Autor Wątek: Jaki będzie początek G3?  (Przeczytany 3659 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Driver

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Jaki będzie początek G3?
« dnia: 11 Wrzesień 2006, 21:25:34 »
Temat iście spekulacyjny, jednak idący zapewne prawidłowym tropem. Gdy smok ożywieniec pada na łopatki, mozemy z jego ciała zabrać "kamień duszy". Przedmiot, który do niczego się nam nie nada w G2. Jednak biorąc pod uwagę, że Xardas przejął moc SO, możemy się domyślać iż kamień będzie mieć duże znaczenie w G3.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Jaki będzie początek G3?
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Wrzesień 2006, 21:30:08 »
Szczerze, to nigdy sie nad tym nie zastanawiałem   Jestem ciekaw, do czego i czy wogóle będzie kamień duszy smoka ożywieńca. Możliwe że Bezimienny po "awarii statku", rozbiciu, będzie musiał odszukać swoich przyjaciół którzy np zagineli. A kamień duszy smoka, będzie służył do wykonania jakiegoś amuletu lub specjalnej magicznej runy która potrafi cuda cudeńka   Natomiast, wiadome jest, iż zaczniemy przygode w małej wiosce rybackiej...

Z wyrazami szacunku...

Forum Tawerny Gothic

Jaki będzie początek G3?
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Wrzesień 2006, 21:30:08 »

Offline Driver

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Jaki będzie początek G3?
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Wrzesień 2006, 21:31:53 »
Cytuj
Natomiast, wiadome jest, iż zaczniemy przygode w małej wiosce rybackiej...

Wiadomo na jej temat coś więcej?


Spam. To chyba twoje pierwsze ostrzeżenie ode mnie, więc lepiej się popraw. [Arthas][/color]
« Ostatnia zmiana: 11 Wrzesień 2006, 22:29:51 wysłana przez Arthas »

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Jaki będzie początek G3?
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Wrzesień 2006, 00:39:18 »
Owszem, wiadomo.
Jak już wspomniał Arkhan zaczeniamy w wiosce rybackiej (naturalnie kontrolowanej przez ludzi). Będziemy posiadać wyposażenie oraz trochę umiejętności (żadnych magicznych). Będziemy w stanie pokonać orka.

Offline Shaol

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Jaki będzie początek G3?
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Wrzesień 2006, 17:11:18 »
No patrzcie tyle razy przechodzilem Gothic 2  a nigdy nie sprawdzalem czy ze Smoka Ozywienca mozna cos wyciagnac... a tak btw skad macie informacje takie jak ze wyladujemy w malej wiosce rybackiej? czy tez ze bedziemy  w stanie pokonac orka? bo chyba to sa jednak plotki.. nie wiem mzoe sie myle... a moj the best oof the best poczatek raz mi sie snil... ze zaczynammy tak jak to konczylismy Gothic 2 i na statek teleportuja sie Poszukiwacze i po dosc dlugiej walce poszukiwacze nasz omamili i przeniesli na kontynent a reszta naszych przyjaciol bedzie nas uwazala za niezywych : D ale to tylko moj sen...

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Jaki będzie początek G3?
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Wrzesień 2006, 18:09:19 »
To, że będziemy w stanie pokonać orka jest wiadomością oficjalną.


Pisz dłuższe posty, bo będę w końcu musiał dać ci warna. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 12 Wrzesień 2006, 18:12:34 wysłana przez Arthas »

Offline Kairo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Jaki będzie początek G3?
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Wrzesień 2006, 20:29:28 »
nio jasne ze prawda - ja wyczytalem to w cd action, na samym początku będziemy wstanie pokonac orka, a co do tego gdzie zaczynamy to czytalem tesh ze statek którym wuruszamy na koncu G2 rozbija sie a my lądujemy w wiosce rybackiej, nie wiedząc gdzie jest reszta zaologi ;)

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Jaki będzie początek G3?
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Wrzesień 2006, 07:45:12 »
Tak.Będziemy w stanie pokonać orka.Ale jak zaczniemy może jakim wprowadzeniem.Myślę że będzie
tak że bezio obudzi się na plaży kontynentu a nad nim będzie stała załoga która była z nim na dworze.
Tylko dlaczego nie będzie miałe pełnych sił? Jak oni to wytłumaczą?To wie tylko PB.
Pozdro!!!

Offline NomenOmen

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Jaki będzie początek G3?
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Wrzesień 2006, 11:37:29 »
Na filmiku z poczatku gry, widac jak Bezio i jego kumple walcza z odzialem orkow w tej wiosce ;) czyli chyba zagadka poczatku rozwiazana ;]

Forum Tawerny Gothic

Jaki będzie początek G3?
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Wrzesień 2006, 11:37:29 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top