Autor Wątek: Wrzód  (Przeczytany 60336 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hosh

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
Wrzód
« Odpowiedź #60 dnia: 22 Grudzień 2007, 09:39:58 »
Gdy po raz pierwszy zagrałem w gothica,to go nawet polubiłem =] broniłem.Ale zdarzyło się coś co zapamiętam.Mianowicie szedłem jak co dzień na polowanie do pobliskiego lasu z wrzodem.Wpadliśmy na ścierwojady,on uciekł do obozu.Gdy uporałem się z nielotami pobiegłem także do obozu.Wchodze do chatki wrzoda patrze a tu on leży na podłodze!!!!!  to pomyślałem że zabił go snaff.Więc chciałem go pomścić.Walczyłem ze snaffem 4 dni (tzn jak on mnie zranił to chodziłem spać i następnego dnia go atakowałem,lub on uciekał).W końcu snaff padł a ja go dobiłem swoim niewykończonym mieczem.I od tej pory sam wyganiam wrzoda.

Offline Bury Zenek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Wrzód
« Odpowiedź #61 dnia: 30 Grudzień 2007, 01:30:11 »
Więc tak:

Chodzę sobie po Starym Obozie i zagaduję do wszystkich napotkanych ludzi. W końcu trafiłem na Wrzoda więć wziąłąłem go ze sobą, ale po czasie zaczął mnie naprawdę wnerwiać więc nie wytrzymałem i spuściłem mu łomot i się odczepił.

Forum Tawerny Gothic

Wrzód
« Odpowiedź #61 dnia: 30 Grudzień 2007, 01:30:11 »

Offline mdr133

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
Wrzód
« Odpowiedź #62 dnia: 30 Grudzień 2007, 21:32:22 »
Cześć jestem tu nowy to mój pierwszy post   Kocham Gothic  

A tak na temat. Jak pierwszy raz zagrałem w tą grę to oczywiście spodkałęm Wrzoda. Z począdku go wytrzymywałem ale kiedy wcinał mi s8ię z tą swoją gadką w czasie waliki itd. to się wkurzyłem. Z owodu, że mam dobre serce to sam go nie zabiłem tylko poszedłem z nim na tereny orków i tam zostawiłem go zębaczom   Od tej chwili miałem z nim spokuj  


Ps. Myślałem, że Wrzud pomoże mi przynajmniej w walce z potworami ale się myliłem. On tylko uciekał  

Offline Xarak Bunt

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 0
Wrzód
« Odpowiedź #63 dnia: 01 Styczeń 2008, 14:02:28 »
Wrzód. Cóż stara się być miłym człowiekiem, aczkolwiek trochę mu to nie wychodzi. Moim zdaniem został kopnięty przez los i ma własny, swój świat. Nie wiem, czy wiecie, ale jak za nami chodzi to po pewnym czasie pyta się nas za co trafiliśmy tutaj, do koloni. Dodaje również, że on trafił, bo bardzo lubi zwierzęta (Zoofil)  . Trochę podobny jest do kologi z podstawówki (od pół roku w Gimie jestem i nie mam z nim kontaktu) CHłopak też miał własny świat i był taki.... inny  

Podsumowując Wrzód jest zoofilem, kopniętym przez los mocno, któy nie ma przyjaciół i wszystko mu nie wychodzi. ÂŻal mi go, dlatego skaracam jego męki zaraz na początku gry xD   . Dzięki mnie cała kolonia ma święty spokój    

Pozdrawiam wszystkich!!!

Offline Radagast

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 0
Wrzód
« Odpowiedź #64 dnia: 04 Styczeń 2008, 15:11:04 »
Na początku myślałem... fajny kumpel! Niestety niepotrzebnie. Cały czas mi głowę zawracał, a ja nie wytrzymałem i go za.....em.

Offline xardi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
Wrzód
« Odpowiedź #65 dnia: 22 Styczeń 2008, 15:13:55 »
Ja tak jak Drakus myślałem,że ten debil będzie mi pomagał,jak zaczął gadać swoje teksty pomyślałem,że może on nawet fajny będzie.Jak zaczął się powtarzać powiedziałem mu "Spadaj!".
Myślałem,że to rozwiąże sprawę,ale jak do mnie wrócił i znowu zaczął gadać to dostał w ryj i się odczepił.
A propos Wrzoda:Przydarzyła mi się kiedyś taka scenka:Idę sobie po obozie z Wrzodem na dupie i spotykam chrząszcza,a Wrzód spierdziela      .

Offline Uchiha Sasuke

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 156
  • Reputacja: 0
Wrzód
« Odpowiedź #66 dnia: 22 Styczeń 2008, 20:29:24 »
Ja go po pewnym czasie gdy zaczoł mnie naprawde wnerwiać zakatowałem go na oczach Gomeza teraz go zawsze omijam a jak się nie udaje  e to go za obozem zabijam bardzo brutalnie
 

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Wrzód
« Odpowiedź #67 dnia: 22 Styczeń 2008, 20:44:57 »
Na początku Gothicka jak za mna biegał nie przeszkadzało mi to ale kiedy podczas walki z Morddragiem powiedział ,,Czy to mozliwe że chodzimy w kólko ,, i Mordzio mnie zabił pobijłem go i od tąd zawsze rano i wieczorem dostawał w pysk i tak dzien w dzien dzien w dzien to bylo nawet fajne      

Offline wrzod

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Wrzód
« Odpowiedź #68 dnia: 28 Styczeń 2008, 14:28:02 »
Hmmm ... Wrzód   tak jakoś średnio go lubie chociaż że jest super upierdliwy i jest brzydki jak noc i wcale nam nie pomaga ucieka przed byle chrząszczem to nawet jest spoko kiedy nie mam jakieś misji zbrojnej wtedy zabieram go ze sobą a kiedy jest daje mu bombe w twarz i ucieka   raz widziałem go w nowym obozie jak robiłem rzeźnie na polach ryżowych ale zaraz zwiał i zostawił po sobie tylko trochę kurzu za chwile zauważyłem go zabitego w jaskini z kretoszczurami  

Offline Dydzio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 0
Wrzód
« Odpowiedź #69 dnia: 28 Styczeń 2008, 15:29:37 »
Wrzód może jedynie być mięsem armatnim na ścierwojady, bo są dostatecznie słabe. Po prostu robisz tak, by ścierwojad zaczął się niego czepiać. Najlepiej sprowokować ścierwojada do pozycji ostrzegawczej, pójść jeszcze dwa kroki, aby Wrzód też był w zasięgu ścierwojada. Potem leciutko stajesz po drugiej stronie wrzoda, a ścierwojad wyznaczy jego za sój nowy cel. Może się to przydać do 2 rzeczy:
1. Wrzód ucieka przed ścierojadem, ścierwojad za nim. Dobre, by przejść w blokowane przez ścierwojada miejsce - dobre na 1 poziom doświadczenia lub zerowy. Potem ścierwojada można pokojnie pokonać.
2. ÂŚcierwojad czepia się wrzoda, a ty ścierwojada. Trochę oberwie zanim przerzuci się na ciebie.

Poza tym najbardziej lubię iść z nim po drabinie, z potem z niej schodzić. Powód - wrzód jest półintelgentny - czyli idiota. Wchodzi z tobą po drabinie, a gdy schodzisz to on tego nie robi, tylko zeskakuje na dół. Raz zlazłem całkiem nadół,a gość skacze i skoczył prosto na moją głowę! Poważnie! I się zabił, leżał mi na głowie płasko jak kapelusz, zrobiłem krok do tyłu i spadł na ziemię z mojego łba. Lubię też wrzoda zastrzelić z kuszy jednym strzałem, ale wtedy gdy siedzi na ławce i się na mnie nawet nie gapi.

Offline wrzod

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Wrzód
« Odpowiedź #70 dnia: 28 Styczeń 2008, 19:03:26 »
można też za pomocą kodów podrasować Wrzoda i zrobić z niego worek treningowy a dokładnie tak włączyć konsole marvin i wyłaczyć konsole zamienić się w Wrzoda za pomocą klawisza o i potem klik F2 i eab a potem level = 999 (naprzykład) wyłączyć to za pomocą F2 i dla pewności b jak jest taki lvl jak zamierzaliśmy zamieniamy się znowu w Bezia i go tłuczemy potem znów na Wrzoda o i F8 i znowu w Bezia i znowu go tłuczemy i tak Wrzód jest przydatny . Mam nadzieje że komuś się to przyda

Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Wrzód
« Odpowiedź #71 dnia: 29 Styczeń 2008, 12:12:41 »
wrzód jest cool! Gdy gram na kodach i mam jakiś pożąny pancerz wyżucam mój z ekwipunku i wyzucam też broń. Potem "o" i jestem nim. Biore wszystko dodaje staty i zmieniam gildie ;] raz dałem strażnik i w 4 rozdziale gdy szedł zamna (brama była do połowy zamknięta) doszedłem do diega a ten go z łuku pakował, potem się pobili i to koniec z przyjacielem ;/ Od tamtego czasu daje mu inną gildie ;]

Offline Neroalex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 81
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Wrzód
« Odpowiedź #72 dnia: 29 Styczeń 2008, 23:32:55 »
proponuje uzyc czaru kontroli hahahaha i miec zabwe można zabic się na wiele sposobow wbiec na dziedziniec zamkowy zucic się z wysokosci utonac pod woda  najlepszy skok z gory


a tak to rpzeaznie F2 i kill
bo mnie denerwuje

Offline ÂŁowca dusz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
Wrzód
« Odpowiedź #73 dnia: 03 Luty 2008, 11:37:23 »
Ja idę z Wrzodem na tereny orków. Resztę możecie sobie sami wyobrazić.

Offline Nessa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2744
  • Reputacja: 3261
  • Płeć: Kobieta
  • Nuda :(
    • Karta postaci

Wrzód
« Odpowiedź #74 dnia: 03 Luty 2008, 12:00:19 »
Ja mam do Wrzoda sentyment. Jak grałam pierwszy raz to go pobiłam dopiero na III rozdziale. Myślałam wtedy ,że on mi choć trochę pomoże.
Biega taki za tobą i ciągle gada,a jak zobaczy nawet najmniejszego potwora to ucieka.Wrzoda można potraktować jako mięso armatnie,ale nie..."Mój" Bezimienny ma chyba instynkt macieżyński i zabijam go w ostateczności(czyt.po wrzodowskim 789 tekście) xD

Offline Tommy131

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 63
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Wrzód
« Odpowiedź #75 dnia: 03 Luty 2008, 13:15:44 »
Ja sobie zwiedzam SO a tu mnie Wrzód zaczepia nagle...-.- Pomyślałem sobie że to normalny koleś jak inni albo co ale od razu jak ze mną gadał to już wiedziałem że on jest po prostu....taki jak inni piszą.Ja tam się ulitowałem i go wziąłem do drużyny no i ciągle mnie zaczepiał.W końcu się wkurzyłem i poszedłem z nim poza SO i go poprostu zabiłem ot co.Zarombałem mu wszystkie rzeczy i już  potem miałem święty spokój.I potem go tak zawsze  zabijałem  

Offline kamil^

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Wrzód
« Odpowiedź #76 dnia: 05 Luty 2008, 19:12:31 »
Jak go pierwszy raz spotkalem to pozwolilem mu się do mnie przylaczyc, ale po czasie stal się uciazliwy i poszedłem do starego obozu pobilem go i obrabowalem, a gdy się podniosl cos tam zaczal gadac zebysmy się uspokoili i sobie poszedl.

Offline Medivth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Wrzód
« Odpowiedź #77 dnia: 01 Marzec 2008, 11:48:51 »
Jak pierwszy raz zagrałem w Gothic'a, to chodziłem sobie po Starym Obozie, aby go pozwiedzać. Aż tu taki Wrzód do mnie zagadał - Chciał ze mną podróżować. Jakoś mi się to nie uśmiechało, już raz zginąłem, bo zaufałem jednej osobie, a ta nazwa to mnie rozśmieszyła. Pomyślałem, że nie byłby wstanie kogokolwiek pokonać, więc powiedziałem, żeby spadał, nie posłuchał, :/ Zdenerwowany, wyjąłem jakiś stary miecz i go uderzyłem, niestety. Dlaczego niestety? Nie zabiłem go, a potem zwiewał przede mną, jak mnie ujrzał i nie mogłem go dogonić, niby dobrze...
Jednak nie lubię, jak ktoś, kogo nie lubię biega po obozie, jak wariat (a Wrzód nim był, xD). A na dodatek, gdy poszedłem spać, to budziłem się, a ten down stał nade mną i się we mnie lampił, a jak wstawałem, ten  brał nogi za pas...


Pozdrawiam, Medivth
« Ostatnia zmiana: 15 Marzec 2008, 19:36:48 wysłana przez Medivth »

Offline Ingmar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Wrzód
« Odpowiedź #78 dnia: 01 Marzec 2008, 13:37:01 »
Jeśli ja zaczynam grę to zawsze omijam go szerokim łukiem, ale jak mnie zaczepi to idę za obóz i go od razu zabijam :D

Offline Baal Lukor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Wrzód
« Odpowiedź #79 dnia: 01 Marzec 2008, 15:16:32 »
Jak wchodze do obozu i zaczepi mnie Wrzód to wyprowadzam go na spacer  już nie zyje  !!!

Forum Tawerny Gothic

Wrzód
« Odpowiedź #79 dnia: 01 Marzec 2008, 15:16:32 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top