Autor Wątek: Komórka i Komputer  (Przeczytany 2466 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Komórka i Komputer
« dnia: 31 Maj 2007, 17:39:38 »
Cześć.

Mam kolejny problem natury sprzętowej.

Otóż koniecznie muszę wszystkie zdjęcia z aparatu telefonicznego Sony Ercicsson k700i przegrać na twardy dysk a ponieważ mój Pc nie ma "Blutufa", muszę to wszystko zgrywac przez kabelek USB. I tu zaczyna się real hardcore,wgrałem cały soft i nie wykrywa mi komy. Kombinowałem z tymi portami jak się dało, COM1 , COM3, czy ktoś mi może łopatologicznie wytłumaczyć krok po kroku, jak to zrobić? :|

Kolejny raz liczę na pomoc.

Pozdrawiam.

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Komórka i Komputer
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Maj 2007, 20:23:19 »
Mam ten sam telefon. Jaki masz kabel i jakiego programu używasz? Ja używam programu My Phone Explorer i wszystko mi działa. Tylko najpierw trzeba naturalnie połączyć i zsynchronizować telefon z programem.

Forum Tawerny Gothic

Komórka i Komputer
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Maj 2007, 20:23:19 »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Komórka i Komputer
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Maj 2007, 20:37:58 »
ÂŁatwo powiedzieć właśnie chodzi mi o tę przeklęta synchronizację. Kabel mam SE K300. Cały soft wgrany, nie umiem ustawić tej zjebanej synchronizacji z którą męczę się od dobrych paru dni.

Offline Asstalt - Assasin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Komórka i Komputer
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Czerwiec 2007, 15:44:16 »
Ave!

może nie jestem zbyt odkrywczy tym stwierdzeniem, ale moim zdanie najlepszym rozwiązaniem by było jeśli byś się zgłosił do polskiego działu Sony Ericson - sam mam k800i i jestem bardzo zadowolony z tego telefonu.

Jest jeszcze jedna możliwość - ściągnij najnowszy software dla twojego telefonu, lecz teoretycznie "oryginalna" wersja twojego software powinna wystarczyć...

Polecam 1. możliwość...
« Ostatnia zmiana: 28 Czerwiec 2007, 16:14:10 wysłana przez Asstalt - Assasin »

Offline xmati06

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
Komórka i Komputer
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Sierpień 2007, 18:48:35 »
Jeśli jeszcze potrzabna jest pomoc...
 Ja mam SE D750i i do jego prawidłowej instalacji na kompie trzebe poprostu mieć płytę z oprogramowaniem. Nie wiem czy do K700i taka jest dołączana. Jeśli nie to poprostu trzaba wejść na sonyericsson.com i pobrać odpowiednią wersję PCSuite. Potem je zainstalować i podłączyć telefon kablem. Program sam powinien wykryć telefon i  go zainstalować. Następnie za pomocą Sony Ericsson File Manager przeglądamy pamięć telefonu.

Offline Valdar

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 178
  • Reputacja: -125
  • Płeć: Mężczyzna
  • Syn Marnotrawny
Komórka i Komputer
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Sierpień 2007, 21:38:27 »
Ja kiedyś używałem kabla do SE T230 i T630 i podłączasz kabel usb, wgrywasz sterownik i odpalasz program do wgrywania, ale to nie wszystko jest jeszcze takie coś jak My phone menager ( czy jakoś tak ). Znajduje się on w panelu sterowania. Tam musiałem wybrać jaki port COM ma emulować. Potem ten sam port wybierałem w programie i wszystko działało.

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Komórka i Komputer
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Wrzesień 2007, 22:16:00 »
Ja miałem podobny problem, ale mam Sony Ericsson k510i. chciałem przegrac zdjęcia z wakacji i nie wykryło mi fona. próbowałem kilka razy, aż załapało. Niestety, nic na to zrobic nie mogłem, poszedłem do serwisu , zabrali mi fona, oddali za jakies 2 tyg. ale problem nie ustapił. Do dzisiaj musze polegac na jego kaprysach  
pzdr.-Ankh-Morpork

Forum Tawerny Gothic

Komórka i Komputer
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Wrzesień 2007, 22:16:00 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything