Autor Wątek: Komiks - Kompania  (Przeczytany 1937 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dartam

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Komiks - Kompania
« dnia: 05 Marzec 2007, 15:03:08 »
Chce zaprezentować dalsze części przygód Francesa, Clina i Shrata pod nową nazwą „Kompania”.

Zapowiedź.
Kompania cz. 1
Kompania cz. 2
Kompania cz. 3
Kompania cz. 4

P.s. - Jeśli któryś z userów znajdzie jakiś błąd ortograficzny, interpunkcyjny lub źle sformułowane zdanie proszę o to, aby zgłaszać je do mnie.  

Jeśli Ci chodzi o głównych bohaterów to są nimi Bezimienny, Wrzód i Shrat, jeśli się ich poprosi będą za tobą chodzić. W przypadku Wrzoda nie potrzeba.  
« Ostatnia zmiana: 01 Marzec 2008, 20:34:02 wysłana przez Boba Fett »

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Komiks - Kompania
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Marzec 2007, 16:08:05 »
Wyrąbisty komiks. Czytało mi się go bardzo przyjemnie i ani przez chwilę się nie nudziłem. Teksty są zarąbiste jak i cała reszta. Co do fabuły to ten komiks ją ma (ale trochę taką zamuloną) no i jest śmieszny co daje plus. Wykonanie i pomysł bardzo dobre. Ale jedno mnie zastanawia. Jak zrobiłeś tych trzech gości. Kopiowałeś i wklejałeś, zresztą autor nie ujawnia swoich sposobów. No, czekam na dalsze części. Pozdro.

Forum Tawerny Gothic

Komiks - Kompania
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Marzec 2007, 16:08:05 »

Offline Lenosis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Komiks - Kompania
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Marzec 2007, 14:53:09 »
Zajebi*** komiks. Bardzo dobrze się czyta, ja osobiście nie nudziłem się przez chwile.Komiks ma fajną i ciekawą fabułę.Teksty są nawet śmieszne, jednak uważam że mogłyby być lepsze. Co tu jeszcze dodać, a tak wiem Gomez to dupa xD.

PS.Będziesz robił dalse części czy nie ma na co liczyć?

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Komiks - Kompania
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Luty 2008, 21:31:56 »
BRAWO!!!
Staranne wykonanie. Widać, że się do tego przyłożyłeś. Ciekawy pomysł, poprostu naprawdę się można by najmniej wciągnąć... Komiks jest długi, zabawny, wciągający, starannie wykonany. Widać, że się do tego przyłożyłeś ;-)
Zaraz będę czytał drugą część, aczkolwiek najlepszy, to POMYSÂŁ... ÂŻyczę powodzenia w dalszych tworzeniach ;-)
Pozdrawiam,, ARTHAS
« Ostatnia zmiana: 25 Luty 2008, 15:20:06 wysłana przez Lord Arthas »

Forum Tawerny Gothic

Komiks - Kompania
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Luty 2008, 21:31:56 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top