Autor Wątek: G4 w drodze oraz nowy developer!  (Przeczytany 15892 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gronan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
G4 w drodze oraz nowy developer!
« Odpowiedź #20 dnia: 24 Maj 2007, 19:04:09 »
Cytuj
Wydawca doskonałej serii Gothic – JoWooD - poinformował, że negocjacje z potencjalnym deweloperem Gothic 4 weszły w fazę finałową.
Jak do tej pory główną przeszkodą na drodze do powstania kolejnej odsłony znanej serii był konflikt pomiędzy wyżej wspomnianym wydawcą, a deweloperem – Piranha Bytes. Obie firmy postanowiły zakończyć współpracę, co nie wróżyło dobrze kontynuacji sagi Gothic.

Jednak ostatnio przedstawiciele JoWooD poinformowali, że rozmowy z nowym deweloperem są już bardzo zaawansowane, a wielbiciele serii mogą odetchnąć z ulgą.

Co do samego Gothica 4, to na razie wiadomo tylko tyle, że pierwszy raz ma trafić również na konsole nowej generacji.

Onet

--

Cytuj
Jak poinformował JoWood, rozmowy z nowym developerem serii gier Gothic mają się ku końcowi. Wiadomo również, że kolejna kontynuacja przygód bezimiennego bohatera w pierwszej kolejności ukaże się na popularne konsole. Jak dotąd główną przeszkodą ku powstaniu Gothic 4 było stanowisko Piranhy Bytes, przez co wydawca postanowił z nimi zakończyć współpracę. Tym samym czwarta część Gothica zostanie wykreowana przez inne studio.

Gothic.gram.pl
« Ostatnia zmiana: 25 Maj 2007, 15:47:25 wysłana przez Gronan »

Offline kill

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
G4 w drodze oraz nowy developer!
« Odpowiedź #21 dnia: 24 Maj 2007, 22:07:44 »
Walone Drewniane Jo... przeciez od samego poczatku PB planowalo 3 czesci... 4 nie chciali robic ( i mieli racje), a drewniaki ida tylko za kasą a ze na Gothicu zarobili kupe szmalu to jeszcze im mało....

Dla mnie Gothic bez PB to jak penis bez jajek... bez zartow.

Wg PB zrobia tego patha do G3, chocby dla graczy. Rownie dobrze drewniaki moga im wytoczyc proces o to ze dali im bete do wydania jako wersje finałową i beda musieli zrobic im tego patha...

Forum Tawerny Gothic

G4 w drodze oraz nowy developer!
« Odpowiedź #21 dnia: 24 Maj 2007, 22:07:44 »

canis

  • Gość
G4 w drodze oraz nowy developer!
« Odpowiedź #22 dnia: 25 Maj 2007, 14:52:48 »
Ale ja mam takie pytanie, jaka Firma będzie tym Developerem? Chciał bym wiedzieć jaka grupa będzie tworzyć kolejną część. Jesli nie PB ... to kto?

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
G4 w drodze oraz nowy developer!
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Maj 2007, 15:43:22 »
Cytuj
jaka Firma będzie tym Developerem? Chciał bym wiedzieć jaka grupa będzie tworzyć kolejną część. Jesli nie PB ... to kto?

No tego to my nie wiemy poza tym są newsy pisane na stronie więc nie ma problemów ze znalezieniem dobrego źródła informacji. Pewnie zapytasz się kiedy się dowiemy, o nowej firmie. A dowiemy się wtedy kiedy PB uzna opublikowanie odpowiedniego infa za stosowne.
« Ostatnia zmiana: 25 Maj 2007, 15:43:41 wysłana przez Arkhan »

Offline .:GoTHeR:.

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
G4 w drodze oraz nowy developer!
« Odpowiedź #24 dnia: 25 Maj 2007, 17:35:19 »
Gra należy do PB i tyle. (chociaż z prawnego punktu widzenia jest troche inaczej  )Mam nadzieje że to będzie jakaś dobra firma. Albo żeby Pb sie zlonczyla z firmą która zrobi G4. Ale JW to .......... jakich mało na świecie. Kasa kasa i kasa. NiECH JW ZBANKRUTUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    

Offline OS@M@

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
G4 w drodze oraz nowy developer!
« Odpowiedź #25 dnia: 25 Maj 2007, 19:06:52 »
na PCty to na pewno wyjdzie, a ciekawe o jakiej to konsoli mowa????    
link http://www.strefarpg.pl/newsy/pokaz/1983/gothic-4

Respev

  • Gość
G4 w drodze oraz nowy developer!
« Odpowiedź #26 dnia: 25 Maj 2007, 20:55:18 »
Cytat: OS@M@
na PCty to na pewno wyjdzie, a ciekawe o jakiej to konsoli mowa????    
link http://www.strefarpg.pl/newsy/pokaz/1983/gothic-4

Nie chce nic mówić, ale może czytaj newsy na NASZEJ stronie i pierwszy post w temacie, bo to co dałeś, właśnie omawiamy.

Cytuj
Albo żeby Pb sie zlonczyla z firmą która zrobi G4.
Po co nieudolni developerzy mają współtworzyć grę z nową firmą?  
« Ostatnia zmiana: 25 Maj 2007, 20:56:32 wysłana przez Respev »

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
G4 w drodze oraz nowy developer!
« Odpowiedź #27 dnia: 25 Maj 2007, 21:37:21 »
Cytat: Respev
Po co nieudolni developerzy mają współtworzyć grę z nową firmą?  

Czemu nieudolni?Przecież G1 i G2 było majstersztykiem. ÂŻe jedna cześć nie była idealna a była ponad przeciętna to odrazu nieudolni?Jakby byli nieudolni to byśmy tutaj nie pisali więc.....

A co wy na pomysł by jakieś Studio zpod patronatu UBiSoftu zrobiło G4? A może twórcy Obliviona?

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
G4 w drodze oraz nowy developer!
« Odpowiedź #28 dnia: 26 Maj 2007, 00:24:40 »
Plany to są plany. Zobaczymy czy tak naprawdę wypalą. Sam osobiście byłbym zadowolony jeżeli stworzenie czwartej części gry pojawiło się w Polsce. Jednak ja jestem spokojny jak narazie. Jednego dnia planują a drugiego mogą napisać że jak narazie projekt musi zostać odłożony. Mam jednak cichą nadzieje, że czwarta częśc gry wyjdzie na świat bez względu na jaką konsole, i podbije jeszcze większe rzesza fanów.

Respev

  • Gość
G4 w drodze oraz nowy developer!
« Odpowiedź #29 dnia: 26 Maj 2007, 04:37:16 »
Jeśli Gothic 4 ujży światło dziennie, to nasuwa się tylko jedno pytanie - jak to będzie z błędami w grze i jaki engine.  Szczerze powiedziawszy, żałuję pieniędzy wydanych na tą grę, która wygląda tak, jak produkt w wersji alpha. Tak, nie beta, nie RC, tylko alpha.  O ile demo Gothic 3 wyszło, to gracz i tak nie mógł wyłapać wszystkich dostępnych błędów w grze. Po premierze Gothic 4 muszę z przykrością stwierdzieć, iż będę musiał pobrać z sieci nielegalną wersję gry, by zobaczyć "jak to działa". Wersje demonstracyjne nie są w dzisiejszych czasach dobre do ocenienia gry, gdyż dema mają to do siebie, że zawierają najlepsze momenty w grze (szczególnie widać to we wszelkiego typu shooterach). Muszę powiedzieć jedno - skoro okradł mnie JoWooD, sprzedając grę (nie oszukujmy się) działającą wadliwie i na dodatek nie chce z tym nic zrobić, to ja mogę zrobić to samo z JoWooDem, jednakże po wnikliwych testach byłbym skłonny zakupić grę. Bardzo prawdopodobne było by, iż gra będzie kontynuacją "ścieżki" Xardasa z Gothic 3, jednak co mnie bardzo dziwi, a wręcz przeraża - z tego co pamiętam, Piranha Bytes zaraz po wydaniu najnowszej części gry, oznajmiła, że pracuje już nad dodatkiem. Jeśli tak było, JooWooD nie zrezygnowałby z dodatku i należy tu dodać, iż ten był już w jakimś stopniu wykonany. Przypuszczam, że był to po prostu zwykły blef. Znając zachcianki wydawców, najnowsza część Gothica nie będzie posiadała opcji konfiguracji wstecznej, dzięki której będziemy mogli swobodnie grać na kartach graficznych, które za te kilka lat będą już staruszkami (tutaj gdyby stery przejął Activision, co niestety jest niemożliwe, było by to naprawde bardzo prawdopodobne). Pozostaje kwestia G£ÓWNEJ platformy. Zapewne Gothic 4 zostanie wydany na xboxa, a następnie poddadzą go konwersji na peceta, co nie wróży nic dobrego.
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2007, 04:39:09 wysłana przez Respev »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

G4 w drodze oraz nowy developer!
« Odpowiedź #30 dnia: 26 Maj 2007, 06:59:54 »
Cytat: Respev
Jeśli tak było, JooWooD nie zrezygnowałby z dodatku i należy tu dodać, iż ten był już w jakimś stopniu wykonany. Przypuszczam, że był to po prostu zwykły blef.
Może i był to blef jeżeli jednak nie, dodatek zawierałby jakieś poprawki, które na pewno usprawniłyby rozgrywkę. Być może JoWood znów nałożył im absurdalne terminy i panowie z PB tym razem sobie odpuścili zamiast zabierać się za coś czego znów nie skończą i oczywiście komu by się wtedy oberwało - im tak jak w przypadku Gothic 3. Widocznie JoWood przejmuje się tylko ilością sprzedawanych gier a nie ich jakością cóż straszne ale prawdziwe nie ma to jak Bizzard, który sam wycofuje mające się ukazać gry z powodu najmniejszego błędu. Oczywiście zawsze coś się przeoczy jednak to jest zachowanie godne wydawcy gier.


Cytat: Respev
Znając zachcianki wydawców, najnowsza część Gothica nie będzie posiadała opcji konfiguracji wstecznej, dzięki której będziemy mogli swobodnie grać na kartach graficznych, które za te kilka lat będą już staruszkami (tutaj gdyby stery przejął Activision, co niestety jest niemożliwe, było by to naprawde bardzo prawdopodobne). Pozostaje kwestia G£ÓWNEJ platformy. Zapewne Gothic 4 zostanie wydany na xboxa, a następnie poddadzą go konwersji na peceta, co nie wróży nic dobrego.
Podzielam twoje zdanie jeżeli tak się stanie a obecnie nie widzę innej możliwości fani mają przechlapane. Zapewne jeżeli gra zostanie wydana na PeCety to tylko w wersji DX10 a jeżeli coś takiego by się wydarzyło gra automatycznie przywiązana była by do visty a jej wymagania skromnie mówiąc były by "duże". Może ktoś wreszcie wpadnie na cudowny pomysł i w konfiguracji graficznej gry umieści zmianę wersji directx'a.
Tak jak to było w przypadku CoD'a... Albo po prostu stworzy ustawienia do których dostosować mogłoby się więcej osób. Wybór karty graficznej etc. Niektóre mniej komercyjne gry mają takie rzeczy ale oczywiście jeżeli komuś zależy na pieniądzach z utargu gier a nie na grających w gry to mówi się trudno i można sobie pomarzyć.


Cytuj
Jak informuje portal Gram.pl, JoWood w swym ogłoszeniu prasowym obwieścił że prowadzi negocjacje z wieloma studiami developerskimi na temat kontynuacji przygód bezimiennego. Mowa oczywiście o prawa do znanego już Gothica, jak i tworzenia Gothic 4. Co więcej, nowa część przygód bezimiennego bohatera ma zostać wydana również na konsole. Data premiery Gothic 4 ma zostać wkrótce ogłoszona. Tym samym, dotychczasowy developer gry (studio Piranha Bytes) zakończył współpracę z wydawcą (JoWood).
Gothic.gram.pl
Jeżeli fabuła czwórki będzie kontynuacją poprzedniej to tu w tym miejscu uroczyście rotfla wyłapie. Tego nie da się już dalej na siłę ciągnąć, no ludzie ileż można męczyć tego bezimiennego niech przejdzie sobie na emeryturę jak mówi Gothic 3. Na koniec ostatniej części czasem można było usłyszeć, że na ileś tam lat zapanuje pokój no to może ktoś by pomyślał coś o tym i przedstawił realia czwartej części kilkaset lat później. Wcielili byśmy się wtedy w nowego bohatera (daj boże z imieniem), który powoli zostaje wplątany w wątek fabularny mam nadzieję, że ciekawy i zaskakujący a nie prowadzący nas za rączkę jak to było w poprzednich częściach (prócz 1).

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

G4 w drodze oraz nowy developer!
« Odpowiedź #31 dnia: 26 Maj 2007, 07:54:25 »
Hmm... jako gracza cieszy mnie bardzo fakt, że Gothic 4 wogóle ma ujżeć światło dzienne. Jednak ubolewam nad tym, że ma się nim zajmowac inne studio. Moim zdaniem PB bardzo dobrze robiła poprzednie części Gothic-a i to jest prawadą. Już słyszę głosy sprzeciwu co do poprzedniego zdania napisanego przezmnie. Ale juz to wyjaśniam. PB nie jest ogromnym studiem wykonującym gry. Sądzę, że innymi grami, które można porównać wielkością do G3 zajmowała się o wiele większa liczba ludzi. Chociaż mogę się mylić.
G3 do ogromny obszar, który trzeba było wygenerować pod ciągłym naciskiem fanów, których interesował czas wyjścia gry. Tak wieć proszę sie nie dziwić, że PB nie ustrzegła sie tylu błędów. A właśnie te błędy są jednym z powodów dla których fani nie chcę G4. Sam nie wiem czemu. Jeśli się mylę w mojej wypowiedzi lub wydaje się wam ona absurdalna to nazwijcie mnie szubrawcem i wywieście na latarni lecz takie jest moje zdanie.

Co do wypowiedzi IsentoR-a  

Cytuj
Jeżeli fabuła czwórki będzie kontynuacją poprzedniej to tu w tym miejscu uroczyście rotfla wyłapie. Tego nie da się już dalej na siłę ciągnąć, no ludzie ileż można męczyć tego bezimiennego niech przejdzie sobie na emeryturę jak mówi Gothic 3. Na koniec ostatniej części czasem można było usłyszeć, że na ileś tam lat zapanuje pokój no to może ktoś by pomyślał coś o tym i przedstawił realia czwartej części kilkaset lat później. Wcielili byśmy się wtedy w nowego bohatera (daj boże z imieniem), który powoli zostaje wplątany w wątek fabularny mam nadzieję, że ciekawy i zaskakujący a nie prowadzący nas za rączkę jak to było w poprzednich częściach (prócz 1).

Tak, tu studio zajmujące się G4 będzie miało nie lada problem. Wymyśleć coś aby nie tylko trzymało się kupy ale i tez dobrze sie prezentowało to nie lada wyczyn. Z jedenj strony oczywistą tandetą byłoby kontynuowanie historii z G3. A to dlaczego? Otóż dlatego(tak jak napisał Isento-R) nie można bez końca ciągnąć danej historii.
G3 kończy się na 3 sposoby, a każdy z nich rzuca inne światło na dalszy los Myrtany, Nordmaru i Varrantu. Tak więc kontynuacja zadawalająca wszystkich graczy byłaby raczej nimożliwa, gdyż każdy ma inne upodobania co do sposobu ukończenia gry. Isento-R rzucił hasłem co do G4, że akcja mogłaby się toczyć kilkaset lat póżniej z inną postacią jako główny bohater. Niby dobry pomysł tylko czy graczom to się spodoba?
Nowy bohater, nowi przyjaciele, inne realia. Nie wiem czy to przeżyłoby krytykę graczy, którzy jak wiadomo są bardzo przyzwyczajeni do bezimiennego i jego paczki.

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2007, 08:01:19 wysłana przez Kapitan Greg »

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
G4 w drodze oraz nowy developer!
« Odpowiedź #32 dnia: 26 Maj 2007, 13:08:14 »
Mi by się fajnie grało nowym bohaterem. Ale nowy developer powinien zrobić księgi na temat Bezia itd. Wszyscy mówią że G4 będzie na Dx 10 co wiąże się z posiadaniem Visty , GF 8800 i Core Duo. Pomyślmy troche że gra przynjamniej tworzona będzie z 3-4 lata. Więc sprzęt pod DX 10 stanieje.Takie jest moje zdanie.
Ale nie mamy co gdybać puki nie oznajmią nam nazwy developera. Fajnie gdyby projekt wsparło Ubisoft albo Microsoft ( z seri gry pod Windows Vista ) wtedy mamy jakąś pewność że gra będzie dopracowana. A może Blizzard? Czemu nie! A może twórcy Obliviona? Wkońcu będziemy mieli najlepszą okazje do oceniania gier z Serii Gothic'a i Eldera Scrollsa. Bo o ile wiem G3 miał mniejszy budżet i mneijszą ekipe o twórców Obliviona.

Respev

  • Gość
G4 w drodze oraz nowy developer!
« Odpowiedź #33 dnia: 26 Maj 2007, 15:16:11 »
Cytuj
Wszyscy mówią że G4 będzie na Dx 10 co wiąże się z posiadaniem Visty , GF 8800 i Core Duo.
Karty graficzne, które sprzętowo obsługują DirectX 9c, potrafią uruchomić grę pod dx10, z tym, że nie ze wszystkimi efektami.

Cytuj
Wiadomo również, że kolejna kontynuacja przygód bezimiennego bohatera w pierwszej kolejności ukaże się na popularne konsole.
No wiedziałem   Czyli możemy się pożegnać z dobrą rozgrywką na PC'eta, gdyż bedzie to marna konwersja, która pewnie ukaże się rok lub dwa lata później niż na konsole!
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2007, 16:38:22 wysłana przez Respev »

Offline Insiderth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: -2
G4 w drodze oraz nowy developer!
« Odpowiedź #34 dnia: 26 Maj 2007, 17:33:30 »
Gothic 4, jeszcze dobrze nie pograłem w G3 już zapowiada się G4, co za życie :)

Moim zdaniem w G4 nowa firma tworząca grę powinna zmniejszyć jej wymagania lub wydać Patcha zmniejszającego je tak jak w Oblivionie. Mam także nadzieję że nie trzeba będzie czekać na niego tyle co na G3 i będzie w nim mniej błędów, bugów i wszystkiego co w pewnym stopniu utrudnia grę i ułatwia ją ponad normę.

Offline SzlugA

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
G4 w drodze oraz nowy developer!
« Odpowiedź #35 dnia: 26 Maj 2007, 18:05:22 »
Cytuj
Cytuj
Wszyscy mówią że G4 będzie na Dx 10 co wiąże się z posiadaniem Visty , GF 8800 i Core Duo.
Karty graficzne, które sprzętowo obsługują DirectX 9c, potrafią uruchomić grę pod dx10, z tym, że nie ze wszystkimi efektami.
 Ale nie długo użytkonicy Windows XP wywrą presję na Microsoft aby również wydali DirectX 10 na XPka..
A jak wszyscy wiecie Vista nie należy do udanych dzieci M$, więc to tylko kwestia czasu aby "DX10 for XP" ujżał swiatło dzienne.

« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2007, 18:06:34 wysłana przez SzlugA »

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
G4 w drodze oraz nowy developer!
« Odpowiedź #36 dnia: 29 Maj 2007, 20:00:29 »
Ale po części, może to i dobrze. Wyszedł by dodatek i zostały by tylko mody i fanworki, a takto jest o czym plotkować, kręcić itd. Może to nawet lepiej dla całego sieciowego świata i wszystkich portalów związanych z Gothiciem.

Offline Riddle.

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
  • Mój dziadek był wielkim człowiekiem.
G4 w drodze oraz nowy developer!
« Odpowiedź #37 dnia: 30 Maj 2007, 00:14:40 »
Gothic III to była klęska jeśli chodzi o wymagania. Możliwe, że jeśli będzie IV robic ktoś inny tp nie zrobią tego samego błędu, że na mocnych kompach Gothic tnie się na minimalny ustawieniach grafiki. Moża dadzą tą gre komuś bardziej doświadczonemu jeśli chodzi o sprawe silników graficznych.

A teraz co do samego powstawania IV. Jeśli byłaby to kontynuacja to osiągnie ona wielką lipe. Prawdopodobnie większą niż część III. Twórcy powinni zainteresować gracza czymś nowym a nie kolejną walką z Beliarem z questo-dawcą Xardasem u boku... Pomyślcie tylko gdyby IV część Gothica odbywała się przed wydarzeniami z I   Gracz odkrywałbym kim jest Bezimienny, skąd pochodzi za co trafił do koloni i czym się zajmował. Coś takiego z punktu widzenia marketingowego(  ) przeszło by i sprzedawało by się moim zdaniem jak świeże bułeczki.


Z wyrazami szacunku...
« Ostatnia zmiana: 30 Maj 2007, 00:15:16 wysłana przez Riddle. »

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

G4 w drodze oraz nowy developer!
« Odpowiedź #38 dnia: 02 Czerwiec 2007, 21:12:01 »
Cytuj
Wręcz przeciwnie jeżeli znów mielibyśmy grać bezimiennym wątpię czy bym kupił grę ponieważ ileż można to ciągnąć. Potrzebny jest nowy bohater, nowa wciągająca fabuła, nowe ciekawsze zadania, nowy silnik graficzny, nowy tryb rozgrywki. Praktycznie wszystko musi być nowe ale dobrze by było gdyby gra bazowała na wydarzeniach z poprzednich części
No to trzeba by stworzyć całkiem nową grę. No może rzeczywiście coś takiego ja TES

*Scalenie*

Ja nie jestem zaskoczony, że Jowood chce jeszcze trochę zarobić bo na G3 zarobili niezłą forsę. Ja myślę, że g4 może okazać się dobrą grą. Wasze oceny są jak dla mnie zbyt dobre. Przecież to Piranha Bytes stworzyła ten klimat w G1 i G2, w G3 był całkiem dobry. Jowood mam nadzieję że postara się zrobić dobrego G4
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwiec 2007, 16:19:32 wysłana przez rdr. »

Offline Haren

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
G4 w drodze oraz nowy developer!
« Odpowiedź #39 dnia: 20 Czerwiec 2007, 18:41:04 »
Ja uważam ,że można zrobić 4 część Gothica ponieważ jak się orientuję G3 nie miał jednego zakończenie fabularnego a trzy(w G3 grałem u kolegi, u siebie zagram dopiero w czwartek). Jestem fanem serii i z chęcią
zagram w jeszcze jedną część. Ale uważam ,że to już nie będzie to oczywiście z tego powodu ,że nie PB będzie ją robiło. Mam nadzieję ,że nie skaleczą doskonałej serii tą częścią , a będzie to przyjemna rozrywka.
Myślę ,że bardo ciekawym rozwiązaniem było by umieszczenie fabuły jakieś 500 lat po wydarzeniach z G3, gdy na Myrtanie znowu zapanował chaos i grając potomkiem Bezimiennego.   Napiszcie co sądzicie o tym pomyśle.
« Ostatnia zmiana: 29 Czerwiec 2007, 20:20:56 wysłana przez Haren »

Forum Tawerny Gothic

G4 w drodze oraz nowy developer!
« Odpowiedź #39 dnia: 20 Czerwiec 2007, 18:41:04 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top