Autor Wątek: Komiks "Porwana"  (Przeczytany 3647 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ilus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Komiks "Porwana"
« dnia: 01 Październik 2007, 20:57:47 »
« Ostatnia zmiana: 03 Październik 2007, 22:28:36 wysłana przez Ilus »

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
Komiks "Porwana"
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Październik 2007, 21:26:11 »
Wiesz co? Szczerze? To ten komiks to jedno, wielkie, GÓWNO. Jest napisany chaotycznie, i nie moge się połapać o co w nim chodzi. Gorszego komiksu nie dało się zrobić? Myśle że wzorowałeś się na Piotrze.PL, ale on robi o wiele lepsze komiksy od twoich. Wiem, że myślałeś że będą pozytywne oceny za chęci, ale odemnie na pewno nie. Ten komiks to jedno wielkie badziewie. Daje ci magiczną ocene...Jedyneczke.

Forum Tawerny Gothic

Komiks "Porwana"
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Październik 2007, 21:26:11 »

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Komiks "Porwana"
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Październik 2007, 21:41:33 »
Eee... w zasadzie nie wiem czy mam sie śmiać czy płakać. Komiks jest mało estetyczny, napisany językiem imitującym polszczyznę. Fabuły w nim żadnej nie dostrzegłem. Jednym słowem KLAPA. Jeśli chcesz zrobic coś dobrego tak jak prace Piotra PL to musisz troche posiedziec nad fabułą. Akcja nie moze się dziać tak szybko i musi mieć jakiś ład. Tutaj wygląda to tak jakby było to zrobiona na odpiernicz. Do tego te dymki. Ech... wiem, że gumka w paincie to fajna sprawa ale bez przesady. Wygląda to poprsotu nieestetycznie. Radze zastosować tutaj białe, równe prostokąty. Wtedy juz będzie lepiej. Dobrze by było gdyby, wystąpił tu jakiś dialog większy niż dwa zdania :P Pracuj to moze kiedyś zdaży mi sie postawić coś lepszego. A tymczasem na zachęte... dwójeczka.

Respev

  • Gość
Komiks "Porwana"
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Październik 2007, 12:09:40 »
Po co numerujesz dymki? Po co numerujesz okienka? Przeczytaj chociaż jeden komiks, nawet Kaczora Donalda z dzieciństwa czy co innego i zobacz czy tam autorzy pozwalali sobie na takie numerki. Po drugie, co to za tekst "ÂŚlepy to był twój stary jak Cię robił"? Tekst rodem z gimnazjum...

Offline Nero

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
Komiks "Porwana"
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Październik 2007, 14:08:40 »
Cuż, może jesteście trochę za surowi. Ta praca nie umywa się do prac piorta pl cz kogoś tam, ale nie jest najgorsza. Może ten koleś lubi robić komiksy a to że źle robi dymki to nie koniec świata. Jak trochę popracuje i wywnioskuje coś z naszych komentarzy to może będzie mu szło lepiej. Ogulnie komiks ma słabą fabułę i te dymki, dam 2 na zachęte. Przyłuż się jak chcesz mieć dobre oceny!

PzDr

Offline XAR_DAS

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: 0
Komiks "Porwana"
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Październik 2007, 19:55:02 »
No, cóż. Komiks dobry nie jest , NA PEWNO nie jest, aczkolwiek dymki nie mają tu nic do roboty. Nie wie człek może jak robić dymki, to niech robi je gumką w PAINCIE . Natomiast przyczepię się do numeracji tych... Dobra, okej poszczególnych obrazków. Ok, spoko, nie wie jak porządnie numerować, niech robi to w PAINCIE, ale PROSTO! Te numerki, są po prostu niesymetryczne.Słaba fabuła, wszystko dzieje sie za szybko. Poczytaj sobie komiksy PIOTRA PL . Tyle co mam do powiedzenia


Może pomyślicie że jestem chory, (Jestem?!) ale (na zachęte) moją ocena to (Nie może mi to przejść przez palce):

6\6


JESTEM CHORY

Offline Paddy

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • PSN
Komiks "Porwana"
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Październik 2007, 23:07:30 »
to nie chodzi o wyglad dymkow tylko o fabule! choc racja numery okropne ale pomogly bo trudno by sie bylo domyslic co jest pierwsze.....
ale te odcinki sa za krutkie i za malo sie w nich dzieje

ocena: 4.5/6
zrob wiecej!

Offline Dracom

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Komiks "Porwana"
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Październik 2007, 14:15:25 »
Trzeba przyznać, że mimo iż komiks jest dosyć którki nie jest najgorszy...
Szkoda, że tak szybko uśmierciłeś bohatera, mógłbyś kontynuwać historię...

Myślę, że zasługujesz na 7/10 ^^

Spodobał mi się pomysł z żoną "Martina" oraz budowanie chatki Cavalorna... Myślę jednak, że powinno to trwać tydzień - nie jeden dzień.

Warte przeczytania...

Offline Giker

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
Komiks "Porwana"
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Styczeń 2008, 20:32:51 »
Hmm... ludzie jesteście dziwakami... Ten komiks ma swoje plusy. Jeżeli nei wiecie jak można zrobić gorszego - zobaczcie na mój. Nazywa się "Ostatni z ocalałych" i jest w tym dziale, a nie znęcajcie się nad nim. Komiks faktycznie nie był zbyt super ale chłopak się napracował! 98 obrazków musiał zrobić, podpisać, skleić... to nie mało roboty. Wg mnie chłopak się postarał i jak to mówią - liczą się chcęci. Mi sie podoba.


ocena: 9/10!!

pozdr all

EDIT: A do autora - ja na miejscu Martina, wiedząc że magnaci chcieli mnie zabić bym się nie przyznawał. A drugi błąd - nagrodą za wygranie było 2500bryłek, a gdy Cavalorn wracał mówił "Ach... 2000bryłek" ale to tam też malutki błąd.
« Ostatnia zmiana: 04 Styczeń 2008, 20:35:00 wysłana przez Giker »

Offline Maximus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 38
  • Płeć: Mężczyzna
Komiks "Porwana"
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Luty 2008, 21:02:37 »
Cytat: Giker
Ten komiks ma swoje plusy. Jeżeli nie wiecie jak można zrobić gorszego -

... to spróbujcie sami zrobić. Giker ma całkowitą rację.Myślicie, że umiecie zrobić lepszy? Mnie się ten komiks podobał i dam ocene 95/100. Sam lepszego nie zrobie. A wy...szkoda liter...

Offline Vertex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • everybody lies
Komiks "Porwana"
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Luty 2008, 09:19:15 »
Cytat: Maximus
... to spróbujcie sami zrobić. Giker ma całkowitą rację.Myślicie, że umiecie zrobić lepszy? Mnie się ten komiks podobał i dam ocene 95/100. Sam lepszego nie zrobie. A wy...szkoda liter...

Czysto noobowskie podejście do sprawy: jak mówisz że nie dobrze to sam zrób lepiej... zal... Wiesz co to krytyka? chyba nie, kazdy ma prawo do własnego zdania i komentarza ,a jak komuś nie pasuje nie musi umieszczać swoich prac na forum.

A co do komiksu... Wg. mnie pod względem graficznym to bardzo słaby, mógłbyś to jakoś dopracować bo te dymki np. beznadziejnie wyglądają. Co do treści i fabuły komiksu to może nie jakaśÂ fajna ale nie jest te
żÂ zła, w 
 każdym razie musisz jeszcze popracować jeśli chcesz zrobić jakiś porządniejszy komiks.
Daje 2/5 na zachęte.

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Komiks "Porwana"
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Luty 2008, 20:11:24 »
CO? 20/20, be gadania... To było takie super! Normalnie mnie wciągnęło! GRATULUJÊ!
Podobał mi się pomysł. Naprawdę super!Tak więc pomysł, to genialne! poza tym, to starannie to wykonałeś. Naprawdę, czhętnie bym to czytał jeszcze dłuuugo. Naprawdę, komiks jest w miare długi, co jeszcze bardziejumila czytanie... Oczekuje na kolejne twoje dieła...

Pozdrawiam,, Arthas
« Ostatnia zmiana: 25 Luty 2008, 15:17:38 wysłana przez Lord Arthas »

Forum Tawerny Gothic

Komiks "Porwana"
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Luty 2008, 20:11:24 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything