Autor Wątek: Ulubiony Bóg  (Przeczytany 60317 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Thorbjørn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #40 dnia: 15 Październik 2007, 14:21:57 »
Moim ulubionym bogiem jest Adanos , ponieważ  pilnuje porządku na świecie i równoważy siły Beliara i Innosa.
To Adanos jest bogiem świata gothic , bo to on stworzył świat i wszystko co istnieje . Gdy nie było Innosa i Beliara świat gothica był czysty od nienawiści i cały był w harmonii.

Offline kakarott

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #41 dnia: 15 Październik 2007, 14:25:49 »
noi widze że  troch e bez skupienia grałeśpierwszy był Innos to on stworzyłswoje go brata Beliara ale że beliar był zły < zazdrościł innosowi wyznawcó> zaczełą sięwojna między braćmi i tu powstał adanos któy miał pilnować charmoni świata i nie dopuścic aby którykolwiek z braci wygrał



z poważaniem kakarott

Forum Tawerny Gothic

Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #41 dnia: 15 Październik 2007, 14:25:49 »

Offline OS@M@

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #42 dnia: 15 Październik 2007, 14:41:14 »
Moim ulubionym Bogiem w świecie Gothic jest bezsprzecznie Innos.

Symbol światła, dobroci, pokoju i sprawiedliowści. Toczy nieustanną wojnę ze swoim bratem, Beliarem, który jest jego przeciwnieństwem. Ziemskimi przedstawicielami Innosa są magowie ognia i po części paladyni, za którymi wybitnie przepadam i ich ubóstwiam. Między innymi dlatego lubię z tego powodu Innosa. Bóstwo to jest także najpopularniejszym bóstwem wyznawanym na całym kontynencie i jego okolicach, dzięki czemu zyskuje na sile. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie    

Offline Vedymin

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #43 dnia: 15 Październik 2007, 16:12:33 »
Ja uważam że najpotężniejszym bogiem jest Beliar. Na ziemi wszystkie sługi Innosa i Adanosa muszą sie liczyc ze sługami Beliara. Pozatym Beliar w końcu znajdzie sposób na wyrwanie sie z sideł Adanosa i nastanie CIEMNOÂŚC!!!!!

Offline laskos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #44 dnia: 15 Październik 2007, 17:24:02 »
Dla mnie najlepszym bogiem jest Innos. Lubię ład i sprawiedliwość a Inek jest ich patronem ;-) . Pierwszy raz przeszedłem G3 dorgą Innosa i bardzo mi się spodobało. Tak więc... lubię Innosa, bo jest on najpotężniejszym bogiem na świecie[sory za krótkiego posta  ]

Offline Bandito

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 0
Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #45 dnia: 15 Październik 2007, 17:28:51 »
Moim ulubionym bogiem w świecie gothic jest oczywiście Beliar. Po tylu latach walki ze swoim bratem Innosem to Beliar zaczyna wygrywać, i staje się coraz potężniejszy podczas gdy Innos słabnie. Jego sługi opanowały już  
prawie cały śiat i gdyby nie nasz Bezi jego walka z Innosem była by już przesądzona.

Offline The Grey Master

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #46 dnia: 24 Listopad 2007, 16:22:38 »
Mój ulubiony bóg - Adanos. Potężny i mądry, a jednocześnie nie stawający po żadnej ze stron w wojnie Innosa z Beliarem, lecz starający się utrzymać równowagę. Jego słudzy, Magowie Wody, są pokojowi i skromni, w przeciwieństwie do choćby Magów Ognia, którzy w swoich klasztorach otaczają się bogactwami.

Offline Giker

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #47 dnia: 05 Styczeń 2008, 02:30:54 »
Ja uwielbiam Beriala gdyż... jest zły. Rządzi on magią przywołania czy magią śmierci. Zauważcie że są to czary najsilnijsze    np. w Gothic 1 Fala ÂŚmierci Uriziela... poza tym Berial to chyba częste określenie (nie tylko w Gothicu) diabła i ta nazwa mi się podoba    do tego stopnia (UWAGA!) że nazwałem swojego chomika Berial!  

pozdr all  (pozdrawiam ja i chomik)

Offline Zigur

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #48 dnia: 05 Styczeń 2008, 07:33:29 »
Ja lubie Beliara bo jest bogiem chaosu (w czym jestem dobry  ) poza tym ma fajne imię i potężne czary(Fala śmierci i Armia ciemności). Ma potężne sługi (ÂŚniący, Smok-Ożywieniec...) i stworzył najleprzą broń w Gothic 2 NK - Szpon Beliara.

Offline Russel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • mody.gryinfo.com
Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #49 dnia: 05 Styczeń 2008, 12:20:44 »
Moim ulubionym bogiem jest Adanos
Pilnuje ruwnowagi między Innosem  Beliarem , wiem że podczas zakładania konta napisałem że jeste wyznawcom Innosa  , ale porpostu wiecej ludzi wieży wy Innosa ale tak naprawde bardziej wole Adanosa  xD

PozDRo Russel

P.S wydaje mi się że Innos ma wiekszom moc , noi przeciesz Bezzimienny jest WYBRAÑCEM Innosa
« Ostatnia zmiana: 05 Styczeń 2008, 12:23:30 wysłana przez Russel »

Offline Zigur

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #50 dnia: 05 Styczeń 2008, 12:27:09 »
Cytuj
...wiem że podczas zakładania konta napisałem że jeste wyznawcom Innosa , ale porpostu wiecej ludzi wieży wy Innosa...

Zawsze możesz to zmienić ja też wpisałm Innosa ale zmieniłem na Beliara

Offline Nocny ÂŁowca

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #51 dnia: 15 Styczeń 2008, 16:13:37 »
Moim ulubionym bóstwem jest Adanos. Gdyby nie on na świecie nie byłoby harmonii i porządku.
Lubie go też dlatego że posiada silne magie przywołania.

Offline Morgoth145

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 134
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #52 dnia: 15 Styczeń 2008, 19:14:42 »
Moim ulubionym bogiem w świecie Gothic jest Beliar, ponieważ oferuje fascynującą magią ( w Noc Kruka), jest tajemniczy i ma wypasionych sługów  

Offline krassus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • na pochybel!!!
Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #53 dnia: 22 Styczeń 2008, 02:56:49 »
Moim ulubionym bogiem jest Adanos. Czary magów wody z GII Noc Kruka są bardzo widowiskowe. Adanos ponad to jest najpotężniejszym z bogów. W końcu gdy stanie naprzeciwko pozostałych bogów Ci muszą go słuchać i zaprzestać walki. Adanos jest w dodatku opiekunem Wodnego Kręgu. Jednej z moich ulubionych gildii   Gildia ta wręcza nam potężny pancerz i pikę, które jak na dany etap gry sa na prawdę mocne!

Offline BeoWolf

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 0
Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #54 dnia: 26 Styczeń 2008, 00:58:29 »
A Ja lubie:

Beliar'a bo jest bogiem Ciemności i ma fajnych Magów,CZARNYCH magów.

Addanosa bo pilnuje charmonii i bo to on stworzył zwięrzęta(a ja lubie zwierzęta  )

Ale bardziej Wole Beliar'a  

Offline xardi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #55 dnia: 28 Styczeń 2008, 17:48:16 »
Ja najbardziej lubię Adanosa,bo jest bogiem harmonii,władcą wody i to on stworzył świat  .

Offline Uchiha Sasuke

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 156
  • Reputacja: 0
Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #56 dnia: 28 Styczeń 2008, 21:56:41 »
Moim ulubionym bogiem jest Adanos choć morze wam się wydawać że Innos z racji wyznania na forum ale tak nie jest.
Adanos strzeże równowago i charmonii jest władcą całej wody w świecie Gothica i  stworzył cały świat w którym zyje beimenny

Offline szczurek7

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #57 dnia: 08 Luty 2008, 18:51:51 »
Mój wybór to Adanos !
Pilnuje ładu we Wszechświecie ! Przewodzi potężnej magii , A jego wyznawcy ( czyt.: MAgowie )
umieją ją mistrzowsko pokierować i skumulować . Adanos jest twórcą i Katem starożytnego , Wspaniałego ludu w Jarkendarze !
To jego magowie i gildia magów pod jego przewodnictwem podobają mi się najbardziej !
« Ostatnia zmiana: 08 Luty 2008, 18:52:36 wysłana przez szczurek7 »

Offline Bezimienna_

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #58 dnia: 10 Luty 2008, 11:18:58 »
mam sprzeczne uczucia co do tego...  
z jednej strony Adanos - bóg harmonii, pilnujący, by w świecie była równowaga między Innosem (dobrem), a Beliarem (złem). poza tym stworzył świat, wodę, rośliny... jakoś tak od razu zyskał moją sympatię. magowie wody są fajni :D

z drugiej strony Beliar (strasznie mi się podoba jego imię) - bóg zła, chaosu, jest tajemniczy i jakby "zakazany", a wszystko co zakazane, wiadomo, pociąga :D z resztą jego wyznawcami są nekromanci, których wręcz uwielbiam, władają oni potężną magią, jaką nie władają inni magowie. bo wyznawców Beliara jest niewielu, ale są potężni, czy jakoś tak xD

pozdro

Offline Artex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #59 dnia: 10 Luty 2008, 11:38:16 »
Moim ulubionym bogiem jest Adanos. Jest on bogiem równowagi i harmonii. Jego słudzy (magowie wody) mają fajne czary i nie stroją takich ważniaków jak paladyni czy magowie ognia

Forum Tawerny Gothic

Ulubiony Bóg
« Odpowiedź #59 dnia: 10 Luty 2008, 11:38:16 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top