Autor Wątek: Canthar czy Sara?  (Przeczytany 103399 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Jachu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #60 dnia: 15 Lipiec 2007, 21:42:14 »
Ja nikomu nic nie obiecalem bo kupilem ubranie farmera... wole nikogo nie pakowac do wienzienia... niech jest tak jak jest   .

Offline Lord Thomas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #61 dnia: 16 Lipiec 2007, 14:00:48 »
Ja szczerze mówiąc wpakowałem Sarę.
Dlaczego- dlatego bo dostaniemy 500 sztuk złota, za które kupujemy sobie Kordelas u Canthara.
A po drugie- w końcu kto pomógł się nam dostać do miasta?

To moje zdanie na ten temat

Forum Tawerny Gothic

Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #61 dnia: 16 Lipiec 2007, 14:00:48 »

Offline Gothic_Project

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #62 dnia: 16 Lipiec 2007, 20:18:49 »
Zrób ziomek tak" Nie idź do Canthara dopóki nie masz ubrania farmera. Zapłacisz 40 sztuk złota za ubranie, a nie 30, ale nie pojawi się zadanie od Canthara.

Canthar: "Jak tam praca w polu wieśniaku?"

Ja: "Nie mogę narzekać"

Canthar: "Co mogę dla Ciebie zrobić?"

Ja: "Co chcesz mi zaoferować?"

No i tylko handelek jest, bez sprawy o glejt, bez pakowania do paki :D

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #63 dnia: 17 Lipiec 2007, 08:57:51 »
ja zawsze wpakowuje do więzienia sare, bo jej nie lubię, a poza tym- obiecałem to cantharowi, a ja słowa dotrzymuje. poza tym on ma później lepsze bronie, a gdybym go wpakował, to on i tak wyjdzie, i będzie chciał kase, abym mógł wogóle cos kupywać  
pzdr- milten14

Offline echo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #64 dnia: 21 Lipiec 2007, 14:23:52 »
ja zawsze wsadzam sare bo canthar jest wplywowym czlowiekiem i trzeba bedzie mu 500 placic bo
on wyjdzie z pudla i wygada wszystkim na targowisku ze jestem z koloni karnej.

Offline LinkLess

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #65 dnia: 21 Lipiec 2007, 14:35:36 »
Zawsze wkopuję Sarę. Czemu? Z prostych przyczyn. Canthar to wpływowy człowiek na targowisku, a z więzienia i tak wyjdzie, wtedy będzie próbował utrudnić nam życie (co mu się udaje), natomiast Sara będzie siedzieć w więzieniu i nic nam nie grozi z jej strony. Przy okazji Canthar będzie nas lubił a i od Lorda Andre coś się dostanie .

Offline Valar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #66 dnia: 22 Lipiec 2007, 20:02:47 »
Sara, zdecydowanie Sara... Cały czas nażeka że paladyni to, że paladyni tamto... I jak chcem coś sprzedać to wk***ia mnie tym biadoleniem... A Canthar przynajmniej nie narzeka! No i to bardziej opłacalny sposób

Offline xardi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #67 dnia: 21 Sierpień 2007, 20:45:16 »
Ja też zawsze wsadzam do więzienia Sarę.Po prostu większe z tego korzyści.Ja na ogół nie biorę przepustki Canthara :   ,więc dostanę od niego topór marynarski,który zadaje obr. równe pirackiemu kordelasowi,a poza tym zaoszczędzę 500 sztuk złota w przyszłości      .



Izrael

  • Gość
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #68 dnia: 28 Sierpień 2007, 15:32:16 »
Ja raz wkopuje Sarę, a raz Canthara. Zależy kto mi bardziej podpadnie. Za pierwszym razem wkopałem Sarę i nic z tego nie miałem, a za drugim razem Canthara. Ta druga opcja sie bardziej opłaca gdyż wtedy dostaniemy od Sary broń jaką jest Kordelas, ale teraz wkopuję obojętnie kogo, czasem jak mi sie nie chce tyle biegać to nikogo nie wkopuję.

Offline super ziomal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #69 dnia: 26 Październik 2007, 10:20:16 »
zawsze wpakowuje canthara.przecież on jest zły jeśli mówi że jesteśmy skazańcem(prawda jest tak :p)to i tak ta podła świnia powinna dostać lanie  

Offline Paler

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #70 dnia: 10 Grudzień 2007, 13:47:04 »
Zawsze,gdy gram to do wiezienia idzie Sara.Poza tym Canthar i tak by sie z niego wydostal,a wtedy nie bedziemy mogli od nikogo nic kupic bodajze.No i ma lepsze bronie niz Sara.

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #71 dnia: 11 Grudzień 2007, 13:20:17 »
U mnie więzienie canthar i sara zamieszkuja na zmienę. Jak mi sie nudzi to sara idzie posiedzieć. A jak jestem zły to Canthara.
Ten drugi najczęściej bo mnie koledzy wkurzają.

Offline Parsifal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #72 dnia: 11 Grudzień 2007, 16:49:28 »
Ja jak grałem pierwszy raz to wpakowałem Canthara, ale jak Canthar wyszedł z pudła kazał mi zapłacić. I lipa. Więc teraz wkopuję zawsze Sarę.  

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #73 dnia: 11 Grudzień 2007, 16:54:19 »
No zawsze dawałem Sare bo miałem gdzieś czy ona czy on, co za różnica. Ale pewnego razu wtrąciłem Canthara i co i po co mi to było?! Potem musiałem mu za to zapłacić 500 sztuk złota bym mógł coś kupić w mieście. A to nie jest mało:P

Offline kuba100

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #74 dnia: 07 Styczeń 2008, 19:35:04 »
Ja za pierwszym razem wsadziłem Canthara, bo myślałem, że jak wrobię Sarę to jeszcze Lord Andre się dowie, że ona jest niewinna i będę miał kłopoty. Dopiero później jak musiałem zapłacić Cantharowi 500 sztuk złota (co nie jest mało!!!) zrozumiałem, że lepiej wrobić Sarę.

Offline Russel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • mody.gryinfo.com
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #75 dnia: 08 Styczeń 2008, 16:24:21 »
Ja zawsze wsadzam Sare , Canthar niejest taki zly , a jeśli hodzi o ten honor Canthara , to macie racje nie ma honoru ale ja się tez nie pale zabardzo by mu sporo zaplacić

PozDRo Russel

Offline 0321456987

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 143
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #76 dnia: 08 Styczeń 2008, 16:29:32 »
Na pewno lepiej wrobić sarę,ja tak zawsze robiłem.Gdy tego nie zrobisz to i tak musisz zapłacić 500szt złota Cantarowi,jak na początek gry jest to dużo kasy.

Offline Hataker

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #77 dnia: 09 Styczeń 2008, 19:54:19 »
Prawie zawsze do pudła wsadzam Sare .Czemu ? za pierwszym razem ją wsadziłem więc tera też ją wsadzam i
tak nonstop chociaż jeżeli chcemy być prawymi ludźmi to doniesiemy na Cathara.  

Offline Infernal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #78 dnia: 10 Styczeń 2008, 16:42:13 »
A ja omijam Canthara z daleka, moim skromnym zdaniem to ta przysługa jest nie przyjemna;p
Ja omijam Canthara i idę prosto do Lobarta żeby zarobić o troszkę expa zebrać;p (jeśli chcę wykonać zadanie u Thekli to pożyczam na chwilkę strój farmera, który jest w skrzyni w domu Lobarta i idę kupić patelnię dla niej) kiedyś jednak zawsze wrabiałem Sarę, ponieważ przez Canthara bym nic nie dostał u kupców na placu.

Offline Radagast

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #79 dnia: 12 Styczeń 2008, 12:08:06 »
Ja zawsze wpakowuję Sarę do więzienia, ponieważ dostaje wtedy doświadczenie i broń. Jednak jeśli poskarżysz na Canthara, w 3 rozdziale nie będziesz mógł nic kupować na targowisku. ÂŻeby coś kupić musisz wtedy zapłacić mu (Catharowi) 500 sztuk złota!

Forum Tawerny Gothic

Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #79 dnia: 12 Styczeń 2008, 12:08:06 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top