Autor Wątek: Mp3  (Przeczytany 2159 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Reynevan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Mp3
« dnia: 29 Maj 2007, 16:51:57 »
Witam. Gdy tylko uzbierałem nieco kasy postanowiłem kupić sobie mp3. Tutaj niestety pojawia się problem, zastanawiam się jaki odtwarzacz kupić, jakiej firmy itp. Prosiłbym o jakieś sugestie odnośnie odtwarzaczy. Najlepiej by pojemność była ok 1gb, a mp3 nie kosztowało więcej niż 200zł. Z góry dziękuje za pomoc.

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Mp3
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Maj 2007, 17:03:17 »
Ja Ci mogę bez żadnych przeszkód polecić mp3 1 GB firmy Creative. Kosztuje ono od 139 zł, do chyba 180, posiada dużo opcji, oraz Bass Bost, przez który lepiej słychać Bass :) Jest ono wyprodukowane przez jedną z lepszych firm. Wiele jest podobnych, ale ja sam jestem posiadaczem owego i nie narzekam, wręcz przeciwnie. Posiada wygodne USB, w zestawie dołączane są naprawdę dobre i wygodne słuchawki...Czego tu jeszcze chcieć ? Co prawda, jeśli chcesz z radiem, to będzie droższe, ale to już według Twojego uznania.

EDIT: Można też tworzyć osobne foldery i nie przeskakiwać ciągle przez kawałki, tylko wejść w opcję " Skip Folder " i mamy z głowy :)
« Ostatnia zmiana: 29 Maj 2007, 19:26:52 wysłana przez Travis »

Forum Tawerny Gothic

Mp3
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Maj 2007, 17:03:17 »

Offline KrokusM

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: -2
Mp3
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Maj 2007, 17:31:09 »
Ja z kolei mogę doradzić ci kupno odtwarzacza firmy Samsung(YP-U1). Sam taki posiadam, a jest to już mój drugi odtwarzacz tejże firmy. Bardzo chwalę go sobie za prostotę, elegancję i solidne wykonanie. Posiada on bardzo przydatną funkcję poruszania się po trackliście bez konieczności przedzierania się przez każdy utwór z osobna w poszukiwaniu tego który nas w danej chwili interesuje. Warto wspomnieć, że wyświetlacz pokazuje nie tylko nazwę i wykonawcę odtwarzanej piosenki, ale także następnej. Oprócz tego oczywiście standardowo, dyktafon, ustawienia EQ, basu itp. itd. Niestety nie posiada radia, ale mnie to raczej nie przeszkadza, ze względu na to, że słuchanej przeze mnie muzyki raczej nie da się w radiu usłyszeć  . Jest on cholernie wytrzymały; spadł mi na chodnik lub na podłogę niezliczoną ilość razy i nadal działa bez zarzutów (mam go 1,5 roku). Wersja którą pokazuję na obrazku ma 512mg pamięci, ale ta z 1gb w ogóle się od niej nie różni pod względem wyglądu, jak i funkcji. Nie orientuję się jednak ile on kosztuje, ponieważ dostałem go jako prezent gwiazdkowy, a więc ceny tam nigdzie przyklejonej nie zauważyłem  Aha, ładowanie baterii (wbudowanej) odbywa się tylko i wyłącznie poprzez podłączenie go do USB.

Pozdrawiam

[img]http://www.mp3fan.pl/images/strona/player/samsung-ipodu2.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

canis

  • Gość
Mp3
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Maj 2007, 18:05:04 »
Jeśli chcesz kupić coś porządnego to kup firmy Creativa. To najlepsza firma jeśli chodzi o sprzętu odtwarzające muzykę, Głośniki, mp3, mp4 i jeszcze tam inne. nie są aż takie drogie. Mój kolega ostatnio kupił mp4 Creativa i jakoś jest bardzo z niego zadowolony. Jeżeli zdecydujesz się na tę firmę to nie będziesz tego żałował, przynajmniej nie powinieneś.

Z Poważaniem Canis

Thoro

  • Gość
Mp3
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Maj 2007, 18:18:01 »
Cytuj
Jeśli chcesz kupić coś porządnego to kup firmy Creativa. To najlepsza firma jeśli chodzi o sprzętu odtwarzające muzykę, Głośniki, mp3, mp4 i jeszcze tam inn

Chyba żartujesz. Ich odtwarzacze często dorównują jakością odtwarzanego dźwięku jak i jakością wykonania no-nameowcom z bazaru. Poczytaj opinie doświadczonych użytkowników na forum Mp3 store na temat odtwarzaczy firmy Creative. Wg mnie są to pieniądze wyrzucone w błoto.

Nie jest to również najlepsza firma jeśli chodzi o odtwarzacze typu mp3 i pokrewne  .

Zamiast kupować creativy i inne bubelki tego pokroju. Na chwilę obecną poleciłbym Ci odtwarzacz Sandiska, Sanse c240. Jest dostępna w wersji 1gb oraz 2 gb. Do tego masz zlot na karty micro sd więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby powiększyć pamięć odtwarzacza o kolejne kilka gb. Według cennika sklepu merlin.pl, odtwarzacz w wersji 1gb jest dostępny w cenie 232zł (http://www.merlin.com.pl/frontend/browse/product/208,491249.html). Jeśli chcesz kupować przez internet, zapewne nie będzie problemu ze znalezieniem niższych stawek. Nie wiem jak z cenami w sklepach "stacjonarnych".

Używałem tego odtwarzacza przez ponad 2 miesiące. Wart swojej ceny.
« Ostatnia zmiana: 29 Maj 2007, 18:19:49 wysłana przez Thoro »

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Mp3
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Maj 2007, 20:15:04 »
Proszę, oto na tej stronie http://www.empire-audio.eu/?gclid=CNb4-tj8s4wCFRYOZgod3XOKKQ  nawet niekiedy za 120 zł są super odtwarzacze mp4, mój kolega kupił jeden z nich, a dokładniej Odtwarzacz MP4 D-Wave 9880
nie narzeka, odtwarza tam pełną muzykę i podstawowe pliki, myślę, że nie pożałujesz.

Offline kolop

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
Mp3
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Czerwiec 2007, 15:38:05 »
Polecam odtwarzacz MP4  Ergotech X-Life X54

Typ pamięci: Flash    Pojemność pamięci: 2GB
Inne odczytywane formaty: amv, avi, wmv, wma, wmv, asf, wav    Wyświetlacz: LCD 1,5"
Dodatkowe funkcje: FM, dyktafon    

Sam go mam jest świetny ma bardzo dobrej jakości ekranik i jakość dzwięku też jest dobra można do dostać w granicach 150-180zł.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Mp3
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Czerwiec 2007, 22:20:21 »
Ja polecam Sansa m240:
http://www.sandisk.com/Products/Item(1205)...MP3_Player.aspx
wiele osób poleca tą MP3 na forach połno pozytywnych opini. Polecam!! Moja siostra zamówiła niedługo powinna być w jej rękach  .

Offline Gobi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Mp3
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Czerwiec 2007, 16:27:49 »
JA mam Sandisk Sansa c240 > 1 gb pamieci kolorowy wyswietlacz + mozliwosc doladowania pamieci karta 2gb typu mirco sd. Polecam ten odtwarzacz,jakosc dzwieku jest bardzo dobra.  przejrzysty ekran.Tylko jak swiatlo swieci ci prosto w ekran to ciezko cos odczytac ze wzgledu na jaskrawe kolory menu.Ale ogółem odtwarzacz spoko i można go zdobyc za cene 150 zl ,ja wlasnie za tyle kupilem na aukcji allegro.trzeba poszukac i sie znajdzie    
jedyne zastrzezenia mam co do sluchawek,a dokladnie to są one za twardze i po jakims czasie bola uszy od nich.ale sluchawki przewaznie kupuje sie swoje ,lepsze  

Forum Tawerny Gothic

Mp3
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Czerwiec 2007, 16:27:49 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything