Ankieta

Czy chcieliby

Tak , z wielk
9 (39.1%)
Tak , ale zadu
8 (34.8%)
Nie , Ten pomys
3 (13%)
Nie , Ten pomys
3 (13%)

Głosów w sumie: 21

Autor Wątek: Ankieta do Ojca Chrzestnego  (Przeczytany 4531 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LONYSARD

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Reputacja: 0
Ankieta do Ojca Chrzestnego
« dnia: 05 Czerwiec 2007, 14:18:46 »
W tym temacie chciałbym byście wyrazili swoją opinie o multiplayer do do ojca chrzestnego.
Czy chcielibyście pograć w coś takiego czy też nie.
Ja bym chciał . moim zdaniem fajnie by było prowadzić mafie w sieci. Jedna rodzina przeciw drugiej , a wszyscy to prawdziwi gracze.
« Ostatnia zmiana: 05 Czerwiec 2007, 14:20:18 wysłana przez LONYSARD »

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Ankieta do Ojca Chrzestnego
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Czerwiec 2007, 14:39:40 »
Ja wybrałem odpowiedź drugą z kolei - pozywtywną. A to dlatego że wydaje mi się to naprawde dobrym pomysłem, gdyż gra Ojciec Chrzestny jest naprawde fajna. Jednakże nie spędzałbym przy muliplayerze zbyt durzo czasu. A to dlatego, że są na swiecie inne gry multiplayer w które jest lepiej zagrać niż w Ojca Chrzestnego. Dajmy tu np. Battlefield czy COD. Godfather jest grą godną uwagi aczkolwiek jedynie w trybie na jednego gracza.

Forum Tawerny Gothic

Ankieta do Ojca Chrzestnego
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Czerwiec 2007, 14:39:40 »

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Ankieta do Ojca Chrzestnego
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Czerwiec 2007, 15:24:45 »
Ja wybrałem pierwszą odpowiedź gdyż w Ojca Chrzestnego grałem wiele dni i bardzo mi się spodobał. Co do multiplayera byłby to pomysł świetny każdy mógłby dołączyć do jakiejś rodziny mafijnej lub jeśli miałby odpowiednią sumę pieniędzy i zaufanych ludzi założyć własna.Pomyślcie kilkuset odzianych w garnitury za kilka set dolców i bronią zabijają się na wzajem albo w prost przeciwnie handlując ze sobą dzieląc się dochodami.Ale czy to możliwe chyba nie ludzie z EA musieli by z Ojca Chrzestnego zrobić MMO no ale to też nie głupi pomysł.

Offline Aeskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Ankieta do Ojca Chrzestnego
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Czerwiec 2007, 13:58:03 »
Cytuj
W tym temacie chciałbym byście wyrazili swoją opinie o multiplayer do do ojca chrzestnego.

A na jakiej zasadzie miało by to wogóle działać?

Cytuj
Ja bym chciał. moim zdaniem fajnie by było prowadzić mafie w sieci. Jedna rodzina przeciw drugiej , a wszyscy to prawdziwi gracze.

To jest nie realne...

Ja wybrałem ostatnią opcje w ankiecie, ponieważ myśle, że nie miało by to żadnego sensu. Jakby to miało wyglądać? Marny internetowy shooter? Nie lepiej  już kupić w css, czy cod? Bez przesady, ale to nie miało by szans by się wybić.


EDIT:

Pozatym pomyślcie, jakby się tryb mp opłacał to EA Games już dawno by taki stworzyli.
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwiec 2007, 14:00:58 wysłana przez Aeskel »

Offline LONYSARD

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Reputacja: 0
Ankieta do Ojca Chrzestnego
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Czerwiec 2007, 11:09:13 »
To wcale niemiałoby być bezsensowne mordowanie się na wzajem . przecierz mafia tak wcale nierobi .
Otórz to miało by polegać na tym że każdy może założyć rodzine lub do jakiejś wstąpić .
W mieście byłoby pełno mafiozów ( graczy). Co jakis czas dostawaliby od swojego Dona lub kogoś wysoko w mafi postawionego , zlecenia. Dochodziłoby do wojen mafijnych , a jeśli ktoś by poległ , to musiałby sobie zrobić nowy profil , nowego mafiozy bo ten został wykasowany z powodu śmierci w rozgrywce . Rodziny mogły by zawierać pakty ( wojenne , handlowe , sojusznicze ) A serw do tej rozgrywki byłby globalny.
Moim zdaniem coś takiego jest fajne , bo taka rozgrywka , że chodzisz i zabijasz innych mafiozów to o dupe obić .
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec 2007, 11:36:19 wysłana przez LONYSARD »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Ankieta do Ojca Chrzestnego
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Czerwiec 2007, 16:47:21 »
Ja uważam, że multiplayer, do tej gry mógłby powstać. Przecież nie mogą sobie zaszkodzić, wręcz przeciwnie. Tego typu urozmaicenia, mogą jedynie przyciągnąć jeszcze większą rzesze fanów tej gry, dzięki czemu gra zostanie jeszcze bardziej popularna. Jednak nie słyszałem jak narazie w ogóle takich nowinek, mimo wszystko mam nadzieję że twórcy gry wprowadzą taką nowość.

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Ankieta do Ojca Chrzestnego
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Czerwiec 2007, 13:45:14 »
Ja również jestem zdecydowany na ,,tak" jestem maniakiem tej gry/ postaci oraz filmów multiplayer byłby naprawdę bardzo dobry, wyobrażam sobie np. obronę willi Corleone albo atak na wrogiej rodziny hurtownię, narazie pozostaje tylko black hand edition na wii gdzie można ,,własnoręcznie" komuś przyłorzyć  

Offline Kuba12320

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ankieta do Ojca Chrzestnego
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Październik 2012, 13:10:01 »
Ja bym se popykał w Ojca Chrzestnego na multi fajnie by było :)

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: Ankieta do Ojca Chrzestnego
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Październik 2012, 11:18:38 »
Ja bym se popykał w Ojca Chrzestnego na multi fajnie by było :)
Złota ÂŁopata miesiąca października należy do KUBA 12320
Gratulujemy.
A oto nagroda:

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ankieta do Ojca Chrzestnego
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Październik 2012, 11:18:38 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top