Autor Wątek: Ulubiona misja  (Przeczytany 60439 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Ulubiona misja
« Odpowiedź #20 dnia: 30 Grudzień 2006, 20:36:42 »
Hmm... sprawa jest dość oczywista.
Z tych większych misji, to ulubionymi są:
1. Szukanie czterech Kamieni Ogniskujących - szczególnie dlatego, że pomagają nam wtedy nasi koledzy z Kolonii oraz odwiedzamy miejsca, które do tej pory omijaliśmy.
2. Chromanin - też dość długa misja, którą dość trudno wykonać bez pomocy. Szczególnie podobały mi się teksty z tych ksiąg.

Z tych mniejszych zadań to lubię:
1. Poszukiwanie Neka - na tej postaci oparłem swoje pierwsze opowiadanie... nie wiem, zawsze lubiłem tę postać, choć jest martwa. Dodatkowo w Gothicu 1 na początku gry zabity Strażnik ma dość dobry topór...
2. Topielec spod tamy - także lubię to zadanie, szczególnie z tego powodu, by je wykonać na pcozątky gry trzeba się wykazać nie lada sprytem lub... mieć po prostu szczęście.
3. Przyniesienie Najemnikowi żywności - podobami się to, jak nasz bohater zostaje wyrolowany.   Cóż, Kolonia nie jest miejscem dla mięczaków...
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień 2006, 20:46:25 wysłana przez Boba Fett »

Offline Wzoran

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Grudzień 2006, 21:50:42 »
Moją ulubioną misją w G1 jest oczyszczenie cmentarzyska orków ze wzgledu za zaskakujace zakonczenie:) Bardzo lubie rowniez zbieranie kamieni ogniskujących oraz Próbę Golemów i Demona :)

Forum Tawerny Gothic

Ulubiona misja
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Grudzień 2006, 21:50:42 »

Offline Garond

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« Odpowiedź #22 dnia: 30 Grudzień 2006, 22:21:27 »
Z tych głównych moimi ulubionymi są:
1. Poszukiwanie kamieni ogniskujących - bo można zarówno poznać sporą część historii Kolonii, zobaczyć większą część świata w którym przyszło nam grać jak i zdobyć sporo PD.
2. Gniazdo Pełzaczy - podobał mi się bardzo klimat Starej Kopalni, realistycznie przedstawiony strach kopaczy i niektórych strażników przed pełzaczami no i oczywiście fabuła związana z gniazdem.
Z pobocznych najbardziej ciekawą mi się wydawała misja:
 Topielec spod Tamy gdyż mogłeś pokonać ją używając nie tylko mięśni ale i sprytu oraz dlatego że zdobyłeś po zabiciu go całkiem fajne pazury które są całkiem cenne na początku gry.
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień 2006, 11:32:22 wysłana przez DODO »

Offline ÂŚlimaczek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« Odpowiedź #23 dnia: 31 Grudzień 2006, 14:04:18 »
A ja lubię misje z dołączeniem się do obozu starego, nowego i na bagnach. To właśnie rozmowy i questy są rzeczami, bez których Gothic nie byłby tym Gothiciem. Te zadania wprowadzały do gry i rozmawiało się z bardzo dużą ilością osób.

Offline Ksardax

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Security.net
Ulubiona misja
« Odpowiedź #24 dnia: 01 Styczeń 2007, 12:01:59 »
Slimaczek to raczej norma i każdy to lubi. Co do pytania> Myślę ze najbardziej lubię oswobodzenie wolnej kopalni, cały ten ciekawy rozdział w którym się dowiadujemy tylu zaskakujących rzeczy, masa zwrotów akcji. Ciekawe wnętrza w samej jaskini, walka z pełzaczami oraz możliwość zdobycia wreszcie ciekawej zbroi.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 2007, 12:20:46 wysłana przez DODO »

Offline CKO$C@R

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« Odpowiedź #25 dnia: 01 Styczeń 2007, 20:13:50 »
Moją ulubioną misją jest

1 Szukanie kamieni ogniskujących ponieważ jest długa ciekawa i to ze nasi kumple nam pomagaja przy kazdym kamieniu jest bardzo fajne.

2 Grobowce orków misja jest fajna mroczne klimaty pełno orków bardzo fajna misja z zabijaniem wczesniej wymienionych bestii.

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Ulubiona misja
« Odpowiedź #26 dnia: 02 Styczeń 2007, 16:14:42 »
Moja Ulubiona misja w Gothic I to: Wymarsz do Niecałkiem Wolnej Kopalnii

Po pierwsze: Możne sporo doświadczenia zarobić.
Po drugie: Można pomóc odwiecznemu wrogowi ludzkości Orkowi.
Po trzecie: Zadanie od Orka-Niewolnika także mi pasuje bo wymaga zapisania sią na "Wycieczkę" po Kolonii Górniczej.

Pozdrawiam,
Sir William

Już się tutaj wypowiadałem, ale postanowiłem zrobić to jeszcze raz.

Moją ulubioną misją jest Pozbycie się Mordraga. Dlaczego?
  • Można je wykonać na różne sposoby
  • Poznamy NO (ewentualnie)
  • Możemy je "skopać" i narobić sobie problemów w SO
Podoba mi się najbardziej ze względu na pierwszy punkt. Nie jest wiele takich misji w Gothic I, dlatego jest to swoistego rodzaju rodzynek.

A jak z waszymi upodobaniami?

Offline Gonzo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« Odpowiedź #27 dnia: 11 Styczeń 2007, 17:31:37 »
Cytat: Arkhan
Moją ulubioną misją w Gothic I jest Wcieczka do Starej Kopalni w celu zabicia Królowej Pełzaczy. Cóz, można dużo doświadczenia nabić, poza tym wyciwczyc sie w walce Mieczem, troche sie najeść strachu w nieoświetlonych szybach   .

Z wyrazami szacunku...

Szacunek, do dzis pamiętam, jak łąziłem po tych korytarzach i nie mogłem niczego znaleźć. Pewnego razu sie wzmogłem ( wlączyłem na maksa swiatło i zawołałem mamę, zeby sobie u mnie telewizor pooglądała, nie ma to, jak miec 9 lat :P) i wszedłem do tej rurki i ide ide ide i nagle spadłem i trafiłem w jakąś ochydną pajęczyne i tam było mnóstwo pełzaczy. Myślałem, ze wykituje ze strachu. Kuzyn przyjechał po dwóch tygodniach i mi te misje przeszedł :P.

Zgadzam sie w 100%, ze jest to jedna z ciekawszych misji. Szacun...

PS: Tak nie omieszkam wspomnieć, ze jakieś dwa lata temu przemogłem sie i ( bez mamy w pokoju i tylko z małą lamkpą) przeszedłem te misje >SaM<. PzDrO :].
« Ostatnia zmiana: 11 Styczeń 2007, 17:35:45 wysłana przez Gonzo »

Offline Simon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« Odpowiedź #28 dnia: 19 Styczeń 2007, 11:48:20 »
Moją ulubioną misją jest jak u większości poszukiwanie kamieni ogniskujących, ze względu na różnorodność i towarzystwo przyjaciół. Lubię też misję Chromanin i Cmentarzysko Orków.
Poza tym bardzo lubię początek gry, kiedy jest mnóstwo zadań, a postać nie jest rozwinięty i trzeba się trochę pomęczyć. Później jest już za łatwo.
Nie cierpię za to misji z odbijaniem Nowej Kopalni, ze względu na buga z Gornem, który co chwilę nas atakuje, mówiąc, że pobiliśmy jego kumpla.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Ulubiona misja
« Odpowiedź #29 dnia: 19 Styczeń 2007, 12:23:12 »
Dla mnie najlepszą misją jest prosta misja     HEHE np. wywalenie Krzykacza do pracy.
No ale lubie pomęczyc sie z bardziej złożonymi misjami, np. Zaginiony strarznik Nek.
Niewiem czy taka misja była, ale fajnie wybijało mi się wszystkich w Starym Obozie,
kiedy zdobędziemy do niego rune teleportacji.

Pozdrawiam

Offline nwpjarek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« Odpowiedź #30 dnia: 19 Styczeń 2007, 15:03:26 »
Moimi ulubionymi misjami są:odnalezinie kamieni ogniskujących-lubię ją bo spotykamy swoich czterech przyjaciół, zabicie królowej pełzaczy-fajna misja i ciekawa, wywalenie z chaty krzykacza-lubię gościowi dokopać, znalezienie Xardasa-fajna misja trzeba rozwalić 3 golemki i gadamy z nekromantą i to wszystkie misje jakie lubię.
« Ostatnia zmiana: 19 Styczeń 2007, 15:08:01 wysłana przez nwpjarek »

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Ulubiona misja
« Odpowiedź #31 dnia: 19 Styczeń 2007, 16:13:19 »
Moja ulubiona misja w G1 to jak u większości jest szukanie kamieni ogniskujących można wtedy odwiedzić prawie całą kolonie a przed każdym z kamieni można narobić sobie dużo doświadczenia.
Na drugim miejscu jest gniazdo pełzaczy strasznie mroczna misja jak się niema pochodni ani zaklęcia światła a po zabiciu królowej pełzaczy dostajemy nawet nawet doświadczenia a pokonać ją łatwo najłatwiej to chyba ją z łuku albo z ognistej kuli bo ona nie może się ruszyć(bo jest leniem  ).

Offline Vaherem Nekromanta

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« Odpowiedź #32 dnia: 22 Styczeń 2007, 14:01:01 »
1. Dołączyć do starego obozu - poznajemy klimat gry, mnóstwo zadań pobocznych. Biegamy jeszcze jako takie cioty i musimy uważać na słowa :D
2. Wycieczka do Starej Kopalni - klimat misji niesamowity. Kiedy grałem pierwszy raz, bałem się nie na żarty.
3. Cmentarzysko orków - klimat... i co czai się za rogiem, co się stało ze strażnikami,  i czy odnajdziemy jakiś ślad śniącego?
4. Kamienie ogniskujące - za łażenie po całej Koloni, fajna misja.

Offline Visor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiona misja
« Odpowiedź #33 dnia: 28 Styczeń 2007, 10:19:08 »
Szukanie kamieni ogniskujacych - Na pewno lubię to zadanie za ilość expa jaki się na zdobywa wykonując je. Poza tym można odwiedzić parę ciekawych miejsc (ja kiedyś pomyliłem się idąc z mapą i doszedłem do jakiegoś koła otoczonego schodami i pomnikami orków) oraz poznajemy tych najlepszych kumpli bezimiennego.

Wydzielina pełzaczy - Normalnie do połowy to zadanie mnie nudzi ale zaczyna mnie ciekawić kiedy już wejdę do zamkniętej części kopalni. Za pierwszym razem tak się bałem że bez pochodni się nie ruszałem z miejsca. No i poza tym jest jeszcze królowa pełzaczy która da się zabić (ale mi nie zawsze się udaję  ).

Ulu-mulu - Proste zadanie wymagające pochodzenia po świecie gry. Właśnie dzięki ognistemu jaszczurowi przy tym zatopionym statku odnalazłem jedno z dwóch wejść do wieży mgieł.


Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Ulubiona misja
« Odpowiedź #34 dnia: 07 Luty 2007, 15:06:07 »
"Poszukiwania kamieni ogniskujących" - zdecydowania najfajniejsza misja, pozwalająca popchnąć mocno do przodu fabułę gry. To podczas niej zauważamy, że przyjaciele Bezimiennego zawsze pomogą mu w potrzebie. Poza tym można w niej zdobyć dużo doświadczenia, a nawet bardzo dużo.

"Xardas, Nekromanta" - To misją, z którą na początku jak pierwszy raz grałem, strasznie się męczyłem. Zamiast do wieży dotarłem do miasta Orków i ÂŚwiątyni chociaż nie mogłem jej otworzyć. Potem zamieniłem się w Krwiopijcę i jakoś tam doleciałem. Ale misja ogółem bardzo przyjemna, wtedy pierwszy raz poważnie wkraczamy na terytoria Orków.

Więcej misji lubię, ale za dużo by ich wymieniać, a większość z nich to zadania poboczne.

Offline Vuncher

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« Odpowiedź #35 dnia: 07 Luty 2007, 15:39:21 »
Ja lubię misję o Pełzaczach, o Kamieniach, o Xardasie i chociaż to nie misja,pójść do Straego obozu i załatwić Gomeza i jego pachołków xD

Uwielbiam te misje ponieważ są czaso i pracochłonne. A co do Gomeza...to go nie lubię i cieszy mnie zabicie go. xD
« Ostatnia zmiana: 07 Luty 2007, 19:59:39 wysłana przez Vuncher »

Offline viqux

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« Odpowiedź #36 dnia: 11 Luty 2007, 12:15:44 »
Najbardziej lubie misję, które przyjmują zupełnie nieoczekiwany obrót... idzie się po coś, a na miejscu zastaje nas coś zupełnie innego i niespodziewanego; tak było, kiedy szliśmy do SO po pomoc Magów Ognia, a tam czekała na nas mała niespodzianka - miano zdrajcy i ostra potyczka ze Strażnikami. Fabuła samej misji nie była zbyt ciekawa ani skomplikowana, ale niespodzianka była...

Misja z Kamieniami Ogniskującymi była też bardzo ciekawa. Poszukiwania i walki z potworami w celu odzyskania Kamieni zajmowały sporo czasu, jednak było to coś naprawdę wciągającego.

pozdrawiam

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Ulubiona misja
« Odpowiedź #37 dnia: 19 Luty 2007, 20:56:00 »
Najlepsze jest szukanie kamieni ogniskujących. Nie dość, że pomagają nam w tym kumple to jeszcze nabija się dużo expa (nie tylko z potworów, ale i z samego faktu zebrania jednego z kamieni). Oprócz exp to jeszcze ruda. W takiej Górskiej Fortecy trochę tego jest to samo w innych lokacjach.

Offline Zuben

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« Odpowiedź #38 dnia: 03 Marzec 2007, 21:40:54 »
Moim ulubionym zadaniem w Gothicu I jest zanieść list do Starej Kopalni od Diego dala Jana ponieważ jest łatwa i nie wymaga wielkich umiejętności dzięki temu zadaniu można zostać członkiem Starego Obozu lecz i tak będziesz z niego wygnany.
« Ostatnia zmiana: 19 Czerwiec 2007, 16:27:44 wysłana przez DODO »

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Ulubiona misja
« Odpowiedź #39 dnia: 25 Kwiecień 2007, 18:37:15 »
Wybór obozu

Sam począteczek, a my zagubieni w tym wielkim świecie, poza tym na samym początku występuje ten nie powtarzalny gothicowy klimat. Dużo chodzenia, dużo rozmawiania, i dużo myślenia = najlepszy moment w całej grze.
« Ostatnia zmiana: 25 Kwiecień 2007, 18:37:29 wysłana przez Dark »

Forum Tawerny Gothic

Ulubiona misja
« Odpowiedź #39 dnia: 25 Kwiecień 2007, 18:37:15 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top