Autor Wątek: Film na podstawie G1?  (Przeczytany 15027 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gal Anonim

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 0
Film na podstawie G1?
« Odpowiedź #40 dnia: 20 Luty 2007, 14:40:18 »
Właśnie obejrzałem. Film jest ogólnie dorbry, ale ma swoje wady. Przede wszystkim jest jakiś ściśnięty i wszystko się w nim dzieje strasznie szybko. Bezimienny z kimś rozmawia, rozmowa się kończy, a on jest po sekundzie w zupełnie innym miejscu. Robi to wrażenie, jakby film miałbyć streszczeniem gry. W sumie dziwne, bo całość trwa przecież ponad dwie godziny.
Większych błędów raczej nie ma, może po za tym, że w scenie, kiedy Bezi rozmawia z Miltenem, Diego i Gornem, Lester robi pokłony. Z kolei dobrzym pomysłem jest to, że do świątyni Śniącego ostatecznie Bezi idzie w towarzystwie całej czwórki. Tego w grze trochę brakowało - ich wspólnej walki. Niezłe jest też ostatnia scena w której Wrzód gada do szkieletu.

I jeszcze jedno: czy coś się ruszyło w sprawie napisów (chociaż angielskich)?
« Ostatnia zmiana: 20 Luty 2007, 15:07:44 wysłana przez Gal Anonim »

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Film na podstawie G1?
« Odpowiedź #41 dnia: 06 Marzec 2007, 17:16:20 »
2 dni temu ściągnąłem Gothic Der Film i go pooglądałem. Szczerze powiedziawszy to film spodobał mi się, a nawet bardzo mi się spodobał. Wiem że lepiej oglądałoby się go gdyby były napisy no ale cóż...film był prawie całkiem oparty na grze więc co nie które dialogi mniej więcej rozumiałem, wiedząc o czym rozmawiają. Przy filmie się nie nudziłem, a przede wszystkim ze względu na następujące sytuacje:

Ucieczka Bezia przed Wrzodem :lol: Bezio wspina się na dach chaty a ten wpada w przepaść.
Przywitanie Bezia przez Bulita i tekścik: Welcome to Kolony Baby...(czy coś takiego)
Æwiczenie walki z Diegiem
Walka na Arenie z Kirgo i unik Bezia też był niezły...
Spotkanie przy ognisku i pijany kopacz, który w końcu wyglebał.... :lol2:
Powalenie Królowej Pełzaczy jednym pociskiem ze zwoju. To mnie rozbawiło.....
Z Lesterem po Kamień Ogniskujący.....
Ucieczka przed Orkiem
A co najbardziej mnie rozbawiło to śmieszna sytuacja na końcu filmu....Wrzód ze Szkieletem :lol3: warto obejrzeć....

Jak już mówiłem film mi się spodobał. Chociaż wolałbym, aby Bezio od razu przyłączył się do Najemników, jednak to mnie nie zraziło i nie zniechęciło gdyż dla mnie to nie jest aż tak istotne. Dlatego chętnie widziałbym również Film oparty na Kinowej Produkcji, gdyż jeżeli ktoś jest naprawdę fanem gry to nie zrazi go to że Bezio dołączył do tej frakcji która mu nie pasowała tylko będzie cieszył się filmem.

Jednak szkoda że w Gothic Der Film nie zostało ukazane Zabicie Gomeza.....

Forum Tawerny Gothic

Film na podstawie G1?
« Odpowiedź #41 dnia: 06 Marzec 2007, 17:16:20 »

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Film na podstawie G1?
« Odpowiedź #42 dnia: 04 Kwiecień 2007, 20:39:41 »
Super! Film na podstawie gothica! Fajnie by było sobie na niego pójść, i żeby wydali jeszcze dalsze części!

No po prostu rewelka, nasz bezimienny ciekawe kim by był. Ciekawe, jakby wyglądał.

Ale z drugiej strony, żeby zrobić taki film, to trzeba dobrej obsady aktorskiej :)

Dubbing też jest mile widziany, napisy również.
 
I mam jeszcze jedno pytanie, gdzie ten film znalezc do sciągnięcia ?!
Jak wiecie, to powiedzcie.


Pozdrawiam...
« Ostatnia zmiana: 04 Kwiecień 2007, 21:11:56 wysłana przez Travis »

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Film na podstawie G1?
« Odpowiedź #43 dnia: 05 Kwiecień 2007, 19:21:54 »
Wydano angielską wersję....nie naprawdę super. Może mógłbyś podać jakiś link do ściągnięcia tej wersji, rzecz jasna jest pewnie na pewno teraz bez opisów, ale chętnie pooglądałbym jeszcze raz to samo tym razem po angielsku...


Przecież podałem ją post wyżej...lol?
- IsentoR
« Ostatnia zmiana: 05 Kwiecień 2007, 20:23:27 wysłana przez IsentoR »

Offline Dark Ulthar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Film na podstawie G1?
« Odpowiedź #44 dnia: 17 Kwiecień 2007, 14:09:37 »
Beziego tO mógłby zagrać Viggo Morgensten(nie umiem tego pisac więc pewnie pisze żle)ja myśle że gość się nada trochę odmłodzić co dla charakteryzatorów wcale nie jest takie trudne chociaż myślę że niestety dorobią mu jakąś partnerkę przez co stanie się to nuudne

wszedłem na ten filmik a tu mi pisze "file not found"ale za to pisze że jestem 999999... gościem i wygrałem    2,086.56$ fajnie co tylko jak sobie ten filmik oglądne

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Film na podstawie G1?
« Odpowiedź #45 dnia: 31 Maj 2007, 16:11:18 »
Jest już jakiś dubbing? Co do filmu to naprawdę dobry. Jednym z moich ulubionych momentów był unik beziego przed ciosem Kirga. Fajny był też moment kiedy bezi ukradł kuszę Szakala, a potem patrząc przez zamek zobaczył Bullita przyznaję, że fajnie wyglądało jak bezi kopnął drzwi, a Bullit od nich oberwał. Podobała mi się również walka z nowicjuszami w świątyni śniącego. Aha i jeszcze fajny był ten kopacz-pijak ach jak on się wywalił! :) To jeden z najfajniejszych filmów jakie oglądałem :)

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Film na podstawie G1?
« Odpowiedź #46 dnia: 29 Czerwiec 2007, 23:25:38 »
Taki film mógł by byc ciekawy! Prawdobodobnie może byc na miare Władcy Pierścieni! Fabuła dosyc ciekawa, świat ciekawy, potwory itp. Jak już owy film powstanie napewno będzie bił rekordy oglądalności, ponieważ Gothic ma wielu fanów. Taka jest moja opinia.

Offline bemol05

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Film na podstawie G1?
« Odpowiedź #47 dnia: 03 Listopad 2007, 17:41:13 »
Fajnie by było gdyby powstał film, ale taki prawdziwy, z aktorami. Jeśli ktoś się za to zabierze, to musi to wykonać solidnie, żeby podobało się fanom. Byłby też materiał na kontynuację. Co do wyboru obozu, to Bezi powinien pracować dla wszystkich jednocześnie.  

Respev

  • Gość
Film na podstawie G1?
« Odpowiedź #48 dnia: 03 Listopad 2007, 20:40:06 »
Temat zamykam, bo ktoś tu sobie pomylił film na kręcony programem Fraps z filmem pełnometrażowym rodem z Hollywood. Nie będziecie wprowadzać pozostałych użytkowników w błąd.
« Ostatnia zmiana: 03 Listopad 2007, 20:41:10 wysłana przez Respev »

Forum Tawerny Gothic

Film na podstawie G1?
« Odpowiedź #48 dnia: 03 Listopad 2007, 20:40:06 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top