Ankieta

Kt

Stary ob
12 (48%)
Nowy ob
8 (32%)
Ob
5 (20%)

Głosów w sumie: 29

Autor Wątek: Walka obozów  (Przeczytany 42334 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Seth

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 11
    • Karta postaci

Walka obozów
« dnia: 09 Maj 2006, 18:15:35 »
A więc jak uwazacie gdyby doszło do walki obozów nie było by sojuszów teren to jakis płaskowyż na kogo stawiacie ja bym sie namyślał między Bractwem a Najemnikami ale większe szanse majo raczej świrowie gdyż majo dobrze wytrenowanych strazników świątynnych.
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2006, 15:42:49 wysłana przez Arthas »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Walka obozów
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Maj 2006, 20:48:37 »
Nie wiem czemu nie uwzględniliście Starego Obozu, ale mniejsza z tym. Gdyby miało dojść do wojny lub jakiejkolwiek potyczki między obozami, uważam, że walki toczyłyby się głównie pomiędzy SO I NO. A to dlatego, że Bractwo nie ma aż tak wielu doborowych i silnych wojowników, jaki ich ilość nie jest zbyt duża. Jak już wspomniałem, jeśli bitwa by się odbyła, choć wątpię (magowie raczej by do tego nie dopuścili) to moim zadaniem zwycięzcą okazałby się Stary Obóz. Trzeba też wziąść pod uwagę kto by atakował, ale pominę to. Wracając do zwycięstwa SO to wygrałby, jak dla mnie z prostej przyczyny - obóz jest świetnie ufortifikowany, co prawda mż?na go otoczyć ze wszystkich stron, lecz to napewno doskonała do obrony twierdza (dwa pierścienie) i obóz ten przewyłsza ilością jednostek "wojowniczych" i innych pozostałe obozy. Oprócz tego Magnaci dostają wszystko, czego chcą i mają zapewne spore zapasy żywności , broni, pancerzy itp. Myślę, że kopacze równierz co? by zdzia?ali. Podsumowuj?c dla mnie SO jest na uprzywilejowanej pozycji i pewnie wygrałby z NO i Sektą, ale to tylko moje zdanie.
« Ostatnia zmiana: 18 Sierpień 2006, 11:52:47 wysłana przez Arthas »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Walka obozów
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Maj 2006, 20:48:37 »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Walka obozów
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Maj 2006, 21:02:37 »
Stary Obóz - Najlepszy teren do obrony przed atakami wrogich obozów. Nie ma jak go podejść, potężne bramy niemal nie do sforsowania. Wystarczyłoby zabarykadować się w obozie a napastnicy mieliby nie lada problemy z dostaniem się do środka.

Nowy Obóz - Ma 2 bramy, tylko że przez każdą z nich łatwo się przebić. Do tego dochodzą jeszcze góry, w których na pewno znajdzie się wiele ukrytych ścieżek prowadzących do NO. Dostanie się do obozu było by dość proste.

Obóz Sekty - Chyba nie ma, co pisać o fortyfikacjach tego obozu, prawie ich nie ma. Co najwyżej 1 główna brama, którą i tak można obejść atakując od strony bagien czy od strony morza.

Co do samych jednostek, walka była by dość wyrównana, ale w pierwszej kolejności odpadły by świry z sekty. Większość z nich to nowicjusze, którzy za bardzo nie palą się do walki. Największe starcie odbyłoby się pomiędzy NO i SO. Ich wyposażenie jest niemal identyczne, oboje mają potężnych magów w szeregach swojej armii. Zapewne nad zwycięstwem zdecydowałby poziom obrony obozu danej z grup. Wiadomo po nawet małej porażce trzeba się gdzieś wycofać, a lepiej wycofać się do potężnego fortu niż małego obozowiska.
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2006, 15:51:08 wysłana przez Arthas »

Offline Seth

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 11
    • Karta postaci

Odp: Walka obozów
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Maj 2006, 07:53:02 »
Widać jak czytacie posty napisałem że
Cytuj
teren to jakis płaskowyż
Właśnie dlatego żeby SO niemiał aż takiej przewagi , nie ma żadnych fortyfikacj


--------------------OOOO--------------------
--------------------OOOO--------------------
--------------------OOOO---------------------
-------------------------------------------------
-------------------------------------------------
SSSSSSS------------------------ NNNNNNNNN
SSSSSSS------------------------NNNNNNNNN
SSSSSSS------------------------NNNNNNNNN
---------------------------------------------------

S- SO
O- OB
N- NO
---   ->Teren  
Prosze jakaś mapka ustawienia nie jest za dobra ale jest :P  i to jest dla porównania jakie dobre są w boju obozy a nie w obronie swojego
Tak jak napisałem zastanowiłem sie i bym stawiał na NO ponieważ jest w nim Gorn i wielu dobrych najemników
« Ostatnia zmiana: 10 Maj 2006, 07:55:12 wysłana przez Hobgoblin »

Kristo

  • Gość
Odp: Walka obozów
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Maj 2006, 09:15:18 »
Mhhh uważam, że IsentoR się myli wobec sekty. Może i posiadają mniej jednostek bojowych, ale za to jakie posiadają! Fanatyczni wojownicy nadrabiają za 2-3 wojowników SO lub NO. Ich zdolności bojowe się zwiększają po zapaleniu "ziela"-nie odczuwają strachu. Co działa negatywnie na morale pozostałych wojsk. Pomyślcie biegnie na was grupa świrów, a w ich oczach nie ma nic oprócz szaleństwa, w dodatku krzyczą imie swojego "boga". Tylko uciekać na taki widok. Napewno pierwsi by zaatakowali.
 Stary Obóz-Posiadają zdyscyplinowane wojska, które szeregi tak szybko by nie padły pod wpływem nacierających wojsk. Niestety brak u nich motywacji do walki, walczenie za kogoś w bezesensownej bitwie nie powoduje u nich napewno zbytniego zadowolenia.
 Nowy Obóz-Uważam, że mimo wszystko oni by wygrali. Chociaż nie są tak zdyscyplinowani jak SO, ani nie są fanatykami jak OS( jakoś nazwa Obóz Bractwa do mnie nie trafia pewnie przez ten skrót OB ^^ ), to posiadają w swoich szeregach prawdziwego generała. Lee jest świetnym dowódcą i by zdołać w jakiś sposób oskrzydlić przeciwnika, wybić strzelców pozostałych obozów i otoczyć przeciwników w pierścień. Dlaczego w pierścień? Z powodu tego iż główni wojownicy posługują się brońmi dwuręcznymi, więc potrzebują dużo przestrzeli by nimi wymachiwać, a tymczasem zmniejszający się pierścień NO by wykończył z łatwością wojowników uwięzionych w nim.
 Hobgoblin naprawdę tak wielkiej różnicy nie ma w wyszkoleniu wojowników. Ciężką jazdę w śreniowieczu też można było uśmiercić, nawet najprostrzymi jednostkami( Szkoci też czasami kosili angielską konnice, która była uważana za niepokonaną w średniowieczu, ale wszystko do czasu ;) ). Strategia, taktyka dlatego się głównie się wygrywa.
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2006, 15:59:27 wysłana przez Arthas »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Walka obozów
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Maj 2006, 19:21:27 »
Cytat: Kristo
Mhhh uważam, że IsentoR się myli wobec sekty. Może i posiadają mniej jednostek bojowych, ale za to jakie posiadają! Fanatyczni wojownicy nadrabiają za 2-3 wojowników SO lub NO. Ich zdolności bojowe się zwiększają po zapaleniu "ziela"-nie odczuwają strachu. Co działa negatywnie na morale pozostałych wojsk. Pomyślcie biegnie na was grupa świrów, a w ich oczach nie ma nic oprócz szaleństwa, w dodatku krzyczą imie swojego "boga". Tylko uciekać na taki widok. Napewno pierwsi by zaatakowali.
Stary Obóz-Posiadają zdyscyplinowane wojska, które szeregi tak szybko by nie padły pod wpływem nacierających wojsk. Niestety brak u nich motywacji do walki, walczenie za kogoś w bezesensownej bitwie nie powoduje u nich napewno zbytniego zadowolenia.

Dobra, a teraz małe pytanie: kim lepiej sterować, dowodzić. Armią rozszalałych świrów czy zrównoważonym wojskiem. Wystarczy kilka serii z kusz a twoi pędzący strażnicy swiątynni trafią do królestwa Beliara :P

Cytat: Kristo
Nowy Obóz-Uważam, że mimo wszystko oni by wygrali. Chociaż nie są tak zdyscyplinowani jak SO, ani nie są fanatykami jak OS( jakoś nazwa Obóz Bractwa do mnie nie trafia pewnie przez ten skrót OB ^^ ), to posiadają w swoich szeregach prawdziwego generała. Lee jest świetnym dowódcą i by zdołać w jakiś sposób oskrzydlić przeciwnika, wybić strzelców pozostałych obozów i otoczyć przeciwników w pierścień. Dlaczego w pierścień? Z powodu tego iż główni wojownicy posługują się brońmi dwuręcznymi, więc potrzebują dużo przestrzeli by nimi wymachiwać, a tymczasem zmniejszający się pierścień NO by wykończył z łatwością wojowników uwięzionych w nim.
Hobgoblin naprawdę tak wielkiej różnicy nie ma w wyszkoleniu wojowników. Ciężką jazdę w śreniowieczu też można było uśmiercić, nawet najprostrzymi jednostkami( Szkoci też czasami kosili angielską konnice, która była uważana za niepokonaną w średniowieczu, ale wszystko do czasu ;) ). Strategia, taktyka dlatego się głównie się wygrywa.

LOL, z tego co pamiętam wszyscy strażnicy SO mają broń jednoręczną. Jedynie Thorus i Gomez mają dwuręczniaki. Czego nie można powiedzieć o NO, tam prawie każdy wyposażony jest w dwuręczny topór. :P
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2006, 16:02:36 wysłana przez Arthas »

Offline Seth

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 11
    • Karta postaci

Odp: Walka obozów
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Maj 2006, 21:20:10 »
Ja co do tych świrów też się nie zgodzę  seria z kuszy i zajarani nowicjusze leżo  gożej ze strażnikami świątynnymi ale ich jest bardzo mało. A co do SO to IsentoR ma racje tam all majo jednoręczne bronie  z dwuręczna tylko Thorus by polazł na wojnę bo jak się domyślać gomez to by w ogóle nie walczył tylko sie chował za magnatami
« Ostatnia zmiana: 10 Maj 2006, 21:22:03 wysłana przez Hobgoblin »

Kristo

  • Gość
Odp: Walka obozów
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Maj 2006, 22:36:49 »
No dobra dobra ^^ mój błąd dawno nie grałem i tak jakoś mi przyszło na myśl  :P . Ale spoko. Teraz inna faza :P . Co do świrów i SO. Jeżeli uważasz, że ludzie ze SO są odpowiednio zmotywowani i nie narobią w gacie na widok roszalałego tłumu to masz racje. Ja do tego podchodzę jak do średniowiecznej bitwy gdzie istnieje coć takiego jak morale i taktyka, a wiesz wątpię by ludzie ze SO znajdowali jakieś wsparcie w swoim przywódcy i przez co nie mają wielkiej chęci walki. Nawet najlepsze jednoski są bezwartościowe jeśli nie mają ochoty walczyć.
  Zastanawiałem się właśnie jak to Rzymianie wykończyli Celtów tym sposobem i niestety doszedłem do wniosku, że używali już wtedy dużych prostokątnych tarcz i krótkich mieczy, ale to nie oznacza, że wykorzystanie pierścienia nie ma swoich plusów. Gromadka wojowników zaatakowana ze wszystkich stron, ostrzelana przez strzelców NO, to by mogło się udać, ale koniec tu już rozważań taktycznych ^^ ośmieszyłem się i przestaje się wypowiadać na ten temat.

PS. Hobgoblin w końcu kogo ty obstawiasz, że wygra? Bo się troszkę już motasz ^^ :P
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2006, 16:11:57 wysłana przez Arthas »

Offline Seth

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 11
    • Karta postaci

Odp: Walka obozów
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Maj 2006, 07:32:46 »
Ja sie nie miotam poprostu na początku byłem za świramia ale potem zdecydowałem że NO jest lepszy

Cytuj
Tak jak napisałem zastanowiłem sie i bym stawiał na NO ponieważ jest w nim Gorn i wielu dobrych najemników

i było na początku taki oto moment
Cytuj
namyślać między Bractwem a Najemnikam

Ale wtedy nie zauważyłem że bractwo ma tak mało strażnków świątynnych
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2006, 16:13:40 wysłana przez Arthas »

Offline Deft

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
Odp: Walka obozów
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Maj 2006, 09:04:57 »
Ja myślę że największą szanse ma na wygranie SO dlatego że są tam najbardziej zrównoważeni wojownicy. Choćby nowy obóz też miałby szanse lecz szkodnicy mogli by się np. zbuntować i uciec a ludzie z bractwa mogil by się za bardzo najarać i by atakowali kogo popadnie. Ale jeżeli by nic takiego się nie stało to najwiekszą role w walce by odegrała taktyka.
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2006, 16:14:56 wysłana przez Arthas »

Offline Terranik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 3
Odp: Walka obozów
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Maj 2006, 21:00:08 »
a ja myśle, za każdy obóz ma tyle samo szansy co inne obozy

- SO - dobrze zorganizowani wojownicy, ktorzy maja taktyke sowja itp.
- NO - Prawie cały obóz składa sie z wojowników i bandytów, ktorzy zapewne nieraz juz walczyli, no i nie zapominajmy ze choć NO jest wolnym obozem to najmenikami Lee żądzi i zapewne też by wymyślić by jakas taktykę.
-OB - Na?pani wojownicy ktorzy za wszleka cene beda dążyć do celu i nie zawachaja sie przed niczym i posiadaja magie ÂŚniącego

z NO i SO wykluczylem magów biorących udział w bitwie, ponieważ mysle ze oni by byli przeciwni temu wszystkiemu i by probowali jak juz powstrzymac wszystkich przed walką :P

Zapewne wyszło by tak ze kazdy obóz nawzajem by sie pozabijał.
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2006, 16:16:31 wysłana przez Arthas »

Offline Rainmaker

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Walka obozów
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Maj 2006, 15:37:54 »
Ja stawiałbym albo na NO albo na Obóz Bractwa ÂŚniącego. SO nie uwzględniam dlatego, że bitwa działaby się na płaskowyżu a NO i Obóz Bractwa ÂŚniącego w otwartym polu jest znacznie silniejszy niż SO.
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2006, 16:17:38 wysłana przez Arthas »

Offline Lord Zielin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Odp: Walka obozów
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Czerwiec 2006, 10:51:44 »
Ja myśle że wygralby stary obóz dlaczego? A no dlatego:
Mury wokół zamku
Wyszkoleni wojownicy
Dobre uzbrojenie
Myśle że nawat kopacze by się włączyli  
I TO CHYBA NA TYLE.
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2006, 16:18:25 wysłana przez Arthas »

Offline Semaj

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 2
Odp: Walka obozów
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Czerwiec 2006, 13:04:00 »
Zielin -> Czytamy ze zrozumieniem !

Kto by wygrał ? Hmm, dlatego, że jest to Gothic 1 wygrałby Obóz Bractwa.

W Gothicu 1, liczy się bardziej siła jednostki niż ilość np. Pod koniec gry rozwalamy Stary Obóz.

Strażnicy ÂŚwiątynni, świetnie walczą, nawet jeden Strażnik ÂŚniącego dałby sobie rade z kilkoma Strażnikami, bądź Najemnikami.

Guru natomiast, mają najlepsze "zbroje" ze wszystkich magów, takze potrafią nieźle przywalić z uderzenia wiatru.

Są jeszcze Najarani Nowicjusze, którzy wybiliby Kopaczy i Krety.

Szanse są wyrównane jednak tak przedstawia to się moim zdaniem :

1 Bractwo ÂŚniącego
2 Stary Obóz
3 Nowy Obóz

Wielu z Was się zapewne zdziwi dlaczego Stary Obóz jest przed Nowym. A to dlatego że Stary Obóz ma sporo "Ciężkich Strażników" (Chodzi o tych w Cieżkich Zbrojach). Walczą oni podobnie jak nieźli wojownicy z imionami np Lares.

Coś mi nie idzie to pisanie postów :/ .
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2006, 16:22:18 wysłana przez Arthas »

Offline Seth

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 11
    • Karta postaci

Odp: Walka obozów
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Lipiec 2006, 14:16:35 »
Cytuj
Ja stawiam na Nowy Obóz, bo są przede wszystkim świetnie zorganizowani, mają znakomitego przywódcą, no i Magów Wody, jednych z najpotężniejszych magów w kolonii. Najemnicy potrafić świetnie walczyć, a do tego strzelać w łuku. Mają dobre bronie i jest ich w miarę dużo. Można też powiedzieć, że Szkodniki są najlepszą z tych najsłabszych gildii. Dużo by też zależało, po której stronie opowiedziałby się Bezimienny.

Po 1 myśle że magowie by się w to nie wplątali a by powstrzymywali przed walkę  Po 2 Beziego by tam nie było  a wiec nie opowiedział by sie za żadną stroną.
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2006, 21:42:49 wysłana przez Arthas »

Offline sycz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Walka obozów
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Lipiec 2006, 14:54:22 »
Jak dla mnie to trzeba pomyśleć. Jak mialo by byc bez głównego bohatera to:

a)obrona zamku(miejsca gdzie sie zyje:P)
  1-SO - bo ma 2 mury jedne z drewna a drugie z kamienia i posiada 2 pierwsze bramy, a potem 1 do zamku i by mogla dobrze bronic swojej malej "ojczyzny". Pierwsze mury mozna by bylo "zajarac" bo sa z drewna(przynajmniej mi sie tak wydaja). Potem jak to nie wytrzyma to zostaje zamek ktora mozna by bylo "zkatalputyzowac"(choc tego w grze nie ma -katapulty:P).
  2-NO - bo ma tez dobra obrone. Najpierw 1 brama potem co ciekawe ma kolejna brame ale pomiedzy skaly gdzie jest wasko i by przez to bylo trudno przejsc albo "zajarac" tame ktora "dzielny" i "dobry" Homer zbudowal. Potem to juz jak to nie wytrzyma to "najazd" na wrogie oddzily bo nie ma juz jak obronic.
  2-OB - no tego to nie trzeba opisywac bo to co on ma to !1! brama :P i by sie latwo zdobylo

b)atak(atak, kto by wygral, jakie uzbrojenie, dlaczego)
  1,2-SO - gdyby atakowal to roznie by sie potoczylo i chyba on by wygral bo by mial chyba wiecej ludzi lub tyle co NO ale chyba to on bo ma wiecej jednorecznych "zolnierzy". Oraz od umiejetnosci.
  2,1-NO - gdyby atakowal to bylby na drugim lub rowno z SO w miejscu bo ma tylko "zolnierzy" uzbrojonych w dworeczne topory (tak pisze bo wy pisaliscie ze maja same dwureczne topory, bo zapomnialem troche, bo dawno juz nie gralem). Oraz od umiejetnosci.
  3-OB - gdyby atakowal to bylby na trzecim miejscu lub tez pierwszym zaleznie od ziela czyli "naćpania" tego bo przeciez my niewiemy jak to dziala : albo dobrze albo zle. Oraz od umiejetnosci.

Obrona i walka z głowym bohateram BEZIMIENNYM (szkoda :( :P ) :

a)obrona zamku(miejsca gdzie sie zyje:P)
  - wynik prosty :wygranie tego po ktorej jest stronie

b)atak(atak, kto by wygral, jakie uzbrojenie, dlaczego)
  - wynik prosty :wygranie tego po ktorej jest stronie

We wszystkim to pisalem bez magow.


PS: Sorry za pisanie tak bez tego jak: ?, ?, ?... oraz pisane to bylo wedlug mego uznania a kazdy kto pisze w tym temacie czyli tez w jego poscie wydaje sie z jego wyobrazenia. Ja tak wyobrazam sobie wygrane. Jak czegos nie napisalem to SORRY.
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2006, 21:44:09 wysłana przez Arthas »

Offline Seth

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 11
    • Karta postaci

Odp: Walka obozów
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Lipiec 2006, 15:06:18 »
Tylko czy czytałeś początek zawarłeś tutaj mury których niema na polu bitwy ?? Teren to płaskowyż.
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2006, 21:45:46 wysłana przez Arthas »

Offline Robin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Odp: Walka obozów
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Lipiec 2006, 20:02:25 »
Ja stawiam na świrów... mają silnych strażników światynnych (1. używają 2-ręcznych broni 2. pozostałe obozy 1-ręcznej).Mają też guru... oni mogli by przejąć kontrole nad np. Gornem czy Thorusem lub ich uśpić albo (mega, hiper, super kosmiczny na maxa pomysł XD) mogli by ich przewrócić uderzeniem burzy i telekinezą zabrać broń (jeżeli oczywiście by im bronie wypadały :P ). Nowicjuszy by się wytrenowało na guru/strażników świątynnych a jak nie to by mogli posłużyć z mięso armatnie lub skrytobójców XD. Tyle ode mnie :P
« Ostatnia zmiana: 02 Lipiec 2006, 20:03:13 wysłana przez Robin »

Offline MenThor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Odp: Walka obozów
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Sierpień 2006, 22:17:14 »
Myślę, że największe szanse miałby OB, ponieważ mają najlepiej wyszkolonych wojowników, walczących dwuręczną bronią i z niezłymi zbrojami. SÂŚ stale walczą z blotnymi wężami. Może nie są zbyt liczebni, ale przecież liczy się jakość a nie ilość. Moim zdaniem Najemnicy są nieźli także, ale połowa z nich to lenie i obiboki. Są także źle zorganizowani. Jednym z dowodów na tą teze jest fakt że nie potrafili zabić Topielca spod tamy. Co do SO to myślę, że byłby tutaj na drugim miejscu. Strażnicy mogliby wyciąć dużo przeciwników z kusz a Cienie posłużyliby za mięso armatnie.

Offline Bezimienny

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: Walka obozów
« Odpowiedź #19 dnia: 01 Wrzesień 2006, 20:32:59 »
ja uważam że NO by wygrał są lepiej wyszkoleni  


Spam, jeśli w dalszym ciągu będziesz spamował, dostaniesz ostrzeżenie. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień 2006, 20:36:55 wysłana przez Arthas »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Walka obozów
« Odpowiedź #19 dnia: 01 Wrzesień 2006, 20:32:59 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything