Autor Wątek: F.E.A.R Combat  (Przeczytany 5680 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
F.E.A.R Combat
« dnia: 10 Wrzesień 2006, 15:42:29 »
Oto już jest, darmowy multiplayer gry F.E.A.R
www.joinfear.com
Można pobrać samą grę (jakieś 2 GB, jeżeli ktoś nie chce ściągać to jest w CDA)  oraz uzyskać kod aktywacyjny. Najlepiej mieć poczte na np. yahoo bo na tlena nie chciało mi przyjść.
Co do samej gry, jest ona bardzo dobra, świetna grafika, kilka rodzajów broni, terenów.
Na początku Cie roznoszą jak poduszkę, ale później gra staje się bardzo zacięta.
Polecam!
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień 2006, 17:42:40 wysłana przez IsentoR »

Offline Driver

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
F.E.A.R Combat
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Wrzesień 2006, 16:00:00 »
Cytuj
bo na tlena nie chciało mi przyjść.

Miałem to samo. Sprawdź folder SPAM, tam na pewno jest.

A co do gry, to powiem, że średnio mi się spobobała (być może dlatego, iż nie przepadam za FPSami). Grafika naprawdę wymiata (u mnie gra chodziła w miarę płynnie na Medium), dźwięki też niczego sobie ale... znudziła mi się dość szybko  

Forum Tawerny Gothic

F.E.A.R Combat
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Wrzesień 2006, 16:00:00 »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
F.E.A.R Combat
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Wrzesień 2006, 16:09:59 »
Kurde, zakupiłem CDA (jak co miesiąc) i mam tę grę. Chcę sobie w nią pograć, lecz pierw trza zdobyć klucz. Ok, da się zrobić. Ale teraz jest inny problem. Wchodze na podany link (no, np. ten co Ty dałeś) i każą podać datę urodzenia. I do cho*ery jasnej nie ważne jaką datę podam, zawsze pojawia mi się komunikat:
,,You must be over the age of 17 to enter this site." (itd.)

Mówię jeszcze raz: nie ważne jaką datę podam (nawet, że urodziłem się 1956 r.), zawsze to samo mi się pojawia plus link do strony gier Sierra'y.

Będę wdzięczny za pomoc, przy uzyskaniu tego kodu (jak go uzyskać jest objaśnione w CDA, ale za chol*rę tego wieku nie chce mi zaakceptować   ).

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

F.E.A.R Combat
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Wrzesień 2006, 16:16:16 »
Cytat: Boba Fett
Będę wdzięczny za pomoc, przy uzyskaniu tego kodu (jak go uzyskać jest objaśnione w CDA, ale za chol*rę tego wieku nie chce mi zaakceptować   ).
Być może przy zakładaniu tego kodu aktywacyjnego podałeś swoją orginalną datę urodzenia a z tego co wiem nie masz 17 lat czyli gra jeszcze nie jest dla ciebie.  

Offline Dee'mon

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: -259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.
    • Karta postaci

F.E.A.R Combat
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Grudzień 2006, 21:09:12 »
Wpadłem dziś na pewien pomysł. Może założylibyśmy klan tawerny, co wy na to, kto jest za??

Hobgoblin zagramy kiedyś razem??

Aha masz racje Turing na początku mnie roznosili teraz gram na średnim poziomie, ale mam słabą kartę niedługo wymienię to mis się giera nie będzie ciał

Mój nick to: Demon12167


Sprawy związane z wspólną grą załatwiajcie na PW. Proszę nie zaśmiecać forum niepotrzebnymi postami. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień 2006, 21:56:22 wysłana przez Arthas »

Offline Seth

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 11
    • Karta postaci

F.E.A.R Combat
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Grudzień 2006, 22:27:41 »
Mam pytanie panowie ruszy się coś z tym clanem czy dalej nic mam nadzieje że turning albo BalloorT zrobcie coś jakieś rangi albo spotkanie na czacie żęby podać bo co narazie zostało zrobione to zmienienie podpisu że to clan

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
F.E.A.R Combat
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Grudzień 2006, 22:38:06 »
Przeglądałem forum i znalazłem ten temat po przeczytaniu większości postów zainstalowałem F.E.A.R' a  Combat'a (miałem go wcześniej z CDA ale nie miałem czasu go zainstalować grałem poprostu w co innego a potem zapomniałem że go mam). Moje pierwsze postanowienie noworoczne grać w F.E.A.R Combat

Offline Dee'mon

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: -259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.
    • Karta postaci

F.E.A.R Combat
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Styczeń 2007, 11:20:30 »
Hobgoblin mogę ci powiedzieć, że turing niema nic wspólnego z klanem. A co do innych rzeczy napisz do mnie na GG a co do czatu masz może jakieś konkrety??

Aha i musimy ustalić godziny treningów!!


Chat...tutaj możecie o tym podyskutować...
- IsentoR
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 2007, 14:24:09 wysłana przez IsentoR »

Offline NEFARAIN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
F.E.A.R Combat
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Styczeń 2007, 23:21:06 »
Cytuj
   Kurde, zakupiłem CDA (jak co miesiąc) i mam tę grę. Chcę sobie w nią pograć, lecz pierw trza zdobyć klucz. Ok, da się zrobić. Ale teraz jest inny problem. Wchodze na podany link (no, np. ten co Ty dałeś) i każą podać datę urodzenia. I do cho*ery jasnej nie ważne jaką datę podam, zawsze pojawia mi się komunikat:
,,You must be over the age of 17 to enter this site." (itd.)

Mówię jeszcze raz: nie ważne jaką datę podam (nawet, że urodziłem się 1956 r.), zawsze to samo mi się pojawia plus link do strony gier Sierra'y.

Będę wdzięczny za pomoc, przy uzyskaniu tego kodu (jak go uzyskać jest objaśnione w CDA, ale za chol*rę tego wieku nie chce mi zaakceptować blink.gif

No Klucz to nie problem ale podawać Wiek ?! LOL Dobrze że będę miał 17 Latek w tym roku xD    Z chęcią sobie z wami pogram   bo samym MovieBattles nie mogę grać xD

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
F.E.A.R Combat
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Styczeń 2007, 00:07:39 »
Panowie...jeżeli chcecie myśleć o jakimkolwiek graniu w jakimkolwiek w miarę szanującym się klanie, czy założyć swój, nie możecie zakładać go, ot tak. Każdy z Was MUSI mieć CO NAJMNIEJ 100 godzin czystej gry. Ja na obecną mam 200, a kandydować do pewnego klanu zacząłem przy około 150. Jeżeli jesteście na tyle hardcore'owi aby założyć własny klan, musicie wiedzieć, że potrzebujecie MINIMUM 5 osób, do tego potrzebujecie serwera do gry i ts'a. Jeżeli Was to interesuję mogę wam trochę doradzić jeżeli chodzi o techniki gry czy niezłe miejsca na mapach.

Kristo

  • Gość
F.E.A.R Combat
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Luty 2007, 10:49:41 »
Po przeczytaniu waszych postów zainstalowałem sobie Fear Combat no i się nie zawiodłem. Gra jest dynamiczna, w świetnej oprawie graficznej i genialnej fizyce. Gram w to już od jakichś 4 tygodni i idzie mi całkiem nieźle, ale głownie przez to, że to nie pierwsza moja przygoda z grami FPS na MP. Uważam, że damage broni jest troszkę za duży i pojedynki między graczami to zwykle pare sekund. Na publicznych serwerach Fear z włączonym FF, wchodzą ludzie bez umiejętności gry dużynowej i nie rozumiejący, że nie strzela się do własnej drużyny. Gra bardzo mi przypomina moją pierwszą gre na MP, SoF2, tylko tam te pojedynki trwały o wiele dłużej i można było się wykazać dużymi umiejętnościami wraz z strategiami map. W Fear głównie ogranicza się do posiadania jak największej ilości armor i apteczek, a szkoda. Osobiście denerwuje mnie używanie super broni. Motyw z walką unarmed jest po prostu boski(często ratowałem sobie tym życie). Często na mapach można nieźle się zabawić tym, lecz osobiście jednak wole walkę na większy dystans. Ogólne moje wrażenie z gry jest pozytywne choć mogło być zawsze lepiej.
Zastanawiam się czy wasz klan w końcu powstał i czy macie serwer? Bo chętnie bym sobie pograł z wami ;)

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
F.E.A.R Combat
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Marzec 2007, 12:14:06 »
Cytat: Kristo
Po przeczytaniu waszych postów zainstalowałem sobie Fear Combat no i się nie zawiodłem. Gra jest dynamiczna, w świetnej oprawie graficznej i genialnej fizyce. Gram w to już od jakichś 4 tygodni i idzie mi całkiem nieźle, ale głownie przez to, że to nie pierwsza moja przygoda z grami FPS na MP. Uważam, że damage broni jest troszkę za duży i pojedynki między graczami to zwykle pare sekund. Na publicznych serwerach Fear z włączonym FF, wchodzą ludzie bez umiejętności gry dużynowej i nie rozumiejący, że nie strzela się do własnej drużyny. Gra bardzo mi przypomina moją pierwszą gre na MP, SoF2, tylko tam te pojedynki trwały o wiele dłużej i można było się wykazać dużymi umiejętnościami wraz z strategiami map. W Fear głównie ogranicza się do posiadania jak największej ilości armor i apteczek, a szkoda. Osobiście denerwuje mnie używanie super broni. Motyw z walką unarmed jest po prostu boski(często ratowałem sobie tym życie). Często na mapach można nieźle się zabawić tym, lecz osobiście jednak wole walkę na większy dystans. Ogólne moje wrażenie z gry jest pozytywne choć mogło być zawsze lepiej.
Zastanawiam się czy wasz klan w końcu powstał i czy macie serwer? Bo chętnie bym sobie pograł z wami ;)


Jeżeli szukasz grania bardziej pro, to nie jest to duży problem. Musisz się po prostu wkręcić w towarzycho z www.fear.org.pl Tutaj klanik, tam klanik i jest naprawdę spoko. Z tego co widzę, to teraz naprawdę dużo klanów szuka graczy, więc załapać się na porządniejsze granie, z dobrze zgranym teamem i porządnymi przeciwnikami, to wcale nie jest trudne...Jeżeli jesteś leniwy, to po prostu daj ogłoszenie w temacie "Szukam klanu", tam się opisz, zostaw kontakt (najlepiej xfire) i po jakimś czasie ktoś się zgłosi...

Forum Tawerny Gothic

F.E.A.R Combat
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Marzec 2007, 12:14:06 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top