Autor Wątek: Mod do G3  (Przeczytany 2282 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Mod do G3
« dnia: 02 Czerwiec 2007, 20:26:23 »
Jak pewnego dnia poszedłem do Vengradu to wymyśliłem sobie moda do G3. A o to jego treść:
Pod koniec gry, gdy wybierzemy ścieżkę Innosa lub Beliara udajemy się do Vengradu i któryś z bogów(ten którego wybraliśmy) niszczy barierę, a my stajemy za na czele armii wybranego boga i atakujemy przeciwnika.
Wybraliśmy Innosa, on nas teleportuje z klasztoru (zaraz po jego wyborze) na dziedziniec zamkowy, dokładnie na murach. Wtedy z muru widzimy jak przed bramą walczą paladyni z orkami i my uderzamy na pomoc. Za nami biegnie z 10 paladynów jako zespół, naszym zadaniem jest dostać się do Herszta orków, który walczy z paladynami w samym sercu bitwy, czyli tam gdzie stoi Coboryn, dowódca straży. Tam jest ok. 35 orków i praktycznie wszyscy ludzie z Vengradu.
Wybraliśmy Beliara, on nas teleportuje do pierwszej bramy( Tam gdzie jest ostatni z pięciu dowódców orków w Vengradzie), tam dostajemy 10 orków do drużyny i biegniemy za resztą orkowej armii, tyle że nie musimy walczyć w samym sercu bitwy by obronić herszta, tylko mamy wbiec na dziedziniec gdzie paladyni ufortyfikowali oddział obronny przedzamcza. Wtedy nasz odział się sam rozpada i mamy biegnąć na więżę, a orkowie biją się z paladynami na przedzamczu. Na wieży stoi ten paladyn co wita nas w świątyni Vengradu, jak tam się pierwszy raz teleportujemy(przepraszam, ale nie pamiętam jego imienia) w każdym bądź razie on dowodzi po śmierci króla. Po krótkiej wymianie słów zaczynamy walkę, sam na sam, ale to już nie jest  tak słaba walka jak zwykle, tylko on jest trochę słabszy od naszych statystyk(które mamy w danym momencie) walka jest zaciekła i możemy ją przegrać.

Jeśli wam się podoba mój post lub nie ,  to wyraźcie swoje zdanie.        

Offline szczotex

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Reputacja: 0
Mod do G3
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Czerwiec 2007, 20:46:12 »
No nieżle wszystko fajnie ale masz pojęcie ile taka bitwa by zabrała ramu... cieło by sie jak cholera i jeszcze jedno, musiał by ktos usunąć barierę a to raczej nie takie proste bo by było mnóstwo "zabawy" z kodem gry. Ale takto pomysł niezły
« Ostatnia zmiana: 02 Czerwiec 2007, 20:47:14 wysłana przez szczotex »

Forum Tawerny Gothic

Mod do G3
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Czerwiec 2007, 20:46:12 »

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Mod do G3
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Czerwiec 2007, 20:52:06 »
Ciekawy pomysł ale na razie nie ma chyba możliwości wydania moda do trzeciej części sagi. Więc możemy tylko pomarzyć. A co do usunięcia bariery nie byłoby to takie trudne wystarczy pare zdolniachów np. z Poziomek i by zrobili wszystko cacy :P

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Mod do G3
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Czerwiec 2007, 21:04:25 »
Właśnie wiem że by się cieło, ale zanim by ktoś zaczął robić moda do G3 trochę by minęło czasu, przynajmniej z rok jak nie więcej. Wtedy chyba większość miała by lepsze kompy, ale tak wiem i tak by się cieło, ale nie ot tu chodzi tylko o pomysł jaki wymyśliłem.  

Offline szczotex

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Reputacja: 0
Mod do G3
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Czerwiec 2007, 21:05:56 »
Dante147 niechce się kłucić ale to ze poziomkaz(szacunek dla tej grupy)zrobiła poprostu świetny mod do Gothica 1 to nieznaczy ze będzie to takie łatwe w Gothicu 3 bo kod gry jest OWIELE bardziej złozony niz w poprzednich częsciach, jeszcze raz szacuneg dla poziomkaz ale niesądze zeby udało im sie tak zrobic

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Mod do G3
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Czerwiec 2007, 21:08:41 »
Tak mi się podoba to co wymyśliłem że zamierzam napisać opowiadanie   o Bezimiennym, który walczy z paladynami przeciwko orkom. Czekajcie cierpliwie aż wyjdzie na forum.

Forum Tawerny Gothic

Mod do G3
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Czerwiec 2007, 21:08:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top