Autor Wątek: Nagrania do Polskiej wersji Gothic 3 zakończone!  (Przeczytany 6765 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Nagrania do Polskiej wersji Gothic 3 zakończone!
« dnia: 08 Wrzesień 2006, 19:11:37 »
Oh yeah, oh yeah, oh yeah!
http://www.gram.pl/news.asp?id=2499
Polskie nagrania do G3 zakończone!
Gra już w październiku!

No to CDP zrobił nam wielką niespodziankę :) tylko niech jeszcze kolekcjonerke dadzą, to już wogóle będzie GIT.
Teraz tylko czekać...

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Nagrania do Polskiej wersji Gothic 3 zakończone!
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Wrzesień 2006, 19:20:13 »
No, no...nie spodziewałem się tak szybkiego wydania Gothic III, ktoby pomyślał, że CD Projekt zrobi to aż tak szybko. Przy wcześniejszych polonizacjach poprzednich części Gothic nie spieszyło im się zbytnio, tak czy inaczej jestem bardzo zadowolony z tego faktu i już nie mogę się już doczekać. Sugerowana cena Gothic III oscyluje około 129 zł (troszkę więcej, niż kosztowała II część, ale nie muszę przypominać, żę warto na samą grę wydać każdy pieniądz) , ciekaw jestem ile będzie kosztować wersja kolekcjonerska i czy się w ogóle ukaże.

Forum Tawerny Gothic

Nagrania do Polskiej wersji Gothic 3 zakończone!
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Wrzesień 2006, 19:20:13 »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Nagrania do Polskiej wersji Gothic 3 zakończone!
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Wrzesień 2006, 19:24:20 »
Rewelacja Rewelacja i jeszcze raz Rewelacja. Nawet niewiedziałem że lider wilków to wielki fan Gothic'a :D. Co do tej "niespodzianki" i całej radości, to rozumiem ze jest sie z czego cieszyć ale to był obowiązek aby gram.pl podało takie info wiec łaski nie robili :P


A głosy wyśmienite i bedzie sie działo xD

Z wyrazami szacunku...

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Nagrania do Polskiej wersji Gothic 3 zakończone!
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Wrzesień 2006, 19:35:29 »
Cytat: Arthas
No, no...nie spodziewałem się tak szybkiego wydania Gothic III, ktoby pomyślał, że CD Projekt zrobi to aż tak szybko. Przy wcześniejszych polonizacjach poprzednich części Gothic nie spieszyło im się zbytnio, tak czy inaczej jestem bardzo zadowolony z tego faktu i już nie mogę się już doczekać. Sugerowana cena Gothic III oscyluje około 129 zł (troszkę więcej, niż kosztowała II część, ale nie muszę przypominać, żę warto na samą grę wydać każdy pieniądz) , ciekaw jestem ile będzie kosztować wersja kolekcjonerska i czy się w ogóle ukaże.

Edycja kolekcjonerska się ukaże, jej skład poznamy prawdopodobnie w przyszłym tygodniu.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Nagrania do Polskiej wersji Gothic 3 zakończone!
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Wrzesień 2006, 20:40:19 »
Jeśli chodzi o Roberta Gawlińskiego ma ciekawy głos idealnie nadaje się do jakieś mrocznej postaci za to nasz kochany weteran Jarosław Boberek nadaje się do każdej postaci. Grałem w setki gier w których podkładał głos gdyby ktoś go nie kojarzył to jest to aktor grający np. policjanta w "Rodzinie Zastępczej".

Co do polonizacji było wiadome, że polska wersja ukarze się szybko ponieważ polonizacja trwa już pewien czas. Ale chyba nikt nie spodziewał się aż tak szybkiego terminu premiery. Tylko ta cena jest zbytnio wygórowana...według mnie to wersja kolekcjonerska powinna tyle kosztować.

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Nagrania do Polskiej wersji Gothic 3 zakończone!
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Wrzesień 2006, 22:27:07 »
No, bez przesady, kolekcjonerka powinna kosztować tak koło 150 - 160 zł, jednak tutaj z tym 130 za zwykłą edycję to przesada, a zwłaszcza w przypadku CDP, oni zawsze dają gry po 100 zł na premierze.

Offline CorAngar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Nagrania do Polskiej wersji Gothic 3 zakończone!
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Wrzesień 2006, 17:27:37 »
No rzeczywiście drogo. Jedyne wyjście kupić pirata lub przegrać od kumpla

Pisz dłuższe posty. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 09 Wrzesień 2006, 17:37:46 wysłana przez Arthas »

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Nagrania do Polskiej wersji Gothic 3 zakończone!
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Wrzesień 2006, 19:24:56 »
Cytat: CorAngar
No rzeczywiście drogo. Jedyne wyjście kupić pirata lub przegrać od kumpla

Pisz dłuższe posty. [Arthas]

Ta, niech wszyscy kupią piraty, żeby PB nie miała forsy na dodatki czy G4...ehhh...

Tylko pożałować takich "fanów"

Offline Devristus Morii

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Nagrania do Polskiej wersji Gothic 3 zakończone!
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Wrzesień 2006, 21:57:48 »
NAgrania są całkim całkiem

Cytuj
No rzeczywiście drogo. Jedyne wyjście kupić pirata lub przegrać od kumpla

Pisz dłuższe posty. [Arthas]

Hmm... Turing ma rację co do kasy.

Cytuj
Tylko pożałować takich "fanów"

ALe większość fanów nie ma pieniędzy na zakup orginalnej wersji Gothica.

Thoro

  • Gość
Nagrania do Polskiej wersji Gothic 3 zakończone!
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Wrzesień 2006, 22:23:42 »
Cytuj
Ta, niech wszyscy kupią piraty, żeby PB nie miała forsy na dodatki czy G4...ehhh...

Tylko pożałować takich "fanów"

Powinieneś wiedzieć, że gra jest masowo zamawiana od producenta/dystrybutora. Płaci się za same partie a sprzedających, praktycznie nie obchodzi czy gra trafi na pułki sklepowe czy pod walec. Poza tym, nie martwiłbym się o fundusze twórców. Na marketing mieli, na rozwój projektu też się znajdzie poza tym nie wszędzie budują tanie, aczkolwiek skorumpowane państwa.

Niestety nie wszystkich jak to określiłeś... fanów stać na oryginalną grę i takie są realia. Nikt z nas nie sra pieniędzmi, tak więc czasami tródno poszczędzić kilku "groszy" nawet na grę.

Cytuj
No, bez przesady, kolekcjonerka powinna kosztować tak koło 150 - 160 zł

Zważając na najnowszą cenę w naszym kraju, będzię kosztowała zapewne około 190zł a zapłacimy za tandetną mapkę, wisiorek z plastiku i kilka innych pierdół. No ale dla każdego fana to nie lada gratka. Wystarczy popatrzeć co zasugerował JWD w "kolekszyn edyszyn":

[img]http://gothic.gram.pl/galeria/albums/userpics/10001/edycja_kolekcjonerska.jpg\" border=\"0\" alt=\"\" /]

Czyli biednie. W polsce zapewne zestaw będzie tak samo mało atrakcyjny, noi trochę ulotek od wydawcy na lekturę. Jedyne na czym z tym wszystkim mogłoby mi zależeć to ten artbok. Dosyć ciekawy materiał, tak więc mam nadzieję że przetłumaczą i trafi on w pudełko.

Cytuj
ednak tutaj z tym 130 za zwykłą edycję to przesada

Jak mówią elektrycy - płaci się za robocizne a nie za bezpiecznik. To proste, przecież zwołanie teamu do nagrań i opłacenie tych ludzi do tego dochodzi marketing produktu - to spore koszty. Nie ma się czego dziwić. Cena gry w Europie. zapewne nie będzie odbiegać od polskiej
« Ostatnia zmiana: 09 Wrzesień 2006, 22:24:16 wysłana przez Thoro »

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Nagrania do Polskiej wersji Gothic 3 zakończone!
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Wrzesień 2006, 23:26:23 »
Większości fanów nie stać na kupno G3? Jeżeli mają kompa na którym G3 ruszy, NA PEWNO ich stać na grę...a jeżeli nie stać, niech poczekają aż stanieje i kupią oryginał, jak prawdziwy fan. W najgorszym przypadku niech kupi pirata a potem niech i tak kupi oryginał.

Offline NEFARAIN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Nagrania do Polskiej wersji Gothic 3 zakończone!
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Wrzesień 2006, 15:05:18 »
No rzeczywiście drogo pewnie ta gra za 2-3 lata stanieje a znająć życie to piraci internetowi będą mieli szybciej grę baa albo już mają w co wątpie  

A co do daty premiery to EKSTRA ! jeszcze tylko z góra 2-3 tygodnie i Gothic trafi do Sklepów  

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Nagrania do Polskiej wersji Gothic 3 zakończone!
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Wrzesień 2006, 18:33:09 »
Jak miło znów usłyszeć głos Bezimiennego.

Cytuj
ALe większość fanów nie ma pieniędzy na zakup orginalnej wersji Gothica.

Tu AlculusMorii ma całkowitą rację.

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Nagrania do Polskiej wersji Gothic 3 zakończone!
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Wrzesień 2006, 23:55:54 »
Powtórzę to co mówiłem: Nie ma pieniędzy na zakup oryginalnej wersji Gothica? To skąd ma forsę na kompa, na którym G3 pójdzie?

Offline Laress

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Nagrania do Polskiej wersji Gothic 3 zakończone!
« Odpowiedź #14 dnia: 19 Wrzesień 2006, 17:58:22 »
Cytuj
Powtórzę to co mówiłem: Nie ma pieniędzy na zakup oryginalnej wersji Gothica? To skąd ma forsę na kompa, na którym G3 pójdzie?

Popieram Turinga    !!!

Napewno wielu graczy nie bedzie stać na orginalną wersje G3!! Ale Turing ma racje skoro nie stac ich na samą gre to czemu niby ma stac na nowe czści do kompa???

ja naprzyklad kupilem se nowa karte graficzną (GeForce 7900 Gt) procek Athlon 3200 + i ramy (1024 )    i co ? I stać mnie bylo ! pytacie dlaczego ? Bo ZBIERAÂŁEM CALE LATA OD WYDANIA GOTHIC2 noc kruka ! uzbieralem równierz ledwo te cholerne 120 żł !!!  i kupie se tego orginała
więc jak nie piepszcie że nie można bylo !!!

Wracając do Tematu CDP sie postarało (nareszcie) ! Myslałem że G3 wyjdzie w listopadzie czy cos ! A tu prosze G3 wyjdzie jak w cywilizowanym kraju  ! :) !!!

Thoro

  • Gość
Nagrania do Polskiej wersji Gothic 3 zakończone!
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Wrzesień 2006, 22:17:50 »
Jeśli kogoś interesują "kulisy" samych nagrań, oraz osobiste odczucia jednej z osób uczestniczących w ów nagraniach to zapraszam do przeczytania wywiadu z Robertem Gawlińskim. Osobą, która podkłada głoś postaci o imieniu Kerth.
« Ostatnia zmiana: 24 Wrzesień 2006, 01:24:48 wysłana przez IsentoR »

Offline Garret

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
Nagrania do Polskiej wersji Gothic 3 zakończone!
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Październik 2006, 12:47:17 »
No to extra. Możemy świetować. Głos beziego brzmi jeszcze lepiej! Z koleji co do polskiej edycji, zbugowana nie będzie, i dobrze, będziemy mieli czystą, przejrzystą wersję. Mówiono tu o cenie Edycji Kolekcjonerskiej. Teraz już wiadomo- 170zł, ba nawet już wyszły wszystkie nakłady i nie ma już szansy na kupienie
Gothica 3:EK w polskim wydaniu. Ja na szczęście zdążyłem i mam swoją sztuke zamówioną.


Z poważaniem
Garret

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Nagrania do Polskiej wersji Gothic 3 zakończone!
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Październik 2006, 10:51:08 »
Cytat: Garret
No to extra. Możemy świetować. Głos beziego brzmi jeszcze lepiej! Z koleji co do polskiej edycji, zbugowana nie będzie, i dobrze, będziemy mieli czystą, przejrzystą wersję. Mówiono tu o cenie Edycji Kolekcjonerskiej. Teraz już wiadomo- 170zł, ba nawet już wyszły wszystkie nakłady i nie ma już szansy na kupienie
Gothica 3:EK w polskim wydaniu. Ja na szczęście zdążyłem i mam swoją sztuke zamówioną.
Z poważaniem
Garret

Na pewno wielu ludzi kupilo kolekcjonerki tylko po to, zeby pozniej sprzedac je na allegro...tak wiec Ci co nie zdazyli na pewno beda mogli to jeszcze zdobyc  

Offline Tommy1986

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Nagrania do Polskiej wersji Gothic 3 zakończone!
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Październik 2006, 21:27:02 »
Na pewno wielu ludzi kupilo kolekcjonerki tylko po to, zeby pozniej sprzedac je na allegro...tak wiec Ci co nie zdazyli na pewno beda mogli to jeszcze zdobyc


Według mnie co do edycji kolekcjonerskiej to będą z pewnością jeszcze, ponieważ jak sądzicie przeciez dla firm co maczały palce przy G3 to kasa duża kasa i im zależy na kasie i wątpie o wprowadzanie ograniczeń gdyż chcą zarobic a piszą tak na gram.pl by zachęcić kupowanie u nich na stronie pzodro

Forum Tawerny Gothic

Nagrania do Polskiej wersji Gothic 3 zakończone!
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Październik 2006, 21:27:02 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top