Autor Wątek: Ulubiona misja  (Przeczytany 60424 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alinathimpha

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 3
Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #120 dnia: 16 Wrzesień 2011, 11:32:51 »
ja najbardziej lubię misje w której trzeba szukać kamieni ogniskujących bo można zwiedzić kolonie zdobyć dużo PD i poznać nowe cechy twoich najlepszych kumpli z gry czyli: Miltena Gorna Diego i Lestera :) :D :)

Offline KaczuSs

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • zCVob
Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #121 dnia: 21 Wrzesień 2011, 14:15:34 »
Eee, pierniczenie. Wiele jest takich misji, które można wykonywać i wykonywać do usranej śmierci. Jak bym miał wybrać jedną jedyną z tych wszystkich ulubionych to by wam miejsca w bazie danych na ftp nie starczyło, więc walnę pierwszą lepszą z brzegu, która utkwiła mi w pamięci.

Z tego co pamiętam jest to zadanie od Xardasa, w którym trzeba znaleźć chorego orka w Wolnej Kopalni. Jest to piąty rozdział, więc kopalnia nie jest już znowu taka wolna ;P Mniejsza... Do tego orka to musiałem się nabiegać za pierwszym razem po kopalni bo jakoś umykał mi jeden tunelik, którym można było dostać się do niego. Jęczy, że jest chory i trzeba mu przynieść lekarstwo, które gdzieś tam zgubił (swoją drogą cwaniak jaki przygotowany na wszystko  :D) i potem, jak mu przyniesiemy flakonik z lekiem to robi nam to ulu-mulu potrzebne do bezpiecznego wejścia na teren orków. Generalnie nie mam pojęcia dlaczego napisałem o zadaniu, które denerwowało mnie zawsze najbardziej... lubię je, ale jeżeli gra się po raz pierwszy to dla takiego świeżaka chyba za dużo latania.  <lol>

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #121 dnia: 21 Wrzesień 2011, 14:15:34 »

Lord_Mud

  • Gość
Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #122 dnia: 26 Wrzesień 2011, 19:52:04 »
Moją ulubioną misją jest przeszukiwanie cmentarzyska orków. Po raz pierwszy mamy wtedy do czynienia z zielonoskórymi. Są tam jako takie zagadki, trochę walki, oraz mumie, które uwielbiam penetrować :D

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #123 dnia: 24 Luty 2016, 21:54:34 »
przywracanie wątku

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #124 dnia: 09 Czerwiec 2016, 17:54:59 »
Ja tam mam kilka więc napiszę

1. Misja z zdobyciem kamieni ogniskującej [ towarzyszą nam nowi najlepsi przyjaciele]
2. Misja z odbiciem nowej kopalni [ można popatrzeć na martwe ciała typów którzy denerwowali]
3.  Test zaufania [ogólnie jest fajna]

Jakoś mam sentyment do tych 3 misji

Offline Wentrys

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 135
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #125 dnia: 29 Czerwiec 2016, 15:41:41 »
W Gothic 1: Ulubiona misja to pozyskanie części do Ulu-Mulu i zabicie Królowej Pełzaczy.
Gothic 2: Misja związana z farmą, ogólnie misje dla Najemników i ÂŁowców Smoków
Gothic 3: Podobała mi się misja z polowaniem na trolle czy też wybijanie miast :)

Offline Κεαηυ

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 241
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ur mom gay
    • Karta postaci

Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #126 dnia: 24 Lipiec 2016, 11:31:26 »
Moją ulubioną misją jest Poszukiwanie kamieni ogniskujących. Podróżowanie po całej Kolonii, eliminując potężne poczwary wraz z tymczasowym towarzyszem. Dodatkowe emocje w postaci kombinowania, a to zabicie trolla, a to przedostanie się przez zamkniętą bramę. A później... Zwieńczeniem tej misji jest spora nagroda i wysłanie do magów wody.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #126 dnia: 24 Lipiec 2016, 11:31:26 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything