Autor Wątek: Wrzód  (Przeczytany 60338 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Drakus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Wrzód
« dnia: 03 Czerwiec 2007, 10:22:24 »
Co robicie z Wrzodem? W jaki sposób go zabijacie? Lubicie tą postać?

Początkowo, jak pierwszy raz grałem w Gothica to myślałem, że Wrzód naprawdę będzie mi pomagał i zabrałem go z sobą. Cały czas mi gadał te swoje teksty czym mnie zdenerwował. W końcu nie wytrzymałem i w Starym Obozie go zatłukłem  

A Wy?

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Wrzód
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Czerwiec 2007, 10:25:29 »
Ja po drugim tekście go za...łem :D A tak to nawet zabieram go an grubsze misje by mi pomagał kogoś zlać ale to tylko minimalna pomoc. Według mnie Wrzód to fajna postać która urzeczywistnia grę. Czasami wkurza nieziemsko no ale jest jedną z nielicznych postacie , które są mile do nas nastawione.

Forum Tawerny Gothic

Wrzód
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Czerwiec 2007, 10:25:29 »

Offline SzlugA

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Wrzód
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Czerwiec 2007, 10:26:42 »
Ja już na początku przeczuwałem po samej nazwie "Wrzód", że będzie on nam przeszkadzał.. Ale fakt, "chodziłem z nim" przez spory okres czasu. No i w końcu mnie również zdenerwował i po prostu go zabiłem.
 Najgorsze było to, że jak coś chciałeś zrobić to on Cię zatrzymywał i pierdzielił głupoty..

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Wrzód
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Czerwiec 2007, 10:42:53 »
Za pierwszym razem wydawał się nieszkodliwym człowiekiem szukającym przyjaciela. Chciał go mieć tak bardzo, że zapomniał o zdrowym rozsądku. Tolerowałem to, myślałem, że po pewnym czasie zmieni nastawienie jednakże on po prostu zaczął mówić te same kwestie w kółko. No cóż miałem począć chodziłem z nim dalej, gdyż było mi żal. Pewnego razu, gdy już dołączyłem do SO jako Cień, włączyłem zapis. I nagle wraz z zapisem odezwał się wrzód. Gra się wyłączyła. Miałem nadzieję, że nic się nie stało, jednak myliłem się. Zapis się popsuł. Od tej chwili zabijam tego downa za pierwszym razem gdy go widzę.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Wrzód
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Czerwiec 2007, 10:54:15 »
Jeżeli chodzi o tego osobnika, odrazu mi nie pasowała jego postawa wobec mnie. Z początku nie traktowałem go poważnie. Ale w pewnym momencie gdy stawał sie coraz bardziej natarczywy, musiałem go co nie co przekopać, aby raz na zawsze dał mi spokój. Prawda jest taka, że grając za każdym razem w grę zawsze wrzoda traktowałem tak samo.

Offline Kurgan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Wrzód
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Czerwiec 2007, 10:56:31 »
@DODO
hehe niezłego pecha miałeś ;p

@topic
Ja po prostu ide w ustrone miejsce bije go do nieprzytomności i się odczepi dopiero w 4 rozdziale go zabijam (cały SO zabijam).
« Ostatnia zmiana: 03 Czerwiec 2007, 11:13:03 wysłana przez DODO »

canis

  • Gość
Wrzód
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Czerwiec 2007, 11:10:47 »
ja wrzóda nienawidze, to jedna z osób które najbardziej nie nawidze w tej grze. Nielubie go gdyż sam się pcha do bezia i nadaje i nadaje. Jesli się już do mnie przyłączy to tylko szybko idę poza obóz i podrzynam mu gardło ... Najleprzym kompanem jest Shrat !

Z Poważaniem Canis

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Wrzód
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Czerwiec 2007, 11:21:44 »
Gdy grałem na samym początku to się śmiałem, a potem to mnie tak wnerwiał, że go zabiłem (nie pobiłem) i mnie inni zabili za morderstwo  . Po jakimś czasie jest wnerwiający ma fajne teksty jak z nami chodzi  .
« Ostatnia zmiana: 03 Czerwiec 2007, 13:11:07 wysłana przez SzlugA »

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Wrzód
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Czerwiec 2007, 11:36:35 »
Ja na początku nie wiedziałem o co z wrzodem chodzi i z nim łaziłem. Z niechęci do zabijania tej życiowej niedorajdy łaziłem tak szybko z akrobatyką żeby go zgubić, wtedy wracał na swoje miejsce, żył sobie dalej a ja go unikałem i obchodziłem szerokim łukiem. Potem już jakoś moje dobre serce zanikło i gdy tylko mówił żebyśmy poszli w ustronne miejsce porozmawiać, to ja cały happy biorę go ze sobą w ustronne miejsce i "rozmawiam" z nim po swojemu, czyli żywy z tego nie wychodzi :)

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Wrzód
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Czerwiec 2007, 11:40:49 »
Ciężko by było, żeby ta postać kojarzyła się pozytywnie. Od samego powiedzenia " wrzód na tyłku " można wyciągnąć odpowiednie wnioski. A ten koleszka strasznie mnie irytował, łaził za mną i czepiał się co jakiej 30 kroków, więc w pewnym momencie nie wytrzymałem i trach - nie ma Wrzoda. Bardzo mi ulżyło i już więcej go nie spotkałem, ani jego naśladowców ;p.

Offline xmati06

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
Wrzód
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Czerwiec 2007, 12:50:32 »
Wrzód zawsze mnie wkurzał i będzie to zwsze robił. Zawsze sie odzywa w najmniej odpowiednim momencie. I jego kwestyjki sie powtarzaja i nudzą. Więc zawsze gdy go widzę Wrzód dostaje łomot

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Wrzód
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Czerwiec 2007, 13:17:57 »
Zbyt długo z nim nie pochodziłem gdy zaczepił mnie pierwszy raz normalnie z nim zagadałem powiedział, że będzie za mną podróżować dobra pomyślałem będzie jakieś mięso armatnie. Przeszedłem chyba kilka kroków jak ten mnie nie zaczepił i zadał jakieś głupie pytanie pomyślałem a co jak idiota mnie zaczepi przed walką. Wyłapał kilka ciosów mieczem a gdy się obudził powitałem go tekstem by dał mi święty spokój. Tak też się stało. Nie zabijałem go nawet w czwartym rozdziale...zawsze gdzieś dziad ucieka.

Offline Drakus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Wrzód
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Czerwiec 2007, 14:14:56 »
Nie wiem jak Wy, ale ja najbardziej lubię kiedy Wrzód lub Herek biegną za mną i spadaja z duzej wysokości  

Kiedyś sie na Wrzoda naprawdę wkurzyłem jak zginąłem przez niego na arenie bo wlazł mi w środku walki...
« Ostatnia zmiana: 03 Czerwiec 2007, 14:15:08 wysłana przez Drakus »

Offline Fragenstein

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Wrzód
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Czerwiec 2007, 14:39:54 »
Pierwszy raz też myślałem że może coś umieć, chociaż sam jego głosik już coś mi mówił :P Uciekł przy pierwszej okazji więc o nim zapomniałem.. potem dopadł mnie w Starym Obozie.. Zatłukłem gnojka, już miałem dosyć :P Kiedy następnym razem grałem w g1, od razu go tłukłem, dla pewności xD Btw zauważyliście taki śmieszny dość błąd? Kiedy zaatakujesz Wrzoda w Starym Obozie, ten ucieknie do zamku.. gdzie nikt nawet go nie zatrzyma..

No i ten koleś został wysłany do kolonii za zoofilię.. loool

Cytat: Thrall
A tak w ogóle to za co wrzucili Wrzoda do koloni bo na pewno nie za zabójstwo.

Sry ale nikt ci krzywdy nie zrobi jesli przeczytasz posta powyzej swojego..
« Ostatnia zmiana: 05 Czerwiec 2007, 20:16:20 wysłana przez Fragenstein »

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Wrzód
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Czerwiec 2007, 14:55:01 »
Ja tego nędznego zgreda nigdy nie zabijam po prostu omijam go i mam po sprawie.No ale jeżeli już zdarzy się że się do mnie odezwie to nie przeszkadza mi to za bardzo no ale jak grałem pierwszy raz to się nawet cieszyłem że się do mnie przyłączył może będzie mi potworki zabijał czy coś, ale nie ten kretyn na widok chrząszcza zwiewa gdzie pieprz rośnie dlatego jak się zdenerwuję to z premedytacją ...ebne mu.

A tak w ogóle to za co wrzucili Wrzoda do koloni bo na pewno nie za zabójstwo.

Offline Arkon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Wrzód
« Odpowiedź #15 dnia: 03 Czerwiec 2007, 16:44:59 »
 ja wpisałem na 3 min b marvin b f2 chg i skoczyłem ze skarpy obok starego obozu, a on za mna i byłem happy     nie musze mówic co było dalej  

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Wrzód
« Odpowiedź #16 dnia: 03 Czerwiec 2007, 17:32:35 »
Jak grałem pierwszy raz w G1 to wziąłem go ze sobą, po krótkim czasie zaczął mi działać na nerwy tym swoim głupim gadaniem, i go uderzyłem, a ten uciekł i miałem spokój . Ja jeszcze nigdy go nie zabiłem, bo po co? Jeśli możemy go uderzyć, a ten będzie zawsze uciekał gdy się tylko zbliżymy do jego chaty.

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Wrzód
« Odpowiedź #17 dnia: 03 Czerwiec 2007, 19:56:17 »
U mnie to było tak: Chodziłem sobie po obozie i nagle pan Wrzód stanął mi na drodze i zaczął gadać tym swoim durnym głosikiem. Doszedłem do areny, a wrzód jeszcze do mnie nie zagadał. No i później zacząłem walkę z Kharimem miałem już całkiem doświadczoną postać. Wchodzę na arenę i zaczęła się walka, wrzód na dupie się odezwał no i Kharim dał mi łupnia. Od te pory daje wrzodowi lanie i on za mną nie chodzi. Później walczyłem bez "pomocy" wrzóda i to pan Kharim oberwał

Offline ÂŁukasz425

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Wrzód
« Odpowiedź #18 dnia: 04 Czerwiec 2007, 21:26:19 »
Ja na początku gry myślałem że sie przyda ale niestety myliłem sie więc
poszedłem z nim po za obóz i dałem mu niezłe lanie koleś sie na mnie obraził i do dzisiaj jest na mnie wkurzony i nie chce ze mną gadać.

Offline Serafin_Gothic

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Wrzód
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Czerwiec 2007, 21:34:14 »
W moim przypadku gdy spotkałem Wrzoda, to myślałem, że trochę sobie pogada i przestanie. Jednak się pomyliłem i (ponieważ bardzo sobie cenię spokój) pobiłem go i zabrałem mu wszystkie rzeczy. Odtąd zawsze tak robię i mam upragniony spokój :-D

Forum Tawerny Gothic

Wrzód
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Czerwiec 2007, 21:34:14 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top