Autor Wątek: Haracz  (Przeczytany 31765 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline ROAREKODWIERTAREK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Reputacja: 0
Haracz
« Odpowiedź #20 dnia: 09 Luty 2008, 09:45:40 »
placenie straznikom jest bez sensu. Jak grałem pierwszy raz w Gothica to zaplacilem bloodwynowi
ale Tylko jeden raz. Ta diabeł chciala ode mnie codziennie rudy, ale przestalem mu ja dawac az na mnie naslal Grima. Teraz juz nikomu nie płace

Offline Morgoth145

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 134
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Haracz
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Luty 2008, 11:20:24 »
Ja płaciłem Bloodwinowi, żeby się odwalił.  

Forum Tawerny Gothic

Haracz
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Luty 2008, 11:20:24 »

Offline Hadriel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Haracz
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Luty 2008, 14:53:16 »
Ja tylko raz w życiu (gothickim) zapłaciłem - szakalowi bo wydawał się najmilszy z tej całej zgrai.
Bloodwyn mnie wkurzył swoją gadką wię nic mu nie dałem.

Offline Medivth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Haracz
« Odpowiedź #23 dnia: 29 Luty 2008, 10:54:01 »
Dokładnie tego nie pamiętam, pierwszy raz zagrałem w Gothic'a parę lat temu, a ja nie wiem, co to dobra pamięć, xD
Postaram się jednak coś przypomnieć...
Wydaję mi się, że jak doszedłem do Starego Obozu, rozejrzałem się, ale nie chodząc, tylko tak w miejscu. Ujrzałem Diego, więc podszedłem do niego i z nim rozmawiałem. Następnie chodziłem po obozie z pół godziny szukając Thorusa, nie miałem pojęcia, jak blisko stoi od Diego,  Chodząc natrafiłem na Bloodwina, pogadałem z nim trochę. - I tutaj nie jestem pewien, ale wydaję mi się, że mu nie zapłaciłem, a potem mnie gonił Herek (tak się chyba nazywa) po obozie, jakoś mu chyba uciekłem, no a potem porozmawiałem z Grimem. Zdaję mi się, że tutaj poległem, idąc po "amulet". No cóż, zaczynałem grę, każdy może zginąć, nieprawdaż?
Jeszcze jedno - Jak rozmawiam z Szakalem, za każdym razem i mu płacę, to jest zadowolony. Jednak już parę razy patrzyłem przed płaceniu i po nim, a z ekwipunku nie znikała mi żadna sztuka bryłki, a ten odchodził zadowolony, ponieważ zarobił, xD


Pozdrawiam, Medivth

Offline skotar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Haracz
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Czerwiec 2008, 15:38:49 »
a taki koleś przy wodzie w SO. może nam pomóc gdy mamy problem z gomezem, diego lub thorusem. mi nigdy nie udało się mieć żadnych problemów, ktoś kiedyś miał problem i on go rozwiązał ?

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Odp: Haracz
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Czerwiec 2008, 20:58:09 »
Jak zostaniesz szkodnikiem i wybierasz te trzy opcje rozmowy, dajesz mu za kazdym razem po 100 bryłem rudy, bo że niby 'nasłał na Ciebie patrol'.

Ja tam płacę TYLKO I WYÂŁÂĄCZNIE Szakalowi, za pierwszym razem. Jest to bardzo mało, a wygląda rozsądnie. Bloodwyna nie lubię, więc go zawsze zabijam, po zamknięciu Starego Obozu w IV akcie.
« Ostatnia zmiana: 15 Czerwiec 2008, 21:01:35 wysłana przez Lord Arthas »

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Haracz
« Odpowiedź #26 dnia: 16 Czerwiec 2008, 10:29:29 »
Hehehehe, ja i tak mam sposób na ten "haracz". Idziemy do Bloodwyna i mówimy mu, ze nie zapłacimy. A za chwilę-podchodzimy i wybieramy " zmieniłem zdanie-postanowiłem jednak zapłacic te 10 bryłek" W czym tkwi haczyk-w tym, przynajmniej u mnie, że z ekwipa nie zabiera nam tych 10 bryłek-w ten sposób codziennie byłem "chroniony" Tak samo robiłem u Szakala. Spróbujcie.

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: Haracz
« Odpowiedź #27 dnia: 16 Czerwiec 2008, 12:09:33 »
Tylko raz zapłaciłem Szakalowi żeby dziecko miało sie z czego cieszyć  :D

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Haracz
« Odpowiedź #28 dnia: 16 Czerwiec 2008, 14:00:30 »
Ja zapłaciłem Szakalowi i Bloodwynowi 2 razy, choć tylko wtedy, jak grałem pierwszy raz.

Offline kamil210

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Haracz
« Odpowiedź #29 dnia: 16 Czerwiec 2008, 21:36:03 »
Ja zawsze płace bo mam dużo bryłek robie miecze i sprzedaje z zyskiem 10 bryłek

Offline magnat

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • lama Chemed Rigdzin Dorje Lopu
Odp: Haracz
« Odpowiedź #30 dnia: 17 Czerwiec 2008, 16:40:47 »
jak pierwszy raz grałem w gothica i spotkałem bloodwyna to mu zapłaciłem bo myślałem że mnie wyrzucą z obozu(Myślałem że to czynsz)i płaciłem jak głupek ale juz jak gram to nie płacę(chyba że mam dużo bryłek rudy i płacę im wtedy z nudów)

Offline Milteno

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Haracz
« Odpowiedź #31 dnia: 26 Czerwiec 2008, 17:41:15 »
ja zawsze płacę Szakalowi bo jest miły a i tak mi rudy nie ubywa  :) a bloodwynowi kiedyś płaciłem za pierwszym razem zapłaciłem, za drugim też, i tak dalej za każdym razem ale tylko za pierwszym razem mi rudy ubyło  :) a jak byłem silniejszy niż on ( w 3 rozdziale ) to go wyprowadzałem poza obóz i go zabijałem bo wkurza mnie że mnie ciągle zaczepia ale teraz nikomu nie płacę i tak mi nie pomagają  :( są nawet przeciwko mnie nawet jak zapłacę >:(

Offline Laki13

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Haracz
« Odpowiedź #32 dnia: 26 Czerwiec 2008, 20:37:18 »
Ja nie płaciłem haraczu, bo bardzo rzadko bywałem w starym obozie chyba, że byłem strażnikiem. Jak byłem w innych gildiach to załatwiałem co musiałem i od razu spadałem stamtąd. Ogólnie wydaje mi się, że jest to strata rudy lepiej na jakąś broń, zwój lub pancerz to przeznaczyć niż dawać Bloodwynowi lub Szakalowi.

Offline Dingers

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Odp: Haracz
« Odpowiedź #33 dnia: 29 Czerwiec 2008, 22:39:41 »
Nie Zaplacilem Nawet 1 Rudy I Nie Mialem Nigdy Zamiaru Zaplacic Tych Hamom

Offline Kevet

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Haracz
« Odpowiedź #34 dnia: 08 Wrzesień 2008, 18:19:56 »
Ja nie płaciłem wogle gdyż na początku kasa jest bardzo potrzebna i szkoda ją wydawać na takie bzdety które wogle się nie przydadzą a potem też nie płaciłem bo byłem na tyle silny że sie poprostu nieopłacało.

Offline obi-wan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Haracz
« Odpowiedź #35 dnia: 10 Wrzesień 2008, 17:57:42 »
nie opłaca sie wogule płacic jak gralem pierwszy raz to zaplacilem wszystkim i nic mi to nie dalo

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Haracz
« Odpowiedź #36 dnia: 10 Wrzesień 2008, 19:50:06 »
Nigdy nikomu nie zapłaciłem, nigdy nie miałem tak wiele bryłek rudy, żeby sobie na to pozwolić z resztą to co potem robi ci Bloodwyn wcale nie jest takie straszne tylko trzeba umieć się trochę bić i to wszystko. Haracze w tej grze zostały zrobiony chyba po to żeby odzwierciedlić niebezpiecznej kolonii karnej w której żyją setki skazańców, niebezpiecznych skazańców od których można oberwać, a taki haracz dobrze to oddaje.

Offline Eskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Najlepszą obroną jest atak!
Odp: Haracz
« Odpowiedź #37 dnia: 22 Wrzesień 2008, 18:20:00 »
Ja zapłaciłem obydwum bo gralem po raz pieerwszy i bez kodów. Trochę sie bałem ale potem zmądrzałem i nie płaciłem.
 

Offline Rhobar XXIII

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Haracz
« Odpowiedź #38 dnia: 05 Październik 2008, 11:06:07 »
Ja raz zapłaciłem Szakalowi i zaatakował mnie a nie tego drugiego i od tamtego czasu nie płace.

Offline Crayer

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Haracz
« Odpowiedź #39 dnia: 12 Październik 2008, 18:21:12 »
Jak jestem pierwszy raz w Starym Obozie to idę do Bloodwyna i płacę mu jedną bryłkę. Jak nabiję doświadczenia idę do niego, zagaduję i odmawiam płacenia. Następnie idę przylać Harekowi albo załatwiam Grima i resztę. Gdy Stary Obóz zostaje zamknięty walczę z Bloodwynem i odzyskuję bryłkę  ;D i zabieram ekwipunek.
« Ostatnia zmiana: 21 Październik 2008, 22:23:11 wysłana przez Crayer »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Haracz
« Odpowiedź #39 dnia: 12 Październik 2008, 18:21:12 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top