Autor Wątek: Jak szybko przeszliście Gothica?  (Przeczytany 52661 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline koleus123

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Jak szybko przeszliście Gothica?
« dnia: 29 Maj 2007, 18:27:21 »
W tym temacie możecie się pochwalić jak szybko przeszliście Gothica 1.Sam nie pamiętam w ile Gothica 1 przeszłem   .

Przypomniałem sobie że ja Gothica w tydzień przeszedłem


Dla porównania gothica 1 pewien gościu przeszedł w godzine i piędziesiąt osiem minut
« Ostatnia zmiana: 01 Czerwiec 2007, 12:07:34 wysłana przez koleus123 »

Offline DJ Szoszo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
Jak szybko przeszliście Gothica?
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Maj 2007, 18:44:01 »
Tzn. jaaa nie wiem... ostatnio całkiem (czyli całą duszą) gothica 1 przeszedłem we wakacje. To mi chyba zajęło 3 dni. ale nawet dokładnie nie wiem bo straciłem poczucie czasu.

nie pochlebiaj... ja to już któryś raz z kolei przechodziłem w wiem gdzie wszystko leży więc mi to szybko szło

a teraz to bym przeszedł go w 1 dzień (np. od 8 AM do 10 PM)

Forum Tawerny Gothic

Jak szybko przeszliście Gothica?
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Maj 2007, 18:44:01 »

Offline Al Capone

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Jak szybko przeszliście Gothica?
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Maj 2007, 19:20:38 »
na tym "liczniku" miałem niecałe 20 godzin (GI)
w GII 23 godz.
w GIII nie liczyłem ale dość długo (2tygodnie gania po 2 godziny)
« Ostatnia zmiana: 29 Maj 2007, 19:21:33 wysłana przez Al Capone »

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Jak szybko przeszliście Gothica?
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Maj 2007, 19:37:41 »
Wasze teksty mnie przerażają. Czy wy gracie w jakąś grę tylko po to żeby ją przejść. Sam grałem w Gothica dużo dłużej, ale ja gram w niego bo lubię tą serię. Bo granie w nią sprawia mi przyjemność, a w żadnym razie po to żeby się chwalić jaki to ja jestem świetny jak szybko przeszedłem grę.

Offline Vitnir

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 395
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko utraciwszy wszystko można robić wszystko.
Jak szybko przeszliście Gothica?
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Maj 2007, 19:52:30 »
Pierwszy raz jak grałem w gothica to przeszedłem go w 1 nie cały dzień, ale później ten czas przedłużyłem do max 5 dni

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Jak szybko przeszliście Gothica?
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Maj 2007, 19:58:41 »
Gothic 1 .First Time 15 dni ! ( ale wszystko zwiedziłem ) Najlepszy czas dzień.

G2  First Time 25 godz. ( jak wyżej ) najlepszy czas 3 dni.

G3 First Time 35 dni ( bez oglądania wszystkiego ) best time 17 dni

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Jak szybko przeszliście Gothica?
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Maj 2007, 21:12:53 »
Ja Gothica nie przechodzę żeby ustanowić jakiś rekord, uważam jak Tkoron. Ten kto gra żeby przybajerować albo się pochwalić jest dla mnie raczej „dzieckiem”. Ale żeby nie robić off-topa to też napisze moje czasy:

Gothic I - najdłużej - kilka dni, najkrócej – dzień

Gothic II – j/w

Gothic III – tu czas się wydłużył (miesiąc)

Offline xmati06

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
Jak szybko przeszliście Gothica?
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Maj 2007, 21:32:18 »
Ja przechodząc wszystkie części sie nie spieszyłem wcale. Ot grałem żeby grać a nie przejść. Zawsze zajmowało mi to kilka a nawet kilkanaście dni. ile najkrócej to nie pamietam...

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Jak szybko przeszliście Gothica?
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Maj 2007, 21:32:21 »
No to tu was zaskoczę, bo nie będę się chwalił, że przeszedłem gothica w 7 godzin czy coś w tym stylu. Dla mnie w rozgrywce liczy się sposób w jaki przechodzę grę a nie szybkość. Więc jak przechodzę gothica bez żadnych udziwnień, wszystkich questów i zabijania wszystkiego co się rusza i nie ucieka na drzewo grę przechodzę w mniej więcej miesiąc. A jeżeli naprawdę się bawię we wszystkie możliwe i znalezione przeze mnie epizody to mój rekord wynosi pół roku. Właśnie tak - pół roku z jednym rozpoczęciem gry, ale to się starałem wszystko na maxa poprzechodzić i zwiedzić każde miejsce. Chciałem odkryć wszystkie tajemnice gothica.

Offline Slomek.16

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Jak szybko przeszliście Gothica?
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Maj 2007, 10:00:56 »
Ja po raz pierwszy Gothica 1 ukończyłem
po jakichś 8-9 dniach a potem to zajmowało mi już
tylko 2 dni.

Offline Deivos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Jak szybko przeszliście Gothica?
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Maj 2007, 11:27:02 »
Przygodę z serią Gothic zacząłem od 2 częśći. Przeszedłem ją w jakieś 3 tygodnie. Później zdobyłem 1 i przejście jej zajęło mi jakieś 2 tygodnie. Oczywiście, gdy grałem w którąś z tych części po raz kolejny i kolejny trwało to dłużej, gdyż znałem już fabułę i nie spieszyło mi się. Wolałem poznawać ten świat w drobnych szczegółach i bez pośpiechu. Generalnie jednak nie jestem zwolennikiem pobijania rekordów szybkości itd. Seria gier Gothic to wspaniale wykreowany świat, gdzie każdy nawet najdrobniejszy szczegół ma w sobie coś magicznego i niepowtarzalnego. Gothic to po prostu gra z klimatem i moim zdaniem jakiekolwiek wyścigi to zwyczajna głupota  

Pozdrawiam.

Offline Kaer

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Jak szybko przeszliście Gothica?
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Maj 2007, 13:35:58 »
Ja również zacząłęm od 2 części i przejście jej zajęło mi rok (!) gdyż utknąłem w Górniczej Dolinie. Najszybiciej przeszedłem w 4 dni. Gothica jeden przechodziłem nejdłużej 5 tygodni, a najkrócej tydzień. w GIII nie grałem (za słaby komp).

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Jak szybko przeszliście Gothica?
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Czerwiec 2007, 09:56:13 »
Czytając te wasze posty, nie dobrze mi się robi...
Tak pomyście logicznie...Odpalam Gothica i co zaczyna się Wyścig Szczurów?...Szybko, szybko...ÂŻeby przejść to w 3 godziny. Otóż nigdy żadnej serii nie przeszedłem szybciej niż w 2 tygodnie, dla mnie gra jest po to aby wyssaś z niej każdy soczek, np. Zawsze jak ukończyłem którąś z Serii Sagi Gothic to zawsze miałem ukończone wszystkie questy, spory ekwipunek chociaż połowa nie przydatna, naprawdę ogromny poziom, nauczone prawie że wszystko na max, tak więc końcówkę przy moich statach ukończyłby nawet pięciolatek, dlatego nie warto grać na ilość, czas, ale na jakość i styl przejścia gry...Według mnie temat nie jest zbyt sensowny..

Offline Revagus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 151
  • Reputacja: 0
Jak szybko przeszliście Gothica?
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Czerwiec 2007, 13:21:01 »
G1-Najdłużej około 1,5 tygodnia najkrócej 3 dni
G2-Najdłużej Prawie mieściąc z powodu że co chwila mnie zabijał jakiś potwór Najkrócej 7 Dni
G2 NC-Najdłużej 2 tygodnie najkrócej 4 dni znałem już fabułę
G3-Nie grałem za słaby komp

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Jak szybko przeszliście Gothica?
« Odpowiedź #14 dnia: 06 Czerwiec 2007, 15:07:08 »
Hmm, niektórym, że nie liczy się, jak szybko się przejdzie grę, tylko w jaki sposób. Ja osobiście, grę Gothic I przechodziłem dosyć długo. Już nie pamiętam dokładnej daty, lecz pamiętam, że zajęło mi to więcej, niż miesiąc. Starałem się wtedy odkrywać przeróżnie "sekrety" oraz wszysto poprzechodzić. W sumie, to czasem mogę przejść grę na czas, ale po co, jeśli to nie ma najmniejszego sensu  

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Jak szybko przeszliście Gothica?
« Odpowiedź #15 dnia: 06 Czerwiec 2007, 18:51:48 »
Jeżeli chodzi o pierwszą serie gry, to muszę przyznać że spędziłem przy niej, naprawdę sporo czasu. Ja wiem, przeszedłem ją w miesiąc. Niestety nie miałem zbytnio wolnego czasu, dlatego tyle mi to zajęło. Godzin jak dobrze pamiętam wyszło w okolicach ponad 50h. Na pewno nie był to stracony czas.

Offline SzlugA

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Jak szybko przeszliście Gothica?
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Czerwiec 2007, 20:59:52 »
Pierwszą część Gothic'a przeszedłem w około tydzień (+/-).. Naprawdę mnie wciągnęła. Za to Gothic'a 2 NK przechodziłem przez 1 miesiąc. A to dlatego, że nie miałem zbytnio czasu.

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Jak szybko przeszliście Gothica?
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Czerwiec 2007, 21:52:12 »
Jak gram w grę w tym stylu co Gothic to gram jak najdłużej bo lubię sobie tam i tu pójść, a nie tą co musze żeby gdzieś dojść. Bo jak bym tak grał to nie miał bym żadnej przyjemności z tej gry. Ale już dobra podam swoje czasy:

G1- 2 Tygodnie (najkrócej 3 dni)

G2- 3 Tygodnie (najkrócej tydzień)

G3- Miesiąc i 1 Tydzień(najkrócej 3 tygodnie[gram dalej, ale przeszedłem])

Offline Xoulus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 422
  • Reputacja: 3
  • Satan ;)
Jak szybko przeszliście Gothica?
« Odpowiedź #18 dnia: 08 Czerwiec 2007, 00:23:44 »
Pamiętam gdy pierwszy raz przechodziłem Gothica. Zajęło mi to jakiś miesiąc. Wtedy nie chciało mi się za bardzo odkrywać tajemnic tej gry. Byłem do niej dość sceptycznie nastawiony. A ostatnio gdy zachciało mi się ją przejść łącznie ze zwiedzeniem wszystkiego i zabiciem większości tego co się porusza zajęło mi to niecałe 15 godzin.
Dla porównania:
Gothic II: gdy pierwszy raz do niego zasiadłem od razu ukończyłem go w 2 ni.
Gothic III: podczas pierwszej rozgrywki grę udało się mi ukończyć w 6 dni.

Offline Lees

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 288
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Boga nie ma w domu, wyjechał na wakacje do Vegas"
Jak szybko przeszliście Gothica?
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Czerwiec 2007, 16:53:54 »
Na początku zacznę od tego że według mnie Gothic to nie jest gra, którą się przechodzi na czas.W tej grze powinno się wykonywać większość zadań,z uwaga poznawać fabułę a nie,gdy tylko przyjdzie jakaś rozmowa to Esc i dobranoc,a potem modlenie się w stylu:Boże jak mam to przejść.Może wiele osób sobie pomyśli że głupi gadam ale muszę powiedzieć smutną prawdę,wiele osób tak właśnie gra(osobiście znam wiele takich przypadków).A wracając do tematu to przeszedłem Gothica w 2 dni,Gothica 2 również w dwa dni,Noc kruka w trzy dni ,Gothica 3 jeszcze nie przeszedłem.Muszę powiedzieć że grałem po 12 godzin dziennie i słuchałem wypowiedzi NPC,oraz robiłem większość zadań.

Forum Tawerny Gothic

Jak szybko przeszliście Gothica?
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Czerwiec 2007, 16:53:54 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything