Autor Wątek: A może jednak...?  (Przeczytany 1857 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
A może jednak...?
« dnia: 29 Maj 2007, 20:03:39 »
Mam do was pytanie , które mnie ostatnio zaintrygowało. Czy jakby PB bardziej skupiła by się na Fabule , questach itd. kosztem tej pięknej grafiki z G3 czy wolelibyście jak teraz G3 czy lepszą fabułę itd. np. z gorszą lub starą grafą z G2? Osobiście bym się nie zezłościł.

Offline Greg666

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
A może jednak...?
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Maj 2007, 20:22:38 »
Oczywiście wolałbym lepszą Gothic'ową fabułe bo czym jest ładna grafa w porównaniu do fabuły. Z grafiką z G2 było by nawet ok agdyby reszta trzymała poziom G1 G2 i G2 noc kruka to wolałbym takiego G3.
« Ostatnia zmiana: 29 Maj 2007, 20:22:55 wysłana przez Greg666 »

Forum Tawerny Gothic

A może jednak...?
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Maj 2007, 20:22:38 »

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
A może jednak...?
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Maj 2007, 21:01:18 »
Dla mnie czemu by nie. W końcu to fabuła jest najważniejsza, a nie sama grafa. Choć on też, ale czym jest gra bez fabuły z sensem, a grafiką na maxa. Gdyby taka była gra to większość osób grała by w nią by napatrzeć się na grafikę i pobiegać po pięknych krajobrazach, pozabijać potwory. Lecz taki typ gry jest bezsensu, bo to fabuła jest najważniejsza(grafika też).

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
A może jednak...?
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Maj 2007, 21:27:49 »
W sumie najbardziej w gothicu pociąga nas właśnie fabuła. Bo przecież GI i GII grafiką nie powalały na kolana a jednak miały to coś, że zrzeszyły wokół siebie tak liczne grono fanów graczy i fascynatów. Także osobiście bym się nie obraził gdyby za cenę grafiki ulepszono fabułę, rozbudowano i zagmatwało :) Nawet teraz wspomninając pierwszą część gothica włączam ją i jakoś kanciasty Bezi mnie nie kłuje w oczy. Gra dzięki fabule ma klimat i w gruncie rzeczy PB mogło bardziej na fabułę postawić niż na dobry wygląd

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
A może jednak...?
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Maj 2007, 22:27:37 »
A według mnie całe to gdybanie nie ma sensu. Gra już wyszła więc po co mamy prowadzić debaty pt "co by było gdyby...". Chwilowo G3 jest najlepszą graficznie grą na świecie co trzeba jej przyznać. Gram w tą grę i stwierdzam, że fabuła również nie należy do najgorszych, więc co tu zmieniać? Oczywiście są momenty, gdy po prostu wiemy jaki quest zaraz dostaniemy lecz uważam, że jest to po prostu niedopatrzenie lub twórcy byli po prostu zbytnio gonieni przez Joowod, które chciało jak najszybciej zgarnąć kasę za grę. Od początku było wiadomo, że G będzie tak jakby zupełnie oddzielną grą. Mechanika gry miała zostać zmieniona i jest zmieniona, grałem w gry gdzie wyglądało to o wiele gorzej więc nie ma co płakać. Grafika jest wprost wspaniała i jej nie zmieniłbym w tej grze. Mi gra podoba się taka jak jest i nic bym w niej nie zmieniał. Gdyby piranie miały czas na doszlifowanie tego klejnotu mogłaby być to gra wszech czasów.
« Ostatnia zmiana: 30 Maj 2007, 08:05:13 wysłana przez DODO »

Offline Bondzik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
A może jednak...?
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Maj 2007, 07:51:17 »
Cytat: DODO
Chwilowo G3 jest najlepszą graficznie grą na świecie co trzeba jej przyznać.


Niestety i tu sie mylisz, TES Oblivion posiada lepszą szatę graficzną ;] a co do gothica to się zgadzam, Przecież grafika to nie wszystko ale ciesze sie że w ogóle mi działa i da sie grać
« Ostatnia zmiana: 30 Maj 2007, 08:05:36 wysłana przez DODO »

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

A może jednak...?
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Maj 2007, 17:00:23 »
Cytuj
Czy jakby PB bardziej skupiła by się na Fabule , questach itd. kosztem tej pięknej grafiki z G3 czy wolelibyście jak teraz G3 czy lepszą fabułę itd.


Ech... nie wiem czemu ludzie czepiają się fabuły, questów i kilmatu z G3. Moim zdaniem przy ciągłych ponagleniach ze strony JoWooD to gra i tak wypadła znakomicie pod tym względem.
Moim zdaniem zrobienie dobrej grafiki nie wyklucza stworzenia dobrej fabuły. Bo co ma piernik do wiatraka?
Pisaniem scenariusza zajmują się inni ludzie nie wchodząc sobie zbytnio z drogę z programistami i grafikami. Mimo iż pewnie zbiorę baty ze me słowa to i tak napisze, że G3 wyszedł PB znakomicie. Co do wszechobecnych bugów i błędów w grze to oczywiście są one liczne ale od czego są patche i łatki?

Cytuj
Bo przecież GI i GII grafiką nie powalały na kolana a jednak miały to coś, że zrzeszyły wokół siebie tak liczne grono fanów graczy i fascynatów.


Otóż mylisz się kolego. Ja sądzę, że poprzednie części Gothica miały wspaniałą grafikę jak na swoje lata i chyba nie będzie tu zbytnich głosów sprzeciwu ze strony innych userów, którzy wypowiedzą się w tym temacie.




Forum Tawerny Gothic

A może jednak...?
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Maj 2007, 17:00:23 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top