Autor Wątek: Ulubiony Bóg  (Przeczytany 60624 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ÂŁowca dusz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #60 dnia: 18 Luty 2008, 18:31:22 »
Moim ulubionym bogiem jest Beliar. Gdyby nie on gra nie była by tak ciekawa. No bo co to za gra w której jest tylko dobro. Również lubię go za magie bo zadaje największe obrażenia.

Offline Randall

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #61 dnia: 18 Luty 2008, 21:18:38 »
Moim ulubionym bogiem jest Innos ponieważ walczy ze złem jest on najpotężniejszym bogiem w człym Gothicu to on stworzył słońce .

Forum Tawerny Gothic

Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #61 dnia: 18 Luty 2008, 21:18:38 »

Offline sluga bogow

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #62 dnia: 02 Kwiecień 2008, 16:13:54 »
Ja najbardziej lubię Innosa, ponieważ jak mówi Xardas to z jego pomocą pokonaliśmy smoka-ożywieńca i też dlatego, że walczą w jego imię paladyni (podoba mi się ich uzbrojenie) i lubię magów ognia z Gothica II (mają fajną magię). Adanosa także lubię ale nieco mniej. Owszem Adanos pilnuje harmoni i stworzył świat.  Beliara też lubię, ale tylko tak samo jak Adanosa. Beliar znowu jest bogiem ciemności i prowadzi wojnę z Innosem.  

Offline Cr4sh3r

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #63 dnia: 23 Kwiecień 2008, 12:16:21 »
Nie obchodzi mnie kto jest najsilniejszy, Beliar jest najlepszy, i nie trzeba być bezmózgim poszukiwaczem, bo to jak porównywać magów ognia :P. Jego czary są najpotężniejsze no i jest najbardziej modny ^^.

Offline Airyx

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • D'hara!
Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #64 dnia: 09 Maj 2008, 15:21:04 »
Dla mnie to Beliar będzie zawsze najlepszy, uwielbiam go bo ma świetne czary, silnych i tajemniczych wyznawców i wprowadza nieco zamieszania na świecie...

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #65 dnia: 09 Maj 2008, 15:48:22 »
Ja głosuje na Adanosa, dlatego, że nawet w 3 gdy gra się jego drogą, to ludzie i orkowie są przyjaciółmi. Innos chce tylko krwi Beliara, beliar-Innosa. Gdyby nie Adanos, bracia pozabijaliby się

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #66 dnia: 09 Maj 2008, 17:08:50 »
Trudno jest jednoznacznie stwierdzić  który Bóg jest moim ulubionym, postaram się więc wypisać wszystkie dobre i złe strony bóstw.
Beliar- Bóg ciemności, jest stworem nikczemnym i mściwym, potrafi skazać cię na wieczne potępienie, kiedy okażesz mu trochę niesubordynacji, jeśli jednak jesteś jego wiernym sługą, to może zrobić z ciebie bogatego człowieka.
Innos- Bóg ognia i życia, Innos jest Bogiem, którego wyznają mieszkańcy Khorinis, Myrtany i Nordmaru (nie ma informacji o wyspach południowych), bóstwo to jest znacznie bardziej wyrozumiałe od Beliara, lecz nie daje swoim kapłanom takiego bogactwa jak Beliar. Magowie ognia żyją w skromnie, bez luksusów.
Addanos- Bóg, który dba o równowagę pomiędzy Innosem i Beliarem, jest władcą wód w każdej postaci, jest to Bóg miłosierny, ale potrafi wykorzystać swoją władzę do zniszczenia całej cywilizacji (vide Jarkendar). Jego sługi, czyli magowie wody noszą niebieskie szaty symbolizujace wodę, magowie wody nie mieszkają w klasztorach, lecz chodzą po pustyni Varrantu i nauczają niewiernych ludzi, zachowanie takie jest obce kapłanom Beliara i Innosa.

Po dogłębnej analizie, myślę iż najlepszym i ulubionym bogiem zostaje Addanos.

Offline stachu king

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: -2
Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #67 dnia: 10 Maj 2008, 22:21:58 »
Cytat: mejdej
Najbardziej lubie Innosa. W grze dla mnie najfajniejsi byli Magowie Ognia. Podobał mi się ich klasztor (w sumie najlepsze miejsce w Gothic2). A wracając do tematu to lubie Innosa ponieważ czary ognia najbardziej mi się podobają ze wszystkich dostępnych.
Fajna sygna,mejdej.
żeby nie spamować,moim ulubionym bogiem jest innos,ale nie dlatego że ma palków tylko magów ognia chociaż imiona mogli dać im lepsze:np pyrokar(kara pyrokara,rymuje się),serpentes(serpentyna chyba),ulthar(miało chyba być ulthra),karras(za karę?) .W ogóle życie z samym Innosem , byłoby dużo lepsze,Adanos powinien wspomóc Innosa a nie zachowywać równowagę ,bo on tylko jest dlatego żeby Beliar dalej istniał.W ogóle ludzie , jak można się stawiać jako wyznawcy Beliara , a niektórzy z was się ministrantami okazują, przecież to tak,jakby wielbić Hitlera bo naziści mieli fajne mundury,wiem,że ładuję zbyt dużo emocji,ale według mnie to jakiś absurd.

Offline stachu king

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: -2
Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #68 dnia: 10 Maj 2008, 22:28:28 »
Cytat: Hadriel
Ja natomiast na Beliarem. Jest cudownie zły i mroczny . Po za tym lubię trochę chaosu i zniszczenia w grze a Beliar jest świetnym tego przykładem.
Jeśli tak lubisz chaos i zniszczenie to już wiem kto zrzucił bombę z bombowca na Hiroszimę  (tak na serio był to pułkownik P.Tibets.)

Offline Dowódca Paladynów

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #69 dnia: 22 Maj 2008, 18:19:17 »
Proste że moim ulubionym bogiem jest Beliar.Dlaczego?
-Zły bóg świata Gothic
-Ma fajnych magów
-Stworzył mroczne rzeczy
-Lubię,gdy w grze jest trochę chaosu i zniszczenia

Offline Byakugan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...:::Dark Wizard:::...
Odp: Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #70 dnia: 27 Maj 2008, 20:43:40 »
Ja, jestem skromnym sługą Adanosa, strażnika równowagi i sprawiedliwości.
Woda jest moim ulubionym żywiołem, a do tego uwielbiam Wodny Krąg ^^
Magowie Wody też są spoko :) Powinni mieć swój klasztor :/

Offline lonely95g

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #71 dnia: 18 Czerwiec 2008, 11:47:46 »
Jestem wyznawcą Beliara. Zawsze ciągnęło mnie do mroku... Beliar daje mi siłę aby iść i walczyć

Offline Doman

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #72 dnia: 19 Czerwiec 2008, 14:14:01 »
Beliar z następujących przyczyn:
- moją ulubioną gildią są asasyni którzy mu służą
- prowadzi on wojnę z innosem którego nie lubię
- ma on najpotężniejsze zaklęcia
- jego magowie sprawiają wrażenie najinteligentniejszych
- śniący, smoki to wszystko jego dzieła, a innos, adanos? nie mają takich potężnych stworzeń

Offline xardas145

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Odp: Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #73 dnia: 20 Czerwiec 2008, 16:18:54 »
Moim ulubionym bogiem jest Adanos, ponieważ jest odpowiedzialny za harmonię, a poza tym bezimienny jest jego jego wybrańcem. Poprzednik napisał że adanos lub innos nie mają takich silnych stworzeń, cóż z tego skoro te "potężne" stworzenia i tak są zabijane przez pomazańca Adanosa.
« Ostatnia zmiana: 20 Czerwiec 2008, 16:20:52 wysłana przez xardas145 »

Offline Pan Mroku

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 119
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #74 dnia: 20 Czerwiec 2008, 16:24:52 »
1.Beliar,Adanos
2.Innos
Nienawidze takiej fabuly w grach w ktorej nie ma wyboru oprucz gildii.
Lepiej by bylo gdybysmy stawali po stronie tego co chcemy wiec najmniej by bylo Innosa.Po prostu Innos jest glupi z tymi jego rycerzami i ogniem.Magowie Beliara i Adanosa sa lepsi i maja lepsze stwory

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #75 dnia: 26 Czerwiec 2008, 18:38:47 »
Innos ale tylko dlatego że ma mocnych magów. Jak by było można wybrać śniącego (Jest on demonem którego nie przywołał żaden bóg i który przyporządkował sobie orków i ludzi. W dodatku przywołał smoki) to bym go wybrał

Edit.
Według mnie zrobili Innosa i Beliara na podobieństwo 2 krajów: Rosji i Polski. kto jest kim zostawiam wam
« Ostatnia zmiana: 30 Czerwiec 2008, 12:25:55 wysłana przez Boba Fett »

Offline Dingers

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Odp: Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #76 dnia: 30 Czerwiec 2008, 11:19:43 »
Innos i Beliar hehe moze i sie sprzeczaja ale zaje%^$#% sa z nich bracia :P

Offline Hagen1995

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Honor Wojownika jest jego jedyną Tarczą a odwaga..
Odp: Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #77 dnia: 30 Czerwiec 2008, 12:28:19 »
Moim jest oczywiście Innos bo
-Jest najpotęzniejszy z Wszystkich bogów
-Służą mu paladyni są wierni innosowi
-I toczy z swoim bratem wojne

Offline Gerid

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: -2
Odp: Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #78 dnia: 11 Lipiec 2008, 21:26:42 »
Adanos
wladca morz i oceanow xD jakos zawsze mnie ciagnelo do morza

teraz bardziej filozoficznie :P
Wydaje mi ise ze bez rownowagi swiat niemial by sensu a dlaczego odpowiedz jest tuz za rogiem a mianowicie jakby niebylo zla ktore reprezentuje beliar to niebylo by i dobra Innosa bo po co komu sedzia jak niema kogo sadzic???

Offline Kamilo246

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #79 dnia: 14 Lipiec 2008, 10:52:27 »
JA tam najbardziej lubie innosa i tyle jest extra ma wypasionych magów i paladynów, ponadto jest panem dobra i ognia. Zawsze uwarzałem ze innos jest super i n ie zmienie tego zdania nigdy.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #79 dnia: 14 Lipiec 2008, 10:52:27 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything