Autor Wątek: Ile razy przeszedłeś grę?  (Przeczytany 8621 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Thoro

  • Gość
Ile razy przeszedłeś grę?
« dnia: 09 Wrzesień 2006, 14:27:21 »
Temat na pozór nie potrzebny, niemniej jednak przydatny jeśli ktoś chce się podzielić z innymi tą mało istotną informacją tuteż zaszpanować.

Każdą część gry Gothic przeszedłem jeden raz. Nie odczuwam potrzeby, robić tego ponownie. Poprostu nie jestem żadnym zatwardziałym fanatykiem. Serię Gothic uwarzam za przeciętny twór a nie mega produkcje. Jedynie chciałbym powrócić do pierwszej części, a to tylko ze względu na klimat oraz napiętą fabułę końcową.

Przyznam, że drugą część ukończyłem po części przy pomocy kodów. Poprostu nie miałem i nie mam nadal czasu na spędzanie czasu przed grami. Zwykła ciekawość. Gra znudziła mi się już w połowie. Uznałem, że fabuła jest mniej niż przeciętna a klimat nie odbiega od innych cRPG'ków. Nic mnie nie skłoniło do dalszej rozgrywki, dla tego też postanowiłem użyć kodów, aby złapać dalszy zarys.

Na samym początku z "Nocą Kruka" dałem sobie spokój. Uwarzam, że dodatek jest jedynie marnym dopełnieniem drugiej części gry. Wyraźnie widać, że autorzy zrozumieli że druga część serii gier Gothic nie wyróżnia się absolutnie niczym tak więc postanowili "uratować" ten produkt marnym dodatkiem w całkiem innych klimatach. Niestety popełnili znaczący błąd - znowu coś ratujemy. Wg. mnie to całe "ratowanie świata", wg. którego biega się cała idea gry w tym fabuła to głupota. Widzimy to wszędzie, praktycznie w każdej grze ratujemy coś zasadniczego. Bez przesady, ale w tym przypadku bezimienny mógłby zająć rolę przypadkowego podróżnika bądź członka ekipy. Ale nie, on przecież jest wybrany i zawsze trzeba coś uratować, zniszczyć, zdobyć... żenada i głównie ze względu na to dodatek ukończyłem jeden raz.

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Ile razy przeszedłeś grę?
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Wrzesień 2006, 14:51:56 »
Thoro, Tobie to łatwo, jak ja mam zliczyć, ile razy przeszedłem Gothica? :P
Cóż G1 przeszedłem najwięcej razy, ze względu na klimat i fabułę. Myślę, że było tego coś koło 10 (TAK) razy. Gothica II też przeszedłem dużo razy, ze zwględu na większy świat, dzięki czemu więcej rzeczy można było odkryć, przez co przeszedłem tę grę jakieś 7 razy. Noc Kruka (w całości) przeszedłem  2 razy, a sam Jarkendar z 5.

Może i te liczby robią wrażenie, założe się że jest fura ludzi którzy przeszli te gry dużo więcej razy niż ja. Gothic to moja ulubiona seria, tak więc nic dziwnego że tak ciągle gram w te gry.

Forum Tawerny Gothic

Ile razy przeszedłeś grę?
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Wrzesień 2006, 14:51:56 »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Ile razy przeszedłeś grę?
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Wrzesień 2006, 15:26:56 »
No cóz, ja Gothic I przeszedłem na każdy możliwy sposób 1 raz, z tymże Magiem Ognia 5 razy, Magiem Wody 5 razy i tak samo z nekromantą. Gothic II Przeszedłem 5 razy Paladynem, raz Magiem, dwa razy ÂŁowcą Smoków, Noc Kruka 4 razy Paladynem, raz ÂŁowcą, nigdy Magiem.

Z wyrazami szacunku...

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Ile razy przeszedłeś grę?
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Wrzesień 2006, 17:08:31 »
Tak patrze i czytam wasze wypowiedzi...wychodzi na to że jednak ja jestem prawdziwym fanatykiem serii Gothic.

Gothic I ukończyłem coś koło 23 razy, Gothic II o trochę więcej bo aż 25. Noc Kruka mało mnie zaciekawiła z tego powodu przeszedłem ją tylko 6 razy. Oczywiście nie liczę tych kilkunastu gier zakończonych w połowie lub w 6 rozdziale...a było tego bardzo sporo.

Ze wszystkich części najchętniej przechodzi mi się Gothic I...i zawsze mile powrócę to tej że gry.

Offline Devristus Morii

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Ile razy przeszedłeś grę?
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Wrzesień 2006, 18:14:29 »
Hmm... Gothic 1 przeszedłem tylko z 9 razy i za każdym razem magiem.

Gothic 2 przeszedłem 7 razy magiem - zaciekawiła mnie fabuła

Gothic2 : NK przeszedłem tylko 1

Offline MenThor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Ile razy przeszedłeś grę?
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Wrzesień 2006, 18:40:14 »
G1 przeszedłem 3 razy a do dwójki i NK mnie aż tak bardzo nie ciągnęło.. i przeszedłem tylko jeden raz. Moze dlatego, że nie chodziła mi gra tak jak bym tego chciał to znaczy ze wszystkimi detalami. No cóż nie chce mi sie jeszcze raz przechodzić, bo nie mam za dużo czasu na gry komputerowe, lecz i tak Gothic to moja ulubiona gierka.

Offline Aeskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Ile razy przeszedłeś grę?
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Wrzesień 2006, 02:11:57 »
Nie ma się czym chwalić.

Gothic - 2 razy.
Gothic 2 - 1 raz.
Gothic: NK - niedokończyłem dodatku ;] Znudziło mi się grać w połowie i odinstalowałęm gre.

Niewyobrażam sobie grać w jedną gre 20 razy jak zrobił to jeden admin, nie będą wytykał palcem bo to nie ładnie.


Wiesz ja grałem w te gry zaraz po ich premierach...nie miałem wtedy neta z resztą nie był on tak dostępny jak teraz. A co człowiek ma robić jak nie przechodzić do upadłego swoją ulubioną grę...
- IsentoR
« Ostatnia zmiana: 10 Wrzesień 2006, 09:53:30 wysłana przez IsentoR »

Offline Kereth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Ile razy przeszedłeś grę?
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Wrzesień 2006, 10:06:35 »
Ja grałem,gram i będe grać w gothica.



Gothic - 10 razy
Gothic II - 8 razy
Noc Kruka - 5 razy


W sumie tego będzie więcej.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Ile razy przeszedłeś grę?
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Wrzesień 2006, 10:20:41 »
Hmm szczegółowo to niepamiętam, ale tak:

Gothic: 4 razy

Gothic2: 5 razy

Gothic2NK: 1 raz

Gothic3: 10 razy:p(mam zamiar)

Tak to wygląda z mojej strony

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Ile razy przeszedłeś grę?
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Wrzesień 2006, 17:39:10 »
Ile razy przeszłem w całości wszystkie cześci gry, które dotąd się ukazały nie jestem w stanie zliczyć i nie pamiętam, ale podam te liczby w przybliżeniu. Nie biorąc pod uwagę gier rozpoczętych i zakończonych przed jej końcem, jest tego trochę.


Gothic I - około 8 razy

Gothic II - bodajże 7 razy

Gothic II: Noc Kruka - 4 razy


Mam zamiar jeszcze kontynuować moją rozgrywkę w wyżej wymienione części i obecnie przechodzę po raz kolejny Gothic II: Noc Kruka.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Ile razy przeszedłeś grę?
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Wrzesień 2006, 19:52:22 »
Ja przechodziłem wszystkie części po jeden raz. Ale mam zamiar Gothica 1 se jesze raz lub dwa razy przejść

Offline Itrogash

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ile razy przeszedłeś grę?
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Wrzesień 2006, 19:56:50 »
Nie mogę powiedzieć z dyżą dokładnością, ile razy ukończyłem tę grę. Było tego dość dużo i nie pamiętam, ile dokładnie.  Sprawę komplikuje jeszcze bardzo duża ilość skończonych tylko w połowie gier, przez co bardzo rozróżnić grę w zupełności ukończoną, czy ukończona tylko w połowie. Tu podaję przybliżoną liczbę gier w pełni ukończonych:

G1- będzie gdzieś około piętnaście razy
G2- tu tak około z dziesięć czy dwanaście
G2:NK- tego będzie najmniej, bo około pięć czy sześć razy

Pozdro  .

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Ile razy przeszedłeś grę?
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Wrzesień 2006, 10:28:20 »
To ja też się pochwale:
Gothic 4 razy
Gothic 2 ok.20 razy
Gothic 2 noc kruka ---

Offline Bezimienny22

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Ile razy przeszedłeś grę?
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Wrzesień 2006, 12:28:14 »
Ja też się pochwalę ;))

Gothic 1 - 29 razy (po kilka razy w ciągu roku)
Gothic 2 - 30 razy (przechodzę kilkanascie razy w roku a dwa razy w ciągu miesiąca)
Gothic 2 Noc Kruka - 25 razy (Przechodzę kilkanaście razy w roku a dwa razy w miesiącu)

Offline Nemek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Ile razy przeszedłeś grę?
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Wrzesień 2006, 09:16:29 »
no to tak: W gothica zacząłem grac na początku 2005 roku a skończyłem na początku 2006 roku. Więc w ciągu tego roku zaliczyłem   gothica w nastepujacej kolejności:gothic1; g2;g1;gNK. Potem był tylko wow i wow...

Offline Varikhem

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ile razy przeszedłeś grę?
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Wrzesień 2006, 13:49:54 »
A ja 'jedynke' przeszedłem tylko 7 razy wstyd mi ale ehhh trudno sie przyznać NIE SPODOBAÂŁA MI SIÊ!To z powodu tych wszystkich bugów itd.Gothic II 17 razy , i jestem z tego dumny    .Noc Kruka 9 razy i z tego także jestem dumny.  
Z poważaniem ÂŁowca

Wystarczy porównać post Thora z postami niektórych user'ów. Podawane są tu już tylko nic nie znaczące liczby przejścia gier (bez większych wyjaśnień). Temat zamykam. - [Boba Fett]

A ja otwieram...eh...
Posty składające się z samych liczb będą kasowane...
- IsentoR
[/color][/font]
« Ostatnia zmiana: 12 Listopad 2006, 22:36:31 wysłana przez IsentoR »

Offline Syriusz23

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Ile razy przeszedłeś grę?
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Listopad 2006, 19:29:30 »
Cóż... grę Gothic 1 przeszedłem 7 razy ( 3 razy najemnikiem, 2 razy strażnikiem i 2 razy jako sekciarz).
Gothic 2 około 11 razy ( nie pytajcie czemu :)) a Gothic 2 NK... dopiero raz. W NK potrafię cały dzień błąkać się po lasach, a potem sprzedawać rzeczy zdobyte na wyprawie za ok. 12000 Gold  

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Ile razy przeszedłeś grę?
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Listopad 2006, 17:50:24 »
Moje wyniki nie są imponujące, ale jedno jest pewne: piszę prawdziwe liczby i ich nie wyolbrzymiam, by się pochwalić.  

Gothic
Tylko trzy razy. Może wynik nie jest super, ale mi odpowiada. Przyznam, że raz z tych trzech razy przeszedłem go na kodach (szczerze, to pierwsza gra do końca była na kodach   ).

Gothic II
Ani razu. Zdziwko? Może i tak, ale to nic. Swoją grę zakończyłem w piątym rozdziale, gdy musiałem zebrać załogę. Jednak w dialogach kumpli nie było żadnej opcji, by ze mną płynęli. :/ Gra wreszcie mnie zniechęciła.

Gothic II Noc Kruka
Też ani razu. Cóż, doszedłem do Jarkendaru, gdzie zdołałem pokonać Kruka, ale tak... Nie pokonałem wreszcie Smoka Ożywieńca.  

Gothic III
Nie miałem jeszcze przyjemności grania. Widziałem tylko początek u kumpla.  


Ale ogółem: rozpocząłem dużo rozgrywek w każdej części, ale ich nie ukończyłem. Po prostu gra wreszcie mnie nudzi i koniec.
Powiem jeszcze, że drugą część Gothica widziałem całą. W końcu chodziło się do kumpla, by zobaczyć cały Irdorath.  

Offline Anaconda

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 223
  • Reputacja: 0
Ile razy przeszedłeś grę?
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Listopad 2006, 18:02:10 »
Hmmm taka dyskusja musiała powstać :)
Moje wyniki niezbyt ciekawe, ale przynajmniej prawdziwe :D
Gothic 1 - 1 raz i prawie 2, ale gra mnie znudziła w pewnym momencie. Po prostu gdy się wie co dalej, a rozgrywka jest strasznie liniowa to nudno jest...
Gothic 2 - 1 raz na paladynie i to tak na resztkach chęci ;)
Gothic 2 NK - 2 razy, z czego za drugim razie starałem się nabić jak największy poziom tzn. pierwszy raz chodziłem na polowania, przeszukiwałem mapy i przyznam szczerze, że najlepiej się przy tym bawiłem :) Dobiłem chyba wreszcie do 46-7lv na magu ognia.
Gothic 3 - zacząłem grać, ale nie dokończe. Mam za słaby komputer, nie będę się męczył byle tylko grać w G3. Nie uzależniłem się jeszcze ;) Poczekam na renowację....
« Ostatnia zmiana: 24 Listopad 2006, 18:02:30 wysłana przez Anaconda »

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Ile razy przeszedłeś grę?
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Listopad 2006, 20:17:40 »
Gothic I:
Spokojnie z sześć razy. Lubię tę część Gothic'a, więc jeżeli mi się nudzi odrazu insatluje i gram do znudzenia!

Gothic II:
Tu jest podobnie, ok. sześć razy gra padła mi do stóp. Ciekawa rozgrywka, daltego z tym nie ma żadnego problemu.

Gothic II: Noc Kruka:
Tutaj połownicze racje. Trzy bądź cztery razy zabiłem Kruka, uruchomiłem wszystki kamienie teleportac. Chociaż nie, ostatnio przeszedłem na trzy sposoby jeszcze, daltego sześć lub siedem.

Gothic III:
Męczę go na minimalnych ustawieniach, jednak poczekam do Nowego Roku zanim go znów ujrzę!  


Nie zawyrzam w żadnym wypadku. Nałogowo gram w Gothic, kiedy ogarnia mnie nuda, instaluje i przechodzę po dwa razy

Forum Tawerny Gothic

Ile razy przeszedłeś grę?
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Listopad 2006, 20:17:40 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything