Autor Wątek: Ulubiona misja  (Przeczytany 60431 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MenThor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« dnia: 10 Wrzesień 2006, 11:42:27 »
Jaka jest wasza ulubiona misja w G1? To znaczy, którą przechodzi wam się najprzyjemniej i dlaczego? Proszę o wyczerpujace odpowiedzi  

Moim ulubionym zadaniem jest szukanie kamieni ogniskujących. Poznajemy wtedy swoich najlepszych kumpli, zwiedzamy całą kolonie i wogule bardzo ciekawa misja. Tyle tylko, ze później okazuje się, że na marne poszło ich szukanie, ale przecierz przyjaźń jest bezcenna. Oprócz tego też lubię misje w Starej Kopalni, gdzie zabijamy królową pełzaczy. Lubie ja dlatego chyba, że wtedy zawsze pare poziomów skakałem do góry i dużo expa szło. Za pierwszym razem bardzo byłem ciekawy co znajdę. I w ogule lubię do dzis tą miejscówkę.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Ulubiona misja
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Wrzesień 2006, 14:18:58 »
Moją ulubioną misją w Gothic I jest Wcieczka do Starej Kopalni w celu zabicia Królowej Pełzaczy. Cóz, można dużo doświadczenia nabić, poza tym wyciwczyc sie w walce Mieczem, troche sie najeść strachu w nieoświetlonych szybach   .

Z wyrazami szacunku...

Forum Tawerny Gothic

Ulubiona misja
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Wrzesień 2006, 14:18:58 »

Offline Oromis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Wrzesień 2006, 18:15:32 »
Moje ulubione zadaniem jest poszukiwanie ksiąg Chromaninu (choć nikt nam go nie zleca).Według mnie jest to
jedno z trudniejszych zadań w całej grze jeśli nie najtrudniejsze, poznajemy podczas poszukiwań przemieżamy
sporą część Górniczej Doliny i właśnie dlatego to zadanie podoba mi się najbardziej   .

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiona misja
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Wrzesień 2006, 18:49:14 »
Moją ulubioną misją w pierwszej części gry jest misja w której odbijamy wolną kopalnię.Idziemy razem

z Gornem i zabijamy strażników.Można przy tym zarobić bardzo dużo exp.


Offline Devristus Morii

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Ulubiona misja
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Wrzesień 2006, 18:50:34 »
Moją ulubioną misją jest zbieranie kamieni ogniskujących , ponieważ spotykamy wszystkich swoich przyjaciół i jest współpraca

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiona misja
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Wrzesień 2006, 20:21:21 »
Niemal wszystkie zadania w Gothicu są bardzo ciekawe, wciagające i ich wykonywanie jest przyjemne, jednak mam kilka najbardziej ulubionych questów, które są dla mnie tymi najlepszymi.

Na pierwszym miejscu stawiam zadanie "Co się dzieje na bagnach", które możemy otrzymać od Mordraga bądź Kruka, w zależności od obozu, do którego należymy. Bardzo interesująca misja, która jest stosunkowo prosta, łatwa i wymaga jedynie zdobywania informacji.
Moją drugą, ulubioną misją jest misja "Przyjęcie do Starego Obozu". Bardzo lubię owy obóz i z reguły to właśnie do niego dołączam grając w Gothica, tak więc bardzo ją lubię i z radością zdobywam zaufanie poszczególnych cieni i udaję się po listę od Jana, by tylko zostać przyjętym do SO.

Offline Lord Zielin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Wrzesień 2006, 19:42:35 »
Moim zaś ulubionym zadaniem jest POSÂŁANIE HARLOKA DO PRACY ( cała ta misja rozgrywa się w obozie bractwa).

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Ulubiona misja
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Wrzesień 2006, 16:03:30 »
Ja najbardziej lubie ''Dostać się do starego obozu'' i wszystkie związane z tym pomniejsze questy.
Mówią że początki są najtrudniejsze, a ja uważam, że są również najciekawsze. Musimy liczyć każdy punkt exp, unikać niebezpiecznych miejsc, głowić sie nad sposobem zdobycia kasy, a że w GI początek rozgrywa się w Starym Obozie, to najbardziej lubie tego questa (jeśli takowy istnieje i pod taką nazwą). Oczywiście dołączanie się do innych obozów jest równie ciekawe, ale i tak najpierw udajemy się do starego obozu (no chyba że by sie ktoś uparł  ).


Offline RadGot

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Październik 2006, 20:57:16 »
Zależy w jakim Obozie.

Nowy Obóz
Szukanie Kamieni Ogniskujących, przy tym była świetna zabawa i różne zagadki a szczególnie w tej przemianie w Chrząszcza.
Stary Obóz
Tutaj to raczej nie miałem zabawy jak przy kamieniach ogniskujących :( jak tak to walka z Pełzaczami.
Obóz Sekty
Raczej nie było :(

Oprócz żadnych obozów najlepsza misja to: Zabicie Cor Kaloma.

Offline Gatts

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Październik 2006, 01:27:01 »
Ja najbardziej lubię 2 zadania!
1. Zapędzenie Harloka do roboty w Obozie na bagnie
2. Odzyskanie chaty Shrike`a (chyba tak się to pisze) w Nowym Obozie
W obydwóch zadaniach należy porządnie stłuc kolesi żeby zaliczyć questa!

Offline Itrogash

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiona misja
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Październik 2006, 19:13:13 »
Moją ulubioną misją jest szukanie kamieni ogniskujących. Poznajemy wtedy dokładniej wszystkich naszych najlepszych kumpli i oczywiście najciekawsze lokacje w Kolonii. Poza tym samo poszukiwanie kamieni i jest niezwykle ciekawe i to, co przeżyłem wykonywując tę misję zawsze będę wspominać w pierwszej kolejności, kiedy będę wspominać G1. Nigdy nie zapomnę, jak razem z Gornem przebijałem się przez stada zębaczy do ruin klasztoru mnichów, jak walczyłem z Diegiem z Trollem, Jak z Lesterem, rozwalając stada harpii przemierzałem korytarze górskiej fortecy, jak z Miltenem wyrżnąłem nieumarłych strażników grobowca. To najpewniej najciekawsza misja, jak i najbardziej czasochłonna.

Pozdro  .

Offline Garret

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Październik 2006, 23:40:33 »
Mam kilka ulubionych misji, prawde mówiąc podobają mi się wszystkie lecz opowiem wam o dwóch z nich.

Pierszą jest odbicie Nowej Kopalni, gdyż możemy tam powalczyć ramię w ramię z naszym dobrym kumplem Gornem, i mamy możliwośc zrewanżowania się strażnikom za to jak nas potraktowali pod bramą i że wygnali nas uznając nas za zdrajcę.

Druga, moja ulubiona to odnalezienie Kamieni Ogniskujących. Zwiedzamy wtedy cały świat przedstawiony w grze. Możemy wtedy lepiej poznać naszych najlepszych przyjaciół Gorna, Diego, Lestera no i oczywiście Miltena. Dzięki temu zadaniu zwiedziłem naodleglejsze zakątki kolonii do których w normalnym wypadku nawet bym nie pomyślał żeby iść(w związku z tym zrobiłem kilka dodatkowych leveli).

Offline Ciern

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Listopad 2006, 16:11:25 »
Ulubioną misją w G1 jest dla mnie odzyskanie kamienia ogniskującego z górskiej fortecy. Nie mogę do końca jasno tego wyjaśnić ale czują do tamtego miejsca jakiś sętyment, piękny zamek, fajny teren (most itd) fajne potwory, fajny widok ze szczytów. Uwielbiam to miejsce i co za tym idzie tą misję.

czarny

  • Gość
Ulubiona misja
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Listopad 2006, 15:29:38 »
hmmmm...duzo fajnych misji bylo ale jedną z fajniejszych byla ta co z Gorn`em(chyba) musialem odzyskac kopalnie od ludzi z starego obozy...no i otrzukanie kamienia ogniskujacego...(ten fajny zamek)

Offline AsKeL

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« Odpowiedź #14 dnia: 11 Listopad 2006, 16:31:46 »
A jak dla mnie najlepszą misją była misja następna po odszukaniu kamieni, czyli nawiązanie kontaktu z Magami Ognia, a potem okazuje się że zostali oni wymordowani... I wtedy pojawia się kolejna postać, Xardas o której można usłyszeć jedynie od Miltena.  Wydawać się mogło że to tylko ciekawostka że został nekromantą, ale jednak okazuje się ważną jak nie najważniejszą postacią w grze.  Wyraźnie wywyższa się on umiejętnościami spośród pozostałych, jako iż to on nadzorował budowę Bariery.  Wtedy też musimy go odnaleźc, i jest to jak dla mnie jedna z ciekawszych misji. Pierwszy wypad na terytoria Orków :)

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Ulubiona misja
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Listopad 2006, 16:37:27 »
Zgodze się również z moimi poprzednikami. Najlepszą, najbardziej najciekawszą misją, były "kamienie ogniskujące". Naprawde bardzo ciekawy i dosć trudny wątek tej gry.

Offline Kapi Pogromca

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Grudzień 2006, 19:40:22 »
W G1 najbardziej podobały mi się misje:
- Odnajdź wszystkie kamienie ogniskujące - aby wykonać to zadanie trzeba zwiedzić prawie całą kolonię i pomagają nam w tym przyjaciele.
- Chromanin - też trzeba zwiedzić dużą część kolonii, a i trzeba jeszcze przy tym trochę ruszyć głową.
- Odbijanie nowej kopalni - po wygnaniu Bezia z SO jest to bardzo fajna misja.
- Zabicie królowej pełzaczy - bardzo lubię tą misję, ponieważ kojarzy mi się zawsze z pewnym zdarzeniem. Gdy razem z kolegą graliśmy G1 bardzo bał się iść do gniazda pełzaczy, bo jak mówił " miał za słaby pancerz". Więc, żeby on nie musiał się trudzić poszedłem za niego do kopalni i bez żadnego trudu pokonałem pełzacze i królową :).

Oczywiście wiele innych zadań jest bardzo fajnych, ale nie będę ich wymieniał bo zajmie to dużo czasu.
« Ostatnia zmiana: 21 Grudzień 2006, 19:50:15 wysłana przez DODO »

Offline Parcival

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Grudzień 2006, 23:49:15 »
Moja ulubiona misja jest jak szukamy kamieni ogniskujących, ponieważ spotykamy się z kumplami takimi jak: Diego; Milten; Gorn oraz Lesterem. Jest dużo chodzenia, ale dużo można expa zdobyć a zwłaszcza, gdy mówisz Saturasowi jakie zdobyłeś kamienie. Jedynym minusem jest to, że za dużo trzeba chodzić.  
« Ostatnia zmiana: 24 Grudzień 2006, 00:17:19 wysłana przez DODO »

Offline Azuredragon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Ulubiona misja
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Grudzień 2006, 21:51:57 »
Najbardziej lubiłem questa związanego z Chromianinem. Wymagał od gracza jako takich zdolności walki (pierwszy etap w wieży) i myślenia, no bo trzeba było zgadnąć, gdzie te książki leżą.
« Ostatnia zmiana: 25 Grudzień 2006, 22:11:43 wysłana przez Arthas »

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Ulubiona misja
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Grudzień 2006, 13:35:58 »
Moją ulubioną misją był Chromanin. Znaleźć 1 księgę to nie sztuka. Nad drugą trzeba się nieźle potrudzić. Przy 3 i 4 pot się z czoła leje. 5 się nie wytrzymuje. Kiedy szedłem do ostatniej byłem wielce happy - haha, wezmę ostatnią książkę i dostanę potężna moc. Ciekawe było to, że dostałem potężną moc złości kiedy wczytywałem 5 raz, bo dostałem od szkieleta-maga bryłą lodu. Później się okazało,  że żadnej wielkiej mocy nie ma, no i Sado wkurzony         . Poza tym zadaniem jest jeszcze zbieranie kamieni ogniskujących. Dość długie i ciekawe zadanie, nawiązuje do każdego przyjaciela Beziego, ale poza tym nic specjalnego.
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień 2006, 18:11:42 wysłana przez DODO »

Forum Tawerny Gothic

Ulubiona misja
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Grudzień 2006, 13:35:58 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top