Autor Wątek: Ulubiona Gildia!  (Przeczytany 39866 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #20 dnia: 04 Czerwiec 2008, 22:08:52 »
GI - Cienie, potem Strażnicy
GII - Strażnicy Miejscy, potem Paladyni
NK - Piraci
G3 - Buntownicy, ogółem ÂŚcieżka Innosa + Przygody w Nordmarze
Ogółem kierowałem się dobrą stroną z pozoru, ale w GII grałem Magami i Najemnikami, moim zdaniem na przyjazność itd. Najemnicy=Paladyni

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #21 dnia: 04 Czerwiec 2008, 22:12:35 »
Cytuj
Ja w G1 lubiałem Cieni
Pisze się "lubiłem". Ale nieważne
Osobiście w Gothic 1 lubię Stary Obóz. Nie dzielę tej kategorii, ponieważ podobają mi się wszystkie gildie w tym obozie.
Gothic 2- tutaj są najemnicy. Swoboda, jaką lubię. Mają luźne zadania, są niezależni.
Gothic 2 NK- Wodny Krąg. Tajemniczy, rozwinięty system, dużo wpływowych ludzi pod swoją kontrolą. Chociaż głupio, że koniecznie trzeba do niego należeć, ponieważ lubię siedzieć w tawernie poza murami Khorins, a jako współtowarzysz kręgu, nie muszę płacić. I to mnie wkurza.
Gothic 3- Druidzi i Gońcy Leśni to moje ulubione gildie z trzeciej odsłony sagi. ÂŻyją sobie w lasach, nie przeszkadzają nikomu. Siedzą cicho. Mają ładne ciuchy.
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwiec 2008, 22:13:00 wysłana przez Dexter666 »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #21 dnia: 04 Czerwiec 2008, 22:12:35 »

Offline Korzeń

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Czerwiec 2008, 22:14:03 »
W Gothicu I to lubię grać magiem ognia, bo wtedy można zostać też magiem wody i nekromantą, czyli jakby zjednoczenie żywiołów...

W Gothicu II z NK to zwykle gram najemnikiem, bo to tak przyjemnie znów z Gornem rozłupywać czaszki orkom...

Offline Tytan302

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 93
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gdzie jest groszek?
Odp: Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Czerwiec 2008, 22:23:54 »
Gothic 1-Strażnik
Gothic 2-Mag albo ÂŁowca Smoków
Gothic 3-Nie grałem.

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #24 dnia: 16 Czerwiec 2008, 10:15:03 »
 GOTHIC I- Zdecydowanie nie mam ulubionej-chyba jednak Bractwo, z tego samego powodu co :Kerth:-zielsko ;)
 GOTHIC II- Tam zawsze gram najemnikiem, ale od czasu do czasu schodzę ze szlaku pieniędzy i podążam kastą ognia
 GOTHIC II; NK- No cóż-PIRACI! Zawsze lubiłem piratów w grach a ci, łagodni jak baranki, są świetną gildią
 GOTHIC III- nie grałem, ale wybrałbym Nordmarczyków albo buntowników

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #25 dnia: 17 Czerwiec 2008, 18:35:11 »
Moją ulubioną gildią w całej seri Gothic, jest gildia ÂŁowców Smoków, przedewszystkim dlatego że mają świetne zbroje, które uważam za najładniejsze z wszystkich trzech części. Poza tym, ta gildia mnie w ogóle jakoś najbardziej fascynuje.

Offline lonely95g

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #26 dnia: 18 Czerwiec 2008, 12:19:52 »
Moje ulubione gildie:
w G1: podoba mi się w Bractwie ÂŚniącego, oni sobie siedzą i palą... Można pobiegać, pozabijać i jest dobrze. :)
w G2: najczęściej wstępowałam do  Magów Ognia bo podoba mi się perspektywa bycia wybrańcem Innosa, można rzucać fajne czary itp.
w G2/NK: j/w i podobał mi się też obóz piratów i także do nich dołączyłam, jest to bardzo ciekawa "gildia".
w G3: najciekawsze, ale i najniebezpieczniejsze życie mają buntownicy. To do nich dołączyłam i nie żałuję. Poza tym ciekawi są też Asasyni.

Offline Hagen1995

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Honor Wojownika jest jego jedyną Tarczą a odwaga..
Odp: Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #27 dnia: 01 Lipiec 2008, 19:38:29 »
Ja grałem w gothic 1
Cieniem Strażnikiem pozniej magiem wody i nekromantą
Gothic 2 przeszedłem najpierw najemnikiem,łowcą smoków
A w gothic 3 Assasinem jakoś tak wyszło :D

Offline Szkodnik6

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #28 dnia: 02 Lipiec 2008, 11:36:06 »
Gothic I - Nowicjusze - tak jak poprzednicy ze względu na zioło xD
Gothic II - ÂŁowcy Smoków
Gothic II Noc Kruka - Piraci
Gothic III - nie grałem xD
« Ostatnia zmiana: 02 Lipiec 2008, 11:41:07 wysłana przez Szkodnik_66 »

Offline ..::Diego::..

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • [url=http://www.fodey.com/generators/animated/ninj
Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #29 dnia: 11 Lipiec 2008, 15:06:34 »
W G1 zostaję Strażnikiem, ponieważ mogę wejść do Gomeza i obić Blizne i zabrać mu jego miecz(najlepszy jednoręczny).
W G2 NK zostaję Paladynem, bo wtedy wszyscy Cię szanują(oczywiście jeśli jest się Magiem Ognia to jeszcze bardziej Cię szanują, ale jednak...Cię szanują)
W G3 podążam drogą Xardasa, ponieważ orkowie i ludzie nauczyli się współpracować ze sobą i żyć w pokoju !!

Offline Nordale

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • bu
Odp: Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #30 dnia: 12 Lipiec 2008, 20:30:38 »
Moje ulubione gildie:

Najemnicy - typowi ludzie, którzy za kasę chronią ludzi, teren itp. Oczywiście lubią też bitki z byle powodów :D. Najemnik w ciężkiej zbroji przewieszonej mieczem dwuręcznym wygląda super.

Bractwo - a mianowicie Strażnicy ÂŚwiątynni. Przede wszystkim zaletą są świetnie wyglądające zbroje, a wadą, że mają trochę namieszane we łbie :P. Są świetnymi wojownikami.

Offline Gerid

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: -2
Odp: Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #31 dnia: 12 Lipiec 2008, 20:43:47 »
co do moich ulubionych gildii to
po 1 Najemnicy poprostu ludzie niewywyzszajacy sie, zwarci, wspaniali wojownicy
po 2 Magowie Wody ze wzgledu na to ze sluza mojemu uubionemu bostwu i ze wzgledu na to ze lubie czary (Gejzer jest fajny)

Offline Amix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Styczeń 2009, 20:55:14 »
Z wszystkich gildii to lubię tylko piratów. Byli całkiem zabawni. Oprócz tego to Gońcy Leśni i Druidzi. Reszta jest jakaś kiepska. Straż to zarozumialcy, Paladyni to jacyś cholerni hipisi, Magowie Ognia nie zachowują się jak kapłani, Magowie Wody są głupi i nie myślą, Najemnicy też, do tego brzydcy, ÂŁowcy smoków to psychole, Wyznawcy ÂŚniącego są porąbanymi, wiecznie najaranymi rasta kretynami

Offline Miemol

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #33 dnia: 08 Luty 2009, 19:51:49 »
Moją ulubioną gildią są barbarzyńcy z Nordmaru. Cenię ich za to, żę nie poddają się i uparcie walczą z orkami. Większość z nich to świetni wojownicy no i z tego co mi wiadomo to doskonali łucznicy. Bardzo lubię także piratów, ze względu na to jaki wnoszą klimat.

Oktawian August

  • Gość
Odp: Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #34 dnia: 12 Luty 2009, 17:58:13 »
Oto moje ulubione frakcje/gildie w serii Gothic

Gothic:
Stary Obóz - panuje tam wspaniały klimat ,jest najpotężniejszym Obozem.

Noc Kruka:
Piraci - bardzo ich lubię,fajny klimat maja.

Gothic 3:
Asasyni - dlatego że są silni i bogaci ,mają najlepsze wyposażenie ze wszystkich nacji w grze G3 ,budynki Asasynów są bardzo ciekawe pod względem architektury.
Orkowie - są silni ,mają honor ,sprzymierzyli się z Asasynami ,bardzo fascynują mnie te stworzenia.
Buntownicy - dlatego że walczą o swoją ojczyznę i nie chcą się podporządkować Orkom.Mimo klęski wierzą w ostateczne zwycięstwo.
Barbarzyńcy z Nordmaru - dlatego że są dzielnymi i wytrwałymi wojownikami ,są znakomitymi myśliwymi i kowalami.

Seria Gothic:
1.Miejsce:
Paladyni - dlatego że wierzą w mojego ulubionego Boga Innosa ,są wojownikami Innosa i za wiarę oddali by życie,mają honor ,odwagę i nigdy się nie poddadzą ,są świetnymi wojownikami ,są moją ulubioną nacją w całej serii Gothic i bardzo ich lubię.
2.Miejsce:
Magowie Wody - dlatego że są mili ,opanowani i są według mnie najlepszymi magami w serii Gothic.
3.Miejsce:
Magowie Ognia - dlatego że są mili ,opanowani ,są kapłanami mojego ulubionego Boga Innosa.
« Ostatnia zmiana: 17 Wrzesień 2009, 19:43:29 wysłana przez Taurs »

Offline nowy xard

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #35 dnia: 15 Lipiec 2009, 17:20:52 »
Hmmm... i mam dylemat, będę musiał wymienić kilka gildii.
1.Szkodnicy, lubię ich za fajne zbroje, wyluzowanie i to, że właściwie mogą robić co chcą ;D . Niektórzy z nich są dobrymi wojownikami (Lares, Wilk) i niektórzy są dość pomocni (Aidan, Buster, Wilk).
2.Piraci, ich także lubię za wyluzowanie, no i za grog ;D . Przewyższają szkodników umiejętnościami walki oraz tym, że chociaż też robią co chcą, to jednak mają szefa, który jest jednocześnie dobrym przyjacielem.
3.ÂŁowcy Smoków, kolejny raz lubię ich za wyluzowanie, a także fajne pancerze. Są oni świetnymi wojownikami, a niektórzy także kusznikami.
4.Magowie Wody, są bardzo mądrzy i mają ładne szaty. Są znacznie milsi i spokojniejsi niż magowie ognia. Władają potężną magią lodu i piorunów (Bryła lodu i piorun kulisty rulez!).

Offline Zenek111314314

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #36 dnia: 21 Grudzień 2009, 21:06:17 »
A ja najbardziej lubie Najemników występują oni w G1 jak i G2 lubie ich za siłe fizyczną przecież Lee zatrudniał tylko najlepszych ludzi z całej Koloni w swoje szeregi.
No i jeszcze Magowie Wody są mądrzy potrafią świetnie posługiwać sie magiami a pozatym mają wspaniałe szaty.

Offline Hirgot

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #37 dnia: 06 Styczeń 2010, 17:43:11 »
W Gothic I najlepsi są Magowie Wody, szanuje ich za mądrość i pomysłowość oraz błękitne szaty.
A za to w Gothic II lubię Paladynów za ich siłę fizyczną oraz za posiadanie zdolności magicznych.



Offline asabel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #38 dnia: 11 Luty 2010, 18:26:43 »
moją ulubioną frakcją są asasyni  B) bo mają fajne miasta  ;) są bogaci przez handel i dobrze walczą  :angry:  >:(

//Nie nadużywaj emotek - dm
« Ostatnia zmiana: 11 Luty 2010, 19:39:50 wysłana przez Demonical Monk »

Offline Fariolin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myśliwy,Złodziej,Wojownik
Odp: Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #39 dnia: 25 Luty 2010, 11:50:01 »
Z całej serii  gothic najbardziej podoba mi się frakcja Nordmarczyków.
Ponieważ nie poddali się orkom walczyli z nimi w otwartej walce i w końcu zwyciężyli a poza tym mają niezłomnych wojowników oraz myśliwych ale także najlepszych wytapiaczy i kowali na całym świecie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ulubiona Gildia!
« Odpowiedź #39 dnia: 25 Luty 2010, 11:50:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top