Autor Wątek: Usuwanie kont użytkowników  (Przeczytany 3765 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Thoro

  • Gość
Usuwanie kont użytkowników
« dnia: 09 Wrzesień 2006, 18:55:09 »
Z dniem dzisiejszym została podjęta decyzja odnośnie usuwania pustych kont z forum. Mianowicie wszystkie konta użytkowników, które nie mają ani jednego posta na liczniku a od rejestracji minęły ponad 2 miesiące zostały usunięte. Lista usuniętych kont:

Kamilo_pl1, piotr5, Mitu, Naruto, kabata, Carissmo, rifi1992, Kondzik, Dipster, Robert187, kudi, flypek ,Grzegi, ProGambl12, Pretor99, Skorpion , Xardas, Cassia, Ryouko, Gabriel, eMzi, Edziu, Dartam, Syjon, ple, Gamez, Lord Hagen, Dziuby, celdur, Mathew, rexxar, stanek, remulak, Szczur14, b3lief, ÂŁowca, Mage, lumpexior, KONDZIU

Niestety jest to proces żmudny, a do czasu gdy nie zostanie usprawniony pod względem technicznym konta będą usuwane ręcznie czyli “na wyrywki”.
« Ostatnia zmiana: 09 Wrzesień 2006, 19:02:27 wysłana przez Thoro »

Thoro

  • Gość
Usuwanie kont użytkowników
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Wrzesień 2006, 17:30:16 »
Kolejna lista:

flypek, qahodron, Edziu, stanek, Aztek, Gandalf, Enter, przybor14, Piter, Gor Jacko, PoP_Gniezno, heros, mazi, maniek91, BatGolden, n3k, Lee, Miki, Nekromanta, Adi, adi-96, alien bartek, Chuck Norris, Cord Samuel, Chester, Grour, kafar120, Ard

Forum Tawerny Gothic

Usuwanie kont użytkowników
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Wrzesień 2006, 17:30:16 »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Usuwanie kont użytkowników
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Październik 2006, 13:57:09 »
Mam pytanie. Czy konta użytkowników będą nadal usuwane?
Bowiem od ostatniej takiej akcji minęło sporo czasu (ponad miesiąc już), a jak widać sporo ludu tu zajrzało i się regnęło. Cóż, dla niektórych for może i liczy się ilość tych zarejestrowanych osób, ale dla nas chyba nie, szczególnie, jeśli takie osoby w ogóle nie wchodzą na forum, że o pisaniu na nim nie wspomnę.

Więc czy będą one nadal usuwane?

Oczwyiście zrozumiem, jeśli po prostu administracja nie ma na to czasu.   Przecież świat się nie zawali z nadmiaru zarejestrowanych ,,cichaczy", ale miło by było usunąć ich konta, które są po prostu niepotrzebne.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Usuwanie kont użytkowników
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Październik 2006, 15:26:25 »
Uważam, że powinniśmy wstrzymać się z usuwaniem tych kont. Co prawda, owa kwestia była już omawiana, jednak na dzień dzisiejszy pozostawiłbym tak jak jest i nie prowadziłbym w dalszym ciągu kasacji kont. Nie chodzi mi o statystyki, a jedynie o dobro użytkowników, którzy mogą zostać niesłusznie "skasowani", ale mniejsza z tym.

Thoro

  • Gość
Usuwanie kont użytkowników
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Październik 2006, 15:26:42 »
Tak, w wolnej chwili postaram się zająć tymi kontami...

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Usuwanie kont użytkowników
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Październik 2006, 16:49:32 »
Cytat: Boba Fett
Mam pytanie. Czy konta użytkowników będą nadal usuwane?
Konta nieaktywnych użytkowników usuwane są równo po 2 miesiącach nieaktywności...po pierwszym miesiącu wysyłamy jedynie upomnienie, że jeśli konto nadal będzie nieaktywne poleci za kolejny miesiąc.

Cytat: Thoro
Tak, w wolnej chwili postaram się zająć tymi kontami...
Za miesiąc...

Offline Dydu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
Usuwanie kont użytkowników
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Styczeń 2007, 10:46:26 »
Jestem zdania aby nie usuwąć tych osób wsystkich. Ja np nie mam internetu i kożystam z niego w wolnym czasie w szkole i u kolegów. Oczywiście niektóre osoby zarejestrują się i już nigdy nie wejdą. Czasami mogę pisać wiecej czasamin mniej. Każdy sobie może o tym zapomnieć. Nie mnie jest ocena kogo wykluczyć bąż usunąć.

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Usuwanie kont użytkowników
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Styczeń 2007, 12:14:57 »
Lecz pamiętaj, że konta które są nieaktywne zajmują miejsce na serwerze. Lepiej je usunąć, by serwer szybciej działał niż je zostawić. Niektórzy rejestrują się tylko po to, by zadać pytanie i już nigdy nie wejść na ten serwer, bądź spamować, by forum straciło swą wartość.

Thoro

  • Gość
Usuwanie kont użytkowników
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Styczeń 2007, 15:16:01 »
Cytat: Dydu
Jestem zdania aby nie usuwąć tych osób wsystkich. Ja np nie mam internetu i kożystam z niego w wolnym czasie w szkole i u kolegów. Oczywiście niektóre osoby zarejestrują się i już nigdy nie wejdą. Czasami mogę pisać wiecej czasamin mniej. Każdy sobie może o tym zapomnieć. Nie mnie jest ocena kogo wykluczyć bąż usunąć.


Powtarzam już po raz kolejny, że chodzi tylko i wyłącznie o konta na których licznik postów wynosi 0... -,-

Forum Tawerny Gothic

Usuwanie kont użytkowników
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Styczeń 2007, 15:16:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything