Ankieta

Którzy magowie są potężniejsi?

Magowie Ognia
8 (21.6%)
Magowie Wody
27 (73%)
Ich moc jest wyrównana.
2 (5.4%)

Głosów w sumie: 35

Autor Wątek: Magowie Ognia vs Magowie Wody  (Przeczytany 36764 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #20 dnia: 30 Grudzień 2006, 12:34:36 »
Według mnie wygraliby Magowie Wody. Mają dość ciekawy czar - lodowa fala - który zamroziłby wszystkich Ognistych Magów w okolicy. Jeden z Magów ciągle atakowałby tylko lodową falą, a reszta innymi czarami. W tedy jest możliwe, że MW nie straciliby ani jednego członka. Choć patrząc z drugiej strony, to gdyby Magowie Ognia się zebrali i rzucili(nie jestem mistrzem ortograficznym, ale mam nadzieję, że dobrze napisałem)  wszyscy razem czar grad meteorytów (to się chyba tak nazywa) to możliwa jest odwrotna sytuacja. ÂŻadnej straty u MO i wszyscy martwi MW. Lecz według mnie wygraliby Magowie Wody, pierwszą taktyką, którą przedstawiłem  

Pzdr Lord Sado
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień 2006, 18:06:10 wysłana przez DODO »

Offline Wzoran

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Grudzień 2006, 22:23:35 »
Ja sądzę tak samo jak zarządca Boba Fett - Magowie Ognia ,,uzbrojeni" w Xardasa jako przywodcę wygraliby. Xardas zapewne jak był Arcymagiem Kręgu Ognia doskonale władał magią ognia, gdyż potrafi władać magią demonów. Magowie Wody są lepsi w G1 ale z żywiołów wole Ogień :) Ciekawa, by była walka gdyby Xardas używał jeszcze magii demonów :) Hmmm armia demonów + Magowie Ognia na czele z Xardasem vs.Magowie Wody.. Saturas by wymiękł :D
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień 2006, 11:18:12 wysłana przez DODO »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Grudzień 2006, 22:23:35 »

Offline Gonzo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #22 dnia: 11 Styczeń 2007, 17:45:58 »
Magowie Ognia moim zdaniem by wygrali. Ich magia jest bardziej ofensywna i jest ich chyba o jednego więcej o.O :P. ALe tak naprawde nie chce mi sie wieżyć, ze tak poważni i dojrzaliludzie mogliby sie pokłócić o jakąś głupote i zacząć toczyć wojne. PzDrO :].

Offline Tristram

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #23 dnia: 11 Luty 2007, 15:22:27 »
Szanse by były bardzo wyrównane. Gdy magowie ognia by puszczali kule ognia i inne pociski magowie woidy mogliby je zgasić i na odwrót. Ale magowie ognia mogli by uderzyć z deszczu ognia. Przed tym magowie wody by się nieobronili. To by mocno zdziesiątkowało szeregi magów wody.A magowie wody niemają tak potęrznych czarów. Więc magowie ognia by raczej wygrali.

Pozdro
Tristram

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #24 dnia: 02 Marzec 2007, 20:23:28 »
Chociaż w Gothic moim ulubionym bogiem jest Beliar to między wyznawcami Innosa i Adanosa wybiorę Magów Ognia. Dlaczego? Pamiętajcie, że Magowie Ognia mają runę Ognista Burza (jest ona dla 4 kręgu i pojawia się w 4 rozdziale, ale wtedy Magowie Ognia są pożywieniem dla ÂŚcierwojadów. Ognista Burza jest lepsza od Kulitego Pioruna pod każdym względem. Mimo wszystko jedynym czarem dostępnym na Magów Wody z 5 kręgu jest 'Lodowa Fala'. A wiadomo, że ognień topi lód. Oprócz tego wątpię, by np. wszyscy Magowie Wody znali 5 krąg. Saturas jest Arcymagiem, więc wiadomo, że jest potężniejszy. Taki Nefarius, albo Merdarion nie znają nawet 3 kręgu magii.

Offline Zuben

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #25 dnia: 04 Marzec 2007, 12:06:17 »
W temacie nie zostali uwzględnieni balowie z obozu na bagnie ale mniejsza z tym.
Ja bym obstawiał na magów wody ponieważ są bardziej doświadczeni nisz magowie ognia.
Magowie wody mają leprze zdroje i czary nisz magowie ognia.
Zależy też po której stronie stanął by bezimienny.

Offline MAG 0GNIA

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #26 dnia: 04 Marzec 2007, 23:08:14 »
Moim zdaniemn do takiej walki nie doszlo by nigdy...ale nie o tym muwimy ci któży stawiają na magów wody podaja powody:leprze szaty i czary a tagże powołuja się na bogów
1.Muwimy teraz o walce magów a nie bogów.
2.Szaty i czary magów wody są leprze ale moim zdaniem tak jest poniewaz magiem ognia można zostac wcześniej niz magiem wody wiec tak musi być aby gra była zbalansowana.
Tak naprawde są ruwni.
3.Ale jesli magowie ognia uzywali by deszczu ognia a tagże jak napisal Wzoran pomugł by im Xardas to gg
(good game)
« Ostatnia zmiana: 04 Marzec 2007, 23:09:32 wysłana przez MAG 0GNIA »

Offline dragonsblack

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #27 dnia: 07 Marzec 2007, 12:53:59 »
Moim zdaniem wygrali by magowie wody mają mądrzejszego przywódcę,lepsze czary i szaty.
Magowie ognia niemieli by zbyt wielkich szans ponieważ ich przywódca jest strasznie zarozumiały.
Magowie wody strzegą spokoju więc raczej zbyt szybko nie wciągneli by się w wir walki ale w świecie gothica wszystko jest możliwe.Bitwa skończyła by się szybciej niż skończyła wygrana należała by do magów wody.

Offline Astarth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #28 dnia: 09 Marzec 2007, 22:13:14 »
Dodajmy do tego, że magowie ognia nie mają deszczu ognia.. Mają KULÊ OGNIA. ew. Corristo może mieć ognistą burzę, ale nie jestem pewien..
Natomiast wiem, że któryś z magów wody posiada czar Gromu..
Mimo to sądze, że wygraliby magowie ognia, Kula Ognia jest szybsza od Bryły Lodu tak więc Magowie Lodu nawet by nie zaatakowali. Mag z czarem Gromu również nie przeważyłby o losie pojedynku bo Grom nie przeszkadza w rzucaniu innych czarów, natomiast Kula Ognia unieruchamia..

Offline Bovver

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #29 dnia: 09 Marzec 2007, 22:20:33 »
i co to daje, prosta rzecz, ci co są lepsi w kręgach magii, zawsze wygrają, patrzcie na to że największe kręgi znają Magowie Wody, ale to Xardas nas uczy 6 kręgu magii. Krótko mówiąc wygrali by magowie wody, popatrzcie na umiejętności a nie na siłę.

Offline Astarth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #30 dnia: 09 Marzec 2007, 22:29:55 »
Cytuj
i co to daje, prosta rzecz, ci co są lepsi w kręgach magii, zawsze wygrają, patrzcie na to że największe kręgi znają Magowie Wody, ale to Xardas nas uczy 6 kręgu magii. Krótko mówiąc wygrali by magowie wody, popatrzcie na umiejętności a nie na siłę.
Nie do końca bo co dają kręgi magii jeżeli nie wykorzysta się ich potencjału bo nie ma się odpowiedniej runy dla 5 kręgu?..

Offline Nigi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #31 dnia: 11 Marzec 2007, 09:43:04 »
Witam wszystkich. Więc zatem temat jest o wojnie między magami... ja myśle że Magowie Ognia wygrają bo nawet Vatras w G II nam mówi "Innos jest pierwszym i najpotężniejszym z bogów, to on dał światu słońce". No ale Adanos ma większą władze "ale tam gdzie stanął Adanos ani Innos, ani Beliar nie mieli żadnej władzy" Więc odpowiedź jest : gdyby nie to że Adanos ma większą władze nad Innosem to magowie ognia by wygrali...

PZDR Nigi

Offline Astarth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #32 dnia: 11 Marzec 2007, 17:17:03 »
Cytuj
Witam wszystkich. Więc zatem temat jest o wojnie między magami... ja myśle że Magowie Ognia wygrają bo nawet Vatras w G II nam mówi "Innos jest pierwszym i najpotężniejszym z bogów, to on dał światu słońce". No ale Adanos ma większą władze "ale tam gdzie stanął Adanos ani Innos, ani Beliar nie mieli żadnej władzy" Więc odpowiedź jest : gdyby nie to że Adanos ma większą władze nad Innosem to magowie ognia by wygrali...

PZDR Nigi shifty.gif
Trochę bezsensownym wydają mi się zapatrywania, że wygra ta strona, która ma potężniejszego boga..
Lepiej popatrzyć na to obiektywnie, ze strony gry a nie wątków fabuły bo gdy magowie ognia zostali zabici Innos nie zareagował.
Bogowie mogą dawać duchową moc w postaci run, siły magicznej, tak więc analogicznie: magowie wody teoretycznie są lepsi bo posiadają lepsze statystyki chociaż według mnie wygraliby magowie ognia.
« Ostatnia zmiana: 11 Marzec 2007, 17:17:58 wysłana przez Astarth »

Offline Lord Londius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #33 dnia: 12 Marzec 2007, 19:07:27 »
Sądze że magowie wody gdyż są bardziej zaawansowani magicznie , ktoś kto przyłącza się do Starego Obozu do gildi  Magów Ognia wie że Coristo może go uczyć tylko do 4 kręgu magi , zaś Saturas
do 5 kręgu a więc magowie wody mogą używać silniejszych czarów .

PS " WODA GASI OGIEÑ " !!!!
« Ostatnia zmiana: 12 Marzec 2007, 19:08:56 wysłana przez Lord Londius »

Offline Astarth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #34 dnia: 13 Marzec 2007, 12:30:57 »
Cytuj
wie że Coristo może go uczyć tylko do 4 kręgu magi , zaś Saturas
do 5 kręgu a więc magowie wody mogą używać silniejszych czarów .
Problem tkwi w tym, że magowie wody nie mają adekwatnej runy by wykorzystać potencjał 5 kręgu.

Offline Cadar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: -2
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #35 dnia: 12 Kwiecień 2007, 14:42:58 »
Gdyby już załóżmy żę doszło by do konfliktu to trwał by on długo ponieważ siły by się zrównały a za każdym razem wynik by był losowy ale gdyby wystąpili na arenie w staryum obozie to obstawił bym magów wody bo wolę wiadomy obóz

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #36 dnia: 26 Kwiecień 2007, 09:50:32 »
oczywiście, do takowej bitwy by nie doszło, ale jeśli jednak tak, to wygrali by chyba Magowie Ognia, ale tylko ze względu na to, że jest ich więcej, bo Magowie Wody również mają wiele potężnych run, ale kto wie ?/ Może byłby remis  

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #37 dnia: 24 Maj 2007, 15:42:58 »
Dla mnie zdecydowanym faworytem jest zakon wody. Dba o równowagę więc musi być na tyle potęzny żeby okiełznać Innos i Beliara. Poza tym to magowie ognia zbytnio ufają w swoją potęge i to by mogło ich zgubić w takim starciu. No i oczywiście woda gasi ogień :P (cóż za twórczy i odkrywczy wniosek :P)

Offline Thorus15

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Reputacja: 0
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #38 dnia: 17 Czerwiec 2007, 13:57:15 »
Magowie Ognia w kolonii pewnie by to starcie przegrali, Magowie Wody mają bardziej chronione magią szaty i lepsze zaklęcia, ale kiedy  do starcia doszłoby by w Khorynis, ale jak? Np. Magom Ognia nie podobało by się że Magowie Wody otworzyli portal prowadzący do Jarkendaru (dobrze napisałem?). Taki Pyrokar wysyła Sergia, Lothara, Cedricka i kilku innych Paladynów żeby ich zlikwidować. Magowie Wody dowiadują się o ich egzekucji więc posyłają po swoich żołnierzy Wodnego Kręgu: Laresa, Cavalorna, Corda, Martina, Ganna i Orlana, siła wodnego kręgu oczywiście zostaje szybko zładzona przez paladynów, a następnie Paladyni zaabijają Saturasa i innych Magów Wody. Adanos sie rozłaszcza na Innosa zato że zabił jego sługi i zatapia całe Khorynis przez morze. Ale by z tego wyszło.

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #39 dnia: 09 Lipiec 2007, 17:23:13 »
po pierwsze- nie doszło by do takiego starcia, magowie by negocjowali i odpuścili by tą walkę, niedoszło by do niej
po drugie- jakby juz doszło, to magowie wody wygraliby ta walkę, gdyż mają mocniejsze szaty, potężniejsze czary, maja 5 krąg i mają saturasa- lepszego arcymistrza niż corristo.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Magowie Ognia vs Magowie Wody
« Odpowiedź #39 dnia: 09 Lipiec 2007, 17:23:13 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top