Autor Wątek: Komiks  (Przeczytany 4308 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Komiks
« dnia: 08 Wrzesień 2006, 23:36:47 »
Jakiś fan Gothic'a zrobił komiks na podstawie Gothica II (ma być śmieszny). Ogólnie jest średni, ale przy niktórych momentach można się trochę pośmiać...

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Komiks
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Wrzesień 2006, 10:27:35 »
Nie, no, super żeś to objaśnił. ÂŻadnego linku, wyjaśnienia itd., itp. Jeżeli zakłądasz temat, powinieneś się wysilić na jego treścią wstępną i coś objaśnić/podać link, a nie takie coś.

Link do komiksu: http://www.cdaction.pl/?strona=wyswietl&id=774

Co do mojej oceny komiksu...
Komiks nawet fajnie narysowany. Twórca włożył w niego wiele sił i sądzę, że wyszedł mu on bardzo dobre. Dla kumatych wiele żartów (i sytuacji) będzie zrozumianych/znanych.
Co do tekstu w komiksie, obrazki bardzo dobrze oddają stan rzeczy bohatera (  ).
Naprawdę warto go przeczytać i trochę się pośmiać.
Szkoda tylko, ze jest taki krótki.

Forum Tawerny Gothic

Komiks
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Wrzesień 2006, 10:27:35 »

Offline Kapi Pogromca

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 0
Komiks
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Wrzesień 2006, 20:00:14 »
Tak jak Boba Fett sądzę, że komiks jest fajnie narysowany i, że to nielada wyzwanie zrobic coś takiego. Szkoda, że napisał to tylko do 2 rozdziału bo dalej byłby jeszcze śmieszniejszy. Gratulacje dlda tego gościa co to zrobił.

Offline MenThor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Komiks
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Wrzesień 2006, 20:27:38 »
A mi się komiks bardzo podobał, szkoda tylko, że taki krótki. Był śmieszny a najbardziej we łbie mi utkwiły "krwiożłopcy" (czy coś takiego) W przeciwieństwie do reszty rysowanie mnie nie zachwyciło. Jak dla mnie średnie, bo widzialem fajniejsze, ale żarty autora świetne.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Komiks
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Wrzesień 2006, 09:11:11 »
Komiks fajny. Grafika jego równiez. Uważam, że to kolejny miły dodatek do tejże wspaniałej gry. Naparwde można się wciągnąc. Polecam go każdemu prawdziwemu fanowi gier Gothic.

Offline Aeskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Komiks
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Wrzesień 2006, 18:36:05 »
Fajne malowanie, teksty przeciętne, ale w niektórych momentach można się zaśmiać. W sumie to z krzesła spadłem jak zobaczyłem xardasa xD. Jak gęba lol. Jakbym miał oceniać to ocenie na 7/10. Miło się czytało.

Offline Devristus Morii

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Komiks
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Wrzesień 2006, 23:02:38 »
Tak jak mój poprzednik uważam , że dobrze został narysowany komiks. NAjlepszy był Xardas i jego album demonów. Autor Dał z siebie wszytko rusując komiks. Tak więc moja ocena to takie 8/10

Offline Garret

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
Komiks
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Październik 2006, 02:19:05 »
Mi komiks przypadł do gustu. Widać że autor włożył w niego wiele wysiłku. Rysunki są starannie wykonane.
Jeśli ktos rozumie zamieszczone w nim żarty , będzie mógł się trochę pośmiać. Ma jeden minus, a mianowicie - króciutki! No cóż , miejmy nadzieję, że będzie druga część.

Z poważaniem
Gerret

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Komiks
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Listopad 2006, 13:21:56 »
Komiks jest świetny! Naprawdę mało kto potrafił by z takim "jajem" ująć historię przedstawioną w Gothic 2.
Cytuj
Mi również owy komiks przypadł do gustu i widać, że został on rzetelnie i porządnie zrobiony a sam autor wiele się napracował. Praca utrzymana jest w humorystycznym klimacie i to właśnie dzięki tego komiks lepiej się czyta. Bardzo wiele wkładu zostało włożone w rysunki i trzeba pogratulować kunsztu i zaazgażowania twórcy
Jak przytoczył nam te słowa Arthas, nie pozostaje nic innego jak zgodzić się z jego opinią i mieć nadzieję, że ktoś podejmnie się dalszej walki o to aby Bohater potyczkę przeżył (niewiem jak miałby to zrobić ale czekamy na innowacyjne myślenie naszych User'ów) i ukończyć grę   !


Pozdrawiam,
Sir William  
« Ostatnia zmiana: 07 Listopad 2006, 13:22:54 wysłana przez Sir_William »

Offline Ciern

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Komiks
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Listopad 2006, 17:12:11 »
Fajne obrazki no i ogulnie przedstawienie wszystkich postaci w innym, śmiesznym świetle. Fajna mina Beziego podczas ściągania do wierzy Xardasa...um...znaczy się Ksardasa :)Ale tak serio to myślę że jego twórca miał dobry pomysł,i dużą cierpliwość.

Offline Nordale

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • bu
Komiks
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Listopad 2006, 22:58:59 »
heh spoko komiks. Najbardziej mnie rozmieszyly teksty i geba xardasa xD, ale tak to widac ze autor sie nameczyl (biedak ) fabula tez niezla. Ocena : 8+/10

Forum Tawerny Gothic

Komiks
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Listopad 2006, 22:58:59 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top