Autor Wątek: Thorus...i Lee  (Przeczytany 3807 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Thorus...i Lee
« dnia: 24 Maj 2007, 09:21:12 »
Nie było takiego tematu więc.Większość z was pamięta zdanie , gdy zabiliśmy kruka w Jarkendarze. Mówił on "B edziesz mijał wiele rozgałęzień dróg i łuków , a przy jednym z nich będe Ja". Dochodzę do sedna. Miałem nadzieje , a raczej byłem pewny że PB przygotuje dla niego dość duży wątek. A tu co? Marne pare wierszy prz zamku w Trelis i wszystko byłem zdecydowanie zniesmaczony. A tym bardziej , że gdy wychodziliśmy z górnego poziomu obozu bandytów w G2:NK był on nam wdzięczny a tutaj chamski i burakowaty.

To samo z Lee. Podczas podróży po miastach Myrtany dowiadujemy się , że nasz ulubiony Generał znajduje się w Nordmarze. W trakcie gry rozbudziło we mnie to chęć kroczenia ku śniegom Północnej części królestwa Myrtany. Zachodze do Klanu Młota ( jeśli nie tu to w Klanie Ognia :D ) i co widze?? Lee siedzi sobie przed chatką. No to idziemy z nim pogadać i tak samo jak z Thorusem. Pare zdań i bodajże zadanie by dać mu kamień do Króla i to wszystko!

Jak sądzicie? Zawiodło was tak małe wykorzystanie tych postaci? Czy uważacie że w pełni wystarczy?

Offline KARWO

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Thorus...i Lee
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Maj 2007, 09:51:05 »
Ja takie same wrażenia odniosłem co do postaci Cor Angara, można z nim przez chwile pogadać a potem zmierzyć się na arenie. Ale jest z nim znacznie lepiej niż w przypadku Lee i Thorusa

Forum Tawerny Gothic

Thorus...i Lee
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Maj 2007, 09:51:05 »

Offline Nexxis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Thorus...i Lee
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Maj 2007, 22:51:19 »
Ja odniosłem wrażenie jakby te postacie były wepchane do gry na siłe. Ja oczekiwałem że przynajmniej postać Lee będzie bardziej "rozbudowana" przynajmniej tak jak z GII. Może pośpiech panów z PB sprawił że tak to wygląda.

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Thorus...i Lee
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Maj 2007, 23:02:17 »
Postacie takie, jak Thorus, Cor Angar, Lee, Cor Kalom, Kruk, to postacie epizodyczne. Nie zaliczają się one do znanej paczki: Bezimienny, Milten, Lester, Diego, Gorn. Czego wy oczekiwaliście? ÂŻe dadzą im wątek na pół gry? Zresztą wątek z Lee jest rozbudowany, bo było od g1, że on chce sie zemścić na królu i uskuteczniana była ta zemsta powoli przez 3 części. Czyli ten wątek można uznać za długi. Co do Thorusa, to w ogóle po przejściu G2 NK nie spodziewałem się go spotkać w G3. Miał przecież zostać z bandytami w Jarkendarze i rozbudowywać obóz. A skoro wrzuycili go do g3... To już sprawa PB, bo mnie to jakoś bardzo nie zraziło, że nie mieliśmy większego watku z Thorusem. Zawsze był tylko człowiekiem, który stoi wyżej od nas i przydziela zadania. A co do tego zdania: "Bedziesz mijał wiele rozgałęzień dróg i łuków , a przy jednym z nich będe Ja", to coś w tym rodzaju mówi nam 3/4 NPC'ów w grze. Ale skoro już się czepiamy postaci tak epizodycznych jak Thorus, to może zwróćmy uwagę na jednych z główniejszych bohaterów. Np. Diego. Ardea i polowanie na zębacze w Bradze... On był jedną z ważniejszych postaci w grze (na pewno ważniejszą od Thorusa), a dali mu nędzniutńką rolę. Słowem podsumowania. Nie czuję jakiegoś zawodu z powodu małej roli Thorusa i Lee w G3. Zawsze byli oni postaciami raczej epizodycznymi i tak tez pozostało.

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Thorus...i Lee
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Maj 2007, 09:24:56 »
Cytat: Kozłow
Postacie takie, jak Thorus, Cor Angar, Lee, Cor Kalom, Kruk, to postacie epizodyczne. Nie zaliczają się one do znanej paczki: Bezimienny, Milten, Lester, Diego, Gorn. Czego wy oczekiwaliście? Że dadzą im wątek na pół gry? Zresztą wątek z Lee jest rozbudowany, bo było od g1, że on chce sie zemścić na królu i uskuteczniana była ta zemsta powoli przez 3 części. Czyli ten wątek można uznać za długi. Co do Thorusa, to w ogóle po przejściu G2 NK nie spodziewałem się go spotkać w G3. Miał przecież zostać z bandytami w Jarkendarze i rozbudowywać obóz. A skoro wrzuycili go do g3... To już sprawa PB, bo mnie to jakoś bardzo nie zraziło, że nie mieliśmy większego watku z Thorusem. Zawsze był tylko człowiekiem, który stoi wyżej od nas i przydziela zadania. A co do tego zdania: "Bedziesz mijał wiele rozgałęzień dróg i łuków , a przy jednym z nich będe Ja", to coś w tym rodzaju mówi nam 3/4 NPC'ów w grze. Ale skoro już się czepiamy postaci tak epizodycznych jak Thorus, to może zwróćmy uwagę na jednych z główniejszych bohaterów. Np. Diego. Ardea i polowanie na zębacze w Bradze... On był jedną z ważniejszych postaci w grze (na pewno ważniejszą od Thorusa), a dali mu nędzniutńką rolę. Słowem podsumowania. Nie czuję jakiegoś zawodu z powodu małej roli Thorusa i Lee w G3. Zawsze byli oni postaciami raczej epizodycznymi i tak tez pozostało.

Aż powiało Syberyjskim chłodem. Ale ja cie zupełnie niepojemajem :) Lee postacią epizodyczną? Postać epizodyczna nie przewinełaby się przez aż 2 gry. Tak na bitą sprawę porównam tutaj naszego Miltena z Lee.

Milten:

G1

-spotykamy go przed mieszkaniem Kręgu Ognia
-pomaga nam w poszukiwaniu kamienia
-ostrzega przed strażnikami w SO
-pomaga naładować Uriziel

G2

-Siedzi w GD
-Potem w klasztorze
- Jedzie do Irdorath

Lee

G1

-Zleca nam zadania w NO
-Mianuje jako najemnika

G2

-Siedzi na farmie Onara i przyłącza nas do najemników
-Zleca misje itd.
-Jedzie z nami do Irdorath

Takie małe porównanko i nie wydaje mi się by Milten aż tak odstawał od Lee jak żeście towarzyszu Kozłow to ujeli

A co do Diega to oczywiście że jestem zniesmaczony tak samo jak o Lestera i Miltena w sumie to Gorn dostał tylko większą sprawę.
« Ostatnia zmiana: 25 Maj 2007, 09:27:22 wysłana przez Dante147 »

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Thorus...i Lee
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Maj 2007, 19:14:46 »
W sumie, to obaj macie rację. Ale Lee niebył znowutakim "paczkowym" kumplem. A Milten za to był. Thorus z kolei jak to powiedział kolego Kozłow był "tylko człowiekiem, który stoi wyżej od nas i przydziela zadania".
W G3 , rola Lee niejest taka zła. Przezwszystki części był najemnikiem, wojowniiem oraz miał chęć zemścić się na królu. Oprócz paczki i kilku kompanów np. Lee i Angar, reszta jest postaciami epizodyznymi.
Pozdro  

Offline Xoulus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 422
  • Reputacja: 3
  • Satan ;)
Thorus...i Lee
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Maj 2007, 19:24:39 »
Ja jakoś nie zawiodłem się na tych dwóch postaciach. Jak już rzekł Kozłow są oni postaciami epizodycznymi. Od Lee nie wymagałem nic więcej. Miał zabić króla. Dał nam zadanie związane z dostaniem się do niego. Wykonaliśmy je. Zabiliśmy króla i po sprawie. Czego więcej chcieć od generała pragnącego zemsty. Co do Thorus' a. Zdziwiłem się w ogóle, że spotkam go w Gothic 3. I tutaj również nie zawiodłem się ani trochę, daje nam kilka zadań i koniec jego roli. Gorzej jest z najbliższymi towarzyszami Bezimiennego, którzy odgrywają naprawdę małą rolę.
« Ostatnia zmiana: 25 Maj 2007, 19:24:53 wysłana przez Sebol »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Thorus...i Lee
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Maj 2007, 16:26:05 »
Według mnie role grane przez Thorusa i Lee są bardzo uszczuplone BA nawet bardzo. Praktycznie nic nie robią, z Lee możemy zabić króla, a Thorus zleca nam chyba dwa zadania.To za mało, Pirania nic się nie postarała, zresztą zrobiła podobnie z jeszcze ważniejszymi postaciami (Diego, Lester). Pirania nie zrobiła więcej dla główniejszych bohaterów bo nie miała czasu. Powinni datę premiery przełożyć na wiosnę, być może wtedy Lee i Thorus, a może i inni mieliby większe znaczenie w grze.

Offline bedzio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Thorus...i Lee
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Czerwiec 2007, 20:26:43 »
Też uważam że Lee i Thorus mają za małą rolę w grze.
Lecz najbardziej zawiodłem się przy pierwszym spotkaniu z Xardasem,pod koniec 2 przecież można nawet powiedzieć że nam groził,przeszedł na ciemną stronę(niby),a my tu do niego przychodzimy gadu-gadu jak na herbatce u babci.Dostajemy nowe zadanie i ruszamy,przecież przy tym spotkaniu od razu na początku powinniśmy mieć ochotę choć trochę poobijać go mieczem ,a ta rozmowa powinna być bardziej dramatyczna a my nie tacy ulegli jak w poprzednich częściach on wykorzystał nas przecież aby zyskać dla siebie moc.I chciał to zrobić już w jedynce tylko mu nie wyszło.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Thorus...i Lee
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Czerwiec 2007, 14:39:12 »
I kolejna osoba uważa że Lee i Thorus mają za małą role w gothic 3. Zgadzam sie powinny przełożyć date premiery. Lee powinien dać nam o wiele więcej misji a Thorus nie powinien być taki chamski ( Ja chyba wiem dlaczego on jest taki chamski ponieważ twórcy gry jakby pomineli Noc Kruka bo on wspomina nas źle a po dodatku powinien być dla nas dobry czy mam racje?? ). Zawiodłem sie również na głównych bohaterach.
Gothic 3 jest niedopracowany powinny sobie dać więcej czasu na jego zrobienie.
________________________________________________

Pozdrawiam wszystkich

Offline Adanos7

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 198
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Złote Wrota Team
Thorus...i Lee
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Czerwiec 2007, 17:39:27 »
Zgadzam się z większością co do postaci. W przypadku Lee powinna być opcja, która by pozwoliła wybić z głowy zamordowanie króla(wg mnie dziwne jest, że Bezimienny stoi po stronie Innosa i zabija wraz z Lee Rhobara). W przypadku Thorusa, powinien on być tak samo nastawiony jak inni kumple z poprzednich części.

Offline Gal Anonim

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 0
Thorus...i Lee
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Sierpień 2007, 08:28:10 »
Fakt, że kiepsko jest z tymi postaciami, ale mnie najbardziej wkurzyło to, że Thorusa trzeba zabić podczas wyzwalania Trelis. A jeśli chodzi o Lee to przecież od czasów bariery miał tylko jeden cel no i teraz go realizuje. Przynajmniej obaj mają dobre głosy.

Offline Wybrańczyni Adanosa

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Thorus...i Lee
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Sierpień 2007, 15:29:46 »
Cytat: Dante147
Aż powiało Syberyjskim chłodem. Ale ja cie zupełnie niepojemajem :) Lee postacią epizodyczną? Postać epizodyczna nie przewinełaby się przez aż 2 gry. Tak na bitą sprawę porównam tutaj naszego Miltena z Lee.

Milten:

G1

-spotykamy go przed mieszkaniem Kręgu Ognia
-pomaga nam w poszukiwaniu kamienia
-ostrzega przed strażnikami w SO
-pomaga naładować Uriziel

G2

-Siedzi w GD
-Potem w klasztorze
- Jedzie do Irdorath

Lee

G1

-Zleca nam zadania w NO
-Mianuje jako najemnika

G2

-Siedzi na farmie Onara i przyłącza nas do najemników
-Zleca misje itd.
-Jedzie z nami do Irdorath

Takie małe porównanko i nie wydaje mi się by Milten aż tak odstawał od Lee jak żeście towarzyszu Kozłow to ujeli

A co do Diega to oczywiście że jestem zniesmaczony tak samo jak o Lestera i Miltena w sumie to Gorn dostał tylko większą sprawę.

Masz pelną racje ,ale możecie przestac uzywaic komunistycznych zwrotów. Wy niewidieliście grobów tych których dla komunizmu skatowano. Nie widzieliścje w sklepach tych którzy to przezyli. Ich twarze sa w bliznach ceść zębów wybito. W ich spojrzeniu widisz cjerpienie.

Offline laskos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Thorus...i Lee
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Październik 2007, 20:03:33 »
Taa.... widać że tutaj dają nam po jedym zadaniu a potem wara.... Faktycznie, PB się tym razem nie postarało....
Cytat: Wybrańczyni Adanosa
Masz pelną racje ,ale możecie przestac uzywaic komunistycznych zwrotów. Wy niewidieliście grobów tych których dla komunizmu skatowano. Nie widzieliścje w sklepach tych którzy to przezyli. Ich twarze sa w bliznach ceść zębów wybito. W ich spojrzeniu widisz cjerpienie.

Tych zwrotów używamy po to żeby się pośmiac, nie po to aby kogoś urazić...

Tu się mylisz, bo grobów AKowców i WiNowców zamordowanych przez UB i NKWD to widziałem sporo... To już nie jest jak na Białorusi że za każdym rogiem obelisk upamiętniający ZSRR...... Tu się bardziej rozpatruje sprawe Katynia, zbeszczeszczenie Cmentarza Orląt Lwowskich przez radziecką armię pancerną...
To już nie te lata...

Offline Thorbjørn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Thorus...i Lee
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Październik 2007, 20:30:08 »
Ludzie no  , nie słuchaliście z jakim nastawieniem i niesmakiem mówił o Rhobarze w G1?? Gdyby tam się znalazł Rhobar to Lee by go prawdopodobnie rozszarpał na maleńkie kawałeczki!! To co , że nam zlecał dużo misji ( czasem bardzo trudnych ) ale dzięki temu ćwiczyło się bezim siłę , zręczność i zagłębiało się w małe wątki gry!!

Cytuj
Postacie takie, jak Thorus, Cor Angar, Lee, Cor Kalom, Kruk, to postacie epizodyczne. Nie zaliczają się one do znanej paczki: Bezimienny, Milten, Lester, Diego, Gorn.


Kozłow

Nie no!! Ludzie chyba się ze mną zgodzicie , że Lee i Thorus są w paczce ziomali beziego! Dobra , OK Corki i Kruk to nie są w gangstcie , ale LEE?? Daje nam dużo zadań we wszystkich częściach gry ,a z tym daje nam okazję poćwiczyć umiejętności! Tak samo Thorus w G1 dzięki niemu możemy zostać strażnikiem , a w G2 ... Też strażnikiem tylko Kruka !! Więc można nazwać Lee'go i Thorusa przyjaciółmi bezimiennego . NIE??


« Ostatnia zmiana: 09 Październik 2007, 20:37:14 wysłana przez Bela »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Thorus...i Lee
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Luty 2016, 20:06:57 »
przywracanie wątku

Forum Tawerny Gothic

Odp: Thorus...i Lee
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Luty 2016, 20:06:57 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything