Autor Wątek: Zbroje  (Przeczytany 37150 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Zbroje
« dnia: 20 Maj 2007, 15:20:19 »
Która ze zbroi najbardziej się wam podobała w G2 bo mi najbardziej ciężka zbroja najemnika i potem ciężka zbroja łowcy smoków. W ogóle  zaciągnąłem się do najemników tylko dla tego żeby mieć ich zbroje  . Czasem nawet gdy mi się nie chciało grać, nakładałem ją na siebie i paradowałem po mieście i biłem ludzi jak mi się nudziło  .

canis

  • Gość
Zbroje
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Maj 2007, 15:24:57 »
Mi ze zbrój/szat,  ktore można było posiadać najbardziej podobała się Szata Maga Ognia, prosta bez żadnych tam udziwnień. A ze wszystkich zbroji/szat jakie były w G2 to podobała mi się Szata Maga Wody imieniem Vatras, taka fajna, ładrnie zdobiona poprostu the best.

pozdrawiam Canis

Forum Tawerny Gothic

Zbroje
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Maj 2007, 15:24:57 »

Offline Nordale

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • bu
Zbroje
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Maj 2007, 16:27:11 »
Mnie najbardziej podoba się ciężka zbroja strażnika, ponieważ fajnie wygląda, i często lubię w niej chodzić. Podoba mi się także ciężka zbroja łowcy smoków, ze względu na szpony, które ma na rekach. Szkoda tylko ze trzeba za nią sporo zapłacić :/.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Zbroje
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Maj 2007, 17:19:26 »
Zbroja która mi się najbardziej podobała, to była zbroja paladyna ( na końcu gry ). Ta zbroja jest świetna, fajnie błyszczy, zakrywa całe ciało, bezi wygląda w niej jak prawdziwy rycerz, tylko mu konia dać. Ma klacie ma herb ( nie wiem co przedstawia ). Jest po prostu świetna, nie wiem co o niej powiedzieć. Wiem, sporo kosztuje.

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Zbroje
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Maj 2007, 19:07:15 »
Zdecydowanie szata Maga Ognia. Pamiętam jak wzbudzało mój podziw gdy pytałeś Paladynów a oni zwracali się do ciebie jak do bossa ;)

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Zbroje
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Maj 2007, 19:12:39 »
Mi tak jak większości podoba się szata maga ognia. Szata jest długa aż po stopy (cud że żaden mag się nie zabił), a gdy ludzie cię w niej widzą to respekt na ulicach ziooom .A teraz lubie jaś się do mnie zwracają jak do króla to podnosi samoocenę.

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Zbroje
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Maj 2007, 21:30:14 »
Ja nigdy nie byłem magiem ognia, bo mi się nie podoba ich szata i dlatego że nie lubię używać czarów jako jedynego sposobu walki. Ale powiedzcie też o Nocy Kruka bo mi z dodatku najbardziej podoba mi się ciężka zbroja bandytów zwana też zbroją straży kruka.
A zbroja kruka jak już o nim wspomniałem to mi się nie podoba.  

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Zbroje
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Maj 2007, 21:34:59 »
Cytat: ..::Bezimienny::..
A zbroja kruka jak już o nim wspomniałem to mi się nie podoba.

A mnie się bardzo podoba . Ale zbroja jaka mi się najbardziej podoba z Gothic'a II jest to Ciężki Pancerz ÂŁowcy Smoków. Podoba mi się za wygląd, za statsy. Poprostu piękna i solidna zbroja. Szkoda tylko, że taka droga.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Zbroje
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Maj 2007, 21:37:59 »
Nie wiem czy się to kwalifikuje, ale najbardziej mi się podoba szata kupca Fernanda, albo Lariusa.. Takie bogate i strojne, wiele mówią o posiadaczu :) A jeżeli się nie kwalifikują pod topic to powiem, że najbardzije podoba mi się szata/zbroja myśliwego Gestatha, z płyt pancerza pełzacza, to jest coś :)

Offline Slomek.16

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Zbroje
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Maj 2007, 20:46:57 »
Mi najbardziej podobała sie Zbroja z Pancerzy Pełzaczy. Fajnie wygląda
i można ją mieć bez względu na to kim się jest.

Offline Czesiu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 4
Zbroje
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Maj 2007, 16:14:17 »
Dla mnie najładniejszą zbroją, jeśli można nią za to uznać, to Strój farmera   Jest z wełny, czyli ciepło. Wygląda się w niej jak rolnik    Tak prawdę mówiąc to wybrał bym ciężką zbroję łowcy Smoków. A dlaczego ? Jak już było wspominane, dobra wytrzymałość( w końcu z łusek smoka) i ten hełm. W żadnej zbroi w Gothic II nie ma hełmu...  

Offline Bathory

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
Zbroje
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Maj 2007, 17:45:34 »
Mi najbardziej podobają się :
Zbroja paladyna-za świetny wygląd,staty i bardzo dobre odwzorowanie średniowiecznej zbroi płytowej.
Ciężki pancerz łowcy smoków-za bardzo ciekawy,agresywny i budzący strach(we wrogach) wygląd,staty,ten jakby krzyż na pasie i te wszędobylskie kolce,kły itp.

Offline Insiderth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: -2
Zbroje
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Maj 2007, 17:53:32 »
Mi najbardziej podobały się:
Ciężka Zbroja Paladyna - Posiada osłonkę na twarz taką jak mają psy :D
Ciężka Zbroja ÂŁowcy Smoków - Ma fajne metalowe tj. rogi na głowie, ÂŁowcy Smoków to moja ulubiona gildia więc i ich pancerze (zbroje) najbardziej mi się podobają xD
Szata Maga Ognia - Nie bardzo zalicza się to do zbroi bo jest z materiału ale i tak ją tutaj wymienię, fajnie wygląda, jest trwała i nie niszczy się przy prasowaniu :D

Offline SzlugA

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Zbroje
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Maj 2007, 17:57:23 »
Mnie osobiście też się podoba zbroja paladyna. - świetne wykonanie i ten (chyba) herb na piersi jest naprawdę trafiony..

Ale najlepszą zbroją w Gothic 2 jest Ciężka Zbroja ÂŁowców Smoków, ponieważ ma szpony przy dłoniach, którymi możliwe by było się bronić jeżeli oręż wypadłby z dłoni, licznie zdobiona łupami swojego właściciela i oczywiście posiada jako jedna z nielicznych hełm.
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2007, 17:58:23 wysłana przez SzlugA »

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Zbroje
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Maj 2007, 18:09:13 »
A mnie się spodobały-

Zbroja Paladyna- Taka fajna! Przede wszytki zdobiona jakimiś kolcami czy co co to było. Zgadzam się z przed mówcą, Bezimienny wyglądał w niej jak prawdziwy rycerz!!!

Zbroja Rycerza- No co tu dużo mówic :) Jak na górze :)

Cieżki Pancerz Strażnika- Tak jakoś fajnie wyglądał. Nie wiem dlaczego. Ale fajnie było biegac bo GD w tym pancerzu.

To wszytko

Pozdrawiam,
Ciastek

Offline Kjamilex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Zbroje
« Odpowiedź #15 dnia: 29 Maj 2007, 20:31:33 »
Mi z Gothic'a II najbardziej podobały się na równi wszystkie trzy najlepsze zbroje gildii ^^
-Pancerz paladyna - za to że wiernie odwzorowuje zbroję płytową i ze wyglada sie w niej jak prawdziwy rycerz.
-Ciezka Zbroja Lowcy Smokow - za ten grozny wyglad, szpony na rekach
-Ciezka Szata Ognia - za jej kolor, zdobienia, no i po prostu uwielbiam patrzec jak facet w dlugiej szacie dewastuje magia wszystko dookola... to wyglada tak majestatycznie xD

@edit:
Edytuję bo troche zmieniłem gusta    Od niedawna, moje oko cieszy... średnia zbroja najemnika. Lubie ją bo ma jeden naramiennik, ale za to duży i ładnie się błyszczy. Lubie ją też dlatego że się ją dostaje zaraz zo lekkiej zbroi, która według mnie wyglada dość kiepsko, a taki średni pancerz to dla mnie odmiana na lepsze  
« Ostatnia zmiana: 12 Czerwiec 2007, 20:39:55 wysłana przez Kjamilex »

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Zbroje
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Maj 2007, 21:10:33 »
Czytając wszystkie posty dowiedziałem się rzeczy, która właściwie mnie nie zdziwiła  . Praktycznie każdy z was, prócz paru wybrańców najbardziej lubi zbroje ciężką łowcy smoków i paladyna. Każdy praktycznie lubi te najlepsze zbroje, a ja wole ciężką najemnika  .

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Zbroje
« Odpowiedź #17 dnia: 29 Maj 2007, 21:16:53 »
Cytat: ..::Bezimienny::..
Czytając wszystkie posty dowiedziałem się rzeczy, która właściwie mnie nie zdziwiła  . Praktycznie każdy z was, prócz paru wybrańców najbardziej lubi zbroje ciężką łowcy smoków i paladyna. Każdy praktycznie lubi te najlepsze zbroje, a ja wole ciężką najemnika  .

Hehe. A mi podoba się zbroja rycerza. :D Za jej styl i nie zbyt tak wydymaną jak ciężkie zbroje oto moje uzasadnienie.

Offline Amras

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Zbroje
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Maj 2007, 11:45:28 »
Znaczy sie zbroja kruka podobała mi sie w jarkendarze bo ona była tam chyba najlepsza tak w ogóle to podobają mi się te zbroje co napisałem w następnym postcie.
« Ostatnia zmiana: 03 Czerwiec 2007, 20:54:26 wysłana przez K.R.Y.S.T.I.A.N »

Offline Al Capone

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Zbroje
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Maj 2007, 14:40:43 »
Mi sie podobała zbroja z magicznej rudy i szata mrocznych ale to z GI (wiec offtop)
Z GII do gustu przypadła mi ta sama szata mrocznych sztuk i "wdzianko" łowcy smoków (ciężka)
« Ostatnia zmiana: 30 Maj 2007, 14:41:41 wysłana przez Al Capone »

Forum Tawerny Gothic

Zbroje
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Maj 2007, 14:40:43 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything