Autor Wątek: Homotubisie?  (Przeczytany 5932 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Homotubisie?
« dnia: 29 Maj 2007, 21:14:41 »
Zapewne wielu z was, słyszała, że nasza kochana pani Ewa Sowińska - rzeczniczka praw dziecka, twierdzi, że znana nam wszystkim bajka "Teletubbies", a dokładnie jedna z postaci - Tinki ÂŁinki (nie wiem jak sie pisze) promuje homoseksualizm, ponieważ nosi damską torebkę!

Cytuj
Poproszę moich psychologów z biura, by obejrzeli bajkę "Teletubbies" i ocenili, czy może być ona pokazywana w telewizji publicznej - deklaruje w rozmowie z "Wprost" rzeczniczka praw dziecka, Ewa Sowińska.

Chodzi o sugestie, że popularny animowany program dla najmłodszych promuje homoseksualizm. - Słyszałam o tym problemie. Sprawa jest niezwykle delikatna, bo ta bajka jest wyjątkowo przez dzieci lubiana - informuje Wprost.

- Mnie się zdarzyło kiedyś obejrzeć jeden z odcinków i muszę przyznać, że te postaci wydały mi się bardzo sympatyczne. Jest jednak prawdopodobnie problem jednej z postaci - twierdzi Sowińska. - Zauważyłam, że Tinky Winky ma damską torebkę, ale nie skojarzyłam, że jest chłopcem. W pierwszej chwili pomyślałam, że ta torebka musi temu teletubisiowi przeszkadzać. Taki balast niepotrzebny. Później się dowiedziałam, że w tym może być jakiś ukryty homoseksualny podtekst - twierdzi Sowińska.

Teletubbies (Teletubisie) to serial telewizyjny przeznaczony dla najmłodszych dzieci, produkowany w latach 1997 - 2001 przez Ragdoll Productions na zamówienie stacji BBC.

Postacie teletubisiów zostały stworzone przez Anne Wood, dyrektora produkcji Ragdoll Productions, oraz psychologa Andrew Davenporta, który napisał scenariusz każdego z 365 odcinków.

Program szybko osiągnął sukces komercyjny, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i poza nią. Oceniany dobrze przez krytyków jako edukacyjny, dopasowany do specyfiki rozwojowej dzieci oraz wielokulturowy. Wygrał nagrodę BAFTA w 1998 oraz Nickleodeon UK Children's Award. Program jest nadawany w 120 krajach i został przetłumaczony na 21 języków. W Polsce pokazywały go m.in. TVP i Canal+ oraz Zoneclub.

Pomimo iż serial Teletubisie jest adresowany do dzieci w wieku 1-4 lat, stał się popularny wśród starszych pokoleń, szczególnie studentów, którzy nosili koszulki z podobiznami postaci serialu.

ÂŹródło: wprost.pl- kk - wikipedia

Cały artykuł z wp.pl.
Czy nie uważacie że to śmieszne? Bajka chodzi od kilku ładnych lat i jeszcze chyba nikt sie nie zorientował, że któraś z tym zacnych maskotek może być homo. Poza tym, czy którekolwiek dziecko w wieku chociażby do 5/6 lat bo i takie zapewne oglądają te bajkę, wie co to jest homoseksualizm? szczerze wątpię.

Jako, że głupota ludzka jednak nie zna granic, to na teletubisiach się nie kończy.
Podobne rzeczy mówi się o ÂŻwirku i Muchomorku (dlaczego mieszkają razem?) oraz o smerfach! Bo czemu smerfetka jest jedyną khm... kobietą (?)  gronie naszych kochanych smerfnych maskotek?

I pytanmie pozostaje jedno... czy temu babsku nie poprzewracało się kompletnie we łbie. Tożto bajki dla 5-letnich dzieci mają promować homoseksualizm, choć nikt o tym nawet nie wie? Cóż, prawdopodobnie wielu z was będzie miało odmienne zdanie na ten temat, bo co jak co, ale mężczyźni (chłopcy?) z reguły torebek nie noszą, jednak jakiś tam psycholog stwierdził, że teletubisie nie mają płci, są to jedynie maskotki do zabawiania młodszego pokolenia. To samo się tyczy ÂŻwirków.
U Smerfów jest całkiem inna sytuacja, ale wątpię, by ktoś miał na celu rozpowszechniać homoseksualizm przez tą bajkę. Homofobia, ot co, bo jak inaczej można nazwać zachowanie oraz pomysły tej kobety?

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Homotubisie?
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Maj 2007, 21:21:09 »
Moim zdaniem wniosek że Tinki ÂŁinki jest homoseksualistą jest bzdurny. Dziecko oglądające Teletubisie nie jest w stanie wydedukować homoseksualizmu z tej bajki. Poniewąż nie wie co to jest wogóle ten cały homoseksualizm. Przez takie durne podejrzenia dzieci dowiadują się z TV co to jest i w tym trzeba szukać problemu. A nie w jakiejś torebce u fioletowego stwora. No cóż władza niby taka mądra i buahaha niewiadomo co a tępi jak pień.

Forum Tawerny Gothic

Homotubisie?
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Maj 2007, 21:21:09 »

Offline buggeer

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Homotubisie?
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Maj 2007, 21:52:10 »
A jak dla mnie w tej bajce wszystko jest możliwe. Zawsze myślałem, że coś z nią jest nie tak. Na pewno nie 'propagowanie' homoseksualizmu, bo to jest wymysł rządu. Przecież choćbym gapił się przez 24 godziny na gejów nie przyłączyłbym sie do nich. Co najwyżej miałbym problem z trawieniem - sorry jeśli ktoś to uzna za homofobię. to tylko moja prywatna opinia, źle mi się patrzy na takie rzeczy. Wracając do teletubisiów: takie rzeczy są jak dla mnie gorszące... nigdy bym ich swojemu dziecku nie pokazał<lol2> Zakazać i to natychmiast. I jeszcze spalic przed sejmem jaki kiedyś książki o potterze :D

A co do smerfów i muchomorka to po prostu są już żart reporterów. Ale szczerze to po prostu jedna wielka zbita... ciekawe co jeszcze wymyślą... Chyba, że coś w tym jest: już w shreku ciastko mówiło, że żwirek kręci z muchomorkiem. Może spotkało jakiegoś tajnego współpracownika. A może teletubisie są wrogimi agentami żydomasońskimi i  próbują podbić świat <lol>...
« Ostatnia zmiana: 29 Maj 2007, 21:57:11 wysłana przez Brech »

Respev

  • Gość
Homotubisie?
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Maj 2007, 22:02:22 »
Wszyscy nie macie racji :] To wszystko to prawda. Dowód: http://www.youtube.com/watch?v=U7XC-c70VyI  A tak prawdę mówiąc, co z tego, że coś lub ktoś z kreskówki ma torebkę? Przecież żaden gej nie nosi takowej
« Ostatnia zmiana: 29 Maj 2007, 22:10:04 wysłana przez Respev »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Homotubisie?
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Maj 2007, 22:05:09 »
Ja wiedziałem, że Polacy w rządzie mają zabójcze pomysły ale to już przesada. Nie no najpierw czepiali się homoseksualizmu itp. rzeczy teraz czepiają się bajek przygotowanych specjalnie przez psychologów dla małych dzieci zarzucając tak absurdalny pomysł.

Skoro teletubisie promują homoseksualizm to przypatrzmy się takim smerfom banda niebieskich gejów odzianych w skąpe spodenki z jednym transwestytą na czele (smerfetka) - zakazać. Taki Kubuś Puchatek i jego miłość do chłopca no związek homoseksualny BA zoofilia, że już nie wspomnę o brykaniu tygryska...zakazać.
Muminki gdzie każdy zwierzak chodzi obnażony - wyglądają jak po kastracji takie coś może źle wpływać na młode umysły. O pszczółce Mai nie wspomnę bo za bardzo bzyka to też nie pasuje pewnie rzecznikowi...zakazać po trzy kroć. Tak można wymieniać w nieskończoność opierając się na absurdalnych powodach ale oczywiście jak ktoś ma już homofobię to zawsze sobie coś znajdzie. Najlepiej niech puszczają dzieciom orędzie prezydenta...

Respev

  • Gość
Homotubisie?
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Maj 2007, 22:11:35 »
Ja zadam takie głupie pytanie - skąd mogą wiedzieć, że ten teletubiś nie jest płci żeńskiej?:| Pewnie jeśli tak by było, to zaraz by sie feministki doczepiły, że jest trzech facetów i jedna baba, a nie po równo.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Homotubisie?
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Maj 2007, 22:22:01 »
Tinky Winky
#

największy Teletubiś
#

kolor: fioletowy
#

antenka: trójkątna
#

płeć: męska
#

przedstawiciel: Europejczyków (różowawa twarz)
#

zabawka: czerwona torebka

Oficial site nie możę kłamać ;].
Jak widać, jest dwóch osobników płci żeńskiej oraz dwóch płci męskiej.
Zapewne gdyby nie było pewności czy to facet, to nie przypieprzano by się do byle czego, choć też nie wiadomo. Wszystko jest możliwe. Jednakże, mówicie że tylko w polsce ten problem? A właśnie, oglądając informacje, słyszałem, żę w USA również odkryto symbole homoseksualizmu w tinki łinki, mianowicie trójkącik, fioletowy kolor, no i torebki nie da się pominąc. Ale cóż... chore mózgi niektórych osób muszą pracować. Bo nie zmienie zdania, a jest takie, że nikt w teletubisiach nie miał zamiaru promować homo.

Cytuj
Kubuś Puchatek i jego miłość do chłopca no związek homoseksualny BA zoofilia, że już nie wspomnę o brykaniu tygryska...zakazać.

Tak, tak, jeszcze lata z gołą dupą po całym stu-milowym lesie i wszystkiem zadaje pytanie, czy mieliby może ochotę na małe co-nieco ;]. Co jak co, ale brzmi to śmiesznie.

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Homotubisie?
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Maj 2007, 22:25:15 »
Ta informacja rozeszła się z prędkością światła. Wszyscy pływacy z mojego i nie tylko klubu mówią tylko o tym, heh czego to polacy nie wymyślą  :]
Pan Kleks - agent wywiadu
donald - ekshibicjonista
uszatek - wandal i przestępca  

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Homotubisie?
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Maj 2007, 22:32:16 »
Ach ten nasz kochany PiS i jego cudowne wymysły i pomysły. Podobnie jak pan IsentoR uważam, że można podpiąć promowanie homoseksualizmu do każdej bajki. Gargamel ma Klakiera - zoofil, bajka o babie jadze - jako wstrętnej kobiecie - pedofil, zamykającej dzieci...Eh wszystko to chore wymysły ludzi, takich jak pan Wierzejski czy inne osobliwości LPR - u. Nie twierdzę, że Teletubisie są bajką normalną, bo zawsze mam wrażenie, że za zasłoną z kwiatków, śpiewających prysznicy i skaczących stworków, kryją się sygnały podprogowe wysyłane do dzieci :D (mam fobię xD). Jednak w żaden sposób nie można oskarżać nawet tak odmóżdżonej bajki za coś, co promuje homoseksualizm, a jeżeli nawet, to dziecko na pewno weźmie przykład z Tinkiego i zacznie nosić damskie torebki i wyrośnie nam całe pokolenie wrednych gejów!!! - coś a'la Wierzejski :D

Bolek i Lolek śpią razem w namiocie, czyli są homo, a czasami robią trójkąt z Lolą
Reksio nie ma genitaliów, więc jest to symbol kastracji i musi zostać usunięty
Miś Uszatek nie odmawia pacierza przed snem i tym samym propaguje bezbożność
Smerfy to banda zboczeńców, których gania Gargamel, chcący zapewne ich wykorzystać seksualnie
Kubuś Puchatek lata w negliżu, a prosiaczek całkiem nago. Maleństwo żyje bez ojca (zauważcie, ze ciągle jest matka), więc sprzeciwia się idealnemu wzorcowi rodziny
« Ostatnia zmiana: 29 Maj 2007, 23:27:52 wysłana przez Kozłow »

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Homotubisie?
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Maj 2007, 22:36:49 »
Rany rany, ci nasi politycy nie mają co robić tylko sprzeczać sie o głupstwa. No powiedzcie mi czy spór o teletubisie i czinkiego winkiego (nie wiem jak to się pisze) przystoi politykom?? Dzieci napewno nie mają zarzucanych skojarzeń (no może niektóre).

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Homotubisie?
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Maj 2007, 22:48:56 »
Zawsze na świecie znajdą się debile którzy wszędzie widzą gejów, lesbijek i innych z podobnymi schorzeniami, ale powiedźcie mi jedno jak czterolatek może wiedzieć o homoseksualistach, ja w ich wieku nie znałem pojęcia „sex” nie wspominając o pewnych odchyłach związanych z tym. No ale oczywiście idioci zaraz pomyślą że chłopaki zaczną nosić torebki i sukienki. Tacy ludzie wszędzie widzą homo, we wszystkich bajkach, w tych opisanych powyżej, tylko zastanawia mnie co promuje Miś Uszatek albo Reksio,a Bolek i Lolek? ;D

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Homotubisie?
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Maj 2007, 23:31:04 »
No tak oczywiście niema to jak wrócić ze szkoły, włączyć telewizor i od razu ukazuje się super napis "Teletubisie propagują homoseksualizm?" W sumie to nie wiem, czy śmiać się czy płakać.

Wiecznie moherowe do szpiku kości LPR zawsze będzie w coraz to nowszych bajkach dostrzegać złą masońsko-jehowsko-żydowską robotę. No bo przecież, ten dzieciak zabrał tamtemu lizaka, i to czyni z niego wielkiego bandytę. Czy nie można nic innego zrobić, jak obciąć łeb w imię Allacha jak to robią islamscy fanatycy którzy z islamem nie mają wiele wspólnego?

Cytuj
kryją się sygnały podprogowe wysyłane do dzieci

Tak, Teletubisie oglądają przyszli towarzysze     zgon xD:D

No właśnie ktoś tu dobrze wspomniał o Bolku i Lolku, czy Reksiu, Myszce Miki która kojarzy się ze zbreźnymi częściami ciała -  (co nie długo zostanie zdjęte i nie będzie niczego - Proroctwo Konona na A.D 2007) - pzdr dla PiS'u....

Generalnie to jest czysta kompromitacja na forum międzynarodowym. I to wszystko, co mam do powiedzenia.

Offline Dairin

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: 0
Homotubisie?
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Maj 2007, 13:31:53 »
Ja czasami oglądam Teletubisie jak nadaży się okazja (pracuję w przedszkolu i muszę czerpać wenę :D:D) i uważam, że bajka jak najbardziej jest dobra dla dzieci. Nie ma w niej przemocy, co możemy zobaczyć w bajkach przykładowo na Cartoon Network, czy Jetix. Tam są jakieś latające Spidermany, X-many i w ogóle, strzelają, zabijają się itd. Ja w sumie wychowałam się po części na Teletubisiach i na gadających ciuchciach i uważam, że Teletubisie są z pewnością bajką odpowiednią dla dzieci.
Co Ci politycy nie wymyślą, to jest po prostu szok. A zamiast w końcu wpaśc na ciekawy pomysł dotyczący sytuacji Polski, oni roztrwaniają sie nad tym, czy Teletubisie promują złe wartości, czy nie. Jeśli ktoś jest homofobem i przeszkadzają mu inne orientacje seksualne, to ich symboli czy wartości promujących homoseksualizm dopatrzy się we wszystkim.

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Homotubisie?
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Maj 2007, 16:55:46 »
Tak, taki trzy latek ogląda teletubisie i myśli sobie - Tak, to jest pedał.. nie mogę tego oglądać... -
Nie no, jak o tym przeczytałam to mnie rozbroiło, przecież to jest bajka która raczej nie wpływa negatywnie na dziecko. Wiem coś o tym bo często siedzę z dziećmi... No ale ja jestem tylko nieświadomą dziewczyną, która swoim bratanicom pokazuję bardzo wulgarną bajkę z homoseksualistą w tle...Właściwie tak jak pisze Isentor to każdej bajki można sie czepić...
Ale bajek promujących agresje, przemoc to już sie nie czepiają... No jasne, najlepiej puścić takiemu sześciolatkowi Supermena, Batmana albo innego superbohatera który rzuca czym popadnie i sie cieszy...
To żałosne...

Respev

  • Gość
Homotubisie?
« Odpowiedź #14 dnia: 30 Maj 2007, 17:09:23 »
Rozwinę moją wcześniejszą wypowiedź. Ludzie, którzy myślą, że mężczyzna odmiennej ortientacji seksualnej, ubiera się w babskie ciuszki lub zachowuje się jak kobieta, niech przyjmie to do wiadomości, że jest prawdopodobnie homofobem. Osoba potocznie zwana gejem nie odróżnia się od hetero wyglądem. Jedynie po czym można takową poznać, to "złamany nadgarstek". Interesuję się od niedawna tym środowiskiem męzczyzn (w sensie interesowanie jako zachowanie tychże osobników, a nie popęd seksualny). Jeśli mieszkacie w Krakowie, możecie się udać w miejsca, gdzie przebywa większość gejów. Ciekawe czy któreś z was potrafiło by ich odróżnić od hetero. Miejsca w których można ich spotkać:
- Na drogach dojazdówych do obwodnicy autostrady A4
- Pod kopcem Wandy
- W parku Jordana
- Na zalewie w Kryspinowie (niedaleko Balic koło Krakowa)

Jeśli Twinky ÂŁinki nosi torebke, to prędzej jest transwestytą, jednakże wtedy musiałby się malować itd

Offline LONYSARD

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Reputacja: 0
Homotubisie?
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Maj 2007, 18:45:15 »
Chciałem tylko powiedzieć że pomysłodawca tej głupoty na tym niezapszestanie .
Njapierw Teletubis a potem smerfy. Bo czy w smerfach ta z bląd fryzórą niechodzi z torebką . albo czy tam taki jedne smęrf niegapi się w  lusterko. Mówie wam że tak będzie .

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Homotubisie?
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Maj 2007, 19:02:33 »
Hmm... Teletubisie propagujące homoseksualizm.   Kiedy po raz pierwszy to usłyszałem to od razu puknąłem się w głowę. A gdy zapoznałem się bardziej z tematem i dowiedziałem się o co toczy się cały ten wywód to zastanowiłem się czy na kobieta co to napisała jest normalna czy ma jakieś "odchyły".
Moje zdanie(podobnie jak innych ludzi z tego tematu) jest takie:
3-6-letnie dziecko oglądające ten program nie wie i nie rozumie co to jest homoseksualizm. I nie jest dla niego ważne to czy dany Teletubiś nosi taką czy owaką torebkę. A jeśli nawet jest ważne to spewnością nie wie, co ma oznaczać to, że teletubiś płci męskiej nosi damską torebkę.
Uważam, że bajka ma dobry wpływ na dzieci, gdyż nie pokazjue ona przemocy. Wyobraźcie sobie dziecko, któro codziennie ogląda Batmana, Spidermana, X-Menów czy inną kreskówkę tego typu. A teraz prosze sobie wyobrazić dziecko oglądające Teletubisie. I co? Zachowanie obojga dzieci jest zupełnie inne.
Ja(dzięki Bogu) wychowałem się bez Teletubisi gdyż ta bajka wydaje mi się poprostu tandetna ale nazwanie ją złą i niemoralną z powodu torebki wydaje mi się śmieszne, żałosne, niepoważne i nie wiem jakie jeszcze. Może kobieta pisząca tamten artykuł nie miała nic do roboty, a może poprostu chciała zwrócić na siebie uwagę.

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Homotubisie?
« Odpowiedź #17 dnia: 30 Maj 2007, 19:26:15 »
No tu już przesadzili, takie rzeczy w telewizji, a jak małe dziecko oglądnie wiadomości i usłyszy że jego ulubiona bajka propaguje homoseksualizm, a ten mały człowiek pójdzie do rodzica i zapyta się co to jest homoseksualizm zacznie się tym interesować i sam się nim zostanie i kto tu propaguje homoseksualizm teletubisie czy politycy? A tak zbaczając z tematu to już się robi chore zanim się obejrzymy wszyscy homoseksualiści będą
linczowani i powstanie krucjata która oczywiście będzie w imię Boga to się nazywa obsesja.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Homotubisie?
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Maj 2007, 19:41:22 »
Oglądnąłem właśnie wiadomości na polsacie (tak, tak, wiem, dziwne, ale jedząc obiad cos tam oglądałem z bratem i zobaczylem reklame która strasznie mnie zaintrygowała). Dzięki naszemu choremu umysłowo babsku (i nie tylko dzięki niej) nasz kraj jest wręcz wyśmiewany w połowie krajów europejskich jak i w USA. Najpierw śmiano się w USA z Kaczyńskiego Jarosława że nie ma konta w banku a pieniądze oddaje matce (co też mi się wydaje śmieszne - nie to że nie ma konta w banku, ale to, że ludzie którzy nawet nie wiedzą gdzie jest Polska wiedzą że Kaczyński konta w banku nie ma... parodia), później z Ewy Sowińskiej i jej poglądów na temat teletubisiów, a następnie (albo wcześniej, sam nie wiem) z Macieja Giertycha, który za wszelką cenę stara się obalić teorię Darwina i udowodnić że od małpy nie pochodzi. We Włoszech, USA, boże pozapominałem krajów... ale nie ważne, w każdym razie Polska jest wyśmiewana na każdym kroku.
Podziękujmy rządowi.
« Ostatnia zmiana: 30 Maj 2007, 21:27:58 wysłana przez Roter »

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Homotubisie?
« Odpowiedź #19 dnia: 31 Maj 2007, 00:25:05 »
Cała ta sytuacja z torebką jest dość śmieszna i idiotyczna. Mój mały kuzyn oglądął kiedyś tę bajkę, a ja z racji tego, że musiałem go pilnować zobaczyłem co ogląda. Akurat leciały teletubies, czy jakoś tak. Po pewnym czasie spostrzegłem, że ten fioletowy ma jakąś torebkę, jednak się tym nie przejąłem. Wniosek z tego taki, że skoro 17-letni facet nie zwraca na to uwagi, to czy małe dziecko zapyta: czy teletubies jest gejem,  bo nosi czerwoną torbę?

Forum Tawerny Gothic

Homotubisie?
« Odpowiedź #19 dnia: 31 Maj 2007, 00:25:05 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top