Autor Wątek: Canthar czy Sara?  (Przeczytany 103220 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Dingers

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Odp: Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #120 dnia: 29 Czerwiec 2008, 19:45:33 »
Cathan Bo Jemu Co Rozdzial Dodaja Sie Bronie A U Sary Nie Ma Zadnych Nowych Broni Z Pozatym Cathan By Sie Uwolnil Z Wiezienia I Bysmy Mieli Przerombane....

Offline Eskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Najlepszą obroną jest atak!
Odp: Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #121 dnia: 15 Lipiec 2008, 17:49:57 »
Canthar che 500 szt zlota za naprawe reputacji ktora nam popsul wychodzac z wiezienia. Ja nigdy nie korzystam z przepustki.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #121 dnia: 15 Lipiec 2008, 17:49:57 »

Offline Laki13

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #122 dnia: 16 Lipiec 2008, 19:56:16 »
Ja zawsze pakuję Sarę do więzienia. Canthar da to misję nawet wtedy, gdy nie wykorzystaliśmy kupieckiego glejtu, który nam daje przynajmniej u mnie tak było.

Offline xanatos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lubie cole :) Gram w Gothica :D
Odp: Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #123 dnia: 11 Wrzesień 2008, 15:48:48 »
Ja do paki zazwyczaj daje Canthara. Powód jest prosty : dostajemy od Sary piracki korldeas, a po 2 prawie zawsze gram najemnikiem, wiec to czy ktos bedzie ze mna handlowal na targowisku, czy nie mi zupelnoe wisi

Offline Werewolf16

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #124 dnia: 12 Wrzesień 2008, 21:26:10 »
Ja zawsze pakuje canthara a gdy jest w wiezieniu to w nocy go po cichu zabijam.I nic tylko czasami(gdy mam zly humor i daje sie przylapac) place androwi za morderstwo.Ale zwykle jestem tak cichy ze nawet cantar nie zauwaza ze padl

Offline Crayer

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #125 dnia: 13 Październik 2008, 20:13:24 »
W zasadzie to bardziej opłaca się wybrać Canthara bo ma lepsze bronie. Jednak jak odwiedzam więźenie to denerwuję mnie to co mówi Sara. Więc pakuję do celi Canthara i zabijam go w nocy. Niestety czasem w trzecim rozdziale i tak nie ma Sary na targowisku tylko zwłoki Canthara. Najlepiej nie brać od niego glejtu i odmówić wykonania zadania (choć trochę doświadczenia i złota za wykonanie się dostaje).

A ciekawe gdzie znika w III rozdziale Sara?

Też się zastanawiam.
« Ostatnia zmiana: 26 Październik 2008, 21:45:46 wysłana przez Crayer »

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #126 dnia: 14 Październik 2008, 18:46:21 »
Ja pakuje do paki Sarę a Canthara zostawiam.Canthar ma lepsze bronie a piracki kordelas da się za friko znaleśc na plaży.Poza tym nie trzeba płacic 500sz.

Offline SeRiV

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #127 dnia: 01 Listopad 2008, 21:53:28 »
Ja zawsze pakuje za kratki Sarę ponieważ Canthar daje fajną broń i  gdybym go wsadził to płaciłbym kupe kasy za odzyskaną reputacje.

Offline Maliniak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 70
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #128 dnia: 06 Listopad 2008, 14:27:20 »
ja wole wkopac sare do kicia bo w 3 rozdziale canthar wychodzi z wiezienia i nikt z kopcow nie chce z toba goadac i zebys mogl musisz mu zaplacic 500 sztuk zlota

Offline gumbas18

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #129 dnia: 16 Listopad 2008, 10:17:31 »
Ja zawsze wtrącałem do więzienia Sarę ponieważ później Canthar ma lepsze bronię a po drugie jak wtrącę Canthara to wtedy on się zemści i powie wszystkim handlarzom że jestem z koloni karnej i nie będą mi chcieli nic sprzedać i będę musiała mu zapłacić 500 złotych monet a to mi się nie opłaca i dlatego wtrącam Sarę do więzienia

Offline Huor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Odp: Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #130 dnia: 06 Grudzień 2008, 21:57:00 »
Zależy kim gram  ;).
Mag Ognia: Pakuję za kratki Canthara. Jestem przedstawicielem Innosa. Szanuję kobiety, nie lubię przekrętów.
Najemnik: Pakuję za kratki Sarę. Jestem najemnikiem - liczy się tylko kasa, zysk i sława. Canthar szepnie o nas dobre słówko...
Paladyn: Pakuję za kratki Canthara. Jestem paladynem - mam swój honor/godność. Szanuję kobiety, zwalczam przestępczość.

Offline Magnus Dux Wolly

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leży mi na sercu dobro tego forum.
Odp: Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #131 dnia: 13 Grudzień 2008, 14:20:11 »
Chodź nie jestem wujek dobre wino to wsadzam Canthara a dlatego że mi szkoda Sary.Zwykła kobieta nic złego nie zrobiła.

Offline Rescoe

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #132 dnia: 16 Grudzień 2008, 20:19:24 »
Ja zawszę pakuje do więzienia Sarę(ponieważ później nie będziemy mieli problemów przez niego i przejdziemy misję),ale gdyby tak nie było to OCZYWIÂŚCIE za krateczki ma iść Canthar,ponieważ wydaje mu się,że tandetną bronią załatwi wszystko,a według mnie liczy się honor nie kilka sztuk złota więcej,ale znająć Bezia no to wiadomo,że wszystko co ma jakaś cenę da się zrobić : D

PS.Wydaję mi się,że Sarę pewnie powieszono za to,że sprzedawała broń Onarowi(wojna pomiędzy najemnikami i Onarem a strażnikami)...wydaje mi się,że w ten sposób zniknęła,bo chyba nie ma innego wytłumaczenia : D
« Ostatnia zmiana: 16 Grudzień 2008, 20:21:46 wysłana przez Rescoe »

Offline diego123

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #133 dnia: 02 Styczeń 2009, 18:21:45 »
Mimo, że Canthar jest niucczciwy to i tak zwykle wydaje Sarę straży.
 Brak argumentacji. Krótkie posty nie wnoszące prawie nic do tematów.

Offline L.E.N.I.N

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #134 dnia: 10 Maj 2009, 08:14:35 »
Ja zawsze pakuję Sarę bo w dalszych częściach gry nie będziemy musieli wydawać monet na poprawę reputacji w Khorinis a w ogóle to piracki kordelas można znaleźć na plaży tam gdzie jest okręt palladynów.Broń jest na samym końcu pilnowana przez jaszczura.

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #135 dnia: 10 Maj 2009, 08:23:32 »
Ja zawsze wydaję Canthara. Nie podoba mi się to, jak ,,kozaczy" do naszego bohatera. Jest zazdrosną o zyski świnią, która ma na tyle honoru by oskarżać kobietę. Jeśli już wsadzę Canthara do więzienia, nie zabijam go: wsio mi reputacja na targu, a kordelas zawsze się przyda :)

Offline Tadei

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #136 dnia: 02 Lipiec 2009, 10:53:42 »
Radze wżąć do więzienia Sarę Canthar ma wpływy prędzej czy póziniej wydostanie się :p

Offline Borubar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #137 dnia: 08 Lipiec 2009, 09:16:52 »
Zawsze wsadzam do paki Canthara, jest nieuczciwy, a  Sarę bardzo lubię, nie wiem czemu

Offline Kermitt

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gothic Fan
Odp: Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #138 dnia: 08 Lipiec 2009, 10:54:36 »
Z moralnego punktu widzenia to oczywiście pasowałoby wsadzić Canthara, lecz materialnie się to zupełnie nie opłaca. Później mamy z nim przerąbane gdy wychodzi, poza tym jeszcze problemy z zakupem broni. Ciężko jest więc wybrać, ale ja zawsze pakowałem Sarę :P

Offline mingo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #139 dnia: 09 Lipiec 2009, 09:48:08 »
Bez dłuższego zastanowienia - Sarę. Niestety świat Myrtany jest brutalny, a ona kompletnie nic nam nie oferuje za uratowanie tyłka.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #139 dnia: 09 Lipiec 2009, 09:48:08 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything