Autor Wątek: Gothic 3 po naszemu!  (Przeczytany 6845 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline user4585

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
Gothic 3 po naszemu!
« dnia: 03 Czerwiec 2007, 07:49:04 »
Witam!
Wiele osób uważa , że Gothic 3 to nie wypał. A gdyby tak stworzyć tą gre według naszego(waszego) pomysł i szacie graficznej z pozostałych Gothic-ów. CO wy na to?? Ja jestem zielony w tworzeniu modów więc jeśli były by chęci na tworzenie czegoś takiego mógłbym byc pomysło dawcą najwyżej. Wiem , że to trudne zadanie ale chyba wykonalne. Czytałem o jakims modzie który miał zupełnie inny świat niz Gothic. To tylko pomysł wypowiadajcie się  

Jeśli ten temat komuś nie odpowiada niech go skasuje!

Offline Vigo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 398
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic 3 po naszemu!
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Czerwiec 2007, 14:33:23 »
Ja o takim modzie myślałem już od dawna lecz na robieniu modów zabardzo sie nieznam.   Moim zdaniem taki mod jest świetnym pomysłem     który uszczęśliwiłby każdego kto ma za słaby sprzęt na Gothic 3

Forum Tawerny Gothic

Gothic 3 po naszemu!
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Czerwiec 2007, 14:33:23 »

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Gothic 3 po naszemu!
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Czerwiec 2007, 20:32:43 »
tak, ale zapewne producent Gothica by tego nie pochwalił, nawet jako komercyjnego produktu, że oto ich gra wyszła za darmo na starsze Gothici, zajęło by to może nawet 3 lata gdyż przeniesienie Gothica do morrowind zajmuje rok.

McSloniu

  • Gość
Odp: Gothic 3 po naszemu!
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Sierpień 2008, 21:47:03 »
Lepiej już pograć normalnie w Gothica 3 i nie wymyślać cudów. Ale jak miałem starego kompa to wtedy inaczej mówiłem ;D

Offline chamm3r

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bez pokoju nic by się nie utrzymało
Odp: Gothic 3 po naszemu!
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Wrzesień 2008, 16:22:14 »
e tam jedynym minusem w g3 jest przemierzanie godzinami świata (koń by się przydał) a tak to ok.

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: Gothic 3 po naszemu!
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Październik 2008, 18:27:39 »
e tam jedynym minusem w g3 jest przemierzanie godzinami świata (koń by się przydał) a tak to ok.
według mnie koń by popsuł grę bo w pozostałych częściah go nie było.a wracając do tematu
Gdyby ktoś zrobił remake g3 na silniku g2 oczywiście z poprawioną fabuła... ogólnie zmienionym wszystkim, to by było najlepsze co by spotkało tą spaczoną grę
Jeśli Gothic według ciebie jest spaczony to po co w niego grasz.A co do modu do G3 to by było bardzo fajnie taki zrobic.Ale według mnie lepiej jescze troche poczekac na dodatek do G3.Nie jestem za bardzo doświadczony,ale gdyby w G3 był jakis edytor to by nie potrzeba by było robic modów.Pewnie prędzej czy później ktoś zrobi mod no to tylko czekac.

Offline #Milten#

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gothic 3 po naszemu!
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Styczeń 2009, 15:47:06 »
Dodałbym Magów ziemi i powietrza oraz czary żywiołów na przykład dla powietrza takie a dal ognia takie. A magia taka jak terror przemiana itp. powinny buyc magia  nie podstawowa której możesz sie uczyć jeśli chcesz. Kon by popsuł grę!

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Gothic 3 po naszemu!
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Styczeń 2009, 16:00:23 »
e tam jedynym minusem w g3 jest przemierzanie godzinami świata (koń by się przydał) a tak to ok.
według mnie koń by popsuł grę bo w pozostałych częściah go nie było.a wracając do tematu
Gdyby ktoś zrobił remake g3 na silniku g2 oczywiście z poprawioną fabuła... ogólnie zmienionym wszystkim, to by było najlepsze co by spotkało tą spaczoną grę
Jeśli Gothic według ciebie jest spaczony to po co w niego grasz.A co do modu do G3 to by było bardzo fajnie taki zrobic.Ale według mnie lepiej jescze troche poczekac na dodatek do G3.Nie jestem za bardzo doświadczony,ale gdyby w G3 był jakis edytor to by nie potrzeba by było robic modów.Pewnie prędzej czy później ktoś zrobi mod no to tylko czekac.

Nie powiedziałem, że gram ale grałem przez jakiś czas. W 3 dłużej niż 2 dni grać nie mogę bo mnie nerwica strzela.

Offline diego123

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gothic 3 po naszemu!
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Styczeń 2009, 17:41:23 »
A ja bym dodał jazdę konną. Ciężko jest przejść cały świat gry na pieszku.

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: Gothic 3 po naszemu!
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Styczeń 2009, 22:55:37 »
A ja bym dodał jazdę konną. Ciężko jest przejść cały świat gry na pieszku.
raczej to by nie wypaliło,bo jak byś wytłumaczył całkowity brak koni w innych częściach.A jazda na ścierwojadzie albo cieniostworze,nie sądze...
« Ostatnia zmiana: 03 Styczeń 2009, 10:03:17 wysłana przez Mieszko »

McSloniu

  • Gość
Odp: Gothic 3 po naszemu!
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Styczeń 2009, 13:52:14 »
Cytuj
A ja bym dodał jazdę konną. Ciężko jest przejść cały świat gry na pieszku.

Ale jak by już, to koń powinien byc ogólno dostępny. Czyli - mieliby go tylko orkowie (może też Assasyni i Nordmarczykowie) ...już widze orka na koniu. Ale jednak świat Myrthany jest za mały na konia. Ale jeśli chodzi o podróżowanie są łatwo dostępne kamienie teleportacyjne.
Cytuj
według mnie koń by popsuł grę bo w pozostałych częściah go nie było

Nie było ale nie jest powiedziane że nie istnieją są 2 dowody że w Myrthanie są konie ;).

1. W książce ''Bitwa o Varant'' w Gothic 1, jest napisane jak Lee swoją strategią sprowokował konnice ''Lutra'' - czy jak mu tam (wrogiego wodza) na bagna gdzie z wyszkolonymi, lekkozbrojnymi wojownikami Lee nie mieli żadnych szans.

2. Rozmawiając z Wilkiem ( w Gothic 2, w III rozdziale) możemy mu zaproponować aby w poszukiwaniu pracy udał się do miasta - w jego odpowiedzi znajdują się słowa ''... chyba końmi musiałbyś mnie tam zaciągnąć!''

Offline jf

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gothic 3 po naszemu!
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Styczeń 2009, 16:06:11 »
W gI może i myślano o dodaniu koni, bo wewnątrz bariery ich nie było, ale ten pomysł pewnie nie wypalił. A ja do 3 dodałbym możliwość zbudowania statku, i dopłynięcia do Khorinis.

Offline unreal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Odp: Gothic 3 po naszemu!
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Styczeń 2009, 20:44:50 »
Można  by wymieniać i wymieniać, ale to tylko nasze pomysły. Uważam, że świat Gothica 3, nie jest aż tak duży by potrzebować konia do przemieszczania się po świecie/między miastami. W miarę postępu z grą dostajemy przecież teleporty. Fajnie by było, żeby wreszcie bezimienny znalazł sobie jakąś kobietę, których przecież jest bardzo, bardzo mało we wszystkich częściach lub nie ma ich wcale.

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Gothic 3 po naszemu!
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Styczeń 2009, 19:27:49 »
Ehhh ludzie... Gothic 3 to nie Oblivion ani Two Worlds: koń nie jest potrzebny. Więcej problemów byłoby żeby go utrzymać przy życiu, a jego przydatność byłaby zerowa...


Co do moda, byłby to świetny pomysł, ale cholernie trudny do zrobienia, no, i nie wiem czy miałoby to jakiś sens: kto chce, zagra w mod do G2:NK albo w G1. G3 nie ma tego klimatu co jego poprzednie części: nie ma sensu zmieniania czegoś, co jest inne :)

Co do kobiety: świetny pomysł! Koniec z dyskryminacją :D

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gothic 3 po naszemu!
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Styczeń 2009, 19:27:49 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top