejrzałem się w górę żeby zobaczyć co to jest ale wiem że to latarnia(nie pytajcie mnie skąd - po prostu to wiem). No i w tym że momencie się budzę :PPP
Czy na forum jest psychiatra? xD

A co do samych snów. Kocham śnić. Niezależnie czy jest to koszmar czy nie. Czasami mam ochotę położyć się do łóżka i śnić. ÂŚwiadomego snu nigdy nie miałem. Tylko moja koleżanka mi o swoim opowiedziała ;P
Czytać w śnie? Próbowałem. Faktycznie nie da się. Wszystko widać zamazanie. Ale fajnie byłoby czytać w śnie. Ciekawe co tam jest takiego zapisanego ;)))

Carl Johnson

  • Gość
Uczucie...
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Luty 2008, 15:52:00 »
Travisie, ja sądzę, że nic nie jest nie tak z twoim umysłem czy coś. Sam mam 13 lat i kilka razy miewałem podobne uczucie. Kiedyś na lekcji w szkole poczułem się tak świetnie (nie był to zwyczajny "dobry humor"), że wszystko wydawało mi się wspaniałe. Wszystko, nawet te złe sprawy, wydawały mi się nie takie złe i nie przejmowałem się w tym momencie niczym. Uważnie słuchałem co mówi nauczycielka, nawet zaczęło mnie to interesować :-P. Ale po tym jak to uczucie zniknęło (po dwóch minutach chyba) złapałem doła. Zaczął mnie boleć brzuch, złe sprawy wydawały się jeszcze gorsze... itd. Ale gdy kolejny raz miałem to uczucie to po jego ustąpieniu czułem się normalnie. Czyli to nie jest raczej problem z twoją psychiką, tylko zwyczajne uczucie ludzi w tym wieku.
Takie jest moje zdanie.

Forum Tawerny Gothic

Uczucie...
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Luty 2008, 15:52:00 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top