Autor Wątek: Problem z Gadu-Gadu i Java  (Przeczytany 2302 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zuben

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Problem z Gadu-Gadu i Java
« dnia: 05 Czerwiec 2007, 22:46:08 »
Mam wielki problem z zainstalowaną Javą a niniejszym.
Gdy wchodziłem na chat wyświetlało mi pobierz i zainstaluj Javę myślę ok pobrałem i zainstalowałem.
Z uśmiechem  wchodzę na czat i mi ładuje myślę jest w porządku a ty w ostatniej chwili wyskakuje mi że nie mogę połączyć się z serwisem albo na innych stronach wyskakuje mi w lewym górnym rogu krzyżyk.

P.S Nie mogę też mieć gg i skype a także Ttibi. Gdy zainstaluje gg i zakładam konto na starych numerach to przez cały czas mam czerwone słoneczko i tak jakby mi czegoś nie czytało a w skype mam taki problem że loguje i w pewniej chwili wyświetla mi się okno że nie można się połączyć z serwisem. Tak samo jest w Tibi wpisuje pasy i tu mi wyświetla że nie mogę połączyć się z serwisem Może wina to tej Javy którą zainstalowałem i nie działo proszę o pomoc.
Proszę nie pisać mi że to wina tego że nie umiem się czymś posługiwać bo miałem niedawno format i muszę wszystko od nowa.

Respev

  • Gość
Problem z Gadu-Gadu i Java
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Czerwiec 2007, 10:34:19 »
Cytuj
Gdy zainstaluje gg i zakładam konto na starych numerach to przez cały czas mam czerwone słoneczko i tak jakby mi czegoś nie czytało a w skype mam taki problem że loguje i w pewniej chwili wyświetla mi się okno że nie można się połączyć z serwisem
Możesz powiedzieć jaki masz internet? Zapewne firewall na sieci lub blokada niektórych portów, z którychg korzysta GG, skype itd.

Cytuj
Może wina to tej Javy którą zainstalowałem i nie działo proszę o pomoc.
Napewno nie.


Forum Tawerny Gothic

Problem z Gadu-Gadu i Java
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Czerwiec 2007, 10:34:19 »

Offline Zuben

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Problem z Gadu-Gadu i Java
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Czerwiec 2007, 20:07:28 »
Mam microsoft internet explorer.
Jak mam coś zablokowane to powiedz jak to odblokować

Offline Rajca

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 8
Problem z Gadu-Gadu i Java
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Czerwiec 2007, 20:18:27 »
Cytat: Zuben
Mam microsoft internet explorer.
Jak mam coś zablokowane to powiedz jak to odblokować
Allah. Allah- oczekujmy zbawienia...
Dziś drogi Zubenie poznasz zagadnienie przeglądarki internetowej[Web Browser] i usługi jaką otrzymujesz od dostawcy internetowego[ISP]
Przeglądarką taką jak Micro$oft Internet ExploreŽMe przeglądasz strony, czatujesz sobie, piszesz dzięki temu programowi na tym forum...
Zaś na pytanie jaki masz internet oczekujemy odpowiedzi, czy jest to Neostrada TP(dowolna opcja, także Neo na godzinę...), czy może szybką Netię, także na łączach TP, a może masz internet z sieci kablowej, albo i radiowy, inaczej za co twoi rodzice co miesiąc wysyłają pieniążki zgrai biurokratów...
Zechciej na to odpowiedzieć.
Miłego dnia, miłej nocy i niech gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie!

\\Poniżej:
Cytuj
Sam jesteś dziecko ja mam 26 lat. i neta DSL 4 MB
Czy mnie moje jakże cudne oczy(fałszywa skromność, bujda) mylą? Napisałem gdzieś, że jesteś dzieckiem? Otóż, wiedz, że nie, ale to pewnie obraźliwy zwrot o rodzicach jest Ci solą w oku. Po twojej odpowiedzi wnioski nasuwają się same, wać dwudziestoparolatku. Nie pytaj nas, tylko w kamasze i do wojska... Sio, sio, atakować afganów i Talitubies!
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwiec 2007, 22:01:18 wysłana przez Rajca »

Offline Zuben

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Problem z Gadu-Gadu i Java
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Czerwiec 2007, 21:47:01 »
Sam jesteś dziecko ja mam 26 lat. i neta DSL 4 MB

Respev

  • Gość
Problem z Gadu-Gadu i Java
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Czerwiec 2007, 23:09:09 »
Cytuj
i neta DSL 4 MB
No dobrze, ale to jest neostrada, netia czy jakas firma "osiedlowa"? -,- Zgłoś się do administratora sieci i zgłoś problem, pewnie to on zablokował możliwość połączenia z tymi aplikacjami.

Offline Zuben

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Problem z Gadu-Gadu i Java
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Czerwiec 2007, 21:50:01 »
Wy jak zawsze nikt z was nie rozumie tego problemu.
Miałem niedawno format i wszystko od nowa musiałem instalować. przed formatem wszystko działało.
Windows instalował mi kumpel i Nie winem co on mi ty narobił chyba jakieś zabezpieczenia i pytam się jak je wyłączyć.
Nie sra… jaki mam Internet bo to nie ma znaczenia.

Sam prosiłeś o pomoc, więc nie miej do nich pretensji, że nie potrafią zrozumieć Twoich jakże skomplikowanych  problemów, skoro nie potrafisz ich dokładnie określic. Zamiast pisać na temat zacząłeś wylewać w tym temacie swoje żale i obrażać userów, którzy starali ci się pomóc. Upomnienie słowne - Trivet
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec 2007, 23:42:34 wysłana przez Trivet »

Respev

  • Gość
Problem z Gadu-Gadu i Java
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Czerwiec 2007, 12:39:58 »
Cytuj
Nie sra… jaki mam Internet bo to nie ma znaczenia.
Właśnie, że ma znaczenie - firewall lub poblokowane porty na sieci.

Cytuj
   Wy jak zawsze nikt z was nie rozumie tego problemu.
Miałem niedawno format i wszystko od nowa musiałem instalować. przed formatem wszystko działało.
Nigdzie wcześniej tego nie napisałeś, więc dlaczego masz do nas pretensje? Zrób screen lub wypisz wszystkie aplikacje które masz zainstalowane (wejdź w "Dodaj usuń programy"). Wejdź też w Panel Sterowania>Zapora i wyłącz zaporę.

Offline Zdunek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ken'Udz mistrz stali i runy.
Problem z Gadu-Gadu i Java
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Czerwiec 2007, 14:05:49 »
Cytat: Zuben
Wy jak zawsze nikt z was nie rozumie tego problemu.
Miałem niedawno format i wszystko od nowa musiałem instalować. przed formatem wszystko działało.
Windows instalował mi kumpel i Nie winem co on mi ty narobił chyba jakieś zabezpieczenia i pytam się jak je wyłączyć.
Nie sra… jaki mam Internet bo to nie ma znaczenia.
 
inteligencja niektórych ludzi nie zna granic :lol2:

twój kolega prawdopodobnie wrzucił sp2 gdzie jest firewall :) syfiatsy bo z microsyfu
ja proponował bym ściagnąć darmowy sygate firewall  lub wersję płatną ze słówkiem pro

tu se poczytaj o ustawieniach XPkowego firewalla firmy microsyf http://support.microsoft.com/kb/875356/pl

Respev

  • Gość
Problem z Gadu-Gadu i Java
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Czerwiec 2007, 14:34:32 »
Cytuj
twój kolega prawdopodobnie wrzucił sp2 gdzie jest firewall :)
Lol, dlaczego syfiasty? Ty chyba nie masz pojęcia co to jest servicepack. Zbiór łatek systemu nazywasz syfiastym? To jest zwyĸły SP tak jak SP1. Po drugie, Zuben może mieć już firewalla niesystemowego, który blokuje połączenia.
« Ostatnia zmiana: 08 Czerwiec 2007, 14:35:11 wysłana przez Respev »

Offline Zdunek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ken'Udz mistrz stali i runy.
Problem z Gadu-Gadu i Java
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Czerwiec 2007, 19:16:15 »
Cytat: Respev

Lol, dlaczego syfiasty? Ty chyba nie masz pojęcia co to jest servicepack. Zbiór łatek systemu nazywasz syfiastym? To jest zwyĸły SP tak jak SP1. Po drugie, Zuben może mieć już firewalla niesystemowego, który blokuje połączenia.

jestem przeciwnikiem wszystkiego co jest z microsyfu, gdyby nie to że mi programy graficzne na linuxie nie działają to bym już dawno na linuxie siedział, dlatego jadę na wszystko z ms

i chodziło mi w tym zdaniu o firewalla systemowego a nie o sp2

a co do samego sp2 kiedyś czytałem artykuł że poprawia większość błędów w systemie,lecz również tworzy nowe dziury systemowe, spowalnia działanie komputera dorzuca niepotrzebnego syfu

ja mam xp sp1 z pojedynczymi łatkami poprawiającymi zabezpieczenia i usuwający dziury systemu

PS: wiem Respev że lubisz się dopierdzielać do wypowiedzi innych, tak jak ja :D ty masz swoje przekonania/wiedzę a ja swoje i zawsze będziemy się sprzeczać, więc proponuję już nie komentować postów nawzajem jak widzę że masz w zwyczaju ;)
« Ostatnia zmiana: 08 Czerwiec 2007, 20:17:52 wysłana przez DODO »

Forum Tawerny Gothic

Problem z Gadu-Gadu i Java
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Czerwiec 2007, 19:16:15 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything