Autor Wątek: I co dalej...?  (Przeczytany 4422 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Matius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
I co dalej...?
« dnia: 07 Wrzesień 2006, 20:27:15 »
Jak sądzicie co twórcy Gothica zaplanowali na koniec gry, bo już wiadomo, że zakończenie umożliwi ewentualną kontynuację. Ja spodziewam się po prostu uratowania królestwa Myrtany przed najeźdźcą i spokojne życie Bezia. Tyle, że spokojne z teorii. Zakład, że po zakończeniu głównego wątku okaże się że na wyspach południowych postało nowe zagrożenie. i wyjdzie już oczekiwany dodatek powiększający świat o wyspy południowe. Byłoby fajnie. Piszcie wasze propozycje, pomysły i oczywiście dane!
« Ostatnia zmiana: 07 Wrzesień 2006, 20:29:00 wysłana przez Matius »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
I co dalej...?
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Wrzesień 2006, 20:39:19 »
Cóz, od tego czy powstanie dodatek, będzie zależeć sam G3. Bo jeżeli zło zostatecznie zostanie pokonane (lol),
to raczej takiego dodatku nie bedzie, choć nie wątpie w to że twórcy PB nie wymyślą czegoś nowego :D. W kazdym razie mnie starczyłby G3 z dodatkiem. Później PB niech stworzy jakąś inną grę która by była odmienna
ale również tak samo przyciągała.

Z wyrazami szacunku...

Forum Tawerny Gothic

I co dalej...?
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Wrzesień 2006, 20:39:19 »

Offline Devristus Morii

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

I co dalej...?
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Wrzesień 2006, 19:07:55 »
Cytuj
Cóz, od tego czy powstanie dodatek, będzie zależeć sam G3. Bo jeżeli zło zostatecznie zostanie pokonane (lol),
to raczej takiego dodatku nie bedzie, choć nie wątpie w to że twórcy PB nie wymyślą czegoś nowego :D
Hmm...Zło w G3 nie będzie jeszcze pokonane, ponieważ ostatnia ÂŚwiatynia Beliara będzie na wyspach południowych, których zato nie bedzie w G3. Więc po moim ostatni zdaniu można wywnoiskowac że PB stoworzy dodatek.

Cytuj
W kazdym razie mnie starczyłby G3 z dodatkiem. Później PB niech stworzy jakąś inną grę która by była odmienna
ale również tak samo przyciągała

HEh... To jet Pewne że PB stowrzy grę , która przyciąga tak samo jak Gothic

Thoro

  • Gość
I co dalej...?
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Wrzesień 2006, 19:02:02 »
Cytuj
Ja spodziewam się po prostu uratowania królestwa Myrtany przed najeźdźcą i spokojne życie Bezia.

Przewidziano możliwość, współpracy z orkami. W związku z tym od nas zależy czy któlestwo upadnie, czy ocaleje.

Offline Syriusz23

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
I co dalej...?
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Lipiec 2007, 19:00:08 »
Myślę, że Nieodkryte Krainy nie powstały dla zabawy. Myrtana ta kontynent, i pozostał by nim bez względu na to, czy one tam są, czy nie. Więc akcja będzie się tam działa (DROGA ADANOSA, DROGA ADANOSA). Bo gdzie Xardas za Bezim się prze teleportował? Właśnie :)


W dodatku; już w 2 części było gadane o zamorskiej gildia ( Zarox, czy jakoś tam). To było kolejne ,,przedłużenie'' seria Gothic, więc będą musieli zrobić coś o WIELKIEJ ZAMORSKIEJ GILDII ZAROX, a co :)



Wyspy południowe, ostatnia kapliczka Beliara ;) Jeśli ktoś pamięta Irathe, to wie, iż może to być ciekawe :)



PS: Hawaje są naszymi swoistymi wyspami południowymi, i z tego co wiem, powstały z skały wulkanicznej. A teraz głęboki wdech; z czego zrobiono Irathę :D

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
I co dalej...?
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Lipiec 2007, 19:11:06 »
ja mysle ze bedzie gothic 4 ostatnie znamie ze bezimmienny został teleportowany do nieznnanych krain i mysle ze pozna stwoja przeszłosc i znowu wybierze ktora droga pojdze

Offline Saschy

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Provehito in Altum...
I co dalej...?
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Lipiec 2007, 18:01:11 »
Nie każdy mógł przejść G3 drogą adanosa. Więc autorzy mieli by trudne zadanie bo nie każdego można zadowolić. Dodatek na pewno nie będzie o tych niezbadanych krainach ponieważ żeby dodatek się zaczął musieli byśmy przejść całego gothica od początku do końca i tylko na sposób Xardasa. A to by było bez sensu. Czytałem gdzieś że w dodatku będą elfy ale ponoć to tylko żart. W G4 moglibyśmy przemierzać świat synem lub jakimś przodkiem bezika. Np. Akcja gry działa by się 1000 lat temu ( bo tyle miał rządzić wybrany przez nas bóg).

Pozdro.

Forum Tawerny Gothic

I co dalej...?
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Lipiec 2007, 18:01:11 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything